לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-10-2010, 11:48
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shoesss שמתחילה ב "לפעמים בעיה לעשות PING"

כבל רשת ארוך בהחלט יכול לגרום לבעיות יציבות (בייחוד אם הוא מתחת ל CAT6...) - אבל איך פינג לשרתים אחרים בסביבה עוזר, קצת מוזר לי.

אם הבעייה היא אכן הפרעות, אזי העברה מ FD ל HD בהחלט יכולה לעזור (בייחוד אם מדובר בחיבור גיגה; אבל בכל מקרה, כדי לנסות להוריד את מהירות החיבור לפני שעוברים ל HD - יש לי הרגשה שבאופן כללי הביצועים יהיו יותר טובים ב FD במהירות נמוכה יותר מאשר ב HD במהירות גבוהה יותר...)

ובכלל ... הבעייה היא ... רק בלעשות פינג, או שיש גם דברים אחרים שלא עובדים? (אתה סתם עושה פינגים להנאתך? )

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-12-2010, 09:21
  משתמש זכר shoesss shoesss אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.02.09
Facebook profile
שאלה עדיין לא פתרתי את העניין הזה
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "תן למשתמשים VLAN שונה משל..."

עדיין בעיות PING ממחשב קליינט לשרת TS.
אני מנסה לפחות להבין אם הבעיה נמצאת בקליינט או בשרת.

אני לא חושב שזאת בעיית קליינט, כי אני כן מצליח להתחבר מהקליינט לשרתים אחרים\מחשבים אחרים, ומשם כן להצליח לגשת לשרת. (ואחרי כמה דקות התקשורת מתחדשת לשרת TS)

ואני גם לא בטוח שזאת בעיית שרת, כי אחרת, איך יכל להיות שמחשבים אחרים כן מצליחים להתחבר לשרת הTS (וכמובן גם לבצע פינגים אליו..)

אני כבר חושב לפתוח קריאת שירות על השרת\או בדיקה של תשתית הרשת, למרות שפעם אחרונה שהיו פה טכנאים בחדר הזה, הם לא מצאו בעיית תקשורת לחדר השרתים..

אשמח לקבל חוות דעת בנושא.

ישן 17-01-2011, 08:51

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי shoesss שמתחילה ב "תופעה לא ברורה"

ARP הוא לא פרוטוקול ניתוב (אני מקווה שלא איש התקשורת אמר לך את זה...)

ARP הוא הפרוטוקול שמאפשר לך לקבל כתובת פיזית של כרטיס רשת (MAC) של מחשב ברשת המקומית (בלבד!), מכתובת ה IP שלה, על ידי שידור שאלת "מי מחזיק בכתובת IP זו?" לכל הרשת המקומית, וקבלת תשובה מאחת התחנות.

את התשובה הוא שומר בצד, במה שנקרא ARP Cache, כדי לא לבדוק את המידע הזה בכל פעם שהוא מנסה לגשת ל IP מסויים. השמירה ב ARP Cache הינה מוגבלת בזמן, והנתונים בטבלת ה Cache נמחקים אחרי זמן מה. זו לא תקלה, זה מתוכנן להיות ככה, וזו גם לא בעייה. שמידע ה ARP לא קיים, התחנה שולחת בקשת ARP חדשה, ומקבלת את המידע שוב.

למה התקשורת חוזרת שאתה עושה פינג למכונה אחרת - אני לא יודע. מה שחסר לנו כאן זה dump של sniffer על המכונה של השרת שעושה בעיות, בזמן התקלה (שבמהלכו עושים את נסיון החיבור שלא מצליח), כדי להבין מה הולך שם (או לכל הפחות לא להבין, אבל לדעת מי אשם בהתנהגות שאתה צופה בה...)

ישן 06-02-2011, 13:57

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי shoesss שמתחילה ב "מצאתי סוג של פיתרון לבעיה"

נורטון, מנסיוני, גורם לבעיות רשת הזויות. לא קשור לטרמינל, קליינט, ומי יודע מה. כל גירסא, בכל תצורה.

ממליץ לא להשתמש במוצר הזה - בלי קשר לבעיות הרשת הנוכחיות שלך. ולא איכפת לי שכל הארגונים חושבים שהוא קדוש. הדבר שהכי דפוק בכל העניין של החיבה המוזרה הזו למוצרי סימנטק (יחד עם מוצרי מיקרוסופט) בארצנו הקדושה - שעוד לא יצא לי, בכמה שנים האחרונות, שנורטון אשכרה הצליח לזהות וירוס/תוכנת ריגול כלשהיא! חוץ מלבזבז משאבים ולגרום לתקלות הזויות, הוא לא תורם לשום דבר... לפחות כך הנסיון שלי.

Clam הוא סבבה, הבעייה היא שהוא לא סורק באונליין (לפחות בפעם האחרונה שבדקתי אותו...) - ואם יוזרים יריצו וירוס, אתה פשוט לא תדע מזה, אלא רק בסריקה מאוחרת יותר, מה שעלול להיות מאוחר מדי...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:53

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר