לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-10-2010, 13:07
  Vani Vani אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.10
בעיה בהתקנת Gentoo

החלטתי לנסות את ג'נטו לאחר שקראתי קצת על המערכת וראיתי אותה בפעולה.

בהתקנה פעלתי לפי המדריך והכל הלך בצורה תקינה עד שהגעתי לשלב הזה. שימו לב לסעיף 6.b.
אני לא מצליח לעשות את העדכון של ה-Portage tree. ניסיתי את כל שלוש האפשרויות המוצעות שם.
אני לא זוכר מה בדיוק תקע אותי שם, אבל אני זוכר שזה עשה את העדכון ופשוט הפסיק באמצע. הוא ביצע שלושה ניסיונות כאלה, ובכל ניסיון הוא נכשל באמצע התהליך.

השארתי את המחשב כמו שהוא בתקווה שאוכל להמשיך מאוחר יותר מאותה נקודה בדיוק, אבל המחשב כנראה ביצוע אתחול אוטומטי ועכשיו אני לא יכול להמשיך מאותה נקודה. כל פקודה שאני נותן מהמדריך לא מתקבלת.

בכל אופן, נראה לי שאצטרך להתחיל את ההתקנה מחדש. אשמח אם מישהו יוכל להגיד לי מה יכל לתקוע אותי בשלב הזה? ככה אוכל להימנע מזה בהתקנה החדשה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-10-2010, 17:45
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Vani שמתחילה ב "בעיה בהתקנת Gentoo"

אתה לא צריך מההתחלה

פשוט תעגון את המחיצות (/ , boot/ וכו') כמו שעגנת בפעם הקודמת (מבלי ליצור מחיצות ומערכות קבצים מחדש), תעשה chroot מחדש (תתחיל מסעיף Mounting the /proc בקישור שנתת בעצמך), ותוכל להמשיך הלאה בלי בעייה.

לא הצלחתי להבין במדוייק איך בדיוק נתקעת. ההשערה שלי ממה שתיארת (בהעדר הודעת שגיאה מדוייקת), היא שייתכן שהחיבור שלך לשירותי rsync מאוד איטי עד לגרימת timeout, וזה יכול להגרם אם ספק האינטרנט שלך דופק אותך עם QoS (או שסתם הקו שלך סופר עמוס על ידי דברים אחרים...). הפתרון במקרה זה יהיה או לעבור ספק, או לחכות לשעה פחות עמוסה בספק (בוקר), או להשתמש בפתרון החלופי של ג'נטו, שמביא לך את העץ של אתמול, שזה מספיק קרוב, על ידי הפקודה emerge-webrsync במקום emerge --sync, שמשתמשת בהורדת HTTP רגילה במקום בפרוטוקול RSYNC. אגב, לא גיליתי את הפקודה הזו לבד - היא כתובה במדריך, ממש אחרי הפקודה הרגילה.

בהצלחה

ישן 15-10-2010, 14:36
  Vani Vani אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Vani שמתחילה ב "בעיה בהתקנת Gentoo"

ביום ראשון הייתי צריך לחזור לבסיס אז לא יכולתי להמשיך עם זה. בכל אופן, עכשיו אני בבית ואני מקווה שאספיק לסיים עם זה במהלך הסופ"ש.

לצערי התחלתי את ההתקנה מחדש לפני שקראתי את ההודעה של שימי, אז כבר לא יכולתי להמשיך מאותה הנקודה. עכשיו אני נתקל בבעיה אחרת לפני שאני מגיע בכלל ל-RSYNC. הורדתי את הקובץ stage3-i686-20101012.tar.bz2 בשביל לפרוס אותו במערכת, אבל כאשר אני נותן את פקודת הפריסה, אני מקבל בתגובה שקובץ בשם הזה לא נמצא. זה קצת לא הגיוני, כי כשאני מנסה להוריד את הקובץ שוב, המערכת אומרת שהקובץ כבר נמצא על המערכת. לא יודע מה הבעיה שלו... פעם שעברה עשיתי את זה בלי בעיה.

בקשר ל-RSYNC. זו באמת היתה שגיאת timeout עד כמה שזכור לי. יש לי חיבור אינטרנט די איטי 1.5 מגה והוא מחובר ברשת אלחוטית לשני מחשבים. יכול להיות שבגלל זה אני לא מצליח לעשות את זה כמו שצריך. כמובן שחשבתי על זה לפני כן, וניסיתי לעשות את זה בזמן שהמחשב השני לא מחובר לאינטרנט ולא יוצר עומס. כמו כן, ניסיתי כבר את מה שהצעת לי, שימי. שלחתי גם את פקודת emerge-webrsync וזה לא עבד.

טוב, ברגע שאצליח להתגבר על בעיית הפריסה של הקובץ, אנסה את הדברים שהצעתם לי, ואנסה גם לדבר עם הספק בתקווה שיוכלו לעזור לי למרות שאני בספק.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:09

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר