לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-11-2010, 07:52
  משתמש זכר tsachibenezra tsachibenezra אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.06.07
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "קודם כל RPC, וXML-RPC זה לא..."

נכון לעכשיו הכיון הוא להעביר מידע. טקסטים בתוך XML
אני חושב שאני אשאר עם השיטה הזאת כרגע

ברגע שאני ארצה להעביר קבצים אני באמת אשתמש בשיטה אחרת.
ניסיתי לדבר עם כמה חברים שלומדים ניהול רשתות
על מנת לבין כמה דברים על פרוטוקולים ועל פורטים

הם לא כל כך הצליחו לקלוע לשאלה שלי

מה שאני יודע שפורט זה נתיב תיקשורת כמו כביש שעליו מכוניות נוסעות

ופרוטוקול זו שיטה להעברת המידע

אולי הם לא האנשים הנכונים לפנות אליהם

אבל מה זה אומר בעצם להעביר מידע דרך פרוטוקול...
באיזו צורה אני צריך להכין את הקובץ כדי לשלוח אותו.. או שבכלל פרוטוקול פותח לי נתיב ישיר
אני כבר מבולבל..

):

אתה יכול תת לי טעימה ... עברתי כבר על כל מיני אתרים ברשת הם מסבירים בגדול...
אני צריך דוגמא תכלס...

אפילו במלל..

תודה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-11-2010, 09:16
צלמית המשתמש של hellfrost
  hellfrost hellfrost אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.09
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי tsachibenezra שמתחילה ב "נכון לעכשיו הכיון הוא להעביר..."

1. זאת לא שיטה טובה. במקרה הזה XML סתם יהיה בזבזני ויצור Overhead מיותר לחלוטין, ולא יתן שום יתרון. רוצה משהו שכולם יכולים לדבר איתו, תשתמש בSOAP, אם אתה רוצה משהו אחר אז זה לא הכיוון. אני מציע לך לחפש על Serialization .
מצד שני אם אתה בוחר בזה בגלל שcodeigniter זאת פלטפורמה נוחה ומצאת דרך נוחה לעשות RPC גם זה שיקול לגיטימי, מוטעה לדעתי, אבל לגיטימי....
ואין לזה שום קשר לקבצים ד"א...

2. מנהלי רשתות לא מבינים כלום בתקשורת.

3. תקשורת... קודם כל פורט, זה מושג שהמשמעות שלו תלויה בפרוטוקול ספציפי, בד"כ מתכוונים לIP ואז פורט זה כולה תת-כתובת במכונה שאיתה מדברים. אם בIP Address זה כתובת של מכונה ספציפית, אז באותה מכונה יש 65K~ פורטים, שמישהו יכול להאזין אליהם... נניח פורט 80 כמעט תמיד ספציפי לHTTP, כל פעם שאתה ניגש לדף אינטרנט אז אתה פונה לכתובת IP מסויימת בפורט 80 ומעביר אליה את הבקשה שלך.

פרוטוקול. פרוטוקול זאת הגדרה מאוד רחבה וחסרת משמעות. בסופו של דבר זה מגדיר שפה לתקשורת בין שתי ישויות. פרוטוקול בד"כ מגדיר אוצר מילים, דקדוק, וכללים לשיחה, או במילים אחרות, איזה סוגי הודעות אפשר להעביר, באיזה סדר וחוקיות, ולאיזה תשובות צריך לצפות ומתי.
ב1977 התכנסו כמה אנשים מוזרים והגדירו משהו שנקרא מודל 7 השכבות תכלס יש מודל אחר, יותר מתאים לבני תמותה, אבל המודל של OSI טוב להסברים.
תקרא את המאמר, בסופו של דבר המודל מיועד להגדיר מערכות תקשורת. כל מערכת תקשורת בנויה מאוסף של פרוטוקולים שמגדירים לרכיבים שונים במערכת איך לדבר אחד עם השני.
הפרוטוקולים שאשכרה מעניינים אותך בתור מפתח הם IP שמתאר בגדול את כל רשת האינטרנט, UDP שמאפשר לאפליקציות להעביר הודעות בצורה בלתי אמינה (פחות נפוץ), TCP שמאפשר לשתי אפליקציות לדבר בינהן כאילו יש להן STREAM משותף ודו כיווני (רוב המערכות בעולם משתמשות בזה) ואחרון חביב HTTP (שמבוסס על TCP יש לציין) שבגדול מגדיר פרוטוקול מאוד פשוט של הודעה - תגובה.

4. תקרא ותלמד זה אחד הנושאים הכי גדולים בעולם המחשבים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:51

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר