לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-09-2010, 07:10
  הרודן מלייפציג הרודן מלייפציג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.09.10
ליברמן הוא כמו פוטין.

הוא החליט להחזיר עטרה ליושנה.
אחרי הגלסנוסט וחיסול הקומוניזם רוסיה מאוד נחלשה והפסיקה להיות המעצמה השניה הגדולה בעולם.
היום היא המעצמה הראשונה הגדולה בעולם.
פוטין לא היסס להעמיד את השמאל הקומוניסטי שלו במקום.
עיתונאים שיצאו נגד משטרו פשוט חוסלו וחיסולם העביר מסר ברור לשאר החלאות הקומוניסטיות.
פוטין לא דופק חשבון לעולם הוא עושה את מה שלדעתו טוב לרוסיה והנה הכלכלה התייצבה ורוסיה היום המעצמה בה הידיעה.
קחו את ליברמן עומד מעל במת האו"ם ולא דופק חשבון לעולם.מספר את האמת על המשטר הישראלי הרקוב שמנהל משא ומתן עם כנופיות טרור.
ליברמן מחרבן על חברי ממשלתו ועל ראש ממשלתו בלי פחד ובלי בושה מוציא ערוותם הבזויה החוצה לעיני כל.
הממשל בוושינגטון לא רוצה אותו כשר החוץ של מדינת ישראל והוא יקבל אותו כראש ממשלה הבא של מדינת ישראל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-09-2010, 08:04
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הרודן מלייפציג שמתחילה ב "ליברמן הוא כמו פוטין."

לא יאומן שיש אנשים שרוצים ראש ממשלה כמו פוטין.
אני לא יודע אם ליברמן הוא כמו פוטין, אבל אני מקווה בשבילנו שלא. ואני מקווה שלישראלים יש מספיק שכל ורצון לחיים חופשיים על מנת שלא לבחור באדם המזכיר להם את פוטין.

ברוסיה כבר מעל לעשור שאין בחירות חופשיות. פוטין השתלט על סכומי עתק בתור נשיא וראש ממשלה. מתנגדי משטר נכנסים לכלא במקרה הטוב או מחוסלים במקרה הרע. השחיתות היא בלתי תאמן. אבל בשל הכמות גדולה של אוצרות טבע, וכח צבאי גדול אפשר להתנהל כך לאורך שנים.

עובדה אחת שתנסה להסביר לך מה קורה ברוסיה. במהלך החום הכבד שהיה באוגוסט במוסקבה היו עשרות מקרי מוות כתוצאה ממכת חום. התברר שהזנחה מתמשכת של הממשלה גרמה למערכת הבריאות לא לתפקד. על הצוותים הרפואיים נאסר, לציין בטופסי הפטירה שסיבת המוות היא התייבשות או מכת חום. פוטין גורם לתסריט של ג'ורג' אורוול להחוויר.
(אני לא ניזון משמועות, אלא מעמיתים העובדים כרופאים או כפארמדיקים במוסקבה)
אגב, המעמד הנמוך באמת תומך בפוטין, אבל אני לא רוצה שמוז'יקים יקבעו איך מתנהל המקום בו אני חי.
ישן 30-09-2010, 11:06

ידידי אתה היסטרי
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "לא יאומן שיש אנשים שרוצים ראש..."

למה אתה משמיץ?
היו שם בחירות הרבה יותר דמוקרטיות מאשר בישראל לידיעתך ומדוודב הוא ראש ממשלה מצויין.
הגלסנוסט שהיה במקורו דבר מצויין שיחרר את ברית המועצות מהמוצצות שלה והפך אותה לרוסיה ללא קומוניזם.
התהליך ברובו היה מצויין אבל הביא לנסיגה כלכלית עצומה.
פוטין שיקם את הכלכלה וחיזק את המשטר שלו בעיקר ממתנגדים מהבית.
הקומוניסטים התחילו להרים ראש עם רעיונות מטורפים כדוגמת השמאל הישראלי והוא דאג לטפל בהם ולא בכפפות של משי.
זה מה שהחברה הישראלית צריכה.
ליברמן יהייה ראש הממשלה הבא של מדינת ישראל.
זה יקח אולי עוד 5 שנים עד 10 מקסימום אבל הוא יהייה ראש ממשלה וישנה את כל המשטר הדמוחארטי שלכם.
הוא ינתק את מדינת ישראל מאמריקע וישלח את האמריקאים לכל הרוחות.
הוא ידאג לזרוק לבור בבית הסוהר אנשים כמו שולמית אלוני שטרנברג ודומיהם.שטרנברג יוכל לכתוב לגו'קים בכלא תרצחו רק מתנחלים.
ישן 30-09-2010, 11:11

ואתם רציתם לייבא מים מטורקיה.
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי mark322 שמתחילה ב "מעצמה?"

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחח
תגיד אתה לא מתבייש להיות ישראלי?
שרים וחברי כנסת שלכם אומרים אנחנו תלויים באמריקה תלות מוחלטת גם אם רציתי לשמור על היד שלי אני לא יכול וחייב לגדוע אותה.
שואלים אותו אבל למה לגדוע? בשפלות רוח הוא עונה להם כי ככה רוצה הבוס.
תתבייש לך.
ליברמן עמד באו"ם ואמר את כל מה שכל ישראלי מזורגג יודע שאוסלו ומשא ומתן עם כנופיות טרור זה שיא השיפלות החברתית בזבוז זמן וכניעה לאינטרסים של אמריקע ויורופה.
ואתם כאזרחים תוקפים אותו ומבזים את קורבנות הטרור שגבו מכם פושעי אוסלו לדורותיהם.
ישן 02-10-2010, 02:06

אני ישראלי לשעבר יהודי .נולדתי במדינת ישראל
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי mark322 שמתחילה ב "גם לך נעמי חזן חותמת על תלוש..."

גדלתי והתחנכתי בה על עקרונות אחרים לגמרי עשיתי צבא מלחמת יום הכיפורים ושלום הגליל ושאלת העילגות שלי היא פניה לגופו של הגולש לא רלוונטית כלל וכלל.
מה שאני אומר שליברמן חשף את ערוות החברה הישראלית התבוסתנית הנהנתנית העלובה הכנועה והצייתנית ליורופה ואמריקה.
ליברמן יהייה ראש הממשלה הבא של מדינת ישראל זה בטוח.
הלוגיקה פשוטה. ככל שהכשלונות של החזונות של ממשלי ארה"ב ונשיאי ארה"ב למיניהם באשר להקים מדינה לכנופית טרור וכמובן ראשי הממשלה הישראלים המכהנים כפקידים רצוצים כנועים ותבוסתנים ככל שהכשלונות ימשיכו אני מכנה אותם כשלונות אוסלו כך יגדל כוחם של דוברי האמת כמו ליברמן.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:29

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר