לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-10-2010, 16:45
  0mEr 0mEr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.04
[דיון] קניית דיסקים במחירים זולים, ינצח את ההורדות?

כולם יודעים שהורדות לא חוקיות הן תופעה רחבת היקף שפוגעת באמנים, ביוצרים, בחברות ההפצה וכל מי שמעורב בהכנת הדיסק.
מעל המוזיקה כבר קיימת סכנת הכחדות כשחברות הפצה מכובדות כמו inside/out נאלצו לסגור את הדלתות לפני כמה שנים.

כמובן שזה נשמע הזוי שמצד אחד אפשר ללכת לחנות ולקנות את הדיסק אומנם באיכות גבוהה ועם החוברת והכל אבל במחיר של בין 50 ל70 שקל לדיסק. במידה וזה הופעה זה יכול להגיע גם ל200 שקל כשמצד שני אפשר להוריד את זה בחינם.
יש כמובן גם את העיניין שאם לא אהבתי את ההורדה אני פשוט מוחק, אם לא אהבתי את הדיסק אז סתם בוזבזו 70 שקלים.

הרבה אנשים אומרים שהם מורידים כדיי לבדוק אם שווה לקנות, אבל לרוב אחרי שהם הורידו הם כבר נשארים עם ההורדה.

אז פה אנחנו מגיעים לפואנטה: במידה ומחירי הדיסקים (מקוריים אמיתיים לא צרובים) לא היו עולים 50 שקל או 70 שקל אלא 10 או 20 שקלים לדיסק באיזו אפשרות הייתם בוחרים?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-10-2010, 03:30
צלמית המשתמש של boris2k4
  boris2k4 boris2k4 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי 0mEr שמתחילה ב "[דיון] קניית דיסקים במחירים זולים, ינצח את ההורדות?"

לדעתי הבעיה היא בכמה מישורים.
התמחור: המחיר הוא אכן גבוה, ואני דיי בטוח שמחיר גובה זה משהו שמונע מכמות מסויימת של אנשים לשלם על כל המוזיקה שהם צורכים.
אבל היום כשיש כל-כך הרבה אפשרויות כן לשלם על המוזיקה שלך, ואפילו הרבה פחות ממחיר של דיסק בחנות הרבה אנשים עדיין לא משלמים עלייה. וגם אם היא הייתה עולה שקל הם היו מעדיפים להוריד אותה בחינם. למה? טוב ששאלת. כי יש לך אפשרות להוריד מוזיקה בערך בכל פורמט, מסודרת ומטוייגת באופן נוח.
אני לא מכיר הרבה אתרים שבהם אתה יכול לקנות שירים ב flac למשל. ב Demonoid אתה יכול למצוא הרבה מהם בפורמט הזה. למרות שהוא בעצמו הוא דיי סיפור/חידה ללמה מישהו היה רוצה אותו.
צורת ההגשה: תראה, אני מניח שכל מי שקנה דיסק מקורי בחיים שלו יכול להסכים שאין משהו יותר מספק מהחוברת של האלבום - את זה אתה לא מקבל בהורדות. אני אישית מתבאס מזה שאחרי שאתה קונה דיסק הדבר הראשון שאתה עושה זה להמיר אותו ל MP3 ולהעתיק אותו לנגן ה MP3 שלך. ולהשאיר את הדיסק לצבור אבק. אף אחד לא צריך דיסק פיזי היום, אנשים כן רוצים את החוברות, הליריקס, התמונות. מה שכן, אפשר למכור את הדברים שאנשים רוצים (חוברות וכו') ואת המוזיקה עצמה לספק כהורדה. אף אחד לא צריך מדיה פיזית.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:41

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר