לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-09-2010, 17:15
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
ראש הממשלה שהחליט שהוא לא מחליט

כנגד ארבעה בנים דיברה התורה, חכם, רשע, תם וזה שאינו יודע לשאול. במשרד ראש הממשלה יש בן נוסף. זה שלא יודע להחליט. זהו הסיפור על ראש הממשלה שהחליט שהוא לא מחליט ומעמיד את כל העולם וכל המדינה במתח כמו בגמר של הישרדות.

היום בבוקר נסעתי לצפון. קצת צפת, קצת דרום רמת הגולן וקצת כינרת. השתדלתי שלא לעקוב אחרי התקשורת, חוץ מכמובן, דיווחי התנועה. הגעתי בערב הביתה, נכנסתי לאינטרנט ואמרתי לעצמי "בטוח יש משהו על ההקפאה" - אבל נאדה. כלום.

בהארץ מצאתי את הכתבה הנ"ל: "לשכת רה"מ בנימין נתניהו למתנגדי ההקפאה: הורידו פרופיל תקשורתי" - http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1190809.html

ברק העריך היום ש"קיים סיכוי של 50-50 לפשרה על סיום ההקפאה" - http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3959888,00.html

בוואינט כבר דיווחו שהשר לנדאו אמר לנתניהו שחייבים לכנס את הקבינט, גם בשביל לדון בהקפאה - http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3960044,00.html

ובכן, מסתבר שנתניהו החליט שלא להחליט. ככה הוא לא צריך לתרץ לאמריקנים, ככה הוא לא צריך להסביר למתנחלים. ככה הוא למעשה "לא משקר" לאף אחד. האומנם?

בפורום הזה לא אוהבים את הפרשנויות של בן כספית, אבל אני מסכים עם הדברים שפירסם היום במעריב: http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/...loc=30&tmp=4411 ולהלן הציטוט:

"אם יאריך את ההקפאה, יקראו לו (שוב) המזגזג, יפרוץ מרד קטן בליכוד והימין ינסה להפיל אותו. המלכוד המדיני מסוכן עוד יותר: אם לא יאריך את ההקפאה יוגדר סופית כעוכר ממשל אובמה, יהפוך למטרת דמות בינלאומית וייאלץ, אולי, ללכת לפשרה מבזה שתאלץ אותו לדון עכשיו על הגבולות. וכך, כדי להימנע משלושה חודשי הקפאה, יאיץ את הוויתור על חבלי ארץ יקרים. ואילו אם כן יאריך את ההקפאה, יהפוך לבדיחה, למנהיג שלא מקיים הבטחות, וכזה שגם הצהרותיו הכי מפורשות נתונות בסימן שאלה."

"ההערכה היא שצו ההקפאה לא יוארך, אבל יוחלף בהקפאה בירוקרטית. לא יהיו אישורים או מכרזים בערים, משרד הביטחון יעשה את המוות לבעלי האישורים הפרטיים, ולא תהיה בנייה באזורים בהם ישראל לא תישאר בהסדר קבע"
וכך ישרוד שוב ראש הממשלה. זה שאינו יודע להחליט.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-09-2010, 12:16
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "לא - לכן אני בעד הפרדה וקביעת גבולות קבע למדינת ישראל"

המוסר הכפול שלך מדהים אותי כל פעם מחדש ואני אסביר למה.
המתיישבים היהודים, הגיעו לגדה בגלל שממשלות ישראל יבשו את ירושלים במשך כמה עשורים ועודדו הגירה לגדה מסביב לירושלים והערבים בישראל יהיו כאן הרוב בעוד 40 שנה, דבר שאתה לא אוהב לציין משום מה ולכן לא יהיה לך כאן רוב יהודי בסופו של דבר.

אנחנו אנשי הימין לפחות מודים, שאיננו רוצים כאן את הגיס החמישי ורוצים את הגדה, שתהיה חלק מישראל בלי ה"צעירים", בעוד שהשמאל הקיצוני מנסה להציג את הדעה שלו בלי לחשוב על הרוב היהודי בעתיד. תגיד את האמת, שאתה רוצה מדינה ערבית ליד מדינה דו לאומית, שתהפוך למדינה ערבית בסופו דבר וזהו בלי סיפורים מהצד.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 26-09-2010, 17:38
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
איזה שוק - אתה מסכים עם הפובליציסט שמשמיץ את ביבי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "ראש הממשלה שהחליט שהוא לא מחליט"

מכיוון שלך ולבן כספית מקורות טובים מאשר לי, אני מניח שאתם יודעים מה הוחלט. אחרי הכל, ברור שביבי
וברק מאוד אוהבים את כספית ומדליפים לו את המידע הכי חם (זה שהוא טועה כמעט בכל דיווח שלו, ושוכח
לציין זאת בדיעבד - זה פרט שמיועד רק לצייקנים שבינינו....).

כספית באמת חושב שמהמקום שבו הוא נמצא הוא יכול לאיים עלינו ב"עויינות הממשל". לאיים על הממשלה
בעויינות מצד ממשל אובמה זה בערך כמו להגיד לנו שאם נגנה את איראן באו"ם, אז אחמדי נג'אד כבר לא
יאהב אותנו יותר...

בנייה ללא גבולות לא יכלה להתקיים עם או בלי הקפאה, מכיוון שהשטח נתון לממשל צבאי. ההקפאה, לטוב
או לרע, תסתיים הערב, פשוט בגלל שמשפטית יש צורך בהחלטת קבינט חדשה כדי לחדש אותה...

בכל מקרה, התרשמתי מדבר אחד: מאמר שלם על ביבי הרשע, ואפילו לא אזכור אחד של שרה. קבל ח"ח...
ישן 26-09-2010, 19:53
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

לא, הפעם הוא לא רשע - הפעם הוא זגזגן...
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "לא אמרתי ולו פעם אחת שביבי..."

הבן, ירון, אין דבר מצחיק יותר מאשר לכתוב מאמרים כנגד הזגזגנות ויכולת ההכרעה, ובה בעת להחזיק
חתימה שמנציחה את זכרו של רבין ז"ל.

אני לא יודע כמה אתה יודע על האיש מעבר לתעמולה שנכתבה עליו אחרי הירצחו, אבל רבין היה ראש
הממשלה ההססני ביותר שידענו (בשתי הקדנציות שלו) - ואזה, אגב, ממש לא לגנותו. העובדה שהתמוטט
בטרם מלחמת ששת הימים, לא מלמדת על איש קטן, אלא אדם אנושי להפליא שהיה לו קשה עם הסיטואציה
הנוראה שנקלעה אליה המדינה (זה עדיף בהרבה על כל אלה במפא"י שנלחמו על חלוקת השלל עוד בטרם
היה ברור מה הולך לקרות).
בקדנציה הראשונה שלו לא ידע להחליט כיצד לנהוג לגבי שריו המושחתים, וראה אותם נחקרים בזה אחר זה.
הוא לא ידע כיצד לנהוג בקשר למטוסי האף 15 (וממשלתו נפלה על הרקע הזה).
הוא לא ידע מה לעשות כשהתפוצצה פרשת הדולרים (ובסוף החליט שלא להחליט - ורק יצא לחופשה).

בקדנציה השנייה שבר את כל שיאי הזגזוג - הוא זעק כנגד הרעיון להעלות על הדעת נסיגה מהגולן - ונתן
פקדון של נסיגה מלאה.
הוא הבהיר שלא ידבר עם אש"ף, וכשהועמד מול עובדה, הפך להיות תומך נלהב.

רבין היה אדם הססן. זה לא לגנותו. נורא תמוה שהדברים שאפיינו את הגיבור שלך יותר מאשר כל
מנהיג אחר בתולדות ישראל - גורמים לך לתקוף אחרים שלשיטתך נוהגים באותה דרך...

ואגב, שתי הודעות בלי שרה - אתה בדרך הנכונה...
ישן 26-09-2010, 22:12
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

לא משעשע בכלל. כל ה"עובדות" שהבאת לגבי ביבי, הן מפובליציסטים שרוצים בנפילתו...
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "משעשע"

הבאת לנו כתבה מ"הארץ" (שקרא טרם הבחירות להצביע מרצ, ולמרצ ללכת עם לבני).
הבאת לנו שתי כתבות מווינט (שלקח חופשה מלספר לנו אודות מתנחלים מרושעים שרוצחים צעירים
תמימים בשיח' ג'ראח).
ולסיכום - הבאת לנו את בן כספית בטור פרשני...

להגדיר את המקורות שלך כמוטים נגד ביבי, זה יהיה האנדרסטיימנט של המאה. זה יהיה שקול להגדרת
"ישראל היום" כ"קצת אוהד" לביבי...

האמת היא שלא לך, לא לי - ואפילו לא לבן כספית, אין מושג מה יעשה ביבי. מה שאנחנו כן יודעים באופן
עובדתי, זה שלמרות שסיפרו לנו שכבר חילק את י-ם ונסוג מכל איו"ש, תוך עקירת רבבות, הרי שאפילו רבע
מאחז לא הוזז ממקומו (כולל אלה ששלום עכשיו כבר סיימו לכתוב את הספר הרביעי אודותיהם...). כל זה לא
הופך אותו לחסר יכולת - אלא רק בעיני אלה שכל מי שלא יכול להחליט על גירוש המוני, הוא חסר יכולת החלטה.
ישן 27-09-2010, 00:50
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

הללויה ירון - כל המאמר שלך בא לבשר שאתם יודעים בדיוק מה הוא יעשה במסגרת "זגזוגיו"...
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "[QUOTE=ori]האמת היא שלא לך,..."

עליך להבין שזה שהתקשורת מצליחה לפרש כל מהלך שלו על דרך השלילה ולהציגו כסמרטוט חלשלוש
שמזיע ומשקר ושרה (אפילו כשהוא קונה לחמניה עם נקניקיה...), לא מחייב אותך לדקלם כל מה שקראת
כאילו זו תורה מסיני.

בניגוד אליך, אני לא מתמלא התפעלות ממנהיגים למיניהם, ולא מתמלא בעויינות כלפי אחרים, רק בגלל
שקראתי שכך עליי לנהוג. ביבי צריך להישפט לפי התנהגותו, ונכון לעכשיו, הוא עדיין בגבולות הסביר - בטח בכל
מה שנוגע לעמידה על דברים עקרוניים.

אם תהיה אינדיקציה לקבוע שנסוג מהם - אזי יהיה מקום לביקורת. הביקורת שעליה אתה מתבסס כאן היא
כולה פרי יצירתם של אנשים שהצביעו נגדו, ונורא מאוכזבים שלמרות זאת הוא לא מבצע את המדיניות שבה
הם תומכים...
ישן 27-09-2010, 06:48
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
האומנם?
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "הללויה ירון - כל המאמר שלך בא לבשר שאתם יודעים בדיוק מה הוא יעשה במסגרת "זגזוגיו"..."

הרי מלבד המאמר של בן כספית, כל מה שהבאתי באשכול הזה הוא חדשות נטו. זה הכל התבטאויות שנשמעו בתקשורת, גם בערוץ 7 וגם בNEWS1 שאתה כל כך אוהב.

מלבד זאת, זה משעשע לשמוע ממך את הציטוט הבא: "נורא מאוכזבים שלמרות זאת הוא לא מבצע את המדיניות שבה הם תומכים..." שהרי, עד היום נתניהו, שרק לפני כמה תגובות הצהרת שהצבעת עבורו, לא עשה דבר מהמדיניות שאתה תומך בה. האם המדיניות שאתה תומך בה כוללת הקפאה על הבנייה? האם היא כוללת פירוק מאחזים? האם היא כוללת הכרה במדינה פלסטינית, לפי נאום בר אילן? האם היא כוללת ויתור על ממשלת ימין מוחלטת על מנת להחזיק במפלגת העבודה בקואליציה? אם כן - הרי שהמדיניות שלי ושלך מאוד מאוד דומות, אולי אפשר לשכנע אותך להצביע קדימה?
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 27-09-2010, 11:47
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

לא עשה דבר מהמדיניות שאני תומך ה? אני מבין שאי-עקירת יישובים זה דבר שאני מתנגד לו...
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "האומנם?"

אתה חייב להבין משהו - זה שאתה לכוד בסבףך הקלישאות שסיפרת לעצמך, אחרי שקראת אצל כספית
ושות', לא ממש מחייב שיהיה קשר למציאות.
ביבי הוא לא ראה"מ האידיאלי מבחינתי - אבל עובדתית, הוא לא וויתר על כלום, נכון לרגע זה. אני לא מבסוט
מההקפאה, אבל היא הייתה צעד זמני וכפי שראינו, היא הסתיימה - לעומת זאת, עקירת יישובים היא צעד
נצחי, וכפי שראינו - אפילו לא מאחז קטנטן אחד פורק...

אתה מבין, ההבדל בינינו הוא שאתה קורא פובליציסטים בתור "כתבות נטו" (עוד לא הפנמת שכאשר יש
קו מערכתי לעיתון - כל כתבה היא בעצם דרך לביטוי עמדה - זה נכון, כמובן, גם לערוץ 7 או לכל כלי תקשורת
אחר בעולם...), בעוד שאני מבין שמי שלוקח כתבות מהארץ וווינו, משקר רק לעצמו כשהוא חושב שהביא
עובדות נטולות פרשנות...

מכיוון שאתה בפרש מיום שנפתח, בטוח שראית לא אחת ולא שתיים מהמפות שציירתי - וכולן ביטאו הסכמה
לשליטה פלסטינית בחלקים מאיו"ש (סביב הערים בעיקר). הבהרתי גם שמצידי הם יכולים לקרוא לזה
האימפריה הפלסטינית הבין-גלקטית, ובלבד שזה יהיה מפורז - אתה הצלחת למצוא בנאום בר אילן דברים
שלא היו בו. מה שהוא אמר בבר אילן, זה דברים ש90 אחוז מהימין יכול לישון איתו בשקט, כי האמת היא
שבניגוד למיתוס השמאלני המטופש, לאיש בימין אין עניין לטפל בסוגיות פינוי האשפה בקלקיליה...

העמדות שלנו שונות למדי, אבל מכיוון שאתה מצליח לתת למעשי ביבי פרשנות שמקובלת עליך, הגם
שאין לה קשר למציאות - אין סיבה שלא תצביע עבור גוש הימין - אה, אופס, אתה בין כה עושה זאת
(הצבעה למפד"ל היא בהחלט הצבעה ימנית ונחושה יותר מאשר סתם הצבעה לליכוד הרופס...).
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:30

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר