לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-09-2010, 02:09
  s27 s27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "להכין ממחטות-אשכול הנאחס הגיע"

1) משהו מתמשך במשפחה, מכה. מעיב על מצב הרוח.
2) ידיד (שפעם דווקא מאוד חיבבתי אותו) ושעכשיו הפכתי אותו ל"לשעבר" כי הוא התנהג באופן פשוט נבזי: כמה פעמים הצעתי לו לצאת והוא לא רצה, ולעומת זאת הוא תמיד מצא לנכון לספר לי על הזיונים שהיו לו ועל מפגשי החברותא שהיו לו עם אחרים. ממש כדי לגרום לי לקנא. אלוהים! במוצ"ש האחרון, כשהייתי במצב רוח ממש מזופת בגלל העניין המשפחתי והצעתי לו לצאת לסרט ולשכוח מהכל, הוא אמר לי: "אין לי חשק הערב",
אבל הנה מאוחר יותר התברר שהוא כן יצא עם חבר אחר שלו! אז במשך כל השבוע ניתקתי מגע. אגב הנה הערב, ממש לפני פחות משעה, אני קולטת שהוא כתב בבלוג שלו שהוא היה ביומולדת של מישהי ועל כמה שהוא נהנה...אתם מבינים מה זה? זה כל כך כואב לי בלב! עם "ידידים" כאלה...דבר אחד בטוח: אני שמתי עליו X, סופית. מחקתי אותו.
3) בכלל העובדה שמדבר הסהרה יותר סוער מחיי החברה שלי, האם להיות לא מקובל זה לכל החיים?
4) הלכה לי השינה לגמרי הלילה..אני לרוב לא מכירה את השעות האלו. ואני צריכה לקום בבוקר לעבודה. קיבינימאט.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-09-2010, 13:42
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "להכין ממחטות-אשכול הנאחס הגיע"

לאחרונה בניגוד להרגלי אני לעיתים פחות קרובות עם חיוך תמידי על השפתיים. מעין מלנכוליה מוזרה ששטפה אותי...

לאחרונה עברתי על החשבונות של בזק של אמא שלי, ומסתבר שהם לקחו 30 שקל יותר כל חודש!! זה יוצא בסביבות 500 שקל!
זו ממש שערוריה אבל אני לא בטוחה שיש לי כוח להתחיל לריב איתם בטלפון... בטח בסוף הם לא יזכו\יפצו אותנו על כלום.
גם הפעם האחרונה שרבתי עם חברה כלשהי היה עם אורנג', ורק אחרי המתנה של 18 דקות לשירות לקוחות ואז שיחה של עוד 27 דקות עם נציגה, זיכו אותנו ב 250 שקל.

נראה מה יהיה... בנתיים אנחנו שוקלים לעבור להוט בטלפון\אינטרנט, כי גם מבחינת הטלפון- אנחנו משלמים 30 שקלים על תוכנית תעריפים
ומדברים 8 שקלים. זה לא הוגן במיוחד...

כבר 4 פעמים פספסתי את הסרט שממש רציתי לראות בטלוויזיה.
וכן, אני יודעת שאפשר לצפות בו במחשב ובדרכים נוספות, אבל זה אחרת לחכות לסרט ולראות אותו בשידור ישיר בHD בטלוויזיה...

חברה שלי שהייתה אמורה לבוא אליי מעיר אחרת כבר ביטלה פעמיים. פעם אחת בגלל שהקפיצו אותה לעבודה ופעם שניה כי לא היה לה רכב.
זה די מבאס כי לא ראיתי אותה כבר הרבה זמן, ובקושי יוצא לנו לדבר (תמיד כשהיא מתקשרת אני בעבודה וכד').

09.07.00-16.07.12

ישן 24-09-2010, 21:36
  Vani Vani אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.10
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי Shai שמתחילה ב "מבלי לשפוט, זה גם נשמע די..."

אתה יכול לשפוט חופשי, זה לא מפריע לי, אחרת איך אדע היכן טעיתי?

בכל אופן, אם אתה חושב שהגישה שלי אנוכית, אתה לא יודע אנוכיות מה היא. כדי שתדע, אתה צריך לשמוע את הסיפור המלא על סבתא שלי.

נתחיל בזה שהיה ידוע לכולנו שהיא חולה באלצהיימר עוד מאז שהיא היתה צעירה יחסית. אני מניח שאני לא צריך להסביר לך מה זה ואתה יודע בעצמך שצריך לטפל באנשים כאלה כמו בתינוקות, לכן ההורים שלי קיבלו את סבא וסבתא שלי בביתנו למרות הצפיפות רק כדי שנוכל לטפל בסבתא שלי. לאחר מכן סבא שלי החליט להסתכסך איתנו ועזב, וסבתא שלי הלכה כמובן אחריו. במשך שנים היה איתנו בנתק מוחלט עד שהחליט פתאום לחדש את הקשר. תוך כדי חידוש הקשר הוא טיפטף לנו במשך חצי שנה כמה שהוא סובל איתה ולא יכול להמשיך לטפל בה, ושהוא עוד צעיר ורוצה להמשיך לחיות (הבן אדם בן 60+). כל זה כדי לשכנע את אבא שלי לחתום על ההעברה שלה לבית אבות. כשהשיג את המטרה שלו, ניתק איתנו שוב קשר. את כל זה עשה כמובן כדי שיוכל להיפטר מימנה ולהכיר נשים חדשות. ועכשיו הוא מחליף נשים ומשחק איתן משחקים שמתאימים לבחור בגילי. לזה אני קורא אנוכיות.

בנוסף לזה, לסבתא שלי יש שני ילדים חוץ מאבא שלי שגרים בחו"ל. שניהם לא טרחו אפילו להגיע לארץ בשביל לבדוק מה שלומה או לטפל בה. האבסורד הוא ששניהם גם מאוד מבוססים כלכלית ויכלו בקלות לקחת אותה אליהם ולדאוג לה לטיפול פרטי. הם העדיפו לטייל בכל מיני מדינות בעולם במקום לבוא לבקר את אמא שלהם. הפעם היחידה שבאו לבקר אותה, היתה כשהגיעו לאירוע של בן אדם בארץ שאפילו לא קרוב אליהם כמו אמא שלהם. וגם בתקופה הזאת לא ביקרו אותה מספיק ולא טרחו לטפל בה. לפחות הבת שלה החליטה שבמקום זה היא מעדיפה קודם לטוס לאילת ולנפוש עם המשפחה שלה כמה שבועות. אצל אמא שלה היתה רק שלושה ימים. לזה אני קורא אנוכיות.

ובאשר אלי. אני לפחות בחודשים הראשונים כן הלכתי לבקר את סבתא שלי, וראיתי איך מבן אדם בריא (פיזית) כמו שור היא מידרדרת בגלל הטיפול העלוב שנותנים לה שם. באיזשהו שלב ההורים שלי החליטו ללכת לשם בלעדי באופן מכוון ואני זרמתי עם הגישה שלהם, כי גם אני בתור נער בן 15-16 הגעתי למסקנה שעדיף לא לראות את סבתא שלי במצב הזה. רק בשביל לסבר את האוזן - היא היתה בבית אבות שנה, ותוך שנה היא הפכה מבן אדם בריא כמו שור למישהי שמרותקת למיטה (כבלו אותה ברצועות למיטה) ואין לה כבר את היכולת לדבר (פשוטו כמשמעו, לא מסוגלת להוציא מילים מהפה).

אם אתה עדיין חושב שלמרות הכל זה אנוכי מצידי, זכותך לחשוב כך. אני חושב שאנוכיות זה דבר יחסי, ואני בכלל לא בן אדם אנוכי ביחס לרפש האנושי שקיים בעולם.
ישן 24-09-2010, 15:12
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
משום מה אני תמיד נהייה חולה בעונות המעבר.

אני שורד את כל החורף בשלום ומקבל וירוס דווקא באביב. וכנ"ל גם לגבי הסתיו.
לא זכור לי כמעט שנה ובה לא הייתי מצונן בעונות המעבר. בשניהם.

השבוע בכיתה במהלך קורס בצבא, היו שני חיילים חולים. ושהצלחתי למצוא לי מקום טוב ליד החלון רחוק מהם, חשבתי שהוירוס יפסח עליי העונה.. אבל לא:
בחזרה הביתה ברכבת מתוך מאות האנשים שהיו שם, הייתי חייב לשבת מול האדם היחידי שהיה חולה והשתעל נמרצות . משום מה באופן תמוה הייתי עם כוס קפה ביד ואמרתי לעצמי: "נגמור את הקפה ונקום למושב אחר" וכנראה בזמן הזה הוא הספיק להדביק אותי..

אני מרגיש כאילו הריאות שלי הכפילו את משקלם.. הלכתי לריצה היום והפסקתי במחצית מהמרחק שאני עושה שאני בריא. אני סובל מליחה מרובה, שיעולים, ונזלת מרובה. אבל הכל נסבל
לעומת התעטשויות.. שהגרון שלך והריאות שלך כואבות ואתה מתעטש, הכאב הוא נורא..
אבל יהייה טוב .הרבה תה, הרבה תפוזים ויהייה בסדר.

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 24-09-2010 בשעה 15:16.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:48

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר