לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-10-2010, 10:39
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
מה רע בזה? מה.. האמריקאים לא דומים להם בעניין?
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אז יאללה בוא נהיה כמו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
אז יאללה בוא נהיה כמו הסעודים, למה לא

צריך להגדיר מחדש את רף האכזריות.. כמו שציינתי למעלה..

מעניין אותי מה גברת רוג תאמר אחרי ש (חלילה וחס) בעלה ישכב בביה"ח אחרי שקיבל קסדה בראש...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-10-2010, 13:17
צלמית המשתמש של רועי AZ

התכוונתי דומים בעצם ההוצאה להורג...
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "האמריקנים מוציאים להורג..."

ציטוט:
האמריקנים מוציאים להורג בשיטות אכזריות? זה חדש לי...

מה שאתם לא קולטים (וגברת רוג דווקא כן) זה שהוצאה להורג איננה מרתיעה אף אחד. הבעייה איננה בענישה אלא באכיפה ובהקלת הדעת במקרים חמורים פחות.

ברגע שכל תקיפה תקבל יחס חמור, ברגע שאדם שרק נושא בכליו סכין כשהוא מגיע למועדון ייענש, פתאום דברים ייראו הרבה יותר טוב

כל זמן שמי שתוקף לא מצפה להיתפס, לא משנה מה העונש שיהיה מותר לתת לו כי את הנזק הוא כבר עשה

אולי אכן ההוצאה להורג איננה מרתיעה - אך היא חייבת להיות במסגרת מידה כנגד מידה ושאסור לו, לתוקף, להתחמק מעונש.. כל זאת כמובן בתנאי שהוכח מעבר לכל ספק שהוא התוקף..

ואני מצדיק אותך לגבי ענישה לגבי דברים חמורים הרבה פחות, כמו נשיאת נשק קר בריסוק ברכיים.. ומעורבות בקטטה - בכמה צלעות וגפיים שבורות.. שכרות והפרעה לציבור בתליה על עץ מהרגליים עד להתפכחות..

החוק במדינה נדרס ברגל גסה ובקלות רבה מדי, כל אחד בוחר לעשות דין לעצמו וכל אחד מחליט להשתולל ולא משלם על מעשיו..

ישן 11-10-2010, 15:00
צלמית המשתמש של רועי AZ

אם כך, אז עדיף כבר שלא תחיל שום חוק
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "זה לא מה שאני אמרתי. מה אתה,..."

ציטוט:
אם היית צריך לשלם שלוש מאות שקל על זה שהשתתפת בתגרה, זה היה מוריד לך את החשק לעשות את זה עוד פעם...

אם זו הגישה שלך.. זה לחלוטין לא מרתיע.

ולא אמרתי מה אתה אמרת, אלא מה אני חושב שצריך להיות החמרת ענישה בעיניי..

ובערב, כשאחזור מהעבודה (היוטיוב חסום פה) אני אעלה לפה משהו מעניין..

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 11-10-2010 בשעה 15:02.
ישן 11-10-2010, 15:36
צלמית המשתמש של רועי AZ

המצב שאליו הגענו מצריך יד קשה בהרבה..
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "איך אתה יודע? ניסית?"

ציטוט:
איך אתה יודע? ניסית?

צריך שיניים לאכיפה...

יש קנסות, אבל האם זה מונע מפחי אפשה, חביות מלאות בירה/וודקה וחרא מלעלות לרכב ולסוע!?!?

אבל מה.. אם חבית חרא, הייתה יודעת שיש סיכוי שהיא תתפס במחסום פתע של יס"מניקים וכשיגלו שהיא מלאה ירסקו לה את העצמות ועל הדרך ימנעו את השניאור חשין הבא, אז אני מבטיח לך שהיא לא תעלה יותר לרכב ותניע במצב כזה..

ישן 11-10-2010, 17:16
צלמית המשתמש של רועי AZ

אף אחד לא חושב שהוא יקבל אותם?
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "מה שאתה לא מבין הוא שהסיבה..."

ציטוט:
מה שאתה לא מבין הוא שהסיבה שקנסות לא עובדים היא לא בגלל שהם לא עונש מרתיע אלא בגלל שאף אחד לא חושב שהוא יקבל אותם. אם אנשים היו מפחדים שיתפסו אותם וייתנו להם את הקנסות האלה הקנסות כן היו עובדים.

אתה חושב בצורה שהביאה אותנו למצב הגרוע הזה מלכתחילה - אתה רוצה נקמה, עונש... אבל לא מתעניין באמת במניעה..

מאיפה אתה מביא את הטיעון התלוש הזה? האם אין מודעות לכך שיש שוטרי תנועה ושיש מבצעים כל סופ"ש עם מאות ולעתים מעל 1000 דו"חות ונהגים שהורדו מן הכביש?

אני מתעניין גם בנקמה במידה ולא הצלחתי למנוע.. ואני מתעניין במניעה מרתיעה מאד לנסות בכל דרך למנוע השנות מקרים...

ישן 11-10-2010, 17:17
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "זה לא מה שאני אמרתי. מה אתה,..."

האמת רעיון חכם, ללא ציניות.
יצא לי לראות לא פעם את תוצאות התיגרות, לא אלו שהגיעו לעמוד השני ביום ראשון, אלא אלו שלא גורמים לאף אחד להתרגש, חוץ מלבחור שנשברו לו השיניים וכד'.
ברוב הפעמים לא מדובר בעברייני צמרת או אפילו בעברייני צעצוע. השילוב המקובל הוא אנשים צעירים, לאו דווקא נוער, עם עודף הורמונים, עודף אלכוהול ואיבר מין קטן. איך שהוא זה נגמר בפיצוצים או גרוע יותר.
אני מדמיין אם המשתתפים בתגרה היו יודעים שהם יקבלו 750 שקל קנס ובעיקר אם היה מי שהיה אוכף את זה אז המוטיבציה היתה קטנה בהרבה.

דוחות לא דורשים תא מעצר, לא דורשים בית משפט, השוטר שנתן את הדוח מתעסק עם זה שעה ולא כל הערב. אבל אחרי שפעמיים חטפת דו"ח שחירבן לך יום עבודה, אתה תחשוב פעמיים אם בא לך להסתבך בשטויות האלו כדי להרשים את המחומצנת שלך.

ישן 11-10-2010, 17:47
צלמית המשתמש של רועי AZ

נסה להגיש הצעת חוק בנידון...
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "בדיוק... ובמקום לעלות למשלם..."

ציטוט:
בדיוק... ובמקום לעלות למשלם המיסים כסף (במעצר) הם מכניסים כסף לקופת המדינה (ובתקווה, היישר לתקציב המשטרה)

היות ו(לצערי) זה יותר ישים מהצעותיי, אז זה רעיון טוב..

ישן 11-10-2010, 17:48
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
ומה שהגב' רוג לא קולטת...
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "האמריקנים מוציאים להורג..."

הוא שלעולם לא היא תדע כמה מקרי רצח באמת נמנעו בזכות החשש מגזר דין מוות!

האם יש איזה שהוא סקר או מחקר מבוסס שלצורך העניין נערך בין השנים 2005 - 2000 ויכל לתת נתונים כמה מקרי רצח נמנעו בגלל החשש של העבריין מכך שייתפס ויוטל עליו גזר דין שכזה?...אני כמעט בטוח שלא ואשמח לדעת אם כן!
לעומת זאת בהחלט אפשר לדעת כמה מקרי רצח כן בוצעו בפרק הזמן הזה!

בעוד "מלומדינו" מתחבטים ומתפלספים בסוגיה של האם כן להטיל עונש מוות או האם לאו, אחוזי הפשיעה כאן רק עולים ועולים ועוד אזרחים חפים מפשע נרצחים כמעט מדי שבוע!
לפעמים צדקנות היתר גובה מחיר יקר....

ישן 11-10-2010, 09:30
צלמית המשתמש של רועי AZ

אחרי רציחתם של עדי אזר, ענת פלינר ויורם חכם
בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אני חושב שהבעיה היא שהשופטים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
אני חושב שהבעיה היא שהשופטים יושבים במגדל השן ולא מבינים שהפשע, גם אם הוא ניראה פשע קטן ויחסית לא מזיק, מציק מאד לאזרח הקטן. ברגע שהם יתחברו קצת לחיים מחוץ לעולם שלהם אולי זה ישתנה.

זה כבר אולימפוס ולא מגדל שן....

ישן 11-10-2010, 22:27
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=linuxsboot] את חצי..."

מערכת המשפט ודגש על בג"ץ, יצאה נגד כל שרי המשפטים האחרונים של ישראל ושר המשפטים אמור להיות האחראי על השופטים ובכלל כל אופן בחירת השופטים בארץ, צריכה לעבור רפורמה מקיפה, אך בארץ השופטים בחרו להשליט את תורת העולם שלהם על כל העם בלי לרוץ לכנסת ולממשלה ואתה יודע את זה מצויין! וזה פסול דמוקרטית מכל בסיס ואהרון ברק, חשין, בייניש וכל שאר השופטים יכולים לספר סיפורים מכאן ועד מחר, אבל מדינת ישראל חייבת לחזק את שר המשפטים וגוף אחר שיכולים לסרס אותם, כאשר השופטים עברו את הגבול.

הדוגמא הכי טובה היא אישור בג"ץ למפלגות הערביות לרוץ שוב לכנסת או לבחור מתי להתערב פוליטית ומתי לא. החלפות שבויים, ההתנתקות ופגיעה בשכבות החלשות כל אלה מקרים, שבג"ץ לא התייחס אליהם, אבל לתת למפלגות הערביות לרוץ לכנסת שוב או דיון על הריסת בתים של מחבלים חשובים בשביל בג"ץ.
עכשיו מה זה אומר לך על השופטים האלה והאחרים? הם שייכים לפוליטיקה ולא לבית המשפט האם אני צודק או לא?
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 11-10-2010, 18:32
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
שופט אידיוט, מערכת חסרת שיניים, נאשם שעושה צחוק מכולם בעזרת עורכת דינו
בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי idkfa שמתחילה ב "יש המשך לפרשה מהבוקר"

וקורבן לא לגמרי תמים
זה מה שמצטייר מכתבת ההמשך
השופט נותן שורת תירוצים מגוחכים שלמען האמת גם נשמעים לא הכי מהימנים ולפי דעתי צריך לבדוק היטב האם הוא ראוי למשרתו.
הנאשם נשלח למאסר בית אבל מסתבר שאפילו את זה הוא לא טרח לממש שכן המשטרה לא הצליחה לאתר אותו בכתובת שמסר...מסתבר שהמשטרה לא טורחת כלל לוודא שמעצר בית הוא אכן מעצר בית. נפלא.
והקורבן? עכשיו מסתבר שהוא "התערב" בעימות בין ידידתו לאישה אחרת (מעניין איזה סוג "התערבות" הייתה כאן) ואחר כך התעמת עם חבריה של אותה אישה (גם הוא חפצו "להתערב", מסתבר). בקיצור, ייתכן ועוד יתברר שמדובר היה כאן בקטטה דו צדדית מהסוג הנפןץ שייוחודה היחיד בכך שצד אחד עשה שימוש לא קונבציונאלי אך הרסני למדי בקסדה.
בקיצור, מיקרוקוסמוס של מצב החברה הישראלית ושילטון החוק בישראל כיום.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:17

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר