לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-10-2010, 21:10
  elki64 elki64 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.09
האם גיבוש טיס דוחה גיוס?

שלום,

לאחרונה נמצאתי מתאים לגיבוש טיס 167...מאחר ונמנע ממני לעשות אותו השבוע הוא נדחה לחודש אפריל ,גיבוש 168.

כרגע אני נמצא במסלול מכינה {תורתו ואמונתו} וקיבלתי תאריך גיוס ל25 ביולי.

אך מכאן הכל מתחיל להסתבך.....

הצבא דרש השנה בשונה משנים קודמות {ע"פ ראשי המכינה שלי} סיכום התחלתי וביניים בשנה שבמהלכה המכינה תצהיר מי מהתלמידים נמצאים במכינה ומי לא....{שכל אחד יפעיל את דמיונו למה...ואל תיגררו לתשובות כאלו ואחרות , לפחות לא פה באינטרנט...}

עכשיו המצב הוא כזה, רוב המוחלט של תלמידי המכינות קיבלו דחייה אך הצבא ראה שיש בעיה מסויימת בהתרת כל כך הרבה דחיות והחליט שרק מי שבאמת במכינה יקבל אותה {למרות שכמה מחבריי שבאמת במכינה לא קיבלו דחייה}

זה המצב לגבי המכינה. בקצרה ,אינני מרוצה \ מרגיש נוח + עוד סיבות השמורות לי , מהמכינה ואני מעוניין לעזוב למכינה אחרת {חילונית} אשר איננה במסלול שלי {תורתו ואמונתו} דבר שיגרור תגובה מהמכינה לצבא על עזיבתי ויגרום לגיוסי מוקדם יותר מיולי השנה. {נוב או מרץ??}

שאלתי היא כזאת.

1. האם תאריך הגיבוש טיס שלי יספק דחייה מסויימת? או שאני יעשה אותו לאחר הגיוס?

2. מה הסיכויי לקבל דחייה לשנה ע"י מכינה חילונית?הבנתי שכל מכינה מקבלת מכסה מסויימת של דחיות...האם יתאפשר לי לקבל זאת במצב "המיוחד" שנוצר??

חשוב לי לציין שאינני משטמת בשום צורה שהיא. טיס הוא חלום חיי ואם לא טיס אז אשאף לסיירות.
סיבתי לדחייה היא עקב אמונה שלמה שאכן אני צריך את השנה הזאת לבנייה אישית לפני הצבא ובנוסף לכך משום שהיני מתכנן שירות ארוך {מעבר ל3 שנים} ואני מרגיש שזה הזמן היחידי שיתאפשר לי לעשות זאת.

תודה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:16

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר