לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-11-2010, 22:58
  alyanni10 alyanni10 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.05.07
פיגוע במחילה מכבודך
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי opie שמתחילה ב "עבודה טובה"

א. לגבי הכותרת: נכון שהכותרת והחותמת לא קשורים לעיצוב אבל לא היתה לי כוונה שהם יתרמו ליצירה. הכוונה היתה שתדע על מה היצירה ומי יצר אותה. הרי איך תדע שזה הסרנגטי, ולא מדבר גובי, ואיך תדע שזה אני שיצרתי אותה..., חוץ מזה - זו היצירה הראשונה שאתה רואה עם כיתוב וחתימה? ואם לא - אתה חושב שכל כיתוב מפריע לכל יצירה שהיא? תמהני...

ב. הרי לך מס' תמונות של שקיעה והוכחה לכך ששקיעה אינה נראית רק בצבעי האדום מזעזע של התמונה שהעלית, ותו לא. הרי שקיעה שבמדבר אינה דומה בצבעיה לשקיעה שבשפילה ושקיעה בצפון לא דומה להיא שבדרום ושקיעה בתחילת הערב לא לזאת שבשעת ערב מאוחרת. בקיצור, תודה על ההערות אבל אני לא מסכים עימן.
(דרך אגב רוב התמונות למטה הן מאותו אזור כך שאפשר ושקיעה תיראה פעמים כך ופעמים אחרת).

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-11-2010, 07:57
צלמית המשתמש של metro2
  metro2 metro2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.03
שלח הודעה דרך MSN אל metro2 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי alyanni10 שמתחילה ב "במחילה מכבודך"

יש סיבה לכך ששקיעה נצבעת באדום.
במהלך היום מגיעה לעיניים שלנו הקרינה בעלת אורך גל קצר (שעוברת רק זמן קצר באומוספירה) וצובעת את השמיים בכחול, לפי עקרון ריילי. בשקיעה מתארך אורך הגל של השמש, קרני השמש נשברות בזווית של יותר מחצי מעלה ועוברות דרך ארוכה יותר בתוך האטמוספירה, ולכן רוב הקרניים הארוכות שמגיעות לצופה נצבעות באדום. ככל שהשמש יותר קרובה לשקיעה, ככה אורכי הגל מתארכים והשמש תראה יותר אדומה.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

עכשיו, אחרי שהסתבכנו עם פיסיקה, אתן את הדעה שלי לגבי קרדיט בעבודות.
לדעתי הקרדיט לא צריך להיות בולט, ובטח שלא חלק מהעבודה. הוא צריך להית בלתי נראה למי שלא מחפש אותו. כמו שעושים במשרדי פרסום. אבל המצאותו של הקרדיט חשובה - גם למניעת תקלות זכויות יוצרים, וגם למציאת לקוחות פוטנציאלים.

המשך יום אדיר

ישן 12-11-2010, 22:20
צלמית המשתמש של Ocraft
  Ocraft Ocraft אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.04
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי metro2 שמתחילה ב "נשמע שאתה לא באמת רוצה לקבל..."

אהבתי מאוד
נורא מסקרן אותי למה דווקא על סרנג'טי אפריקה עשית... ביקרת שם ?

בקשר לעבודה עצמה -
האיורים טובים לטעמי, רואים שהושקעה עבודה בכל אחד ואחד מהפילים הם שונים אחד מהשני ואני אוהב את זה בעבודות זה מראה על רצינות והשקעה ככה שקבל חיזוק חיובי בזנטי
אני מאמין שניסית ללכת לקטע האיורי יותר ככה שהצלחת בזה, הייתי רוצה לראות פה יותר גראנדיטים ויותר משחק צבעים ברקע שמסמל את השקיעה שתיהיה דומיננטית, כמו שאני רואה שהאובייקטים מלווים את הדבר המרכזי שהוא השקיעה או שאני טועה.

הקונספט הוכיח את עצמו כיוון שמדובר...ב...סרנג'טי, הרשיתי לעצמי לערוך סיור קטן באינטרנט כי באמת זה נושא מעניין.
לדעתי, בן אדם שמכיר את הנושא, יבין אותו ויאהב את הצורה שאתה מעביר אותו ללא שום בעיה.

מחכה לעוד עבודות שלך! המשך ככה!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:39

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר