לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-09-2010, 18:27
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
התגעגתי לשאלונים P:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "באמת?? לא ידעתי.."

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה כשאין אף אחד בשטח אני..****צונזר****
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה הדבר הכי מוטרף שעשיתי הוא..באמצע שיעור משעמם בכיתה ב' הוצאתי מספרים והתחלתי לגזור את השיער
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה אתם בטח לא יודעים, אבל אני..הרגע חזרתי מהליכה-דבר שה-מ-ו-ן זמן לא עשיתי
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה פעם אחת, כשהייתי קטן..הצצתי לבנות מהכיתה כשהן החליפו בגדים לאחר שיעור התעמלות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מרגיז אותי כש..שאנשים שמחים לידי
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה משמח אותי כש..שאני מצליח להרוס להם את השמחה
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה לו יכולתי להיות כל אדם ליום אחד, הייתי..יצחק שמיר. יש לבן אדם הזה סיפור חיים מרתק
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה המצאה שהייתי רוצה להמציא.. את אקסל אבל ביל גייטס הקדים אותי

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה בעוד מאה שנה, הייתי רוצה שיזכרו אותי כ..מהפכן,פורץ דרך וזה שלחץ על הכפתור האדום שהחריב את אירן וסעודיה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-09-2010, 21:18
  matto matto אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.10.05
שלח הודעה דרך MSN אל matto

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה כשאין אף אחד בשטח אני.. אני אף פעם לא לבד... אבל אני חושב שהייתי שר בקולי קולות..
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה הדבר הכי מוטרף שעשיתי הוא..אני לא מטורף.. מצטער..
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה אתם בטח לא יודעים, אבל אני..אהבתי את הגיטרה שלי ממה שאהבתי את האקסית שלי בגלל זה נפרדנו
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה פעם אחת, כשהייתי קטן.. יצאתי לטייל בלי שאף אחד ידע כי רציתי את השקט שלי
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מרגיז אותי כש.. הגיע השעה לקום בבוקר.. זה הורג אותי
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה משמח אותי כש.. כשמביאים לי עוגת שוקולד גדולה גדולה ואני אוכל אותה לבד
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה לו יכולתי להיות כל אדם ליום אחד, הייתי.. הייתי רוצה להיות לבן ליום אחד.. אף פעם לא השתזפתי.. אני שחום טיבעי
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה המצאה שהייתי רוצה להמציא.. משהו שיגרום לי להשמין
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה בעוד מאה שנה, הייתי רוצה שיזכרו אותי כ..
גאון מטורף ומאאאאאגניב

ישן 30-09-2010, 21:34
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
טוף...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה כשאין אף אחד בשטח אני.. שום דבר מעניין, סתם כמו כולם
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה הדבר הכי מוטרף שעשיתי הוא..
stage dive\בנג'י\ יש יותר מדי דברים, לא יכול להצביע על משהו ספציפי
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה אתם בטח לא יודעים, אבל אני..
בעצם אחד האדמינים בזהות בדויה
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה פעם אחת, כשהייתי קטן..
נדרסתי גם (היי פייב שי.שי!)
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מרגיז אותי כש..
אני רואה את האנושות מתדרדרת לי מול העיניים
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה משמח אותי כש..
אחיינים שלי קופצים עליי בהערצה רק בגלל שאני יותר אינפנטיל מהם
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה לו יכולתי להיות כל אדם ליום אחד, הייתי..
משה רבנו
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה המצאה שהייתי רוצה להמציא..
טלפורטר (הקץ לטיסות ונסיעות ארוכות!)
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה בעוד מאה שנה, הייתי רוצה שיזכרו אותי כ..
לא צריך שיזכרו אותי בעוד מאה שנה, או כמו ששלום חנוך אמר פעם "עכשיו זה תמיד".
ישן 01-10-2010, 02:56
צלמית המשתמש של fealls
  fealls fealls אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.03.07

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה כשאין אף אחד בשטח אני.. נהנה יותר?
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה הדבר הכי מוטרף שעשיתי הוא.. במקום לרוץ למרחב המוגן בצבע אדום, לעלות על הגג ולראות את הקסאם נופל 100 מטר ממני...
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה אתם בטח לא יודעים, אבל אני.. לא יודע לרכב על אופניים
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה פעם אחת, כשהייתי קטן.. קיבלתי לבנה לראש, ומאז יש לי סימן קטן ולא נראה לעין על הקרקפת
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מרגיז אותי כש.. אנשים מתנשאים עלי בלי סיבה
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה משמח אותי כש.. אותם אנשים סובלים
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה לו יכולתי להיות כל אדם ליום אחד, הייתי.. מייגן פוקס. זה יהיה יום שמח מול המראה...
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה המצאה שהייתי רוצה להמציא.. בושם שבאמת משפיע על בנות, ולא השקר של אקס שוקולד...
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה בעוד מאה שנה, הייתי רוצה שיזכרו אותי כ.. האחד שקנה את מיקרוסופט רק בשביל להפיל אותה
ישן 01-10-2010, 09:52
צלמית המשתמש של Eli173
  משתמש זכר Eli173 Eli173 אינו מחובר  
בעל תואר שני ביהדות, בהתמחות בהיסטוריה של עם ישראל והגות יהודית.

חבר מתאריך: 15.02.09
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי fealls שמתחילה ב "..."

1. באמת ובתמים:
כשאין אף אחד בשטח אני.. שר לעצמי
הדבר הכי מוטרף שעשיתי הוא.. רכבתי באופניים מאשדוד לבאר שבע (זה לקח 5 שעות)
אתם בטח לא יודעים, אבל אני.. בוגר MA בהיסטוריה של עם ישראל
פעם אחת, כשהייתי קטן.. נסעתי עם אבא שלי לכותל בתשעה באב והיה צפוף.
מרגיז אותי כש.. אנשים פונים אלי באמצע שאני מדבר עם מישהו (ועוד יותר מרגיז שפונים לאדם שאיתו אני מדבר ואז הוא עונה ושניהם שוכחים שאני קיים)
משמח אותי כש.. אני מצליח לעמוד באתגרים שאני מציב לעצמי
לו יכולתי להיות כל אדם ליום אחד, הייתי.. יש כל כך הרבה שאני לא יודע את מי לבחור.
המצאה שהייתי רוצה להמציא.. תחליף זול וטוב לנפט. זה היה פוטר את בעיית הבדידות של מדינת ישראל.
בעוד מאה שנה, הייתי רוצה שיזכרו אותי כ.. אחד שנכנס לספר השיאים של גינס (לא משנה באיזה קטגוריה)

2. בשביל הצחוקים:
כשאין אף אחד בשטח אני.. גולש לפורום פרש
הדבר הכי מוטרף שעשיתי הוא.. בנג'י מהכותל
אתם בטח לא יודעים, אבל אני.. משועמם מאוד עכשיו
פעם אחת, כשהייתי קטן.. ועכשיו אני כבר גדול
מרגיז אותי כש.. אני קותב עם שגיוט כטיב
משמח אותי כש.. אני מצליח להצחיק אנשים
לו יכולתי להיות כל אדם ליום אחד, הייתי.. אדמין בפורום פרש
המצאה שהייתי רוצה להמציא.. פיצה שלא נגמרת
בעוד מאה שנה, הייתי רוצה שיזכרו אותי כ.. זה שמחקה את שימעון פרס בצורה המושלמת
ישן 01-10-2010, 10:22
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה כשאין אף אחד בשטח אני.. פותחת בדיאטת שוקולד.. סתם. בטח בוחנת עצמים וצורתם ואיך אני יכולה לצייר אותם על דף, כשיגיע הזמן..
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה הדבר הכי מוטרף שעשיתי הוא.. לברוח לקבוצה שלי בסאמרסקול בקיימברידג' וללכת לאכול בבית קפה יחד עם עוד חברים, במקום להיות תקועה בדיסקו מעאפן בחדר אוכל.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה אתם בטח לא יודעים, אבל אני.. לא סובלת לשמוע אנשים לועסים..
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה פעם אחת, כשהייתי קטנה.. ניפצתי שימשה של מכונית חולפת בנסיון לגרש כלב שנדבק אלי ואל אחותי בחזרה מהגן. די מרשים בהתחשב בעובדה שבת 4 עשתה את זה באמצעות אבן קטנה
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מרגיז אותי כש.. אנשים עושים כאילו הם אינם שומעים אותי כשאני מדברת אליהם, או כשאני רואה שמתעלמים מדברים שלי בכוונה.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה משמח אותי כש.. מחייכים אלי. אני לא סוגלת לעמוד בזה, מצב רוח של אנשים יכול ממש להשפיע עלי, למרות שאני יודעת שברוב המקרים זה לא נוגע אלי.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה לו יכולתי להיות כל אדם ליום אחד, הייתי.. המממ.. בפן הראליסטי- נראה לי שמלכה, אבל אם אני יכולה לגמרי להתפרע, אז מכשפה (אבל לא ביחד, לא בא לי להיות האמא החורגת של שלגיה)
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה המצאה שהייתי רוצה להמציא.. טלפורט
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה בעוד מאה שנה, הייתי רוצה שיזכרו אותי כ.. עדיף שלא יזכרו אז זה אומר שהגעתי לאן שאני רוצה.

ישן 05-10-2010, 20:14
צלמית המשתמש של Light_it
  Light_it Light_it אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.04
טוב ... כי משעמם לי

כשאין אף אחד בשטח אני.. מסתכלת במראה ובוחנת את עצמי- או שרה,אני חולה על מוסיקה
הדבר הכי מוטרף שעשיתי הוא.. בטוח שהיו דברים יותר מטורפים מזה..אבל היחיד שעולה לי לראש זה שבכיתה ג' וז' החלפתי כיתה עם אחותי התאומה, היה צחוקים, והמורה לא הבחינה
אתם בטח לא יודעים, אבל אני..אין לי רישיון ,מישהו רוצה להיות הנהג שלי.....?
פעם אחת, כשהייתי קטן.. פגשתי את אלי יצפאן בסופר מרקט וקיבלתי חתימה,עד היום אין לי מושג מה הוא עשה שם.
מרגיז אותי כש.. מתעלמים ממני
משמח אותי כש.. סומכים עלי ומעריכים את מה שאני עושה.
לו יכולתי להיות כל אדם ליום אחד, הייתי.. סלין דיון, הייתי שרה יפה ועוד היו משלמים לי על זה
המצאה שהייתי רוצה להמציא.. לא מעניין אותי להמציא שום דבר..
בעוד מאה שנה, הייתי רוצה שיזכרו אותי כ.. אישה טובה שעשתה מעשים טובים.

נערך לאחרונה ע"י Light_it בתאריך 05-10-2010 בשעה 20:18.
ישן 27-10-2010, 23:03
  Spawn Spawn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה כשאין אף אחד בשטח אני.. מרגיש בנוח.. ממש בנוח..
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה הדבר הכי מוטרף שעשיתי הוא.. קפצתי ממבנה בגובה 2 קומות..
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה אתם בטח לא יודעים, אבל אני.. הייתי פעם מנהל של 2 מהפורומים בפרש..
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה פעם אחת, כשהייתי קטן.. ברחתי מהבית ספר לקנות פוגים.. (לא זוכר כרגע סיפורים טובים)
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מרגיז אותי כש.. אומרים לי שאני לא מסוגל לעשות משהו
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה משמח אותי כש.. אני עומד ביעדים שהצבתי לעצמי
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה לו יכולתי להיות כל אדם ליום אחד, הייתי.. בטמן.. או ישו
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה המצאה שהייתי רוצה להמציא.. הגלגל או מכונת זמן
מי שתרם משהו למדינה

ישן 02-11-2010, 14:57
  משתמשת נקבה HFire HFire אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.11.10

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה כשאין אף אחד בשטח אני.. מתאמנת בפוטושופ, עובדת על עיצובים ופיצ'רים חדשים לציפורניים (שני תחביבים שאני מאד אוהבת) ושומעת מוסיקה תוך כדי..
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה הדבר הכי מוטרף שעשיתי הוא.. בנג'י?
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה אתם בטח לא יודעים, אבל אני..הולכת עם שמלות/חצאיות כמעט תמיד. נדיר לתפוס אותי בג'ינס או מכנס.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה פעם אחת, כשהייתי קטן..
כמעט נחטפתי ע"י זר מאד מפחיד שהציע לי סוכריה בשכונה, למזלי אחותי הגדולה תפסה אותי ברגע האחרון.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מרגיז אותי כש..
אנשים רעים לאנשים אחרים בלי סיבה, זה מעצבן אותי ואני חייבת להגיב.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה משמח אותי כש.. אני מכירה מישהו חדש.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה לו יכולתי להיות כל אדם ליום אחד, הייתי.. אני, רק בגיל מבוגר יותר, מעניין אותי לדעת מה היתי חושבת על עצמי בהסתכלות אחורה.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה המצאה שהייתי רוצה להמציא.. מיני אבטיח בגודל תפוז.
אישה וחברה טובה.

נערך לאחרונה ע"י HFire בתאריך 02-11-2010 בשעה 15:00.
ישן 03-11-2010, 21:47
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה כשאין אף אחד בשטח אני שומע מוזיקה ושר בקולי קולות, לעיתים תוך כדי ריקוד דבילי ותנועות ידיים שבמספר מקומות עלולות להביא למעצרי.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה הדבר הכי מוטרף שעשיתי הוא הלכתי עם מישהו מכות מול מצלמות הטלוויזיה (ניצחתי ).

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה אתם בטח לא יודעים, אבל בחודשים האחרונים מאז עברתי לירושלים מהצפון, למדתי לבשל - חזה עוף, קציצות, שוקיים, פסטה, ואפילו כמה עוגות.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה פעם אחת, כשהייתי קטן הופעתי על השער של עיתון ילדים גדול (אצבעוני). צילמו אותי באחת ההפסקות בבית הספר היסודי משחק עם ילדה גדולה ממני, והצלם התלהב מהשת"פ בינינו.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מרגיז אותי אדישות, זרקנות, איחורים.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה משמח אותי להשקיע בנושא מסוים ולראות איך זה מתפתח ומתגלגל הלאה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה לו יכולתי להיות כל אדם ליום אחד, הייתי טייס

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה המצאה שהייתי רוצה להמציא: לא המצאה, חוק. חוק יסוד: שנ"צ (שנת צהריים).
מדובר יהיה בחוק יסוד, שהמעמד שלו חזק הרבה יותר מאשר חוק רגיל, בדיוק כמו חוק יסוד: כבוד האדם וחירות למשל, או חוק יסוד: חופש העיסוק.
בחוק יסוד: שנ"צ תעוגן זכותו של כל עובד לקבל מנוחת צהריים בת שעתיים וחובתו של המעסיק להעניק לעובד את אותן שעתיים, כולל לספק לו את התנאים המתאימים לכך.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה בעוד מאה שנה, הייתי רוצה שיזכרו אותי כ...
ההוא שיזם והוביל את חקיקת חוק יסוד: שנ"צ.

ישן 19-01-2011, 09:06
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אוהב שאלונים...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה כשאין אף אחד בשטח אני.. יושב על חצי יד בתוך המכנסיים (כמו אל באנדי). לא בגלל מה שמקובל לחשוב, אלא כי זה נוח לי משום מה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה הדבר הכי מוטרף שעשיתי הוא.
. ישנם דברים שאי אפשר לכתוב (גם אם בע"פ הייתי מספר). מבין מה שאין בעיה לכתוב... ואם מדובר על שטויות שנעשו מבחירה, אז שלושה דברים: פעם אחת התידדתי עם שומר רוסי של איזה קרקס רוסי שנתקע עקב פשיטת רגל בראשון לציון. שכנעתי אותו שיתן לי להכנס לכלוב של טיגריס בשביל ללטף אותו/צפיתי במשפחה של חזירי בר ליד מעיין ברמה"ג והתקרבתי לגורים, מה שהסתיים בהסתערות פראית של האמא עלי (טיפסתי על עמוד של גדר בקר בשניה האחרונה)/שכנעתי את המפקד שלי לשבץ אותי בנגמ"ש שהיה אמור להיות בראש טור שפורץ לעזה ב 2002, למרות שלא הייתי מצוות עקב היות אשתי בהריון... (המבצע בוטל).

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה אתם בטח לא יודעים, אבל אני.. קשה לי לחשוב על משהו כ"כ בלתי הגיוני ממה שכתבתי על עצמי פה בפורומים. בכל זאת: אני נראה הרבה-הרבה יותר צעיר מגילי האמיתי וזה מספק המון חומר לאינספור רגעים מצחיקים, מעצבנים, מועילים מאוד ומתסכלים מאוד.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה פעם אחת, כשהייתי קטן.. גל ענק בחוף הים כיסה אותי למשך כמה שניות טובות במהלכן שתיתי המון מי ים... איזה בנאדם הרים אותי בשערות (שנות השבעים... היו הרבה שערות לתפוס) וגרר אותי החוצה. עד היום אני זוכר בצורה ברורה את תחושת הטביעה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מרגיז אותי כש.. נהגים שיושבים במכוניות שלהם לא מבינים שטונה ומשהו של פח וברזל זה לא בדיוק "כוחות" מול כמה עשרות ק"ג של עצמות ושרירים ומתנהגים כאילו אנחנו 2 אנשים שמתחרים על מי יעמוד ראשון בתור לקופה....

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה משמח אותי כש.. אני רואה אנשים שמזלם לא שפר עליהם בחיים במיוחד בכל זאת מסתדרים יפה. לראות ילד שנולד נכה מטופל בחום ע"י הסבא שלו (ולא רק הפיליפינית) בגן שעשועים משמח אותי מאוד, גם אם בצורה עצובה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה לו יכולתי להיות כל אדם ליום אחד, הייתי.. רוצה להיות אדם מאוד מאמין אבל גם מאוד משכיל וסקרן. מעניין אותי לראות את העולם דרך העיניים שלהם. פרט לכך מאוד טוב לי עם מי שאני.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה המצאה שהייתי רוצה להמציא.. אפליציית "Ignore" גם לחיים האמיתיים... משהו שיאפשר "העלמת" אנשים מסויימים בכל הנוגע אלי. שיתקיימו, אבל שאני לא אצתרך לשמוע אותם ולהתקל בהם. אני לא חושב ש"אמחוק" יותר מאשר כמה עשרות אנשים (החל מהמגעיל שיושב בארומה לשם אני הולך כל בוקר, ומדפדף בעיתון תוך שהוא יורק על האצבע המדפדפת בהפגנתיות כל חצי דקה), אבל אני חושב שאפליקציה כזאת הייתה מאוד מקלה.

אם הנינים שלי ידעו עלי יותר מאשר את מה שצריך לגלות כשכותבים "עבודת שורשים" בכיתה ז', הצלחתי בגדול. זה אומר שהילדים שלי, והנכדים שיהיו, אהבו אותי מאוד, וגם גידלו ילדים טובים בעצמם. אין לי עניין שיזכרו אותי אנשים אחרים מעבר לאלה.

ישן 26-03-2011, 18:24
  tinki14  
אורח

כשאין אף אחד בשטח אני..-שמה מוזיקה על פול ווליום ושרה =P
הדבר הכי מוטרף שעשיתי הוא..-הממ אני בנאדם משעמם אם אגיד שלא עשיתי משהו מטורף בחיי?
אתם בטח לא יודעים, אבל אני..-לא בת 14!!!!!!=P
פעם אחת, כשהייתי קטן..-התקשרתי למלא אנשים וניתקתי להם בפרצוף..יום אחד התקשרתי לסתם מספר רנדומאלי(כחלק מהמתיחה) ובצד השני של הקו היה לא אחר מאשר...סבא שלי! מאותו היום נגמלתי מזה..
מרגיז אותי כש..- טוענים שאני משקרת כשאני לא..אני ממש מסוגלת להשתגע מזה!!
משמח אותי כש..-אני מרגישה שכל מה שאני עושה לא יורד לטמיון...כשאני מגשימה מטרות וחלומות
לו יכולתי להיות כל אדם ליום אחד, הייתי..-בר רפאלי, אני רוצה לראות אם החיים שלה באמת זוהרים כמו שהם ניראים..בטוח שיש לה גם קשיים נפשיי מסוג כלשהו..
המצאה שהייתי רוצה להמציא..-כמו בסרט האלמנט החמישי-מכשיר שמאפר אותך!
בעוד מאה שנה, הייתי רוצה שיזכרו אותי כ..-שיזכרו אותי..ולטובה-זה מספיק=]
ישן 26-03-2011, 18:41
צלמית המשתמש של שמולביץ אשר
  משתמש זכר שמולביץ אשר שמולביץ אשר אינו מחובר  
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

חבר מתאריך: 01.02.09
Facebook profile

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה כשאין אף אחד בשטח אני.. אתם ממש לא רוצים שאספר לכם........ תאמינו
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה הדבר הכי מוטרף שעשיתי הוא.. יש את המתקן הזה עם הכסא, שמחובר לשני עמודים ורצועות חזקות ומעיף אותך לגובה. לפני המון שנים, עד היום אני עדין מקיא מזה.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה אתם בטח לא יודעים, אבל אני.. מהשב"כ. באתי לרגל אחריכם.........
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה פעם אחת, כשהייתי קטן.. זרקתי אבן גדולה מאד, לאוויר... רציתי לראות איפה היא תיפול, התעוררתי באסותא עם תפרים בראש.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מרגיז אותי כש..כאשר אני נתקל בטמטום מתוכנן
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה משמח אותי כש..נפגש עם הנכדים.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה לו יכולתי להיות כל אדם ליום אחד, הייתי..רוצה להיות כל אחד.... כולל עצמי.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה המצאה שהייתי רוצה להמציא.. שיטה להשתלת שכל לכמה אנשים.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה בעוד מאה שנה, הייתי רוצה שיזכרו אותי כאחד שהיה, טוב שהיה, וטוב שהוא כבר איננו.

ישן 26-03-2011, 18:57
  s27 s27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.10

כשאין אף אחד בשטח אני.. אין מצב שאכתוב זאת כאן
הדבר הכי מוטרף שעשיתי הוא..צניחה חופשייייתתת! והיה אדיר!
אתם בטח לא יודעים, אבל אני...אוכלת חריף לפעמים
פעם אחת, כשהייתי קטן...שיחקתי ב"אמא ואבא" עם אחד החברים של אחי הקטן (טוב, יותר מפעם אחת )
מרגיז אותי כש...אני רואה שבימינו כבר לא קמים לזקן באוטובוס, כשאנשים מתנשאים, כשאנשים אגואיסטיים, כשאנשים חסרי נימוס, כשאנשים חסרי התחשבות.
משמח אותי כש...נותנים לי מחמאות, לאכול ארוחה טובה, שמש של חורף, להחזיק תינוק
לו יכולתי להיות כל אדם ליום אחד, הייתי...אין לי מושג, האמת
המצאה שהייתי רוצה להמציא...בנאלי, אבל תרופה לסרטן, או לאיידס.
בעוד מאה שנה, הייתי רוצה שיזכרו אותי כ...
אישיות מקסימה עם לב טוב, שהיה כיף בחברתה.
ישן 05-04-2011, 11:02
צלמית המשתמש של idanmos
  משתמש זכר idanmos idanmos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.09.05
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...

כשאין אף אחד בשטח אני..רוקד...
הדבר הכי מוטרף שעשיתי הוא..יותר מידי, האמינו לי, אתם לא רוצים לדעת...
אתם בטח לא יודעים, אבל אני..לא יודע לרקוד...
פעם אחת, כשהייתי קטן..'פתחתי' את הראש פעמיים, בכיתה א' ובכיתה ב'...
מרגיז אותי כש..משקרים ואנשים שקרנים בכללי...
משמח אותי כש..'לעשות' למישהו את היום, כשקורה לי רצף של אירועים משמחים באותו יום...
לו יכולתי להיות כל אדם ליום אחד, הייתי..אובאמה, וסביר להניח שהיתי 'מייהד' את כל מי שרק אפשר ומשתלט על העולם כמו 'פינקי והמוח'...
המצאה שהייתי רוצה להמציא..משהו שיעשה אותי עשיר...
בעוד מאה שנה, הייתי רוצה שיזכרו אותי כ..מישהו עם ציור של דרדסים על המצבה ומתחת רשום 'בכייף וזה וזה'...

ישן 15-05-2011, 16:50
צלמית המשתמש של סוכן שקט
  משתמש זכר סוכן שקט סוכן שקט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.02

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה כשאין אף אחד בשטח אני.. ישן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה הדבר הכי מוטרף שעשיתי הוא.. קפצתי מגג בניין לגג בניין אחר, מרחק של כמטר וחצי, בגובה 7 קומות והגעתי לצד השני רק עם הידיים. וזה היה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה אתם בטח לא יודעים, אבל אני.. למדתי לשחות לפני שנה, וגם לא מי יודע מה טוב.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מרגיז אותי כש.. אנשים בדיכאון ומייללים על כמה שהחיים שלהם זיפת.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה משמח אותי כש..אנשים שמחים גם כשאין להם סיבה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה לו יכולתי להיות כל אדם ליום אחד, הייתי..אני בעצמי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה המצאה שהייתי רוצה להמציא..אייפון, אבל עם לינוקס(קוד פתוח)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה בעוד מאה שנה, הייתי רוצה שיזכרו אותי כ.. שישכחו ממני

במקור נכתב על ידי יחזקאל
וקראתי עליו לכל הרי חרב נאם אדני אלןהים חרב איש באחיו תהיה

Oui nous irons nous faire casser la gueule en cœur, Mais nous reviendrons vainqueur

ישן 06-07-2011, 04:33
  משתמשת נקבה hadasa121 hadasa121 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.11

כשאין אף אחד בשטח אני.. שרה בקול ..
הדבר הכי מוטרף שעשיתי הוא.. עליתי על כל הגגות באולפנה שלי.. כמובן באיזה 2:00 בלילה עם עוד כמה חברות..
אתם בטח לא יודעים, אבל אני.. מצטטת סרטים שלמים של דיסני עם אחותי התאומה.. כיף חיים!!
פעם אחת, כשהייתי קטן.. רצתי בבית ,והחלקתי על דף קניות (אלה המבריקים של ההנחות) ושברתי את היד .. טיפשי ביותר..
מרגיז אותי כש.. אני מדברת עם חברה שלי ואז מישהו אחר נכנס לחדר ומתחיל לדבר איתה כאילו אני לא שם!! וזה קורה פוווול!! אנשים פשוט לא יודעים להקשיב !!!!
משמח אותי כש.. לאנשים אכפת ממך ... מתקשרים אליך בחופש הגדול בזמן שהם יכולים לשכוח ממך ...אהה כן וכמובן כשאנשים מקשיבים לך!! :]
לו יכולתי להיות כל אדם ליום אחד, הייתי.. יש כ"כ הרבה..
המצאה שהייתי רוצה להמציא.. את הטישו ... אל תשאלו...סיפור עצוב..וגם תרופה לציליאק ולסרטן.
בעוד מאה שנה, הייתי רוצה שיזכרו אותי כ.. מי יזכור אותי עוד מאה שנה?!

נערך לאחרונה ע"י hadasa121 בתאריך 06-07-2011 בשעה 04:39.
ישן 13-07-2011, 00:46
  Clown Prince Clown Prince אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.11
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי hadasa121 שמתחילה ב "..."

טוב נו. 1:30 בלילה ואני בחופש מחלה כבר שבוע, הכל נראה הגיוני..

כשאין אף אחד בשטח אני..נוסע 140.
הדבר הכי מוטרף שעשיתי הוא..קפצתי לשיח קוצני עם תחתונים בשביל פרוסמת של פאנטה.
אתם בטח לא יודעים, אבל אני..מאוהב.
פעם אחת, כשהייתי קטן..הגיע מישהו עם כזה כובע ממש קטן, נתן לי יין ולקח לי חתיכה מהזין.
מרגיז אותי כש..נותנים לי לחזור על משפט פעמים!
משמח אותי כש..אני קונה בגדים!
לו יכולתי להיות כל אדם ליום אחד, הייתי..וורן באפט, הייתי מעביר נכסים לחשבון מסויים בבנק הפועלים סניף הבשור.
המצאה שהייתי רוצה להמציא..את הגלגל! אה, אופס..
בעוד מאה שנה, הייתי רוצה שיזכרו אותי כ..אבא טוב וסבא למופת.

ישן 28-11-2011, 17:17
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10

הייתי צריך למלא את זה מזמן...

כשאין אף אחד בשטח אני.. מדבר עם עצמי
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה הדבר הכי מוטרף שעשיתי הוא.. לסלוח
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה אתם בטח לא יודעים, אבל אני.. אוהב זריחות
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה פעם אחת, כשהייתי קטן.. קינאתי בכל הילדים בגן שנסעו לטיולים בשבת אז המצאתי סיפור על כך שנסענו לחרמון והוא היה כל כך מציאותי שהגננת האמינה...
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מרגיז אותי כש.. אנשים בוחרים בקיצונות פשוט כי אין להם האומץ לשים עצמם במקומו של האחר
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה משמח אותי כש.. אנשים ראנדומליים מראים אהבה
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה לו יכולתי להיות כל אדם ליום אחד, הייתי.. דוחה את ההצעה. טוב לי להיות עצמי
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה המצאה שהייתי רוצה להמציא.. מכשיר שמתרגם מדיבור גברי לדיבור נשי ולהיפך.
סופר, עתידן ואיש שהלך בדרכו שלו

ישן 23-12-2011, 14:36
צלמית המשתמש של תבור - tar 21
  משתמש זכר תבור - tar 21 תבור - tar 21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.10.09

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פאקטשלי
כן, כן, ניחשתם נכון.. זהו עוד אחד מהאשכולות האלו שבו אתם רושמים פרטים מעניינים/ משעשעים שאנחנו עוד לא יודעים עליכם..

שנתחיל?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה כשאין אף אחד בשטח אני.. מסכם לעצמי בקול מה אני צריך לעשות עכשיו
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה הדבר הכי מוטרף שעשיתי הוא.. לרוץ בטעות לתוך כביש באזור ירושלים באור אדום
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה אתם בטח לא יודעים, אבל אני.. אוהב לטייל לבד
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה פעם אחת, כשהייתי קטן.. נשך אותי האוגר של אח שלי
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מרגיז אותי כש.. כשאני קורא את ההתרברבויות של מנהיגי איראן(שמישהו יכניס להם כבר!)
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה משמח אותי כש.. אני מטייל,כשאני רואה סרט,כשאני בחנות ספרים,כל מיני.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה לו יכולתי להיות כל אדם ליום אחד, הייתי..
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה המצאה שהייתי רוצה להמציא.. מצלמה שיכולה לצלם את כל העולם בו זמנית מהחלל ושאפשר לנתח את הסרטים שלה עד לרזולוציה מטורפת - גמרנו עם מעשי פשע לא מפוענחים
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה בעוד מאה שנה, הייתי רוצה שיזכרו אותי כ.. - מי שלחם במלחמות ישראל ושהנהיג את המדינה לכיבוש ארץ ישראל המזרחית,עד לנהר הליטאני בצפון ולוואדי אל עריש במערב,סילק ממנה את רוב הלא יהודים ובנה את בית המקדש על הר הבית.

מלאו את המשך המשפט בדברים שנוגעים אליכם. אם יש לכם עוד רעיונות להוסיף, הוסיפו!

חג שמח!!!

ישן 02-01-2012, 21:50
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
נו טוב נצטרף (אומר במבטא של פולניה :-P)

שנתחיל? רק אם את מתעקשת

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה כשאין אף אחד בשטח אני.. אני (בכל מה שמשתמע מזה ;-))
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה הדבר הכי מוטרף שעשיתי הוא.. לשיר מול כיתה את השיר אלה אלה ולזייף בצורה היסטרית
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה אתם בטח לא יודעים, אבל אני.. היחידי שמקבל פה משכורת מפרש חחח (סתם לא להתלהב)
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה פעם אחת, כשהייתי קטן.. ניסיתי לתקוע מסמר בקיר והפכתי את הקיר למכתש חחח
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מרגיז אותי כש.. כשיש אנשים צבועים לידי
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה משמח אותי כש.. כשאני רואה את הילדים שלי כשבא לקחת אותם מהגן ולראות אנשים מחייכים
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה לו יכולתי להיות כל אדם ליום אחד, הייתי.. רוטשילד ;-)
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה המצאה שהייתי רוצה להמציא.. את הפלסטיק בקצה השרוך כל כך פשוט וכל כך גאוני
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה בעוד מאה שנה, הייתי רוצה שיזכרו אותי עם חיוך :-)

כבר נגמר ??? ;-)

שנה אזרחית טובה !!!

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 10-03-2013, 19:02
  משתמשת נקבה סנופ האדומה סנופ האדומה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.11
שלום:)

כשאין אף אחד בשטח אני.. המממ קשה לבחור...
הדבר הכי מוטרף שעשיתי הוא... הייתי במשרד רמ שתיים בשעה האחרונה עם חברה שלי. כל הבוקר היה לחץ ופתאום בצהריים עד שעה חמש היה שקט ושיעמם לנו מוות.. אז התחלנו לרקוד טנגו עם הכסאות המתגלגלים של המשרד ולשיר בקולי קולות את 'עוף גוזל'..(המשרד הוא בעצם דלפק קבלה פתוח למבקרים).. כשיצאנו אל השער השומרים שאלו אותנו אם למה לא הלכנו לכוכב נולד...חחחח
פעם אחת, כשהייתי קטן.. צילמו אתנו לתמונת סופשנה בגן טרום חובה, ואני לא רציתי, אז ברחתי ותחבאתי..
מרגיז אותי כש.. אנשים לא מבינים מה זה אי אפשר..
משמח אותי כש.. אני מקבלת מתנות(לא מקבלת הרבה כאלו),
לו יכולתי להיות כל אדם ליום אחד, הייתי.. בנאדם בלי קשב וריכוז. לעזזל עם זה!
המצאה שהייתי רוצה להמציא.. מכונה שעושה בשבילי את התאוריה(כן אני בת עשרים וחצי ואין לי רישיון כי אני עצלנית)!!
בעוד מאה שנה, הייתי רוצה שיזכרו אותי כ.. בן אדם שמח. היום מישהו אמר לי שיש לי עיניים עצובות. זה ממש נכון:/

ישן 09-12-2014, 09:56
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
יאללה נזרום

כשאין אף אחד בשטח אני.. משחק במחשב. זה אחלה שאפשר להעביר שעות בלי שאנשים נועצים בך מבטים של "איך אתה מבזבז זמן"
הדבר הכי מטורף שעשיתי הוא.. להתחתן עם מישהי שהכרתי חודשיים
אתם בטח לא יודעים, אבל אני.. דתי, אבל ממלא לרוב את התפקיד של האנטי דתי בוויכוחים בפרש על תורה ומדע וכאלה
פעם אחת, כשהייתי קטן.. טבלתי במקווה של בנות סתם לכיף. (למי שלא דתי - זה סיבוך רציני)
מרגיז אותי כש.. אני נמרח ולא משיג את מה שאני רוצה, כי הייתי עצלן מדי
משמח אותי כש.. אני מנסה לעשות משהו קשה, והוא פשוט מצליח...
לו יכולתי להיות כל אדם ליום אחד, הייתי.. לאונרד אוילר. להרגיש איך זה להיות גאון
המצאה שהייתי רוצה להמציא.. משדר RFID שאשכרה יעבוד לכל הדברים קטנים שאני מאבד כל הזמן
בעוד מאה שנה, הייתי רוצה שיזכרו אותי כ.. שאיפה טיפשית. אין לי עניין במה יחשבו עלי אחרי שאני אמות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:32

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר