לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-10-2010, 16:56
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "רגע תסביר את הטיעון שלך שעונש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
רגע תסביר את הטיעון שלך שעונש קשה לא ימנע פשעים בבקשה, כי הוא לא ברור.
אני ממתין בבקשה להסבר מכבודו.

אני לא מבין מה קשה להבין: עונש קשה, אפילו עונש מוות, לא מונע מאנשים לרצוח, לאנוס ופשוע בלי הכרה.
אתה יודע איפה החוק כן מרתיע אנשים? בדיקטטורות. למה? כי שם המשטרה אכזרית, משפט צדק יש רק באגדות, והענישה מהירה וחסרת רחמים...
אין לך את האפשרות לעשות אותו הדבר פה... המשטרה חסרת אונים (בעיקר מכיוון שתקציבית וחוקית המדינה מייבשת אותה) ומערכת המשפט איטית, המשפט צריך להיות מדוקדק עד תום והכל בכל איטי וזר טעם...

ולכן אף אחד לא פוחד שיתפסו אותו.

אל תבין אותי לא נכון, הייתי שמח אם היו מחמירים את הענישה... אבל להאמין שזה ירתיע את הפושעים פה בארץ זה לחיות באשליות..

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
אגב ה 3 עבירות בארה"ב עזר לפושעים הקטנים לצאת יותר מהר מהכלא והיא לא שיטה מושלמת כל כך.

העניין בחוק השלוש מכות הוא שאחרי העבירה השלישית אתה הולך לכלא לשארית ימיך....ואפילו זה לא מרתיע אנשים.... וזו הסיבה שהעליתי את זה... יש לך חבורות שלמות של קריפז ובלאדז וMS-13 שיושבים בכלא עד סוף החיים...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-10-2010, 21:55
צלמית המשתמש של Pilon
  Pilon Pilon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.06
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אתה יכול להוכיח שהם משקיעים..."

עזוב רגע מריחואנה.
במקרה ברגעים אלה משודרת בערוץ 2 תוכנית מצויינת של חיים הכט.
תראה איזה מאמץ מודיעיני, מארבים, כלי רכב וכח אדם הם השקיעו בתפיסת עובדים תיאלנדים חוקיים לחלוטין ואצו לעצור אותם על טעות טפסים של משרד הפנים. לפי מה שהתנהל שם, אפשר היה לחשוב שהנה נתפסה כנופיית גנבי הרכב הגדולה בישראל אי פעם.

ונחזור למרחיאונה. לא סתם כתבתי לפלפים עם 2 גרם עשב.
לפני זמן לא רב החליטה המשטרה להתלבש על איזה רחוב לא חשוב בעיר מרכזית, והחליטה על הטרדה חוזרת ונשנית של אזרחים תמימים, כולל חיפוש גופני לא חוקי באיזה מבצע מתמשך והזוי. סוחרי סמים לא מצאו שם, וגם לא ימצאו.
קח את כח המשטרה הזה, על כל הלוגיסטיקה, מודיעין ואמצעים שלו, והפנה אותם למשל לחודש מלחמה בפרוטקציה בבאר שבע. תתחיל לשנות מציאות.
אי אפשר להתעסק פה בזוטות בשעה שאנחנו מפסידים את המדינה. וזו כבר לא קלישאה. זו מציאות. מי שלא רואה אותה, כדאי שיצא קצת לקצות הארץ, ידבר עם חקלאים, בעלי עסקים, בעלי אדמות והוא יגלה מציאות מבהילה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:36

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר