לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-10-2010, 00:49
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
אולי לראשונה אנחנו מסכימים במשהו
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "ששש, אל תבלבל אותם בעובדות."

אני באמת לא מבין מאיפה השנאה הגדולה הזאת לתחנת שידור שהיא באמת כל כך מואזנת.
רוב מאזיני הרדיו שומעים גל"צ וגלגל"צ יותר מכל תחנת רדיו אחרת בישראל, ומשום מה קיימת
שנאה על גבול התהומית לתחנה (שממש עוברת את הביקורת הלגיטימית).

יש כנראה הרבה סיבות, שחלקן נכונות וחלקן ממש לא, לשנוא את גל"צ. מה לעשות, לכל דבר
מצליח יש שונאים. מי שרוצה לפתוח איתי דיון (מספר אלף) נוסף על זה, שיחסוך לעצמו - אני
כבר מזמן הבנתי שנגד שנאה אין הרבה מה לעשות.

יותר מזה, גם אנשים אינטליגנטים יורדים לפעמים נמוך ואף מוכנים להשתמש בשקרים (ע"ע
"כתב בכיר בגל"צ" שהוא בעצם טכנאי שאיש בגל"צ אפילו לא ידע על קיומו) רק כדי להצדיק
את השנאה שלהם.

טיעונים שחוזרים על עצמם:
"אין לה זכות להתקיים". יופי, הלאה.
"גלי אש"פ". סבבה, ראיינו גם את רבחי רנתיסי.
"שמאלנים". כן...
"פרוטקציה, ילדי עשירים, הון ושלטון ותקשורת וארכדי גאידמק".
בלה בלה.

נערך לאחרונה ע"י EtEoR בתאריך 18-10-2010 בשעה 00:57.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-10-2010, 06:56

אבל כל הקייס של "המבקרים" זה שהצבא מממן את התחנה שמתנהגת כתחנה אזרחית
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי FRESHMAKER שמתחילה ב "דווקא שיש חיילים זה לא..."

ואני ממש לא צריך לומר שאתה מאזין (לא צופה, אלא אם אתה משתמש בשירות אינטרנט של התחנה)
לגל"צ כי אתה יודע שרזי משדר שם. מה לעשות שכל ישראל מכירים את מיכה ואת רזי. אז הם מחזיקים
בדעה שמאלנית, זה ממש לא מפחיד לא אותי ולא אף אחד, בטח לא בצבא. דווקא היותם שמאלנים רק
מחזקת את הצבא כמי שמתמודד בקלות רבה ואף מפרנס את אותם שמאלנים.

חוץ מזה, אני טרם נתקלתי בהתקפה רצינית של אחד מהם על הצבא או משהו בסגנון. אולי אני צעיר מדי
כדי לדעת את כל ההיסטוריה שלהם, אבל אשמח לקבל דוגמה אחת או שתיים כדי שאוכל באמת להתייחס
לשגעון שתוקף פה גולשים כשהם שומעים את השם מיכה פרידמן או רזי ברקאי.

ישן 18-10-2010, 16:32
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
הקייס חזק בהרבה: התחנה הזו מוטה פוליטית, ממומנת מכספי ציבור - ומוגדרת כיחידה צבאית
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אבל כל הקייס של "המבקרים" זה שהצבא מממן את התחנה שמתנהגת כתחנה אזרחית"

אולי אתה לא מצליח לראות את האנומליה ביחידה צבאית שכזו, אבל הדבר נובע יותר מ"דיבור מהפוזיציה"
מאשר מהסתכלות אובייקטיבית בעובדות:
1. גל"צ א-כ-ן מורכבת מהמוני בנים-של.
2. גל"צ א-כ-ן מתוקצבת מכספי ציבור באופן מלא - ולא סתם כספי ציבור, אלא מתקציב הביטחון.
3. גל"צ א-כ-ן מעסיקה סגל מגישים ועורכים שנמצא קילומטרים שמאלה מהקונצנזוס.

הקביעה שהיא התחנה המואזנת ביותר אינה נכונה - סקר TGI האחרון מדבר על יתרון עקבי לרשת ב'
על פני גל"צ - ורק בתוספת גלגל"צ, שלא כוללת את כל תכניות הרבחי רנתיסי למיניהן, גל"צ מנצח את קול
ישראל - בקיצור, באקטואליה גל"צ אינו מוביל, אלא נמצא במקום שני, מתוך שניים...
בכל מקרה, גם לו הייתה המואזנת ביותר בעולם - עדיין מדובר במשאב ציבורי, ועל כן ההטייה הפוליטית
החריפה היא לא לגיטימית.

סגירת גל"צ נמנעה כל השנים לא בגלל חשיבותה הרבה או הפופולאריות שלה, אלא בגלל עמדות ההשפעה
שמחזיקים בהן מקורביה (אלה שדואגים למקום שירות נוח לילד, אלה שגדלו בתחנה וזוכרים לה חסד
נעורים והזנקת הקריירה - ואלה שהתחנה מפנקת אותם בדיווחיה...).

אין הצדקה לתחנה צבאית שאין בה תכנים צבאיים כמעט. כאשר קיום התחנה הזו חשוב יותר מהתכנים
שהיא מעבירה (ואנחנו חוגגים עשור רביעי למצב זה) זה הזמן לסגור את השיבר.
אל דאגה, הוא לא ייסגר - בדיוק כמו שהחינוכית לא נסגרת ובדיוק כמו שאין רפורמה בבג"ץ. זה לא קשור
לאיכות או לפופולאריות - אלא למידת ההשפעה שמחזיקים בה האינטרסנטים שתומכים בתחנה.

ואגב, מה עשו בסוף ל"לא כתב" חמיש?
ישן 18-10-2010, 18:22

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "הקייס חזק בהרבה: התחנה הזו מוטה פוליטית, ממומנת מכספי ציבור - ומוגדרת כיחידה צבאית"

אני בטוח שכן קראת את תגובותיי באשכול ואף בשאר האשכולות שעסקו בגל"צ, ואני דווקא תמיד טענתי
שמדובר באנומליה אז אל תכניס לי מילים לפה. אני כן חושב שגל"צ זאת אנומליה ויש שם משהו שהוא
לא טבעי, אבל משום מה, עובד מצויין (וזאת עובדה נטו, ולא טיעונים בעד ונגד ישנו את העובדה הזאת).

לגבי הסעיפים שלך, אז בעבר הייתה פרוטקציה במימדים גדולים יחסית, אבל היום מרוב הדיבור המתמשך
על "ילדי גדולים", בגל"צ לקחו את הרבה יותר רחוק ומתרחקים מזה כמו מאש. לומר שאין שום שום פרוטקציה
אי אפשר לומר כי אנחנו נמצאים במדינה מאוד "מקושרת" וכל תפקיד חמישי נחשק במדינה מאויש (בכל
תחום) ע"י סוג של קרבה או "פרוטקציה". זה כך בממשלה, בכנסת, במוסדות ממלכתיים, בצבא, בעבודה,
במשטרה - בכל מקום. תקין זה לא, אבל כיום זה מ-א-ו-ד שולי בגל"צ (המקסימום של פרוטקציה זה שיתנו
למלש"ב לבצע את מבחני המיון, ואם הוא אידיוט אז גם הרמטכ"ל לא יצליח להכניס אותו לתחנה).

ושוב, כל הטיעון שלך "בנים של" מבוסס על דיעה קדומה בלי באמת לדעת מי משרת, האם באמת היה משהו,
או מנתונים רשמיים. הכל דעה קדומה של מה ש"אתה (חושב ש)יודע" על גל"צ. מהיכן הנתונים? אתה הרי
ידוע כמי שלא משאיר מקום לשאלות ותמיד נותן תאריכים, שמות, אירועים, נתונים - אבל פה אני לא רואה שום
נתון או הוכחה ל"מיליוני בנים של".

לגבי מתוקצבת מתקציב הציבור - זה מה שכתבתי וציינתי זאת. אתה שוב משתמש במשהו כאילו הסתרתי
אותו, כשבהודעה מעלייך כתבתי אותו ללא כחל וסרק. אגב, ברק (שכבר לא ממש ברור באיזה צד של המפה
הוא נמצא) מאוד רצה כל השנים לסגור את התחנה. הוא כשל (עוד שהיה "שמאלני").

לגבי המגישים. אז הם שמאלנים, אז? כל שני המגישים (מיכה ורזי). אין מי-יודע-מה מיליוני מגישים בגל"צ
שכולם קוראים להשתמטות ולצאת להפגנות עם נשות וואטש. שים לב שאת שני השמות האלה אתה
קורא\כותב כשטוענים לשמאלניות של גל"צ כי פשוט אין עוד מגישים (גל"צ זה מקום קטן. אני אשמח לקחת
אותך לסיור). אגב, אני עדיין לא מכיר דוגמה לאמירה קיצונית של רזי או מיכה נגד הצבא או משהו בעייתי מדי
(אולי אני לא מכיר אחת כזאת ואתה תאיר את עיני). אהה, וכמובן יעל דן שלא יגידו ששכחתי.

לגבי רבחי - גם אותי זה מעצבן מאוד אבל לדעתי (וזאת רק דעתי) אחרי כל ראיון איתו הוא עושה הרבה יותר
נזק לפלסטינים מאשר תועלת, כי המאזינים באמת שומעים את השטויות שלו וצוחקים\צורחים.

לגבי גל"צ יותר קטנה מרשת ב', שוב אתה כותב את דבריי כאילו לא כתבתי אותם. כתבתי במפורש שגל"צ
וגלגל"צ נשמעות הכי הרבה בארץ (אם זה לא היה ברור, הכוונה יחדיו). אם הייתי טוען אחרת, אז הייתי כותב
בלבד גל"צ. מה שזה אומר זה שצעירים ועד זקנים שומעים את חדשות גל"צ יותר מכל רשת אחרת, כולל קולי"ש.

האמת, כשאתה כותב שגל"צ לא נסגרה בגלל "שירות נוח לילדים של" ועוד כל מיני אחלה טיעונים זה באמת
נשגב מבינתי הצעירה. ממשלות ימין, הצבא, ליברמנים, ברקים - אם הייתה החלטה והסכמה אז גל"צ הייתה
נסגרת. לא רוצים לעשות זאת וממש לא בגלל "ילדים של". זה טיעון שהוא על גבול המגוחך (ואתה כמובן תטען
שהוא אכבר טיעון אבל הוא לא )

לגבי הצדקת קיום. זכותך לחשוב שאין לתחנה זכות קיום וזה בהחלט דיון שהוא קיים וחשוב ואתה אולי צודק -
אבל כנראה יותר מדי אנשים מרוצים מגל"צ (גם לא בנים של), החל מהשלטונות וכלה באזרח הקטן (וכפי
שאנחנו יודעים כבר, גל"צ מואזנת מאוד מאוד ולא כי מישהו חייב להאזין לה).

לגבי הטכנאי ששוב שמת אותו במרכאות כאילו הוא מינימום מיכה פרידמן (ולא תעזור לך ההתעקשות) - אני
עדיין לא יודע. ואת אלה ששאלתי גם לא ידעו. וסתם לצורך הדיון, איזה עונש היה מספק אותך אישית? זריקה
מגל"צ, השעייה, תלייה בכיכר העיר? (ורק שלא תאשים אותי בהודעה הבאה בתמיכה בדבריו, כמו שכבר
טענת שאני תומך קדימה מושבע - וכל זאת אחרי היכרותך רבת השנים עימי).

נערך לאחרונה ע"י EtEoR בתאריך 18-10-2010 בשעה 18:32.
ישן 18-10-2010, 21:04

אני לא צריך להתחמק, יש יותר מנחים מהשמאל
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "מצטער, אתה מתנהג בדיון הזה כמו נציג ועד העובדים של גל"צ."

זה נכון, אבל עדיין - זה קצת בעייתי להוכיח שהם נבחרו ע"פ דעתם הפוליטית. אולי זה נכון
אבל אז התאוריה של האליטה השמאלנית ששלטת בארץ ובתקשורת היא נכונה ואני מתקשה
להאמין בתאוריות "האח הגדול").

בנוסף, מדובר באנשים שנמצאים שנים בגלי צה"ל. זה לא שכל יום מביאים לגל"צ מנחה
שמאלני במיוחד וחדש - אלה אנשים שנמצאים באולפנים הקטנים האלה כבר שנים על
גבי שנים, חלקם אף מאז כניסתם לשירות צבאי. ההתקדמות והכישרון שלהם הביאו
אותם למקומם הנוכחי אולי כי יש להם את הנתונים הדרושים חוץ מדעה שמאלנית -
זה לא אפשרי בעיניך?

אם תבחן למשל את החיילים שמשרתים בתחנה, אז תמצא שם חיילים מכל קצוות
הקשת בישראל, מאנשי פריפריה, מזרחים, חובשי כיפה, מתנחלים, תל אביבניקים,
שמאלנים, ימניים, ננסים, דרוזי שהשתחרר כבר ועוד כמה מגזרים שאולי שכחתי.
אהה, ערבי-מוסלמי עדיין לא היה למיטב ידיעתי בגל"צ. אני מאמין שבסוף יהיה,
אבל זה קצת לא מסתדר עם התאוריה שלכם של גלי אש"פ (לפחות נקודת זכות
אחת לגל"צ, לא? ).

לדעתי אנחנו מתווכחים על הרבה מים, כי אני טרם הבנתי מה אתה בדיוק רוצה שיקרה.
לסגור את התחנה? אני מתנגד. כפי שכתבתי, לדעתי זאת אנומליה מוצלחת מאוד והיא
פועלת כבר 60 שנה. אם היא הייתה כישלון או לא הייתה משגשגת - היא הייתה כבר
נסגרת. כנראה שהעם בחר גל"צ (חוץ ממתן כמובן ואתה ואורי ועוד כמה, אבל עם
מספרים קשה להתווכח).

אהה, וכן - זכותי לחשוב שגל"צ היא תחנה טובה ושזכותה להתקיים. זכותכם לחשוב אחרת.

עריכה - תוספת:

ולגבי הפתיחה שלך. צר לי אבל אתם אומרים שהתחנה נוטה מאוד מאוד מאוד מאוד שמאלה,
אבל אחר כך אתה חורה שאני מבקש ממך הוכחה לאיזה משפט או אמירה בוטה של אחד
"מהאש"פים" נגד צה"ל ואתה לא מביא.

אגב, מותר לאנשים להיות שמאלנים\ימנים. כל עוד הם יודעים לווסת את זה בשידור. למשל,
אחרי שחיים יבין עשה את סרטו "ארץ המתנחלים" - יצאו רבים נגדו ונגד התפקיד שהוא מאייש,
אבל לפני זה לא יצאו נגדו (ידעו שהוא שמאלן אבל כל עוד הוא לא הביע זאת - זה היה בסדר).
אז מה שאני מבקש ממך זה שתפסיק כבר לבלבל לי על "מנחים שמאלנים" ותביא לי דוגמה
קונקרטית על משהו שלילי שהם אמרו נגד הצבא למשל. כי אתם מתייחסים בשיטתיות למילה
שמאלן כאילו הוא אוטומטית אויב הצבא\המדינה - עע? זאת תחושה כאילו אתם חושבים שאני
מגן על לא פחות מחאלד משעל (וזה מגוחך).

נערך לאחרונה ע"י EtEoR בתאריך 18-10-2010 בשעה 21:15.
ישן 18-10-2010, 21:36
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

התאוריה על השמאל השולט בתקשורת אינה זקוקה להוכחה מכיוון שהיא נכונה..
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אני לא צריך להתחמק, יש יותר מנחים מהשמאל"

אין איזו ועדה מסדרת של שמאלנים קיצוניים שיושבת ומחליטה את מי להכניס לכלי תקשורת כזה או אחר. אלא שבכל צומת החלטה רלוונטי יושב רדיקל אחד או שניים שקובע מי לשבט ומי לחסד על פי דעותיו האישיות. בדיוק כפי שקורה בבג"ץ - חבר מביא חבר.

במאמר מוסגר, אני אציין שברקאי מוכשר מאוד ומתאים לרדיו, פרידמן עובר בקושי ויעל דן בלתי כשירה בעליל לשדר לועד הבית שלה.כל זה לא רלוונטי, מכיוון שיש המון אנש/י ימין מוכשרים לא פחות שלא משדרים בתחנה. אני בטוח שניתן למצוא לפחות שלושה שיאזנו את התחנה.

אתה טוען שרק במקרה הגיעו לתחנה 3 אנשי שמאל קיצוני שמשדרים אקטואליה.הם פשוט המוכשרים הראשונים שנכנסו לדלת. ממש ניסי ניסים אצלכם. מתאים יותר לבד""ץ מאשר לגל"צ.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 18-10-2010, 21:44

טוב, לא חידשת לי כלום
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "התאוריה על השמאל השולט בתקשורת אינה זקוקה להוכחה מכיוון שהיא נכונה.."

אבל חפרתי טיפה לגבי תקציב גל"צ ומסתבר שלאחרונה תוקן חוק גלי צה"ל שרוצה להפחית את גל"צ מהעומס הכלכלי של מערכת הביטחון. ניתנו אישורים להכנסת יותר תשדירי שירות ומי שמתנגד לכל העניין זה לא גל"צ אלא דווקא תחנות הרדיו האחרות (קולי"ש, תחנות איזוריות) שחוששות שגל"צ תיקח מהן נתח כספי גדול.

אני לא יודע מהו בדיוק הסכום שמערכת הביטחון מזרימה לגל"צ כל שנה, אבל יכול להיות שהמספר הזה לא כל כך גדול כעת (הכל יחסי, בשבילך גם 100 אלף ש"ח יהיה הרבה אם המען היא גל"צ). בכל אופן, בגל"צ ממש לא מתנגדים למהלך כזה שיפחית את מידת המימון של משרד הביטחון. נראה שעם הזמן, הצבא יפחית ואולי בתקופה יותר מאוחרת אף יפסיק לגמרי את המימון שלו בתחנה (אל תתפוס אותי במילה )

קישור לעניין:
http://www.globes.co.il/news/articl...?did=1000590896

ישן 18-10-2010, 21:51
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

גל"צ לא מהווה "עומס" על תקציב הביטחון - אלא הוצאה חסרת הצדקה מתקציב הביטחון
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "טוב, לא חידשת לי כלום"

אני מבטיח לך שגדו חי"ר עולה הרבה יותר מגל"צ - ומצד שני,
קל להסביר את תכליתו לכל ישראלי שמכספי מיסיו הןא ממומן.

גלי צה"ל היא תחנה ששמדרת תעמולה שבמקרה הטוב מוטה
פוליטית לטובת מחנה שמונה קצת פחות ממחצית הציבור -
ובמקרה הרע משדרת תעמולה לטובת מחנה פחות מעשירית
הציבור, ועויין, ברובו הגדול, את הגוף שמחזיק את התחנה הזו.

אתה מבין, אין דבר סמלי יותר מאשר שידור חגיגי ביום ההולדת של התחנה הזו - ששדרית שהייתה מבכירי שדרי התחנה (היא
המציאה את השם גלגל"צ...) קוראת להשתמט משירות בצה"ל.

אני מבין לגמרי את ההגנה העיקשת שלך עליהם. אתה נמצא שם.
מעבר לכך, אין שום טיעון שלך שניתן למצוא בו בדל של לוגיקה.
ישן 18-10-2010, 20:03
צלמית המשתמש של hayal pashot
  hayal pashot hayal pashot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.10.09
לנהל דיון על ההטייה הברורה של גל"צ ולנסות ל"חפף" את יעל דן
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אני בטוח שכן קראת את תגובותיי..."

העובדה שאתה מציג את יעל דן ,שהיא הקיצונית שבחבורה כדמות שולית ,בעיתית לצורך קיום

"ויכוח" כלשהו איתך,

להתווכח על האופי של גל"צ ולא להתייחס אליה זה כמו לדון בשליטה של לוס אנג'לס לייקרס בשנים האחרונות

ולהתעלם מקובי בראיינט.

דרך אגב לדעתי אין בעייה שהתחנה תהיה בעלת אופי שמאלני ואפילו פאצפיסטי, מכיוון שהדבר דרוש

לאזן את הצבא שהוא כמובן כיום ימני בצורה ברורה, בעבר כשהמשוואה הייתה שונה והשמאל שלט בצורה

מוחלטת בכל המנגנונים במדינה מדיה,תקשרות,משפט,כלכלה, צבא (במיוחד ביחידות המילואים

שהייתי צריך לשכנע חיילים ללכת ללוות אוטובוסים של "מתנחבלים" , הודות להמצאות לשוניות

מכוערות של "סאטריקנים" גלגלצ"ים) ,זה היה פשוט קטלני, וסיכן חיי ישראלים באופן מוחשי.

אבל מפה, ועד לבקש מבחורים ישראלים צעירים להימנע מלעזור לאחיהם הנלחמים בחיות הערביות

המרחק רב.

נערך לאחרונה ע"י hayal pashot בתאריך 18-10-2010 בשעה 20:10.
ישן 18-10-2010, 21:24
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

נו, אם מישהו שנמצא בגל"צ טוען שזה עובד - אז ברור שזה עובד...;)
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אני בטוח שכן קראת את תגובותיי..."

לפי שיטה זו עליזה אולמרט יודעת יותר טוב מכולם שחשודי הוא ראש ממשלה מצויין - אחרי הכל, היא גרה איתו...
אני אפתח בתיקון הדברים שכתבת למתושלח - רשת ב' נספרת
בנפרד (בדיוק כמו רשת א', רשת ג', גל"צ וגלגל"צ), והיא זוכה,
בנפרד, להאזנה גבוהה מגל"צ, באופן עקבי - על פני שנים. זו,
כמובן, לא סיבה לסגור את גל"צ - כשם שלא היה צריך להשאיר
אותה פתוחה, אם הייתה מואזנת יותר מרשת ב' - מה שהיא לא...). הקביעה המצחיקה כאילו הדיון עסק היה לגבי השאלה
"איזו מהדורת חדשות העם שומע", ולא בסוגיית האקטואליה
(עם כל הכבוד, רוב מאזיני גלגל"צ לא טורחים להאזין לאף
מהדורת חדשות - הם בכוונה בחרו באפיק שידור של מוזיקה נטו)
ועל כן, השאלה היא האם "העם" מאזין לתכניות רבחי רנתיסי, או
לאלטרנטיבה היחידה שישנה בתחום האקטואליה - וכן, העם בחר
באופן עקבי וחד משמעי, שלא להאזין לרבחי ולאלה שמתקשרים
אליו מדי יום כדי לשמוע דעתו בענייני דיומא...

"העם לא בחר גל"צ" והייתי מצפה ממישהו שעבר את גיל 10, שיידע ש"העם" ממש לא נשאל לדעתו בנושא. מי שמחליט האם גל"צ תתקיים או לא (או בנושאים כבדי משקל אפילו יותר -
ותתפלא, אבל יש דברים חשובים אפילו יותר...) זה מעט מאוד
אנשים. עלך עקירת גוש קטיף, למשל, החליטו 3.5 אנשים
בפורום החווה, ואני מבשר לך שזו החלטה חשובה יותר
מההחלטה לדאוג שהבת של יולי תמיר והבן של נחמן שי יעברו
שירות צבאי בסבבה, יחד עם הבת של זאב שטרנהל, ושאר לא
מצ'ופרים...
העובדה שהגעת לגילך הלא-כ"כ-צעיר (מה לעשות, יש גיל שממנו
ואילך, "צעירות" כבר אינה תירוץ) מבלי להבין שהחלטות שמתקבלות בדרג בכיר, מוכרעות בידי קבוצה מאוד קטנה של
אנשים, ושהאינטרסים שם הם לא תמיד "טובת האומה", היא מצד
אחד בשורה נפלאה לאלה שמתפעמים מתום ילדותי - ובשורה רעה מאוד עבורך, לקראת הרגע שבו תגלה שהמציאות הרבה
פחות מסבירת פנים מכפי שדמיינת...
סגירת גל"צ לא אפשרית כי רבים למדי מתוך אותם מתי-מעט שמכריעים לגבי גורלנו כאן, מחזיקים באינטרסים שמחייבים את
השארת התחנה. הם חזקים דיים שרמטכ"ל מכהן (ברק) שניסה
לסגור את התחנה, כשל בכך. זו הייתה פעולתו החיובית היחידה
בתפקיד - והוא כשל בה, שלא באשמתו. הכוחות שעמדו מולו היו חזקים מדי, בדיוק כמו הכוחות שמונעים את הרפורמה בבג"ץ
(שאני מניח שגם הוא "אנומליה שעובדת כי העם בחר בו"...)

אתה לא רואה בעייה עם העובדה שכל המגישים של גל"צ הם
שמאלנים (ויש יותר משלושה - גם אלה שממלאים את הרצועה
שבין 8:00 ל9:00 לא בדיוק גדלו בערוגות הימין הקיצוני של
הליכוד...), אבל שוב, אתה מדבר מהפוזיציה - עבור מי שאשכרה
משלם מסים שמממנים את תקציב הביטחון שמתוכו מוחזקת
התחנה הזו, הדבר צורם למדי. ישראלה הסביר זאת היטב: לא בא
לי לממן את תעמולת מרצ, והרבה יותר מזה לא בא לי לממן את תעמולת חמא"ס.

לגבי הכתב שבגל"צ עשו ניסיון נואש להתכחש לכתבותיו (כן, אין
הודאה טובה יותר באשמה, מאשר ניסיון טיוח - פעם הבאה תגיד
לחבר'ה שיחשבו פעמיים לפני שיבליטו את העובדה שהאיש הכין
כתבות עבור התחנה...) : לא אכפת לי איזה עונש הוא יקבל,
והאמת היא שלא ציפיתי שיקבל עונש - סתם סוקרנתי באשר לשאלה איך מענישים מישהו שאמר בדיוק מה שהבוסים חושבים, אבל מנועים מלבטא באותה בוטות...
ישן 19-10-2010, 16:37

לא יודע אורי, לא שכנעת אותי כמו שאתה מצליח בד"כ ;)
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "נו, אם מישהו שנמצא בגל"צ טוען שזה עובד - אז ברור שזה עובד...;)"

בסך הכל ביקשתי הוכחה להאשמות שלך לגבי פרוטקציה במימדים מטורפים, או בקבלת רשימת
שמות של "בנים של" שאתה טוען שזאת הסיבה בגינה מחזיקים את גל"צ בחיים. מה ביקשתי עוד?
כמה התבטאויות של המגישים האש"פים (רזי ומיכה) נגד צה"ל או משהו בסגנון (נראה לי שמותר
להם להיות שמאלנים, זה עדיין לא בגידה במדינה).

חוץ מזה, כשאני טוען שהעם בחר גל"צ - אני מדבר על אחוזי ההאזנה קבועים במשך כל השנים.
מה לעשות אורי, שגם עם כישרון מליצי ורטורי כמו שלך - עם אחוזי האזנה קשה להתווכח. גם
אם תוריד את גלגל"צ (כשיחדיו הן עוברות את רשת ב') - יש עשרות אחוזים שכן מאזינים לגל"צ.
וכן, עברתי את גיל 10, תודה.

לגבי סגירת גל"צ ושלושה וחצי אנשים בדרג בכיר - ראש הממשלה הימני שלנו, הממשלה הימנית
שלנו, ממשלות ימין קודמות, ועוד הרבה גורמים שלכאורה צריכים לרצות בסגירתה של התחנה -
לא עשו את זה ולא חושבים על זה כלל. מוזר, אני בטוח שהם יכולים, אבל אני גם בטוח שאתה
איכשהו "תוכיח" לי שהממשלה היא ממשלת בננות שנשלטת בידי שלושה וחצי אנשי תקשורת
זדוניים-מצביעי חד"ש ומרצ, לא כך?

לגבי הניסיון הלא נכון להשוות את גל"צ לבג"צ - כשיאזינו לבג"צ כמו שמאזינים לגל"צ, אז אני
אתייחס ברצינות לטיעון הזה, אבל עד כאז, אני לא חושב שיש מקום רציני להתייחס להשוואה
הזאת. אם לא היו רוצים להאזין לגל"צ - לא היו מאזינים לה (פשוט לשים תדר אחר, אתה יודע,
זה לא משהו שאי אפשר לטפל בו...).

בעניין הכתב הבכיר חמיש-פרידמן-ברקאי, אני אשתדל לברר, לא רק בשבילך אלא גם בשבילי.
זה באמת מסקרן אותי.

נערך לאחרונה ע"י EtEoR בתאריך 19-10-2010 בשעה 16:39.
ישן 20-10-2010, 22:15
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

מוזר, לא זכור לי שניסיתי לשכנע (אדרבא, הסברתי מדוע צפוי שתטעםן מה שאתה טוען...)
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "לא יודע אורי, לא שכנעת אותי כמו שאתה מצליח בד"כ ;)"

"בסה"כ ביקשת הוכחות לפרוטקציה" - לא יודע, אחוז הבנים-של
בתחנה הזו, תמיד היה חסר פרופורציה, ונתתי רשימה קצרצרה של
בנים-של. יש הרבה יותר...
מעולםצ לא כתבתי על "מגישים אש"פיים", כי לא מעניין אותי לכנות
בשמות תואר.אני לא צריך להביא לך "ביטויים ספציפיים", כיוון שהלוואי וכל בעיית גךל"צ הייתה התבטאות כזו או אחרת. הבעייה בגל"צ היא קו עקבי שעובר כחוט השני דרך כל תכניות האקטואליה של התחנה, שכולל שידור דיווחים וכתבות מגמתיים באופן
סיסטמתי.

לגבי אחוזי האזנה - אם תוסיף לגל"צ את מאזיני גלגל"צ, היא
עוברת את רשת ב' - ואם תוסיף לה את קוראי יומיורי שימבון
ביפאן - היא גם עוברת את פוקס ניוז - אלא מה? עסקנו בדיווחי
אקטואליה ויש רק שתי תחנות כאלה בארץ - גל"צ היא במקום
השני מביניהן, ואת זה אין יותר מדרך אחת לפרש. עובדה שיש
ערות אחוזים שמאזינים לה (כשכאמור יש רק שתי תחנות מסוגה), מקבילה להתפעלות מכך שלמעריב יש עדיין 15% מכלל
קוראי העיתונים. ציבור צרכנים שבוי הוא לא עדות לפופולריות
(וכאמור, גם לו האזסינו לגל"צ 89% מהציבור, עדיין לא הייתה
הצדקה לקיומה במתכונת הנוכחית).

ראה"מ והמערכת הפוליטית שלנו לא יכולים לסגור את גל"צ,
בדיוק כפי שאינם מצליחים להעביר רפורמות בבג"ץ - מכיוון
שהדרגים הלא-נבחרים חזקים מהם. אני לא צריך "להוכיח"
להוכיח לך את זה - אתה אמור להניח לבד שממשלה תרצה שגם
העמדות שלה יובעו בכלי תקשורת ציבוריים - ובכ"ז אלה לא
זוכות לביטוי (אלא אם כן מדובר בהתקפה עליהן...).
העובדה שלא התרחשה רפורמה, לא אמורה לא אמורה ללמד אותך שהם לא רוצים, אלא שאינם יכולים. כן, גם בגיל 10 היית אמור להבין את זה...

לא יודע מה אחוזי ההצבעה לבג"ץ, ואני מניח שעד שבייניש
תתחיל לשדר, אני אצטרך להתעלם מהטיעון המוזר-להחריד הזה - ולהסביר שוב, שהשוואה בין השניים עסקה רק בהיותם גופים ציבוריים מוטים פוליטית, שרק השפעתם העצומה, מונעת ביצוע
רפורמה מקיפה בהם (בגל"צ, כאמור, אין מה לעשות רפורמה,
כיוון שבאמת אין הצדקה לקיים תחנה צבאית שלא עוסקת
בשידורים לתועלת הצבא, אלא עוסקת באקטואליה - וזה מבלי
להכנס להטייה הפוליטית שלה).

בכל מקרה, רק כדי להרגיעך - איש לא חושד שתשנה עמדתך
לגבי גל"צ, מתוקף הפוזיציה שבה אתה נמצא. זה כמובן לא מעלה או מוריד משקל מהטענות שלך, אלא רק מעמיד אותן באור הנכון.
ישן 24-10-2010, 04:23

מדהים איך נתון יציב בסלע הופך אצלך (כשנוח) לטפל ושולי
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "מוזר, לא זכור לי שניסיתי לשכנע (אדרבא, הסברתי מדוע צפוי שתטעםן מה שאתה טוען...)"

לומר שכוח הרגל מביא לגל"צ עשרות אחוזי האזנה זה טיעון על גבול ה"ילד בן 10" ואף פחות רציני ממנו.

קודם כל, גלגל"צ זאת לא תוספת כמו "קוראי יומיורי שימבון ביפן", כי מה לעשות שגל"צ וגלגל"צ זה
אותו גוף (שמאלני פאשיסטי-חד"שניקי). לכן, מבחינת הנחלת סדר-יום: חדשות גלי צה"ל (עריכת
חדשות נטו) הן ש"קובעות" את סדר היום במדינה באותו היום. מה לעשות שמה שעורך גל"צ משדר
באותו היום זה מה שידברו עליו, ישדרו אותו ויכתבו עליו למחרת בעיתונים (כן, כמובן ש-כ-ל מאזיני
גלגל"צ לא שומעים את החדשות כי בדקת את זה ויש לך נתונים רשמיים).

כפי שציינתי - מבחינת אחוזי האזנה גל"צ נשמעת המון (בלי גלגל"צ) והיא לא חייבת לעבור את רשת
ב' כדי להוכיח משהו - גל"צ הוכיחה שהיא תחנת רדיו מובילה ומואזנת, ולא כי הק.ג.ב הישראלי מכריח
את האזרח הקטן להאזין לה (כבר הזכרתי שאפשר להעביר תחנה, לא? וזה ממש לא מעריב. גל"צ
רק מתחזקת עם השנים בעוד קולי"ש נחלשת).

תראה לאן הגענו - אתה טוען שגל"צ היא תחנת הרדיו-אקטואליה שמואזנת מקום שני (זה טיעון?). נו,
אז מה בדיוק אתה רוצה להגיד? רשת ב' לבדה מואזנת בסביבות ה-38% (אל תתפוס אותי על עשירית
האחוז), גל"צ מואזנת עם כ-32% וגלגל"צ מואזנת כ-25% (אני בטוח שיש נתונים יותר חדשים). זה
בהמשך לטיעון שלי שהעם בחר לאהוב את גל"צ וגלגל"צ.

אגב, אמנם מעולם לא כתבת "מגישים אש"פים", אבל טענת כבר שגלי צה"ל משדרת תעמולה של
חמאס. עד כמה שאני זוכר, חמאס זה גרוע כמו אש"פ אם לא יותר. אחח, הפרופורציות.

לגבי בג"צ וההשוואה שאתה יצרת לראשונה - מאוד פשוט מה שטענתי. אתה שמת את גל"צ ובג"צ
באותה קטגוריה של "גופים לא נבחרים". ההבדל הוא שלגל"צ אפשר להאזין או לא להאזין (כן כן, מכוח
ההרגל מאזינים לה וסובלים תוך כדי. ברור, זה הכי הגיוני...). לבג"צ אי אפשר להאזין ולכן אי אפשר
לדעת את אחוז התמיכה של העם בה. נראה בינתיים שהעם לא ממש סובל מגל"צ כמו שאתה סובל
ממנה.

ציטוט:
רה"מ והמערכת הפוליטית שלנו לא יכולים לסגור את גל"צ...

מה אומר ומה אגיד, צחקנו פה שנינו על מישהו שנשבע שיש איזה "אח גדול" שמרחף מעל כולנו, אבל
אני רואה שגם אתה מאמין באח גדול כזה. צר לי שאני מתקשה להאמין בתאוריה הזאת - אני מטבעי
לא מאמין בקונספירציות-על.

לגבי זכות קיומה - אז את גל"צ מחזיק משרד הביטחון וגופי תקשורת אחרים מוחזקים באמצעות אילי
הון. מה לגיטימי ומה לא? גלי צה"ל נחשבת לתחנה אמינה וזה דווקא יתרון לצבא שמחזיק תחנה שיכולה
לבקר אותו בכל רגע נתון. זה מעלה את האמינות של התחנה ואת המוסריות של צה"ל - ודווקא מוכיח
למי שצריך שהצבא לא חושש מביקורת עצמית.

נערך לאחרונה ע"י EtEoR בתאריך 24-10-2010 בשעה 04:41.
ישן 24-10-2010, 16:24
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אני רק אתקן את השגיאות ואחריהן תוכל לתת את המילה האחרונה...
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "מדהים איך נתון יציב בסלע הופך אצלך (כשנוח) לטפל ושולי"

1. גל"צ וגלגל"צ הן אותו גוף כמו שידיעות אחרונות ופנאי פלוס הם אותו גוף. הם שייכים לאותו גוף תקשורת - אבל הם עושים דברים אחרים לגמרי. גלגל"צ הוא לא גוף חדשותיה.. הרייטינג שלו הוא חסר משמעות בכל מה שנוגע להוכחת הפופולאריות של דיווחי גל"צ המאוזנים...
2. כוח ההרגל הוא הדבר החשוב ביותר בצרכנות. אם עוד לא הבנת כיצד קורה שאנשים קונים עיתון שהם
לא מסכימים עימו בכלום - הרי שהנה התשובה. במקרה של גל"צ אפילו אין אלטרנטיבה אמיתית (יש שתי
תחנות בלבד).
3. תכניות הבוקר של רשת ב' וגל"צ אכן קובעות את סדר היום בישראל. זה מצב רע למדינה, והזוי שאתה
מתפעל מכך שעורכי חדשות (שאפשר לספור אותם על שתי ידיים) מחליטים מה "מזעזע את הציבור" ומה
"שנוי במחלוקת" היום בבוקר.
4. אני לא "טענתי" שגל"צ משדרת תעמולה של חמא"ס, אלא ציינתי עובדה יבשה שגם אתה מודע לה:
כשאתה מעלה לשידור דובר של חמא"ס, אתה בטח תתפלא לדעת - אבל הוא ידברר את החמא"ס...
לא קבעתי שמי שמעלה אותו לשידור הוא חמא"סניק. כן קבעתי שמי שמעלה אותו לשידור הוא שלומיסט
אדיוט וחסר רגישות שמנצל משאב ציבורי כדי לקדם אג'נדה פוליטית.
5. התמייכה בגל"צ, בדיוק כמו התמיכה בבג"ץ, היא דבר לא מדיד. כשתהיה תחרות בתקשורת, וגל"צ לא
יסיים במקום השני מתוך שניים, אלא במקום השני מתוך 400, תוכל לדבר על אהדת בציבור...
6. ראה"מ לא יכול לסגור את גל"צ בדיוק מהסיבה שעשתה אותך כ"כ גאה - סדר היום התקשורתי נקבע
ע"י תכניות בוקר של שתי רשתות רדיו, שאחת מהן היא גל"צ...
7. אין שום קונספירציה בקביעה שעצם המחשבה לסגור את גל"צ תהפוך להיות הכותרת של היום/שבוע/חודש
והיוזם של זה יישחט ע"י כלי התקשורת (שברובם מאוכלסים ביוצאי גל"צ, ובהוריהם של המשרתים בה
בהווה ובעתיד - אלא אם כן היא תיסגר...), גם אם אלה לא יתאמו ביניהם התקפה מאורגנת (והם באמת לא יתאמו - כשאנשים חושבים דומה, הם לא צריכים לתאם, אלעד...).
8. אתה שואל מה יותר לגיטימי, תחנת שידור מוטה פוליטית בידיים פרטיות, או תחנת שידור מוטה
פוליטית שמתוקצבת מכספי ציבור (ועוד מתקציב הצבא)? זו שאלה רצינית? ברור שלו גל"צ הייתה תחנה
פרטית לאיש לא הייתה זכות לצייץ לגביה. מצד שני, אז ילדי המיוחסים לא יכלו לקבל שירות צבאי חלומי,
שמסדר להם קריירה גם אחרי השירות...
9. הקביעה שקיומה של גל"צ מחזקת את אמינות צה"ל, מקבילה לקביעה שהקמת וועדת כהאן אחרי
צברא ושתילא חיזקה את אמינות ישראל בעולם, ושהקמת וועדת אור חיזקה את אמינות המשטרה
והממשלה בעיני המגזר הערבי - זה עובד בדיוק הפוך: כשמישהו עויין למדינה שומע שגם גל"צ משמיעים
דברים ביקורתיים על צה"ל, הוא לא מתפעל מהפלורליזם של הצבא, אלא רואה בכך הוכחה ש"אפילו
התחנת רדיו שלכם אומרת שאתם רוצחים". ככה זה היה בוועדת כהאן, ככה זה היה בוועדת אור, וככה
זה כבר שנים עם עמוס עוז, גדעון לוי וכל ישראלי שמשמיץ אותנו בחו"ל, וטוען להגנתו שעצם ההשמצה
שלנו בחו"ל מראה לגויים שאנחנו בעצם נאורים...

הבחירה שאתה מתאר שיש כביכול לעם ישראל, היא בין שתי תחנות, דומות למדי. גל"צ היא אכן
הגרועה בהן, ולכן הרייטינג שלה נמוך במעט - אבל האמת היא שאין תחרות, ובעוד שניתן למצוא צידוק
לקיומו של רדיו ציבורי אזרחי, הרי שאין דרך להצדיק תחנה צבאית, מעבר לצורך לדאוג לשירות לילדים
של החבר'ה, ובגלל שתמיד טוב שסדר היום נקבע ע"י אנשים שחושבים "נכון"...

עכשיו תן את דבר הפוזיציה, מבחינתי הדיון הזה מוצה, ואני רוצה לעצור לפני שיהיה כאן לופ...
ישן 17-10-2010, 18:08
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

"יום השידורים המיוחד" הזה היה עדות מבהיקה מדוע אין לתחנה כזו זכות קיום
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי winter_forever שמתחילה ב "קריאה לסרבנות בחגיגות גל"צ"

אתמול ציין ארי שביט פרט חשוב לגבי התחנה הזו והעובדה שבוגריה מאיישים את רוב תפקידי המפתח בתקשורת הישראלית:
זה יוצר סיטואציה שבה התקשורת הישראלית מורכבת מאנשים
שלא באמת חוו את צה"ל. החוויה שלהם מהצבא היא לא סתם חוויה
לא-קרבית (מכונאי נגמ"שים בסדנא ברמה"ג חווה את צה"ל הרבה
יותר מכל בן-של בגל"צ), אלא היא חוויה אנטי-צבאית. במעט מאוד
יחידות אתה יכול להתקל במשתמטים שמופיעים שם על תקן
אורחים רצויים. טוב, בפחות ממעט - באחת בלבד. מירב מיכאלי
היא לוחמת עזת נפש בהשוואה לאביב גפן (תמיד אורח רצוי)
ובהשוואה לעינב גלילי ששידרה (אולי עדיין משדרת) תכנית
יומית בצהריים - ואצלה ההשתמטות הייתה בוטה וגלוייה.

גלי צה"ל היא בעייתית לא רק כתחנה צבאית, אלא כמוסד ציבורי.
אני מפקפק אם יש כלי תקשורת ציבורי כ"כ לא מאוזן. רשת ב'
וערוץ 1 ודאי שאינם מעוזי העיתונות האובייקטיבית, אבל בעוד
שבהם ניתן למצוא מקום גם לעמדות שימינה לאט"ד (ולא רק
במסגרת של שמורת טבע ב-11:00 בבוקר), הרי שבגל"צ פיטרו
את מגיש התכנית הימני היחיד (דודו אלהרר) בתואנה שהוא
קיצוני מדי (בה בעת, ממשיך מיכה פרידמן להגיש תכנית יומית,
שבה תקף משמאל את יריב אופנהיימר; יעל דן ממשיכה לארח
את רבחי רנתיסי; רזי ממשיך במסע הוונדטה המוזר שלו נגד
הטירון שלו לשעבר ועוד ועוד ועוד).

בגל"צ יש אנשים טובים, כמו בכל מקום. המאסה הקריטית היא
לכיוון השלילי. אין לה זכות קיום, והסיבות היחידות שלא סוגרים
אותה, הן:
1. אם יסגרו אותה, אז עוד יהיו בנים-של שעלולים למצוא עצמם
אשכרה בצבא...
2. בוגריה מחזיקים בעמדות מפתח בכל כלי התקשורת, ומהווים
לובי מטיל-אימה על כל פוליטיקאי או מפקד שיעז להעלות על
הדעת לתמוה מדוע צבא צריך להחזיק תחנתך שידור, שלא רק
שאינה משדרת תכנים צבאיים - אלא שבתכנים האקטואליים
שהיא כן משדרת, מפגינה עויינות כלפיו...
ישן 17-10-2010, 20:27
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
בימים ההם אתה בטח גם חשבת כמוני שיורם לס הוא כוכב...
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "[font=Verdana]לא חבל לסגור את..."

אבל את גל"צ צריך לסגור. לא יתכן שתחנה שמתקיימת מתקציב הצבא ומתוחזקת ע"י אנשים שזהו שרותם הצבאי תהפף לכלי פליטי רדיקלי. והיא כבר מזמן כזו. 90% של שידור סביר לא מתקנים 10% של תעמולה שנעה בין מרצ למקרה הטוב לרנטיסי למקרה הרע. הייתי שמח לומר שגל"צ הוא כמו פרה שנותנת דלי של חלב טעים ולבסוף בועטת בו אך נראה לי יותר מתאים לומר כי במצב הנוכחי תוכניות האקטואליה שלה מזכירות לי יותר חזיר שמשתין לתוך דלי ומכריח אותך לשתות את תוכנו

צר לי אבל כאזרח - איני מעוניין לממן שעות שידור נקיות מדעותי ליריבים הפוליטיים שלי וממש ממש לא מעונין לממן דקות שידור נקיות מציונות לאויבים שלי.

יכול להיות שחוג הנערות מעריצות עמיר היה מרגיש כי זו תחנה מגניבה וצעירה כזאת אם הייתה ממלאה שעות שידור בדפוס חשיבה של נוער הגבעות עם הבלחות כהניסטיות פה ושם אבל אז סביר כאלה שחושבים שהם ה3% האיכותיים כמו 3 השדרים המובילים שם לא היו מרגישים בנוח כפי שאני חש כיום כלפיהם. אז כנראה שפשוט כדאי לוותר על כל הענין, לפתוח 200 ערוצי רדיו נוספים מופרטים, מגניבים, רציניים וציניים ולשמר את התדר של גל"צ לעת חרום עם צליל 'תפוס'.

ובאשר לידידי השני - הצד הזכרי של משפחת רוג ותאוותו ל'דן כנר': תמיד אתה יכול לצפות בהקלטות של פסטיבלי הזמר החסידי בסגנון עדות המזרחיים משנות השבעים ולהתענג על ההטעמה הנכונה. אכן קריין בעל קול חלקלק כזה שגם כשהוא מודיע על 40 מעלות בצל ולחות של 100% זה לא נראה לך ממש ממש נורא.
ישן 18-10-2010, 22:01
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי ספייקר שמתחילה ב "אתם עוד לא הפנתם את העובדה..."

לא הייתה אידיאולוגיה?

נען היה קיבוץ, של ממש, עד אמצע שנות התשעים (שזה בערך 65 שנים מתוך 80 שנותיו). הוא השתנה רק בגלל שהמצב הפך לבלתי נסבל והברירה הייתה להשתנות או לחדול....

לקיבוצי השמו"צ מעולם לא הייתה אידיאולוגייה. הם פשוט קפאו על השמרים והפכו את הקיבוציות לדת אורתודוקסית.. ועתה הם הולכים ומתקרבים אל היום שבוא יצטרכו או להיפרד מהאורתודוקסיה או לחדול... מה יעשו אז?

אני לא אדבר בשם (או להגנת) אף קיבוץ אחר כי אינני מכיר את התהליכים שעברו כדי להגיע לשינוי, אך אני אגיד דבר אחד: נען, לפני שהיה תק"ם, היה נוע"ל. נען, אפילו אחרי ההפרטה, עדיין נוע"ל....

עכשיו השבע סקרנותי... מאיזה קיבוץ אתה?

ישן 18-10-2010, 16:45
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "שמע, לכבוד חג השישים של..."

אני מבין את כל הטיעונים המלומדים ובמיוחד טיעוניו של אאוטור המגן בחירוף נפש על הטריטוריה שלו.
יחד עם זאת ישנם מספר דברים שהיה חשוב להבהיר:
1. לכל זרם בעם ישראל זכות להביע את דעתו באופן חופשי גם אם לאחדים מאתנו לא נעים לאוזן לשמוע את תשפוכת המילים של מירב מיכאלי. אם 103fm קיימת ומופיעים בה דמויות כמו נתן זהבי ושפטל, מותר לכל רשת בישראל להתקיים.
2. אבל, את מי בדיוק תחנת גל"צ משרתת? אם זאת תחנה בעלת צביון דתי/צבאי או אחר, מדוע אינה עוסקת ביום יום בנושאים הקשורים להווייתה ורק משמשת חממה לכתבים "בכירים הממלאים את כל הרשתות" כפי ששמעתי הבוקר בכתבה בנושא? מה לה ולאקטואליה פוליטית המשמשת להשמעת דעות שמרביתן חד-צדדיות ומגמתיות.
האם מישהו מצפה שבתחנה כזאת אילנה דיין תשנה את עורה, רזי ברקאי יהפוך למליץ יושר להתיישבות היהודית?
ומה בכלל צריך שיביע דעה בנושא. הוא לא מייצג את צה"ל בתחנה צבאית.
3. התחנה, שריד לימי קום המדינה. היום התקשורת שונה לחלוטין ובסופו של יום יש לנו "תחנה צבאית עם אוריינטציה פוליטית" ועוד מאשימים את הצבא בפוליטיזציה, כאשר הוא במו ידיו מכשיר את השרץ.
ישן 18-10-2010, 18:16
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
אבל אבל אבל
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "בימים ההם אתה בטח גם חשבת כמוני שיורם לס הוא כוכב..."

זה פשוט רדיו טוב.
אני לא ממש אוהב את רזי ברקאי, אפילו לטעמי ביחס למשבצת השידור החשובה שהוא מקבל, ההטיה שלו יותר מדי בולטת.
אבל עוד מהימים של ה"רוח בערבי הנחל" ברשת א' אני אוהב רדיו.
וגל"צ עושים רדיו טוב, הכי טוב.

חוץ מזה אם לא יהיה את פרנס ביום שישי, איך אני אנקה את הבית.
שלא לדבר על השטויות ששלמה ארצי אומר בתוכנית שלו, (יש לו ריפיון אסוציאטיבי?) אבל עם שילוב של מוזיקה מצויינת.
ידידיה מאיר וסיוון רהב מאיר.
סוף סוף יש רדיו מוצלח, במקום לבעוט בתחנה ולבטל אותה צריך להגביר מעט את הפיקוח כדי שהתחנה תהיה יותר מאוזנת.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:03

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר