לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה I'm sure the universe is full of intelligent life. It's just been too intelligent to come here. --- Arthur C. Clarke 16/12/1917 - 19/3/2008 ____________________________________________________ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מדע בדיוני ופנטסיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-10-2010, 09:34
צלמית המשתמש של White-Crow
  White-Crow White-Crow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.11.01
המלצה על ספר

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://simania.co.il/bookimages/covers93/930700.jpg]

תקציר

"שמי הוא קווֹתֶה. לשמות נודעת חשיבות רבה, שכן הם מלמדים הרבה על בעליהם. היו לי יותר שמות מכפי שזכאי אדם יחיד לשאת... הצלתי נסיכות, גנבתי אותן ממלכים עת נמו בתִלי קבורתם. שרפתי את העיר טרֶבּוֹן עד היסוד. ביליתי לילה עם פֶלוּרִיאָן, ובסופו היו לי חיי ובינתי לשלל. גורשתי מהאוניברסיטה בגיל צעיר מגילם של רוב המתקבלים אליה. הלכתי לאור הירח בדרכים שאחרים חוששים לדבר עליהן לאור היום. דיברתי עם אלים, אהבתי נשים, וכתבתי שירים שהזילו דמעות מעיני המזמרים. אולי שמעתם עלי." זהו סיפורו של קווֹתה – מילדותו בלהקת שחקנים נודדים, דרך השנים שעברו עליו כיתום חסר־בית בעיר גדושת פושעים, עד לניסיונו הנועז והחצוף להיכנס בשערי בית ספר מסוכן וקשה לכישוף, ולקבלתו כתלמיד. קווֹתה - המכשף הנודע, הגנב המושלם, המוסיקאי האמן, הרוצח הידוע לשמצה – מספר לנו את הסיפור שחושף את האמת שמאחורי אגדת קווֹתה. פטריק רותפס הוא מרצה באוניברסיטה במרכז ויסקונסין. בזמנו הפנוי הוא כותב טור סטירי בעיתון, שולח יד במרי אזרחי ומשתעשע באלכימיה. הוא אוהב מילים, מרבה לצחוק ומסרב לרקוד. שֵם הרוח הוא ספרו הראשון, ועוד ידו נטויה.
"הופעת בכורה של סופר שכדאי לכולנו לפקוח עין עליו... מצית את הדמיון ומסעיר את הלב." ניו יורק טיימס

"לא סממני הפנטסיה (הנפלאים כשלעצמם) הם ההופכים את הספר הזה למשובח, אלא מה שיש למחבר לומר על הדברים האמיתיים והפשוטים, על שאפתנות וכישלון, על אמנות, אהבה ואובדן." טד ויליאמס, מחבר ארץ אחרת

(נלקח מפה

ספר של 800 עמודים פלוס מינוס, פירקתי אותו ב3 ימים, פשוט לא הצלחתי לעזוב אותו.
מהפנט מהדף הראשון עד האחרון, עלילה זורמת, דמויות מעניינות, תיאורי רקע מכניסי אווירה.. אחד הספרים הטובים שקראתי בשנים האחרונות, ואני מצפה בקוצר רוח להמשכים שלו, שאני מאמין שיגיעו..

מומלץ בחום לאוהבי ספרות הפנטזיה

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:15

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר