לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-09-2010, 13:51
  itay1920 itay1920 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.09.10
כמה שאלות לגבי לימודי חשבונאות באו"פ

קודם כל שלום לכולם .. חדש פה [=

יש לי כמה שאלות לגבי לימודי חשבונאות באוניברסיטה הפתוחה :

1. האם סיום תואר באו"פ שקול לסיום תואר בכל אוניברסיטה אחרת? ..
[ "נחשב" ליותר מתואר של מכללה ]
2. האם יש צורך בשנה התמחות בסיום כל הקורסים הדרושים להשלמת התואר ?
3. פטור מאנגלית- חובה אחרי כמות מסוימת של קורסים ? או שניתן לעשות אותו בסמוך לסיום התואר *?
4.עלויות- כל קורס עולה בערך 2100 ש"ח כאשר בחשבונאות יש קרוב ל30 קורסים= התואר יעלה בסביבות ה60 אלף?!
5 חטיבה בכלכלה - מזה אומר החטיבה הזאת ?זה לא שאני יקבל גם תואר בכלכלה ...
6 . סיום תואר ראשון באו"פ בממוצע של 85 ומעלה הנו תנאי הכרחי להתחלת תואר שני .?<האם יש אפשרות לעשות את התואר השני בעברית ? יש עוד דרישה מעבר לממוצע של 85 בתואר הראשון ?

אממ זהו לבינתיים תודה מראש וסורי על השאלות ה- "צעירות" האלה [=

נערך לאחרונה ע"י itay1920 בתאריך 23-09-2010 בשעה 13:59.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-09-2010, 18:29
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
תשובות חלקיות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי itay1920 שמתחילה ב "כמה שאלות לגבי לימודי חשבונאות באו"פ"

1. האם סיום תואר באו"פ שקול לסיום תואר בכל אוניברסיטה אחרת?
[ "נחשב" ליותר מתואר של מכללה ] האוניברסיטה הפתוחה היא אוניברסיטה לכל דבר ועניין
2. האם יש צורך בשנה התמחות בסיום כל הקורסים הדרושים להשלמת התואר ? לא מכיר את המסלול אבל משער שכן אם ברצונך גם לעסוק בתחום
3. פטור מאנגלית- חובה אחרי כמות מסוימת של קורסים ? או שניתן לעשות אותו בסמוך לסיום התואר *?תלוי ברמה שלך שכדי לדעת מה היא, עליך לעשות בחינת מיון אמי"ר או אמיר"ם ואז כמות הקורסים שתצטרך תלוייה ברמה שנקבעה לך. את הפטור כדאי להשיג כמה שיותר מוקדם כי זה מהווה תנאי מקדים לקורסים מתקדמים שיעכבו לך את התואר אם לא השגת את הפטור עד השלב הזה.
4.עלויות- כל קורס עולה בערך 2100 ש"ח כאשר בחשבונאות יש קרוב ל30 קורסים= התואר יעלה בסביבות ה60 אלף?! לא. החל ממספר קורסים מסויים העלות פוחתת כך שבסופו של דבר אם תלמד את כל התואר בהנחייה רגילה אז העלות תהיה שקולה לתואר דומה בכל אוניברסיטה אחרת
5 חטיבה בכלכלה - מזה אומר החטיבה הזאת ?זה לא שאני יקבל גם תואר בכלכלה אתה לא תקבל תואר בכלכלה אלא תלמד כמות מסויימת של קורסים שתתן לך ידע מסויים בכלכלה
6 . סיום תואר ראשון באו"פ בממוצע של 85 ומעלה הנו תנאי הכרחי להתחלת תואר שני .?<האם יש אפשרות לעשות את התואר השני בעברית ? יש עוד דרישה מעבר לממוצע של 85 בתואר הראשון ? תלוי איפה ובאיזה מקצוע. בעקרון כן, תוכל ללמוד תואר שני בעברית כמו שתוכל בכל מקום אחר אם אתה עומד בדרישות

ישן 12-10-2010, 19:55
צלמית המשתמש של idanmos
  משתמש זכר idanmos idanmos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.09.05
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי itay1920 שמתחילה ב "כמה שאלות לגבי לימודי חשבונאות באו"פ"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי itay1920
קודם כל שלום לכולם .. חדש פה [=

יש לי כמה שאלות לגבי לימודי חשבונאות באוניברסיטה הפתוחה :

1. האם סיום תואר באו"פ שקול לסיום תואר בכל אוניברסיטה אחרת? ..
[ "נחשב" ליותר מתואר של מכללה ]
2. האם יש צורך בשנה התמחות בסיום כל הקורסים הדרושים להשלמת התואר ?
3. פטור מאנגלית- חובה אחרי כמות מסוימת של קורסים ? או שניתן לעשות אותו בסמוך לסיום התואר *?
4.עלויות- כל קורס עולה בערך 2100 ש"ח כאשר בחשבונאות יש קרוב ל30 קורסים= התואר יעלה בסביבות ה60 אלף?!
5. חטיבה בכלכלה - מזה אומר החטיבה הזאת ?זה לא שאני יקבל גם תואר בכלכלה ...
6 . סיום תואר ראשון באו"פ בממוצע של 85 ומעלה הנו תנאי הכרחי להתחלת תואר שני .?<האם יש אפשרות לעשות את התואר השני בעברית ? יש עוד דרישה מעבר לממוצע של 85 בתואר הראשון ?

אממ זהו לבינתיים תודה מראש וסורי על השאלות ה- "צעירות" האלה [=

1. תואר באו"פ זה כמו תואר בכל אוניברסיטה (הכל תלוי באישיות ובאופי שלך כשאתה נכנס לראיונות לקראת ההתמחות).
2. ברגע שאתה מסיים את כל הקורסים, אתה יכול בפועל להתחיל בשנתיים התמחות, כאשר נדרשת מעבר של כמה (לא זוכר בדיוק) מבחנים של מועצת רואי החשבון. מה שכן, ניתן לעשות שנת השלמה רביעית, שפוטר אותך מכל המבחנים (חוץ מ-2 מבחנים אם אני לא טועה) של מועצת רואי החשבון.
מתוך האתר:
ציטוט:
שנת השלמה

לסטודנטים שסיימו לימודיהם לקראת התואר "בוגר אוניברסיטה" בחשבונאות עם חטיבה בכלכלה מציעה האוניברסיטה תכנית לימודי שנת השלמה.

שנת ההשלמה מעניקה לבוגריה פטור מבחינות "סופיות א" ומהבחינה ב"מסים" ב"סופיות ב" של מועצת רואי–החשבון. המסיים יהיה חייב בשתי בחינות "סופיות ב" בלבד: "חשבונאות פיננסית מתקדמת" ו–"ביקורת חשבונות ובעיות ביקורת מיוחדות".

3. ישנם קורסים מתקדמים שדורשים פטור באנגלית, כמו גם הדרכה מסויימת בספריה או משהו כזה (לא זוכר בדיוק), מומלץ להפטר מהם כמה שיותר מהר.
4. יש מה שנקרא "החזרי וינוגרד" שזה החזר כספי ישירות לחשבון הבנק שלך אחרי כמות מסויימת של נקודות זכות (נראה לי 18 נקודות זכות), אתה מזוכה ב-400 ש"ח על כל קורס שעשית שהקנה לך נקודות זכות. יש גם מספר מסויים של קורסים חינם (נראה לי 2 או 4) אחרי שאתה משלים 20 קורסים (עד כמה שאני זוכר).
5. כמו שרומק אמר, זה לא תואר כפול (למרות שזה יכול להיות נחמד להשלים אח"כ גם תואר בכלכלה כשייש לך חצי תואר בכיס).
6. חיובי. אתה רק צריך לבדוק כל אוניברסיטה לגופה מה הם תנאי הקבלה שלהם לתואר שני.

וזה בסדר שאתה שואל הרבה שאלות, אני גם כמוך, מאוד חפרתי ובדקתי לפני שהתחלתי ללמוד חשבונאות באו"פ.

http://www.openu.ac.il/academic/Eco...shbonahoot.html

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:36

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר