לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-10-2010, 10:20
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
מנכ"ל מקדונלדס: "למה לא שואלים כמה שומן יש בבמבה?"

עמרי פדן, מנכ"ל מקדונלד'ס, משך אתמול את עיקר האש בפאנל שעסק בהשפעת התקשורת והפרסום על השמנת ילדים בישראל, בכנס הלאומי למניעה וטיפול בהשמנה של איגוד רופאי הילדים ועמותת הדיאטנים בישראל. על פי הנתונים שהוצגו בכנס, פרסום של מוצרים עתירי קלוריות הוא גורם משמעותי בהשמנה בקרב ילדים, וחלק גדול ממנו נעשה באמצעות תוכן שיווקי שהילדים מתקשים להבחין בו.

“למה לא שואלים כמה שומן יש בבמבה?”, שאל פדן, בתגובה לשאלות על פרסומי מקדונלד'ס שהשוו בין הערך הקלורי של המבורגר בלחמנייה לבין פריכית אורז עם גבינה. בתגובה אמרה נאווה רוזנפלד, הדיאטנית הראשית של אסם, כי "אנחנו משפרים את המוצרים, אך לא יוצאים עם זה בקמפיין לתקשורת".

http://www.calcalist.co.il/marketin...html?dcRef=ynet
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-10-2010, 13:20
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "האמת, ראיתי. גם קראתי קצת על..."

אתה יודע בכלל מי התחיל את הסיפור עם מקדונלדס? בחור לא הכי חכם וחסר כישרון למשחק, שאכל שלושה פעמיים ביום מקדונלדס בלי להזיז את התחת שלו ומזה התחיל כל הסיפור והוא לא בחורה כמו פריס הילטון, שכמה קלטות ביתיות שלה ותמונות עם החבר פרסמו כאילו בטעות וככה הוא התפרסם על חשבון הרס השם של מקדולנדס.

תשנה את התזונה שלך לבמבה כל החודש בלבד בלי לזוז ותגיע למצב, שהוא היה אחרי חודש.

אגב קולה גם לא בריא, אבל לא ראית משהו מספיק קוקו להרוס את כל שיניים שלו בשביל פירסום כמו אותו בחור עם האוכל של מקדונלדס.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 14-10-2010, 13:56
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אתה יודע בכלל מי התחיל את..."

אני מכיר את הבחור מ-Supersize me... ויצא לי אפילו לסייע לו (באופן צנוע ביותר) עם החלק הישראלי של סרטו השני The hunt for Osama Bin Laden.

כל הקטע עם Supersize me היה להוכיח שטענות שכבר היו קיימות ונפוצות נגד מקדונלדס הן אכן נכונות. אם תצפה בסרט הוא המשיך בשגרת חייו הנורמלית תוך כדי אכילת מקדונלדס (וזה כלל גם פעילות כושר)....

אין לי מושג מדוע אתה מנסה לגונן על מקדונלדס אבל אגיד זאת בפשטות: אם אתה חושב ש-Supersize me התחיל את התדמית הרעה של מקדונלדס אז אין לך מושג קלוש על מה אתה מדבר. "שמה הטוב" של מקדונלדס הרוס כבר עשורים, ורק עצם הטמטום של ציבור הצרכנים בארצות המערב בכלל ובארה"ב בפרט, מאפשר לה להמשיך להצליח עסקית.

ודבר אחרון: בקשר לכל טענות שלך לגבי כשרונו, שכלו ושאר מאפייניו של מורגן ספרלוק, אתה מזבל את השכל ואין לך מושג על מה אתה מדבר.

נערך לאחרונה ע"י MS_Rogue בתאריך 14-10-2010 בשעה 13:58.
ישן 14-10-2010, 14:18

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אני מכיר את הבחור מ-Supersize..."

כל אדם שאוכל בצורה הזאת לא נורמלי בלי הרבה מאוד אימונים בוקר וערב כל יום והוא האדם שגרם לרעש הגדול באמת נגד ענקית המזון המהיר מקדונלדס, שגרם לה להלחם על התדמית שלה.
אם הוא היה הולך למכון כושר או מתאמם כמו שצריך, האוכל לא היה משפיע עליו בצורה הזאת.
כאשר הייתי רשום במכון כושר, הייתי אוכל פסטה עם רוטב אלפרדו כל יום ולא עם שמנת אחת אלא יותר, שזה הרבה יותר משמין מלאכול 3 פעמיים ביום במקדונלדס! אבל הייתי שורף ביום המון קלוריות במכון כושר, לכן לא עליתי במשקל ולא ירדתי במשקל. כאשר אוכלים בצורה כזאת חייבים להיות פעילים מאוד והוא לא עשה את זה ולכן כל הטענות שלו נגד מקדונלדס הן שקר.

העובדה שהאמריקאים, הבריטים והעולם המערבי באופן כללי אוהבים מזון מהיר, שזה כולל: פיצה, טאקו, בורקס, המבורגר וכו... לא אומר שהמזון הזה הוא רעל לגמרי, אם אוכלים אותו במינון הנכון ועושים כושר בהתאם. ביפן עצרו את התופעה בשנות ה 70, כאשר הממשלה עצרה את זה בזמן עם קמפיין ממשלתי לציבור ועובדה, שהמזון המהיר עדיין ביפן ולא גורש משם, כי הם צורכים אותו בצורה נכונה, אם בחרו לאכול אוכל מהיר.
בארה"ב ובריטניה הבעיה היא בעייתית מאוד,בגלל שצורכים אותו באופן שגוי וכאן הבעיה, ולכן הבעיה היא לא מקדונלדס או רשת מזון מהיר אחרת אלא האנשים באותן מדינות ויוצר הסרט תפס גל על בורות של אנשים. אותו בחור ניצל את הבורות של הציבור בעולם המערבי.

אתה יודע שבעקבות הבחור הזה מאמן כושר במערב בארה"ב, אם אינני טועה החליט לאכול כמו אותו בחור אוכל מהיר לא בריא בלי להזיז את התחת ולהוריד את המשקל הזה עם אנשים באותה בעיה של משקל עודף ושוב זה אדם עם רצון לקבל פירסום בלבד, כמו אותו בחור עליו דיברת.

אתה רוצה להפיל על משהו את האשמה? הממשלות של המערב אשמות, כי יפן הוכיחה ,שאתה אתה טועה בטיעון שלך נגד רשתות המזון המהיר.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 14-10-2010, 15:24
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "כל אדם שאוכל בצורה הזאת לא..."

בשום מינון האוכל של מקדונלדס הוא לא בריא, ולא משנה כמה תצעק ותנסה להכפיש את שמו של מורגן ספרלוק, זה לא ישנה את העובדה הפשוטה הזו.

מקדונלדס טענו טענה שקרית - שהאוכל שלהם בריא ומזין ולא משמין

מורגן ספרלוק הלך וקרא תיגר על הטענה, על גופו שלו - והוכיח חד-משמעית שהטענה אכן שקרית.

זה עשה הרבה רעש ובצדק, אבל האמת המרה היא שהוא לא עשה דבר מעבר ללהוכיח שמקדנולדס פרסמה טענות שקר. אם תלך ובאמת תראה את הסרט, כי מדבריך די ברור שלא ראית, הרי שאולי תראה זאת בעצמך.

Supersize Me הוא סרט שמבקר, בחריפות רבה, את מקדונלדס ודרכה את כל תעשיית המזון המהיר... אבל הוא עושה זאת בצדק ועם תימוכין וסימוכין טובים.

ולגבי הטענה שלך על אותו בחור שפרסם את סאבוויי (ג'ארד פוגל), היו הרבה סימני שאלה לגביו, כולל אותם "עוזרים" שדאגו לאמן אותו, משטר הכושר המוגבר שהוא נכנס אליו רגע לפני שהחל את דיאטת הסאבוויי שלו וכו'. זה אמיתי ונכון בערך כמו שאריאל מקדונלד פרסם את ברגר קינג

ישן 14-10-2010, 16:51

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "[QUOTE]כי יפן הוכיחה ,שאתה..."

היפנים (הממשלה) ראתה שהתחילה עלייה במשקל אצל האוכלוסיה, כאשר הגיעו לשם ענקיות המזון המהיר ופעלה לעצור את זה בזמן עם הסברים לאוכלוסיה והאוכלוסיה ביפן בלמה את המגפה, שיש בארה"ב ובריטניה בעיקר של משקל עודף.

הממשלות של המערב (ארה"ב, בריטניה בעיקר) אשמות, שיש השמנת יתר באוכלוסיה שלהן וענקיות המזון המהיר לא אשמות בזה בניגוד למה שidkfa או MS_Rogue אמרו כאן.

ענקיות המזון לא אשמות והן מוכרות אוכל מהיר ועושות ככה כסף טוב, כי זה טעים, זול וזמין ברוב המקומות בעולם ולא מתפקידן לבדוק מה אנשים עושים בשאר היום שלהם.

הסרט Supersize Me היה צריך לבקר את הממשלות ולא את ענקיות המזון, אם הוא היה מאשים את הממשלה שלו, הוא היה צודק ויפן מחזקת את הטיעון שלי.

ישן 14-10-2010, 17:29

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "עזוב, הוא סתם מפרקלט את השטן"

לא... אבל אני לא אוהב לתת לאנשים כמו יוצר הסרט הזה פירסום חינם ולעשות הרבה כסף על חשבון הציבור, שנותן להם במה להציג עובדות לא נכונות ושוב ענקיות המזון לא אשמות במצב בפעם המאה, אבל אתם כבר עשיתם לענקיות המזון משפט שדה עם פסק דין קבוע מראש.

גיימי אוליבר
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.ynet.co.il/PicServer2/28102008/1805453/1_a.jpg]
עשה דבר דומה נגד האוכל בבתי הספר בבריטניה רק בצורה נכונה ואני ממליץ לכם וליוצר ה Supersize Me ללמוד ממנו כיצד עושים דברים כאלה בשטח ובתקשורת וזה אומר בלי לאכול 3 פעמיים אוכל לא בריא בכוונה תחילה לעשות לרשת מזון שם רע בכוונה תחילה.

ישן 14-10-2010, 17:48

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "כלומר אתה מוציא את דיבתו של..."

הייתי מציע לך ולאחרים לקרוא מה גיימי אוליבר עשה בנושא בבריטניה, ואני אוהב מאוד את הדרך שלו לטפל בבעיה הזאת אישית.

התחקירים של תוכניות בריאות או מדע וגיימי אוליבר נתנו לי סיבה לצפות בכל התוכניות ולקרוא על הנושא חומר אחרי זה, אבל בחור כזה, שאכל 3 ארוחות לא בריאות ביום בכוונה תחילה וחיפש לעשות לרשת מזון גדולה שם רע מראש, למה לתת בו אמון?

תגיד לי מה מופיע בסרט שלו, שאצפה בסרט שלו ולא נאמר לפני כן על ידי רופא או אדם שאיכפת לו בצורה נכונה ולא אכל 3 ארוחות לא בריאות ביום בכוונה תחילה להרוס למקדונלדס את השם?
אם תיתן לי סיבה אחת, שלא הופיעה בתוכניות השונות או במידע,שקראתי על הבעיה הזאת, אני אצפה בסרט שלו עוד היום. הכדור במגרש שלך עכשיו.

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 14-10-2010 בשעה 17:50.
ישן 14-10-2010, 22:42

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי idkfa שמתחילה ב "הסרט מתחיל בהצגה של תביעה..."

סרט של דמגוגיה זולה עם מלא מסרים סמויים בכל מקום עם "אהבה רבה" למקדונלדס. לזרוק את הסרט לפח וזהו ומעניין כמה כסף הוא הכניס לכיס שלו על חשבון אנשים, שנפלו בשטויות האלה.

אם אתם עומדים מאחורי הסרט הזה ויוצר הסרט הזה ולא מאחורי אנשים כמו גיימי אוליבר או אנשים,שמנסים לעשות שינוי בלי דמגוגיה זולה ובאופן נכון ובלי לרמוס את ענקית המזון מספר אחת עם אכילה של 3 פעמיים ביום רק אוכל מהיר בלבד או ענקיות מזון אחרות, אתם באמת צריכים לקרוא כיצד משנים דברים בלי דמגוגיה ובמקרה גיימי אוליבר מנסה לעשות את זה בבריטניה בדרך הנכונה ולכן אני ממליץ לכם לקרוא מה הוא עשה בבריטניה בצורה נכונה לשנות את המצב של האוכל בבתי הספר בממלכה הבריטית.

ישן 17-10-2010, 01:31

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי idkfa שמתחילה ב "אין לי בעיה אם זה שאתה משומה..."

צפיתי בסרט בעזרת הקישור שרשמת מגוגל וכאשר רשמתי את התגובה הזאת, כבר צפיתי בסרט ויוצר הסרט השתמש כאן במסרים סמויים בתוך הסרט בדיוק כפי שעושים בפירסומות וכיצד הוא מציג את התעשיה הזאת לרעה בכל הכוח בלי לנסות אפילו להציג את הנתונים, כפי שהם באמת.

אגב לא ידעתי שיש להם שם גלידה ענקית במקדולנס והסרט שלו הראה לי את זה. שווה לבקר שם רק בגלל הגלידה הענקית הזאת ולכן כן ראיתי את הסרט ולהפך אני כן אלך שם למקדונלדס רק בגלל בשביל הגלידה הזאת והתוספות הענקיות האלה,שאין בארץ או באירופה.

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 17-10-2010 בשעה 01:38.
ישן 14-10-2010, 14:27
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אני מכיר את הבחור מ-Supersize..."

גם אם תאכיל אדם שלוש פעמים ביום בבקר עוף או הודו שנחשבים לדלי קלוריות באופן יחסי ותוסיף להם את כל הרכיבים שאכל אותו בחור בסרט המגמתי תגיע לאותה תוצאה.
אינני אומר שאכילת אוכל זבל אינה משמינה ובטח לו המבורגרים כפולים. אבל ליצור מלחמת תקשורת משום שהמקדולנד הוא המזללה המובילה בעולם, לא מוכיחה כי הכוונה הייתה טהורה.
אני רוצה לומר לך שה-KFC עם כל הציפויים המשמינים מזיקה יותר מאשר מקדולנד, אבל מאחר והמוצר לא במקום בו נמצאת רשת מקדונלד הרי שאף אחד לא נטפל אליהם.
אם אתה מכיר את החיים בארה'ב , אפשר לדרג עוד מספר רב של מוצרים שגורמים להשמנת יתר בקרב בני הנוער.
ישן 14-10-2010, 17:12
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "נו בחייך, האיש הביא לתשומת..."

אני מבין שאתה חי ופועל בארה'ב. הבנתי שאתה מכיר אישית את האיש ואף סייעת בידו.
מכאן שאני מסיק שאתה מכיר את עולם הפרסום.
האיש אינו ראלף נאדר, אלא גימיקאן לא קטן שעושה את הרייטינג שלו על תחקירים מהסוג הזה.
צפיתי גם אני בסרט ולא מצאתי ולו אזכור אחד שמדובר בתחקיר מעמיק על האוביסיות האמריקאית.
הוא התלבש על המקדולנד (ואני באופן אישי סולד מקדונלד, גם כאשר אני רעב ולא מוצא מסעדה).
אבל לומר כי מקדונלד הוא הגורם מספר אחד להשמנת יתר בגלל כמויות הכולסטרול והקלוריות, מסריח ממלחמת פרסומת (לא בטוח שלא מומנה על ידי רשתות מזון מהיר אחרות שמתקנאות בהצלחה של מקדונלד).

הבעיה קיימת ואין להתעלם ממנה, השאלה מה עושים בראייה רחבה יותר לגבי כל מזון מהיר אחר ותפנוקים אחרים משמינים בארה'ב.
אם מתחילים ממקדונלד - אדרבא, אבל מה עם השאר?
ישן 14-10-2010, 17:47
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "אני מבין שאתה חי ופועל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פלמינג
אני מבין שאתה חי ופועל בארה'ב.

לא כרגע

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פלמינג
הבנתי שאתה מכיר אישית את האיש ואף סייעת בידו.

אכן מכיר. סייעתי לו טיפה עם הלוגיסטיקה בארץ כשעשה את הסרט The hunt for bin laden

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פלמינג
מכאן שאני מסיק שאתה מכיר את עולם הפרסום.

רק מעט. זה לא תחום העיסוק שלי כך שקח את דעתי כדיעה בעירבון מוגבל

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פלמינג
האיש אינו ראלף נאדר, אלא גימיקאן לא קטן שעושה את הרייטינג שלו על תחקירים מהסוג הזה.
צפיתי גם אני בסרט ולא מצאתי ולו אזכור אחד שמדובר בתחקיר מעמיק על האוביסיות האמריקאית.

הבחור אכן משתמש בגימיקים אבל כולם משתמשים בהם. בהשוואה לתחקירנים כמו חיים הכט, הוא בכלל לא נורא.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פלמינג
הוא התלבש על המקדולנד (ואני באופן אישי סולד מקדונלד, גם כאשר אני רעב ולא מוצא מסעדה).
אבל לומר כי מקדונלד הוא הגורם מספר אחד להשמנת יתר בגלל כמויות הכולסטרול והקלוריות, מסריח ממלחמת פרסומת (לא בטוח שלא מומנה על ידי רשתות מזון מהיר אחרות שמתקנאות בהצלחה של מקדונלד).
הבעיה קיימת ואין להתעלם ממנה, השאלה מה עושים בראייה רחבה יותר לגבי כל מזון מהיר אחר ותפנוקים אחרים משמינים בארה'ב.
אם מתחילים ממקדונלד - אדרבא, אבל מה עם השאר?

לא, הוא לא מומן על ידי מתחרות (ואת זה אני אומר בידיעה גמורה). הוא התלבש על מקדונלדס בלל שמקדי פרסמה שהאוכל בריא וטעים ומזין, ובגלל שמקדי היא סמל לבעייה ומובילת תחום התעשיה. השאלות שהסרט מעלה (והוא מומלץ, ד"א) אינן עוצרות במקדי אלא מובילות אל כל תעשיות המזון המהיר.

ישן 14-10-2010, 20:12
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "מנכ"ל מקדונלדס: "למה לא שואלים כמה שומן יש בבמבה?""

כמה דמגוגיה ושטויות נכתבו פה...

תמיד אכלנו לא בריא. לפני שהיתה מודעות, כולם אכלו מרגרינה עם גבינה צהובה, ונקניקים יבשים, שהנזק מהם חמור פי מליון מזה של המבורגרים. אבל פעם גם היינו מזיזים את התחת. היום כל ילד בן 4 נראה כמו דובי קטן. ואני מנייאק אם ילד בן 4 אכל יותר ממקדונלדס אחד בחייו הקצרים והשמנים. אבל הילד הזה יושב כל היום מול טלויזיה ומחשב. וההורים שלו נותנים לו ממתק כדי שיירגע ולא יציק להם. ושמים אותו מול הטלויזיה כדי לחסוך בייבי סיטר.

היום כולם כל כך פדלאות שהם ישמינו גם מלחם קל וחסה.

ואותו דמגוג קטן, ספרלוק- גם אם הוא היה חי רק מפיצה, רק מKFC, רק מפסטות, רק מטאקו, רק מחומוס ופלאפל או רק משאוורמה, הוא גם היה תופח. לפחות היתה לו את היושרה להראות אדם שאכל ביג מק רצוף במשך 20 שנה והוא רזה כמו שלד.
אבל קל להיכנס במקדונלדס. ושתי המטומטמות בהתחלת הסרט צריכות להאשים את עצמן על זה שהן לא יכולות לסגור את הפה, ואת ההורים שלהם שלא התייחסו אליהן, מה שגרם להן לזלול ולרבוץ מול המסך.
ולגבי מקדונלדס ובריאות- מי שאוכל המבורגר כפול עם גבנ"צ, מגדיל צ'יפס, לוקח קולה רגילה ומוסיף מילקשייק, הוא סתם חזיר. ואם הוא מאשים אחרים בזה אז הוא סתם בכיין.
באותה המידה הוא יכול לקחת רוסט צ'יקן, סלט ומים או לפחות דיאט קולה.

לגבי תקציבי הפרסום- מקדונלדס כחברה ציבורית צריכה להראות רווחים. כלומר- למכור. כלומר- לפרסם. שיילך ויתלונן לאובמה שלמועצת הירקות אין מספיק תקציב.

ישן 15-10-2010, 05:20
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
למרות צימחונותי - איני נמנה על הדת 'הירוקה'. אבל מקדונלד ובמבה חוטאים יותר מ'טל העמק'
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "כמה דמגוגיה ושטויות נכתבו..."

מדוע?

הגבינות הצהובות שאכלנו פעם - נאכלו לתאבון בימים בהם ידעו מעט יחסית על משק השומנים של האדם. הן לא שווקו כמוצרי בריאות וכ'ארוחה' אלא פשוט כגבינה טעימה. מקסימום עם דגש על הסידן.

שני פרוייקטי פרסום בעיתיים יותר היו 'ביצים ביצים' [המופלא - עם השיר הבלתי נשכח] ו'חצי אבוקדו חצי ארוחה'.

מדרגה נוספת ירדו משווקי חטיפי הבוטנים והמיצים הממותקים עם תעלול 'תוספת הויטמינים'.

הבעיה במקדונלד ובארוחות הבשריות המהירות בכלל היא כי במגזר 'מקצב החיים המהיר' משמשות הארוחות הללו כ'פתרון' לארוחת הצהריים החמה שההורה העסוק מקצה לילדו. בגבעתיים, ברמתגן וברישון אין 'חדר אוכל'. נתח מעובה של ילדים - חוזר מבית הספר לבית ריק אבל עובר באופן מובנה בהמברגוריה 'לאכול צהרים'. הילדים כמובן יאכלו מה שהגוף מתאווה לאכול - מזון עתיר שומן מהחי. מתי כבר הגנים שלנו זוכים לאכול ממותה טריה, פעם בשנה? אז כתוב לנו בגנום שצריך להרבות אכילת ממותות מטוגנות וזה בדיוק מה שאנו נדחפים אליו. כשיש ממותה מטוגנת + נקניקיות על בסיס קשקשי דינוזאור וגבי אביטל [גדעון סער בישל] בזמינות יום יומית הרי שלטווח ארוך זה הרסני.

את דמותו הציבורית של עומרי פדן איני מסמפט כלל וכלל אבל הוא ממש לא הסיטרא אחרא. הוא בסה"כ איש עסקים שרוצה וצריך לשווק את מוצריו ולהרוויח כסף. גדעון סער ומר פורוש הם למשל היו צריכים להקדיש רבע שעת עבודה מתוך שעות הפופוליזם הרבות בהן הם משקיעים כדי להורות על קמפיין 'אוכלים נכון' בבתי הספר ואולי גם לחקיקה האוסרת שימוש בגימיקים בריאותיים במזון שהתועלת המודגשת בו נופלת בהרבה מהנזק.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 15-10-2010 בשעה 05:22.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:15

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר