לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
צפה בתוצאות הסקר: איזה המבורגר אתם אוהבים?
B.B.B 10 18.18%
מוזס 10 18.18%
אגדיר 5 9.09%
בלאק 12 21.82%
מקומות שמתמחים בבשר (דוריס וכו' - אפשר לפרט באשכול) 2 3.64%
אני לא אוהב אוכל טעים, אני צמחוני! 0 0%
אחר (אפשר לפרט באשכול) 16 29.09%
מצביעים: 55. אינך רשאי להצביע בסקר זה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-09-2010, 12:54
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "איך יש לבלאק יותר הצבעות..."

ניסיתי את בלאק בב"ש, אשדוד וסינמה סיטי - אכזבה אחת גדולה (סניף ב"ש היחיד שהיה טוב, אשדוד בסדר וסינמה סיטי קטסטרופה)
BBB אשדוד היה טוב יותר אבל בהחלט לא מהמם.

ל S27, כדאי שתגיעי לטיב טעם ב"ש בעצמך ולנסות את זה חם וטרי על המקום, אם אחיך יביא לך את זה בשקית אני מאמין שהאיכות תיפגע.

סמנתה, הרעיונות שלך (חזה אווז מעושן וגבינת אמנטל) ושל פיירבול (המבורגר בלופט של ראשל"צ) ניראים לי....
חזה אווז מעושן וגבינה בהמבורגר ניסיתי ברשת Roy Rogers בארה"ב

נערך לאחרונה ע"י Fang בתאריך 30-09-2010 בשעה 12:58.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-09-2010, 12:55
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "איזה המבורגר אתם אוהבים?"

הצבעתי אחר.

b.b.b - אכלתי שם לא ממזמן בפעם הראשונה והיה מעולה, מזמין להזמין את הb b b ואז מקבלים שלושה המבורגרים קטנים - אחד בקר, אחד אנטריקוט ואחד טלה או כבש, אני לא זוכר (נראה לי טלה), אבל בגלל שהייתי שם פעם ראשונה אני לא יכול להכתיר אותה כמקום אהוב עדיין.

מוזס - בעבר היו הטובים ביותר, עם הזמן הם ירדו באיכות, היום הם סבבה לא יותר מזה.

אגדיר - מגיע להם קרדיט על זה שהם היו הראשונים, יש להם גם חלת בצל מעולה

בלאק - אחת הרשתות עם ההבדלים הכי גדולים בין מסעדה אחת לשנייה וזה גרוע מאוד, בכפר סבא האוכל מגעיל והשירות נוראי, בסניף עזריאלי פשוט שודדים ממך את הכסף בלי תמורה אמיתית, באר שבע סביר יש סיכוי לפול על יום טוב ויש סיכוי ליפול על יום גרוע, רחובות מעולה. בקיצור אפשר לדרג כל סניף בנפרד אבל אי אפשר להגיד שכרשת היא רשת איכותית, לצערי הם גאונים בבחירת מיקום וככה יוצא שזה המקום שאני אוכל בו הכי הרבה, אבל אני ממש לא אוהב אותם.

מקומות שמתמחים בבשר - סביר להניח שאני אעדיף לאכול שם משהו יותר מעניין.

ואני חייב להוסיף - כנראה שאני שומר להם חסד נעורים, אבל בורגר ראנצ' זה עדיין מקום שאני מאוד אוהב בו את ההמבורגרים שלהם, אני לא משווה את זה למסעדות אבל האלף האיים שלהם והברביקיו זה דבר שאין בשום מקום אחר אם הבחירה תהיה בינהם לבין מסעדת המבורגר בינונית אני מעדיף בורגר ראנץ

דבר שאני חייב לציין שמפריע לי בכל המסעדות האלו - ממתי צ'יפס הוא לא חלק ממנת המבורגר?? זה מגוחך שצ'יפס הוא תוספת - זה כמו למכור פיש אנד צ'יפס בלי צ'יפס (אולי היינו צריכים לקרוא להמבורגר המבורגר אנד צ'יפס), זה כמו לא למכור המבורגר עם החלק העליון של הלחמניה וזה כמו למכור חומוס בלי פיתות. שף שמכבד את עצמו לא מוכר רק חלק מהמנה ודורש ממך כסף לקבל את כל המנה

נערך לאחרונה ע"י High_Hopes בתאריך 30-09-2010 בשעה 13:01.
ישן 30-09-2010, 13:24
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "הצבעתי אחר. b.b.b - אכלתי שם..."

אני מנסה להבין איך המון אנשים פה מעדיפים מקדונלדס\בורגראנץ'\אצל-סמי-המבורגר-החלומות-המסעיר על פני מסעדות שייעודן הוא הכנת המבורגרים! O:
במקדונלדס לדוגמה, הבשר עצמו כל כך דק וכל כך מעוך (ובד"כ גם וול דאן עד מוות) שזו לא ממש אטרקציה לאכול שם...

לא אמרתי לא לאכול שם בכלל, כי גם אני פעם בשנה +- אוכלת שם, אבל להעדיף אותם על פני כל השאר? P:
(אני כן אציין לטובה שבמקדונלדס מביאים לך גם שתייה וגם צ'יפס עם הארוחה, אבל במסעדות יש עסקיות בשעות מסויימות
כך שאתה מקבל המבורגר+תוספת מעל +צ'יפס+שתייה במחיר אטרקטיבי בהחלט..)

09.07.00-16.07.12

ישן 30-09-2010, 19:20
  shai-li shai-li אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "איזה המבורגר אתם אוהבים?"

BBB בקריון ובנהריה, מסכימה עם מה שאמרו על הכרטיס מועדון. יש לי המון כרטיסים כי אני נרשמת לכיף בכל מקום (שלא דורש כסף עבור החברות במועדון), וזה הכרטיס היחידי שאשכרה משתלם. כמה פעמים יצא לי לנצל את ה-1+1 בימי ראשון...

באיזור יש גם את הבלאק בקניון לב המפרץ, שהוא זוועתי לאללה. יצא לי לאכול שם כמה פעמים. בפעם הראשונה היה נהדר ובפעמים לאחר מכן היה דוחה - גם האוכל וגם השירות.
לא נראה לי שאני אחזור לשם בקרוב.

לא ידוע לי שיש סניפים של שאר הרשתות בסקר כאן באיזור (חוץ מאגאדיר שלא ניסיתי אף פעם), אז אין לי דעה עליהן.

ואם כבר מדברים על רשתות מקומיות, אני ממליצה על ה"קניבר" קריית חיים/חיפה. יש להם המבורגרים טעימים לאללה עם המון המון המון המון אפשרויות של תוספות וגם המשלוחים ממש מהירים.
מה גם שהם פתוחים בשעות הזויות, אז אחרי הופעה/פאב נחמד לקפוץ לשם כשהבטן מקרקרת, ולהתפנק עם העסקית

נערך לאחרונה ע"י shai-li בתאריך 30-09-2010 בשעה 19:22.
ישן 02-10-2010, 01:47
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 77 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "מיטבול ראשון לציון למי שמכיר,..."

מיטבול בראשון - מזעזע. הייתי שם פעם אחת, ופעם אחת יותר מדי.
מלבד ההמלצה של הפאסט פוד "מאג'יק בורגר" של שחף, אני אציין כמה שאצלי מקבלים את הציון הגבוהה הקובע באמת:
LOFT - איזור תעשיה ישן ראשל"צ
אודאון
סרגוס
(כפי שאפשר לראות באשכול ההמבורגרים בפורום גורמה).
וגם הבורגר בדיקסיס היה טוב.
הבורגר ב"מו ומו" ברחובות היה טוב ממה שאני זוכר, למרות ששם היתה תקלה מצערת שבגללה נאלצתי לצאת מהמסעדה בדיוק כשהוגשה לי המנה לכ-30 דקות, ועד שחזרתי, המנה לא היתה טובה כפי שהוגשה טריה. היא חוממה שוב, אבל אז איבדה מהמיציות שלה כמנת מדיום... :/

המבורגריות "נחשבות" שאותי לא הפילו:
אגאדיר
מוזס
מיטבול
Hamburg (פארק המדע - רחובות)
Black
וכל הכאילובורגרים קרי בורגר-ראנץ', מק'דונלדס, ברגר קינג וכו'

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:25

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 13 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר