לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-10-2010, 11:08
צלמית המשתמש של hellfrost
  hellfrost hellfrost אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.09
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "רואים שאף פעם לא השתמשת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שימי
רואים שאף פעם לא השתמשת במוצרי קוד פתוח.

שימי אני משתמש הרבה מאוד במוצרי קוד פתוח, בלינוקס, בEclipse, גם כרום הוא OS, באיזה 17 תוכנות שונות בלינוקס. בכמה ספריות קוד פתוח בשביל פיתוח...
ויש הבדלים בין מוצרים מסחריים לקוד פתוח, לפעמים לטובה, לפעמים לרעה.

ציטוט:
יש להם נטייה לעבוד יותר טוב מהמקור שהם מחקים; ובמיוחד כשהמקור נכתב על ידי יצרן הקוד הגרוע בעולם...
שלא לדבר על זה שיש להם יותר נסיון. מיקרוסופט היא החברה האחרונה בשוק שתמכה בשינוי גודל מחיצה. בנאדם הגיוני היה הולך על מוצר שיש מאחוריו יותר "שעות מנוע" ...

זה פשוט שטויות, קודם כל כי מיקרוסופט היא חברת התוכנה המצליחה בעולם (עובדה). דבר שני כי פעם אחרונה שבדקתי למרות שהתעניינתי ספציפית ב Parted Magic התמיכה בNTFS באה ביחד עם מאמר גדול, שמסביר איך עשו לו Reverse Engnireeing ומה עובד ומה בעייתי. בכל זאת עדיף לעבוד עם האיפיון המקורי.

אני בטוח שGNU Parted מעולה, יצא לי להשתמש בו כמה פעמים, אבל לא הייתי מתקרב איתו למחיצות NTFS, זאת דעתי לפחות...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-10-2010, 11:23
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "[QUOTE=שימי]רואים שאף פעם לא..."

אנחנו לא מדברים על אותו דבר, ספריות הן לא "מוצר"...

כרום הוא אולי קוד פתוח, אבל אני מודה שטעיתי בלשון והתכוונתי ל"תוכנה חופשית", קרי, לא תוכנה שחברה מסחרית (שמטרתה הראשונית להכניס כסף למשקיעים, ולא ליצור מוצר עובד) עומדת מאחוריה.

אתה מוזמן לא להשתמש ב Parted. תשתמש ב Partition Magic, תשתמש בחלונות... רק אל תשכח ידידי, על טעויות משלמים (גיבוי יש לך?)

אני מסכים שחברת מיקרוסופט היא חברת התוכנה המצליחה ביותר כלכלית, אבל אין להם אפילו מוצר אחד שעובד ללא קריסות / באגים מעצבנים שבא לך לדפוק את הראש בקיר. ועל זה אנחנו מדברים כאן - יציבות. אז מה אתה בדיוק חושב שאתה מוכיח לי באמצעות שווי בורסה של ח"צ, לא ברור. (ואנחנו בכלל לא ניכנס כיצד היא הגיעה למעמד שהיא הגיעה, האם זה אולי קשור לסוגים של מונופולים, האם היו הפרות של חוקי הגבלים עסקיים, האם.........)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:57

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר