לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-10-2010, 00:59
  Spinoza Spinoza אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.02
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי FRESHMAKER שמתחילה ב "ראיתי סקר לפני איזה שנה שנה..."

הציבור יתמוך גם בחוק שקובע עונש מוות לחייזרים סגולים שייתפסו קוטפים רקפות. הציבור מטומטם, ואתה יכול למכור לו כל לוקש, ובלבד שתעשה את זה כמו שצריך. החוק הזה הוא חוק מטופש ולעומתי. הוא לא ימנע שום סכנה דמוגרפית ואין לו שום משמעות מעשית, למעט אחת: הוא משחיר את פניה של ישראל ושומט את הקרקע מתחת לטיעון שהיא מדינה שוויונית.
אני לא שמאלן, ואני בז לחוק הביריוני הזה ומתבייש בו. הוא מאפיין מאוד את התרבות הפוליטית של ישראל ביתנו. יורים כדי לצאת גברים, אבל לא חושבים על ההשלכות. סטס מיסז'ניקוב והפה הגדול שלו עם כינוס ה-OECD הוא דוגמה מצוינת. ישראל מצליחה לערוך כנס בינלאומי חשוב בירושלים, בירתה הנצחית, ובא האוויל הזה ומתרברב איך הצלחנו לכופף את הגויים ושהנה, הנה ההוכחה לצדקתנו. ומה עושים הגוים? רוצים לבטל.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-10-2010, 14:18
צלמית המשתמש של סוכן שקט
  משתמש זכר סוכן שקט סוכן שקט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.02
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Spinoza שמתחילה ב "הציבור יתמוך גם בחוק שקובע..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Spinoza
הציבור יתמוך גם בחוק שקובע עונש מוות לחייזרים סגולים שייתפסו קוטפים רקפות. הציבור מטומטם, ואתה יכול למכור לו כל לוקש, ובלבד שתעשה את זה כמו שצריך. החוק הזה הוא חוק מטופש ולעומתי. הוא לא ימנע שום סכנה דמוגרפית ואין לו שום משמעות מעשית, למעט אחת: הוא משחיר את פניה של ישראל ושומט את הקרקע מתחת לטיעון שהיא מדינה שוויונית.
אני לא שמאלן, ואני בז לחוק הביריוני הזה ומתבייש בו. הוא מאפיין מאוד את התרבות הפוליטית של ישראל ביתנו. יורים כדי לצאת גברים, אבל לא חושבים על ההשלכות. סטס מיסז'ניקוב והפה הגדול שלו עם כינוס ה-OECD הוא דוגמה מצוינת. ישראל מצליחה לערוך כנס בינלאומי חשוב בירושלים, בירתה הנצחית, ובא האוויל הזה ומתרברב איך הצלחנו לכופף את הגויים ושהנה, הנה ההוכחה לצדקתנו. ומה עושים הגוים? רוצים לבטל.

הציבור מטומטם, הרוב טיפש, העם לא יודע מה טוב לו.
ואתה אומר שזה ליברמן יביא אותנו לרוסיה של פוטין?
אולי אתה ושכמותך, שחושבים על הציבור שהוא מטומטם,
ושרק אתם חכמים ונבונים, יחזיר אותנו ל ברית המועצות של סטלין.
במקור נכתב על ידי יחזקאל
וקראתי עליו לכל הרי חרב נאם אדני אלןהים חרב איש באחיו תהיה

Oui nous irons nous faire casser la gueule en cœur, Mais nous reviendrons vainqueur

ישן 11-10-2010, 17:57
צלמית המשתמש של סוכן שקט
  משתמש זכר סוכן שקט סוכן שקט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.02
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "שמע, אחוז ניכר מהקולות..."

אז אולי הציבור החליט שביבי או ברק או אפילו שניהם אינם כישלון.
אז אתה חכם יותר מרוב העם?
ורוב העם פשוט מטומטם כי כך אתה ומיעוט קולני חושב.
אולי אם תאמר: אני חושב שרוב העם מטומטם, יהיה יותר נכון מ "הציבור מטומטם".
כי לדעתי אני חושב שאם נשאל את רוב הציבור, אם אתה חכם או טיפש,
התשובה תהא זהה לתשובתך האם הציבור חכם או טיפש.
ודי לחכימא ברמיזא ולשטיא בכורמיזא
במקור נכתב על ידי יחזקאל
וקראתי עליו לכל הרי חרב נאם אדני אלןהים חרב איש באחיו תהיה

Oui nous irons nous faire casser la gueule en cœur, Mais nous reviendrons vainqueur

ישן 11-10-2010, 01:56
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
קבל חח על "אני לא שמאלן".
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Spinoza שמתחילה ב "ליברמן, איתך, יש סיכוי גדול..."

מזמן לא חזינו כאן בחוש ההומור המפותח שלך. אם אתה לא שמאלן , אז אין שמאלנים בעולם כלל.

החקיקה המתקרבת היא חלק מהמאבק על דמותה היהודית של מדינת ישראל שיש גורמים מבפנים המבקשים לכרסם בה. לעולם כלל לא אכפת מה יהיה כתוב בספר החוקים של מדינת ישראל. הדרך היחידה בה תושחר המדינה בעקבות החקיקה הזאת תהיה אם גורמים מבפנים כמו הקרן החדשה לישראל שוב יפיצו מעשיות אנטישמיות בעולם. ובכן, אני מפציר בך, פנה לשותפיך לעמדה בקרן ובקש בהם שלא לעשות זאת. אה, שכחתי, אתה לא שמאלן..

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:04

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר