לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-09-2010, 23:30
צלמית המשתמש של YK69
  YK69 YK69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.09.07
האם קשה לבנות תוכנה שבוחרת מספרים רנדומלית?

היי,

אני רוצה לנסות לבנות תוכנה שבוחרת לי מספרים רנדומלית(איך אם לא ללוטו) ורציתי לדעת אם זה יהיה לי ממש קשה או שזה אפשרי(גם אם זה עבודה של שבוע בלי הפסקה).
מצאתי הרבה תוצאות באינטרנט על איך שאנשים אומרים שזה הדבר שהכי קל לבנות אבל אף-אחד לא מסביר איך.

מה שאני צריך שהיא תעשה זה ככה:
לבחור 5 מספרים מתוך 20 שאני מגדיר לה ועוד אחד אנומלי מתוך 14.
בנוסף אני צריך שהיא תחשב לי את סכום המספרים שיהיה בין 80-125.
ועוד כמה דברים פשוטים כמו אופצייה של 2 מספרים מ1-20 ועוד 4 מ21-37 שכמובן כולל את האנומלי.

שלא תחשבו שאני גאון שגילה איך לזכות בלוטו אבל הפורמולה שלי כרגע בהחלט מביא לי על כל 6 טבלאות 3 מספרים וחזק כפול 3 שמסתכם לי בערך ב30-50 ש"ח רווח על כל הגרלה ומי יודע אולי מתישהו יצא לי יותר.

אני צריך את התוכנה כי לוקח לי בערך לבנות 20 דקות טבלה שזוכה או בממוצע שעתיים להגרלה.
אם יש צורך יש לי ידע בסטטיסטיקה והסתברות.

ניסיתי למצוא תוכנה כזאת אבל כל מה שמצאתי זה QUICK PLAY שעושה 6 מספרים רנדומליים, אפילו התוכנה של מפעל הפייס עושה עבודה יותר טובה ממנה.

המון המון תודות.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.fresh.co.il/vBulletin/image.php?u=125298&type=profile&dateline=1289576666]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-10-2010, 00:23
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Dark Knight שמתחילה ב "לא ברור לי מה הקשר לברון..."

הסיכוי, סטטיסטית, הוא אותו הסיכוי כי אתה לא משנה שום דבר.
כיוון שסיכוי כל 6 מספרים, טוב כמו 6 מספרים אחרים, הם בעלי סיכוי דומה לכל הגרלה בודדת.
כיוון שאתה צריך לצדוק רק פעם אחת, אתה יכול לבחור את אותם שישה מספרים ולכפול את ההסתברות לפעם אחת במספר הפעמים שאתה מנסה, או, לבחור בכל פעם 6 מספרים אחרים ולסכום בנפרד את כל הסיכויים הבודדים.
התוצאה תהה זהה כיוון שכל הגרלה בודדת בעלת אותו הסיכוי בדיוק. זה לא משנה איזה מספרים אתה סוכם, אלו אותם מספרים

בנוגע לשאלה שלך ביצירת תוכנית שתגריל מספרים אקראיים, זה פשוט לבנות.
למעשה, אפילו פשוט מאוד.
בשביל הצורך שלך - זה אפילו יהיה מספיק טוב.
המחשב לא יודע לתת מספרים *ממש* אקראיים.
השיטה הטובה ביותר לבחירת מספרים אקראיים היא ע"י שימוש במשהו אקראי אמיתי, שאנו לא יודעים לצפות - כמו למשל שימוש בכדורים כמו בהגרלת הלוטו, או בחירת מספרים לפי משתנים פיזיים אחרים כמו לחות האוויר בשילוב עם הטמפ', מספר הזבובים שידבקו למלכודת דבש (שתעמוד על משקל מדוייק) וכו'
מה ההבדל בין השיטה החדשה לישנה, אגב? סתם מסקרנות, הנושא של הימורים ולוטו לא מדבר אלי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:33

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר