לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-10-2010, 12:26
  Fish23 Fish23 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.10.10
וירוס בכרטיס זיכרון של המצלמה

שלום לכולם , אני מקווה שמישהו באמת יוכל לעזור לי לאחר שניסיתי אין ספור שיטות ודרכי פעולה להסיר את הוירוס שנמצא על כרטיס הזיכרון במצלמה שלי.

ברשותי כרטיס זיכרון
4GB SD במהלך טיולי בחו"ל נכנס אליו וירוס. השגיאה הנמצאת במצלמה כאשר אני מכניס את הכרטיס היא : Memory card ERROR וכמובן שהמחשב מראה שהכרטיס ריק על אף שהוא מלא.

זה לא הוירוס שמעלים תיקיות , או הוירוס שמתחזה לקובץ EXE , זה משהו אחר ואני חייב להסיר אותו מהכרטיס כי כרגע יש לי 4 ג'יגה של תמונות שאין לי גישה אליהן.

לכל העוזרים תדעו שכבר ניסיתי מיליון דרכים הורדתי כל אחת מהתוכנות הבאות :
PC Inspector smart recovery
Smart Virus Remover
Sandisk prorecover

וכו'.. התוכנה השנייה אמורה להסיר את הוירוס , אבל היא מראה לי שגיאה שאני לא כל כך מבין בה והתוכנה לא נפתחת לאחר ההתקנה.

תודה מראש למי שיעזור.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-10-2010, 15:08
  dany5311 dany5311 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.05
וירוס בכרטיס זיכרון
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "האמת, לא נשמע לי שהבעיה שלך..."

הייתה לי תקלה דומה עם כרטיס 16GB של קיגסטון,גם אני חשדתי שזה וירוס כי הייתי במהלך טיול שם ניסו לצרוב לי את התמונות עם מחשב(לא ניראה לי שהיה להם אנטי וירוס).
בכל מיקרה לאחר שלא הצליחו לצרוב מימנו את התמונות, הוא הראה סימני גסיסה ולא זוהה יותר ע"י קורא זכרון.
במצלמה הוא לא זוהה יותר , כך הכרטיס נישאר עד שחזרתי לארץ ניגשתי עם זה לחנות מימנה רכשתי את הכרטיס.(חנות צילום מיקצועית) לא הצליחו להיכנס לכרטיס עם תוכנת שיחזור של סאן דיסק , ובשיחה עם היבואן החליטו לתת לי כרטיס חדש.
הכרטיס הועבר ליבואן ולאחר זמן קיבלתי טלפון שגם שם לא הוציאו מהכרטיס כלום.
הטענה היא שזה תקלה בכרטיס,
לעיניין הכרטיס של פותח השירשור, ניראה לי שאם יש לך איזה וירוס, הסיכוי שיהיה בדרך כל שהיא להציל משהו, אבל תקלה טכנית מורידה בהרבה עד 0 את הסיכוי .
בהצלחה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:08

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר