לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-10-2010, 20:50
  s27 s27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.10
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "רגע, אני מקווה שבקורס הזה אין..."

אם להודות על האמת, באמת שעד עכשיו מתחשק לי לעשות "ג'נוסייד" קטן לכל אותם אנשים כאן שצחקו עלי וכינו אותי "הזויה" בזמנו (מנהלים- לא לצנזר, תבינו אותי!) הם לא מבינים בכלל כמה זה פוגע! חודשיים עברו וזה עדיין מכאיב!
זה כמו לקרוא למישהי "חולת נפש", פשוט כך!
"הזויה" זה כינוי שמתאים לאיזו מתנחלת ימנית קיצונית מיצהר ששיכורה משנאה לערבים ומרעיון א"י השלמה, או למישהי שמאושפזת בביה"ח לחולי נפש, לא למישהי שמעולם לא עשתה להם שום דבר רע! שיתביישו להם, לקרוא למישהי "הזויה"...נורא קל להשמיץ כשלא לוקחים בחשבון שמאחורי הדמות הוירטואלית יש בן אדם עם רגשות. לא אשכח לכם! בשיא הרצינות עכשיו!

נערך לאחרונה ע"י s27 בתאריך 13-10-2010 בשעה 21:00.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-10-2010, 21:24
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "בפירוש יש גם שמאלנים קיצונים...."

הנה אני אסגור את הפינה הזו בשבילך.
כשבן אדם חדש מגיע לסביבה זרה לו, רצוי שיוריד פרופיל לזמן מה, ילמד את האווירה סביבו ויבין איך העניינים מתנהלים. לא היית מצפה מאף אחד להכנס לבית קפה ולצרוח בקולי קולות, נכון? יש דרכים מסוימות להתנהג במקומות מסויימים. את הגעת לפורום ומייד התחלת להפציץ מפה ומשם בהודעות הכי לא קשורות לחיים. גם טרחת והוספת בכל (!) הודעה שלך שיר מיו-טיוב. כן, זה היה מעצבן.

נכון, אני מהאנשים שחשבו שאת הזויה, היות והתנהגת ככה. אני מצטערת אם אני פוגעת בך, אבל עומדת מאחורי מה שאמרתי בהתיחס לתקופה ההיא.

ישן 13-10-2010, 21:41
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "את ממש רעה וממשיכה להיות..."

יכול להיות שהכנות שלי גורמת לך לחשוב שאני רעה. אנשים אחרים שמכירים אותי קצת יותר לעומק בפורום הזה יוכלו להעיד עלי אם אני רעה או לא.
אגב, תוכלי בבקשה להפנות אותי למקום בו קראתי לך הזויה?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי s27
את ממש רעה וממשיכה להיות כזאת! "מעצבן"? יופי שזה עיצבן אותך, אני לא חייבת לך כלום, וגם אם התנהגתי לא כמו כולם בזמנו (מסכימה, לא התאמתי את עצמי לסביבה) זו עדיין לא סיבה מספקת לצחוק עלי ולקרוא לי "הזויה" במין אורגיה של עקיצות כמו בכיתה ו'.
את לא חייבת להיות עם אגו כמו אולמרט שדבק בעמדתו לא משנה מה. קל וחומר כשאני אף פעם לא השמצתי אותך.

ישן 14-10-2010, 00:08
צלמית המשתמש של idanmos
  משתמש זכר idanmos idanmos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.09.05
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "אז לכן נפגעת כשקראו לך..."

+1.
אני נשבע לך שהחזקתי את עצמי כשקראתי את ההודעה הנ"ל, אבל די, מספיק.
תקשיבי סיון, פאקינג עברת קורס ג'נוסייד בציון ממש ממש יפה (והמון מזל טוב על זה!), אז את יודעת טוב מאוד מה זה גזענות, ומה שאת עושה כשאת מכלילה "מתנחלות" כאנשים הזויים זה ממש גזענות לשמה.

אמרת אשכול הדברים הטובים לא? אז תשמחי בחלקך ואל "תעירי את המתים", בשביל מה זה טוב? למה להתנצח עם כולם מחדש? תחליקי ותעברי הלאה.

ואנצל"ש את זה ולהגיד שאני מצטער על כל התקופה האחרונה איך שאני מתייחס אליך, באמת שאין לי תירוץ לזה, אני רק מניח שאני לחוץ מאוד לקראת המשפט הקרב ובא ואמשיך להיות לחוץ ולפלוט מילים "לא במקום" עד יעבור זעם, אל תקחי שום דבר אישי, ואם נפגעת, אני ממש ממש מתנצל.

ישן 14-10-2010, 09:17
צלמית המשתמש של hellfrost
  hellfrost hellfrost אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.09
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "אולי אתה זה שלא יודע מהי..."

1. אני חושב שמה שהיא כתבה מפגר. חוץ מזה שאם היקום היה מסתדר קצת אחרת אז היום אני הייתי מתנחל... גם המתנחלים שאני מכיר רובם דיי הזויים, אבל בצורה חיובית (למען הסר ספק אני מדבר על חברים...)

2. זה לא גזענות. ולא אכפת לי מה כתוב בוויקיפדיה. גזענות יכולה להיות רק על בסיס גיזעי, ומכיוון שהמתנחלים ופעילי שלום עכשיו הם כולם פחות או יותר בני אותו גזע, או אותו לאום, לקרוא לשטויות שהיא כתבה גזענות זה פשוט לא נכון. גם אפליה נגד הומואים זאת לא גזענות, ד"א...

3. יש כמה מושגים אחרים שיכולים להתאים, החביב עלי במקרה הזה הוא דווקא "שנאת אחים"...

4. לגבי ההודעה שלי למעלה זאת:" " . זה לא שאני לא מסכים איתך, פשוט חשבתי שמלמדים אתכם בבני עקיבא עם מי כדאי להתווכח, ואיך...

נערך לאחרונה ע"י hellfrost בתאריך 14-10-2010 בשעה 09:22.
ישן 14-10-2010, 16:36
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "1. אני חושב שמה שהיא כתבה..."

בוקר טוב! (מה קמתם כ"כ מוקדם?! )
שמחה לשמוע שבאופן כללי אתה מסכים איתי.
חשבתי שתגיב באיזה זלזול בויקיפדיה, לכן כתבתי שתקרא שם את זה.
זה לא גולשים בני עשרה שהמציאו את זה וכתבו את זה בויקיפדיה. שים לב למשל לזה:

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ויקי
האינטלקטואל אלבר ממי, בספרו הגזענות, מגדיר את התופעה כך:

"הגזענות היא ייחוס ערך, כללי או מסוים, להבדלים ממשיים או מדומים לטובתו של המפליל ומתוך פגיעה בקורבן, וייחוס הערך נועד להצדיק תוקפנות או זכויות יתרות"...

אני חושבת שכיום מוסכם על רוב מי שאינו גולש פורומים ש"גזענות" = הבחנה על רקע שונות.
זה גם לא באמת משנה, זה סתם סמנטיקה. אתה רוצה להתייחס לגזענות רק במשמעות המצומצמת שלה - סבבה. אז תתעלם מהמילה "גזענות" בהודעה של עידן. בכל מקרה הבנת למה הוא התכוון, ואתה גם מסכים איתו.
ישן 14-10-2010, 16:06
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי idanmos שמתחילה ב "ישובי חומה ומגדל קמו על מנת..."

גם העליות הבלתי-לגליות תרמו לפיתוח וישוב ארץ ישראל, ועדיין הן מוגדרות בלתי-חוקיות.
ההיסטוריה תשפוט אותך על ההצלחות שלך וגם על הפשעים שלך.
כמובן, שבבתי הספר ילמדו שכל המהלכים הבלתי חוקיים של היהודים בארץ ישראל בתקופת המנדט, פיצוץ הגשרים וכל מעשי הטירור, נחשבים לגבורה ואומץ... לוחמי החופש האמיצים היהודים שגירשו את הבריטים, הרגו בערבים וזכו בתהילת עולם ומדינת ישראל.
כיוון שאתה כל כך מסכים עם הקונספט הזה, אתה לחלוטין תסכים עם פעולות הטירור של הפלסטינאים, כיוון שהם עושים בדיוק אותו הדבר... תנועות ההתנגדות האמיצות והגיבורות שלהם, הורגים ביהודים ונלחמים מול האוייב הגדול כמלחמת דוד בגליית והם מנצחים!
קל לשפוט את ההצלחות שלך תוך התעלמות מהפשעים, ולכשאלו עולים אצל האחר, לעצום עיניים ואז להתלונן שהם טירוריסטים.

יצא לי להסתכל במקרה אתמול במפה... נתקלתי בישוב (התנחלות) בשם "איתמר" שלא ממשיך שום רצף טריטוריאלי הגיוני עם המדינה הקיימת.. הוא נמצא בתוך לוע הארי הפלסטיני...
וכמוהו עוד ישובים רבים אשר ממש על שפת הגדה, עמוק אחרי הקו הירוק.
בנוגע לגוש קטיף, לדעתי זו היתה טפשות לבנות שם ישובים אזרחיים. על שטחים כבושים צריך לבנות בסיסים צבאיים ולא ישובים אזרחיים - אבל, היי, זה אני, ולפני שתסקול אותי באבנים ותקרא לי בשמות גנאי כמו "שמאלני" או "יפי נפש" או "לך לרומניה משם בא סבא שלך", אאחל לכולם סופ"ש שמח.

ישן 15-10-2010, 01:19
צלמית המשתמש של idanmos
  משתמש זכר idanmos idanmos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.09.05
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "גם העליות הבלתי-לגליות תרמו..."

ולמרות הכל ובגלל הכל, אני ואתה חיים במדינה הזאת.
אולי אי אפשר לאהוב את השתלשלות העיניינים בהיסטוריה של העם היהודי, אבל הטריגר להקמת המדינה היהודית בסופו של דבר לא היה העליות או ישובי חומה ומגדל, אלא השואה, לפי דעתי - חד משמעית.

אני משוחד בדעתי בנושא הזה כי אני מאוד מאוד אוהב את הארץ הזאת ואת המדינה הזאת, את רעיון "ארץ ישראל השלמה", וכן, הצבעתי לליברמן מאז שייש לי זכות לבחור.

אין לי למה לכנות אותך, להתלהם עליך או להעליב אותך בדרך זו או אחרת, אתה לא עשית לי שום דבר רע. פשוט (בדמות בטחון להם ולבני משפחותיהם), אי אפשר להיות היפוקרט ויפה נפש בו זמנית.

ישן 14-10-2010, 09:08
  s27 s27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.10
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "אז לכן נפגעת כשקראו לך..."

הנה בדיוק הסיבה שלא הייתי צריכה לפתוח את כל ההתחשבנות הזאת כאן ובטח שלא להזכיר שום פוליטיקה. כמו ששלחתי לך בפרטי: מישהו אמר "כל המתנחלים"? מישהו אמר שאת ספציפית הזוייה, שאת משמיצה ומעליבה אותי אישית? ושוב כמו ששלחתי לך בפרטי, יש לי דודה שגרה בגבעת החרסינה (ולא, היא לא קיצונית) ואני האחרונה שאפשר להאשים אותה בגזענות בכלל או נגד מתנחלים בפרט. אמרתי בפירוש "קיצוניים", כמו כל הכ"חניקים שקוראים "מוות לערבים" וכאלה. קראת?ואגב, כמו שכתב הלפרוסט, ביקורת נגד ההתנהגות של חלק מן המתנחלים (הקיצוניים שביניהם כמובן) זאת לא גזענות כי המתנחלים הם לא גזע. השנאה היוקדת של חלק מהם לערבים - זאת גזענות.
אודה לך מקרב לב אם בזה ייפסק הדיון. הוא כל כך מיותר למכלתחילה ואני מתחרטת על שהעליתי אותו (ואגב, זאת לא פעם ראשונה שאת משמיצה אותי אישית על גבי פורום זה, רק אלוהים יודע מה עשיתי לך אישית רע).

נערך לאחרונה ע"י s27 בתאריך 14-10-2010 בשעה 09:23.
ישן 14-10-2010, 16:43
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "[font=Verdana]הנה בדיוק הסיבה..."

אני אצטט פה את ההודעה האישית שלי אליך, אם כבר פתחת את הנושא גם בפומבי:
ציטוט:
את מוזמנת לקרוא שוב את ההודעה הטיפשית ההיא שלך, בעיניים אוביקטיביות, ולהבין שהניסוח שלך היה טיפשי להחריד, מכליל, חשוך, גזעני ועוד כל מיני מילים שליליות. ולא, זה שיש לך דודה מתנחלת, שראית מתנחלים פעם ברחוב, שהאכלת מתנחלים בגן חיות או שהוספת הערה גם על שמאלנים קיצוניים - ממש לא משנה את העובדה הזו.

אני לא משמיצה אותך, אני מבקרת אותך בחריפות, וזו זכותי.
<הערה שקשורה למשהו שהיא כתבה בפרטי ולא פה.>

בהצלחה לך.
ותתחילי להתמודד עם התוצאות של ההודעות שאת כותבת. את חוזרת בדיוק על הטעות שעשית כשהיית חדשה פה: כותבת שטויות ואז נעלבת כשאת חוטפת אותן בחזרה בפרצוף.
המשך גלישה מהנה.
ישן 13-10-2010, 23:21
צלמית המשתמש של fealls
  fealls fealls אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.03.07
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "אם להודות על האמת, באמת שעד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי s27
אם להודות על האמת, באמת שעד עכשיו מתחשק לי לעשות "ג'נוסייד" קטן לכל אותם אנשים כאן שצחקו עלי וכינו אותי "הזויה" בזמנו (מנהלים- לא לצנזר, תבינו אותי!) הם לא מבינים בכלל כמה זה פוגע! חודשיים עברו וזה עדיין מכאיב!
זה כמו לקרוא למישהי "חולת נפש", פשוט כך!
"הזויה" זה כינוי שמתאים לאיזו מתנחלת ימנית קיצונית מיצהר ששיכורה משנאה לערבים ומרעיון א"י השלמה, או למישהי שמאושפזת בביה"ח לחולי נפש, לא למישהי שמעולם לא עשתה להם שום דבר רע! שיתביישו להם, לקרוא למישהי "הזויה"...נורא קל להשמיץ כשלא לוקחים בחשבון שמאחורי הדמות הוירטואלית יש בן אדם עם רגשות. לא אשכח לכם! בשיא הרצינות עכשיו!

come on, this is the good stuff thread!
to balance the negativity:
ישן 14-10-2010, 00:23
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "ואשכול הדברים הטובים המוקדם :)"

ביום ראשון אני מתחילה תפקיד חדש בעיר חדשה! (לפחות אני נשארת באותה החברה)
אני בהתרגשות, וכמו ביום הראשון ללימודים אני על קוצים ובלבטים לגבי מה אני אלבש!
(אם כי יש לי רעיון... סטרפלס ורוד ומכנסיים שחורים! בד"כ אני לא מתה על ורוד, אבל זה כזה אופטימי וחמוד)

חוץ מזה- אני כנראה צריכה לרשום את זה באשכול הדברים הרעים ולא כאן- מאז שנרשמתי לפני כחודש לאיביי, קניתי המון דברים מדהימים!
מצד אחד זה זול, אבל מצד שני כשמסכמים את כל הדברים ביחד זה כבר לא כל כך זול
לאט לאט אני מרוששת את המשכורת שלי...
לפחות אני אראה ממש יפה תוך כדי עם התכשיטים החדשים שלי שיגיעו עוד כמה שבועות!

09.07.00-16.07.12

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:20

הדף נוצר ב 0.21 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר