לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-09-2010, 10:25
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
אני מניח שהאשכול שלך נפתח בעקבות דברים שכתבתי שניתן היה לפרשם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אין להשוות אף אחד לנאצי"

בצורה זו או אחרת כהשוואה בין אדם X לנאצי... (או שהיה עוד משהו?)

ובכן, לי לא הייתה כוונה כזו.

אני ציינתי עובדה קיימת ש(בייחוד) בשנות השלושים והארבעים של המאה הקודמת היה זה סגנון ההתבטאות של שונאי ישראל.. ושונאי ישראל היו לא רק נאצים אלא גם אחרים.

אמירה כמו "קרציות על כלב" הנה אנטישמית בעליל ואין לה שום קשר ולא חצי קשר, לעובדת זכותו של אדם זה או אחר, לטעון בדבר חוקיות או אי חוקיות שהותנו בשטחים ומה מעמדם של שטחים אלו והיושבים שם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-09-2010, 12:46
צלמית המשתמש של תבור - tar 21
  משתמש זכר תבור - tar 21 תבור - tar 21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.10.09
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "כמו שמדינת ישראל ללא התפרעותם של חלק קטן של מתנחלים זוכה לקיטונות של רותחין"

טעות, טעות ושוב פעם טעות.
מה שקורה בין המתנחלים לפלשתינים (אני מדבר עכשיו על פעולות של מתנחלים כלפי פלשתינים) הוא סיכסוך שמסתיים בדרך כלל בלא יותר מכמה פצועים לצד הפלשתיני ובכל זאת כל העולם מלא בסיפורי זוועה על המתנחלים.
הסכסוך הישראלי ערבי נופח מעבר לכל פרופורציה. זה לא ששם כולנו מוכתם בגלל הקיצוניים, שם כולנו מוכתם בגלל צביעות נגועה באנטישמיות שמתמקדת במה שקורה בישראל כאילו אין דרפור, אין טיבט, אין צפ"ק, אין איראן ואין ואין ואין...
לעומת זאת, מעשיהם של הקיצוניים האיסלאמיים משפיעים על כל העולם ככה שאין מה להשוות בין ההתנגדות לכל הישראלים להתנגדות לכל המוסלמים - ההתנגדות לאיסלאם נובעת ברובה מדאגה כנה גם אם לא מוצדקת וההתנגדות לישראל נובעת מצביעות ולפעמים - אנטישמיות.
ישן 27-09-2010, 11:53
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
אם התכוונת להגיד "רודף" ובטעות כתבת "נרדף" אז ודאי שאתה צודק...
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אם לדעתך, כיום, אין המוסלמים הציבור הנרדף ביותר בעולם ?"

להגדיר קבוצה בת למעלה ממיליארד אנשים ששולטת ב57 מדינות, ומהווה מיעוט ענקי בעשרות מדינות
נוספות, שמתוך מעשי הרדיפה בפועל שקשורים בדת זו, 99.999999999999% הם מעדים שמתבצעים
מטעמה ולא כאלה שמתבצעים נגדה - זה נלעג ברמות שגורמות לי להבין שאפילו בובקה הגדול לא העמיד
את הרף במקום שאליו אתה מעמיד אותו...

כשאתה מסלמי במדינה אירופית, לבוש בתלבושת מסורתית והולך ברחוב - יש יותר סיכוי שאנשים יעברו
לצד השני של הרחוב מאשר שיתקפו אותך. עכשיו נסה להשוות את זה למה שיקרה ליהודי לבוש בבגדים
חרדיים שיילך במדינה אירופית עטוף בבגדיו המסורתיים. אתה יודע מה עלול לקרות לו בדיוק כמוני - ושנינו
יודעים, שרוב הסיכוי שתוקפיו יהיו... מסלמים, הפלא ופלא.

אתה מבין, דן, האינסטינקט הנלעג שלך להגן על מי שרוצים להרוג אותך, לא עושה אותך נאור או מוסרי יותר,
אלא רק ממחיש שוב את אדיקותך הדתית, שאין לה גבולות....
ישן 29-09-2010, 13:51
צלמית המשתמש של רועי AZ

מגעיל מבלי להכיר לעומק את ההיסטוריה של האפרואמריקנים ב 250 השנים האחרונות
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אם לדעתך, כיום, אין המוסלמים הציבור הנרדף ביותר בעולם ?"

אני יכול לומר לך בבירור, אחרי 11/9/2001 שבמדינת אלבמה לבדה, עדיין רודפים אחרי אפרואמריקנים יותר מכל המוסלמים כולם בארה"ב כולה...

(על אירופה הכבושה, אני לא מעז לדבר)

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 29-09-2010 בשעה 13:53.
ישן 25-09-2010, 19:56
צלמית המשתמש של רועי AZ

אני חבר של אריה אלדד בפייסבוק...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אין להשוות אף אחד לנאצי"

מצטט סטטוס עדכני שלו...

ציטוט:
אריה אלדד מפתיע שמי שעסק במחזותיו בשואה מאמץ את עולם הדימויים הנאצי. שיחות לא יועילו במצב כזה, אולי תרופות יסייעו במקרה כזה של התפרצות של שנאה חולנית. לראיון המלא:

ישן 27-09-2010, 11:17
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08

הטענה שלא ניתן להשוות אף אחד לנאצי, שוללת את האנושיות מהנאצים. הזוועות של הנאצים בוצעו על ידי בני אדם שפויים, המודעים למעשיהם ומתוך בחירה חופשית.
אם אדם דוגל בתורה גזענית השוללת את הזכויות האחרות מהגזעים הנחותים יותר הרי שהמרחק בינו ובין האידאולגיה הנאצית הוא לא גדול במיוחד.
המון פעמים אני שואל את עצמי איזה אדם הייתי לו הייתי נולד למשפחה גרמנית ב- 1918, אני רוצה להאמין שהייתי נשאר אדם הגון. אבל השואה נעשתה על ידי בני אדם. בישראל כמו בשאר העולם יש אנשים שתפיסת עולמם היא כזאת המעלה לשלטון משטרים אפלים המבצעים פשעים נגד האנושות שלאחריהם אנשים שואלים את עצמם איך הם נתנו לזה לקרות.

יש מוסלמים עם תפיסת עולם נאצית, הם רואים את הלא מוסלמים כאוייבי העולם ומייחלי.
יש יהודים עם תפיסת עולם נאצית. היהודים האלו לא יפתחו מחדש מחנות השמדה, אבל בראיית עולמם היותנו עם נבחר מאפשר לנו להרוג ילדים לא יהודים, רק בשל היותם לא יהודים וכו'

מסיבות כאלו ואחרות הפורום החליט שאין להשוות יהודים לנאצים, אני מכבד את נוהלי האכסניה ולו בגלל שהכלל הזה מונע מהפורום להפוך להיות במה לתגובות מאוד לא נעימות.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:08

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר