לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-10-2010, 20:56
צלמית המשתמש של Lycans
  Lycans Lycans אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.06
אנשים בארץ שמתלהבים מדברים כמו עדר

רק אותי מעצבן שאנשים פה מתלהבים מדברים כמו עדר?
לדוגמא, הקטע של חברים/סיינפלד, שכל מי שחושב שהוא מגניב אז מתלהב שהוא ראה פרקים של חברים ו/או סיינפלד. כן, על טעם ועל ריח אבל בואו רגע נגיד את האמת, מדובר בתכנית עם הומור אמריקאי מטומטם עדיף כבר coupling הבריטית (ולא, אני גם לא מתלהב מדברים בריטיים).

בנוסף, קיימת גם תופעה חמורה של פרובנציונליות.
או, אנשים שנוסעים לחו"ל למקומות כמו לונדון וניו יורק שחוזרים ומתלהבים מזה.
כמו אנשים מהעולם השלישי.
או דברים כמו: "אוי הקפה בסטארבאקס כזה שיוואווו" (<--- לא ניסיון לדמות דיבור של פקאצות אלא בחורות רגילות גלמרי שמתלהבות בצורה מוגזמת).

מכיוון שיוצא לי לבלות בחברת תל אביבים (ואני באמת אוהב את התל אביבים ואת תל אביב) ויש קטע שקצת צורם לי אצל חלק מהתל אביבים וזה הקטע שבו הם מחייכים בחיוך מתנשא ומתנהגים כאילו הם אלים שירדו מהשמיים וזה כל כך

יש עוד הרבה דברים אבל אלו דברים מאוד בולטים לדעתי.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.angelfire.com/ga2/kttenkaboodle3/images/stbern.gif]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-10-2010, 00:08
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל בן אור שלח הודעה דרך MSN אל בן אור Facebook profile Follow me...
אם זה מפתיע אותך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lycans שמתחילה ב "אנשים בארץ שמתלהבים מדברים כמו עדר"

יש לי חדשות שממש ידהימו אותך, לרוב הישראלים יש פופיק, אני יודע גם אני לא האמנתי בהתחלה אבל מסתבר שזה נכון
ויש עוד עובדות 3*2 זה בדיוק כמו 3+3, ויש כמה אנשים שטוענים שהנוסחא x*2=x+x מתקיימת לכל מספר, אך אני בספק

אפשר להיות מופתע מהדברים האלו או לקבל אותם, כן רוב אוכלוסיית ישראל עשויה מאנשים ששווים פחות מהאוויר שהם נושמים, אין צורך להיות מופתע מזה לכל אדם מחדש, בדיוק כמו שלא תיכנס ל FXP ותופתע מחדש מכל שגיאת כתיב

ישן 09-10-2010, 00:58
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lycans שמתחילה ב "אנשים בארץ שמתלהבים מדברים כמו עדר"

מה רע בלהתלהב? עדיף להיות ממורמר ולרשום הודעות באינטרנט?

תתפלא, יש אנשים שמתלהבים מארצות וממדינות חדשות- כי.. אממ... אה כן, הן חדשות בשבילם.
הם מעולם לא היו שם, אז הם משתפים אחרים במה שהם ראו וחוו.

אגב, אני אישית לא- אבל יש הרבה שרואים סדרות כגון חברים\סיינפלד ונהנים מהם ובאמת ובתמים חושבים שהן הסדרות הטובות ביותר וכד'.
וזה גם בסדר גמור. כל הקטע זה שלכל אחד יש טעם משלו.

אגב, אם לא יצא לך לראות אמריקאית מתלהבת מהמכונית החדשה שלה ומקפצצת במקום- עוד לא ראית התלהבות.
גם במדינות אחרות אנשים מתלהבים.

09.07.00-16.07.12

ישן 13-10-2010, 09:31
צלמית המשתמש של fealls
  fealls fealls אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.03.07
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "אם הייתי רואה חברים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי -TsAcHi -
הייתי מתפדח לדבר על זה. אבל זה רק אני כנראה שחושב שהסדרה הזו היא ביזבוז זמן מוחלט.

באמת עכשיו, מה קשור?!
אם לא ראית את הסדרה, אין לך מילה בנושא.
הסדרה, גם בזמנה וגם אפילו עכשיו, מעולה. הומור אדיר, דמויות מעולות, שחקנים מצויינים.
אבל לא. אתה ו-Lycans יחידי סגולה שלא נהנים מהסדרה, בניגוד למיליוני אנשים ברחבי העולם.
עצרתם שניה לחשוב על הסיבה שהסדרה הזו עדיין משודרת בשידורים חוזרים בכל רחבי העולם (הייתי בלונדון בסופ"ש האחרון והם לא הפסיקו לשדר פרקים...) ואנשים עדיין רואים אותה ונהנים?

כן, אני בטוח שהסיבה לזה שאני נהנה מהסדרה זה שעוד הרבה אנשים רואים אותה וכדי שאני אוכל לצטט אותה לעצמי במקלחת מדי פעם....

קדימה, תתבגרו. ותוציאו את חברים מהדיון הלא קשור והמתנשא הזה.
ישן 13-10-2010, 11:40
צלמית המשתמש של fealls
  fealls fealls אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.03.07
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Ingsoc שמתחילה ב "פופולריות לא שווה איכות...."

וואלה?
אז עכשיו כל דבר שהוא פופולרי הוא לא טוב?
אולי תלכו שלב אחד אחורה ותבינו שלכל דבר שהוא פופולרי יש סיבה ללמה הוא כזה. אולי אתם לא משתייכים לסוג האנשים שגרמו לו להיות אחד כזה, אבל הייתה סיבה.

אתם מסוג האנשים ששונאים את מוזס, בלאק, בורגוס וכו' כי "יש לי מסעדה בפינת הרחובות הסודית שרק אני מכיר, מתחת לשלט הישן של החנות שהייתה פה לפני 20 שנה וליד חנות הבגדים של יעקב שעושים המבורגרים הכי טוב שיש", אתם מסוג האנשים שיחפשו להקות לא מוכרות עם 2 שירים והשלישי בדרך אם הסולן יחליט לקנות מיקרופון סוף סוף, או עם פלאפון "שעובד מספיק טוב העיקר לא לקנות אייפון", כי תכלס, אתם קמצנים.

אתם האנשים שהרבה יותר מעצבנים אותי מאשר הפלצנים והמתנשאים "התל אביביים", כי תכלס, אתם הפלצנים והמתנשאים האמיתיים שמתחבאים מאחורי שאר המתנשאים כדי שלא יראו שגם אתם כאלה.
ישן 21-10-2010, 14:12
צלמית המשתמש של Block
  Block Block אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.05

אני לא מבין מה הבעיה להתלהב מדבריםץ לדעתי אנשים שלא מתלהבים לפעמים ומביעים את עצמם עושים את זה בכח כדי לא להביך את עצמם. יש דברים שמלהיבים אנשים מסויימים ואני בעד להוציא את זה החוצה גם אם מישהו אחר לא אוהב את זה.

נתת את חברים וסיינפלד כדוגמה. מדובר בשתי סדרות פופולריות שתפסו חזק בעולם ולדעתי הם באמת מצחיקות, במיוחד סיינפלד שהיא גאונית. יש סדרות מצוינות שפחות ידועות בארץ ואין שום דבר רע בלאהבו אותם. זה כבר עניין של מה שתופס ומה שהיה מקורי פעם.

אין שום קשר בין זה לבין פקאצות ילדותיות שעושות סתם רעש, או אנשים שטסים לדרום אמריקה רק כדי לשים תמונות בפייסבוק ולהגיד הייתי בדרום אמריקה, כמו כולם. זה לא מעניין אותי.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:01

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר