לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-10-2010, 17:02
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "כל פעם כשאני קורא את התגובות..."

בגלל שנותנים לאנשים כאלה או אחרים לקרוא לשוטרים או למדינה ככה בשמות של נאצים, דברים כאלה מתרחשים בארץ הזאת, אם ישפטו בחור כזה ועוד כמה אנשים מהימין ומהשמאל ותגרש אותם מכאן אחרי זה אף אחד לא יעשה שימוש בשואה כאן יותר לרעה.

בגרמניה של היום, שהיא דמוקרטית, מעמידים על זה לדין, אם לא ידעת על זה גם חברים בבית הנבחרים של גרמניה ואסור לעשות שימוש בשואה בלי סיבה. בזה אנחנו צריכים ללמוד קצת מגרמניה ואנחנו יהודים,שאיבדנו 6 מיליון איש בשואה להזכירך בגלל הנאצים ולכן אין לי שום בעיה לקחת לו את האזרחות וזרוק אותו מכאן או מאסר עולם.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-10-2010, 17:13
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
מאסר עולם?! אתה בכלל קולט מה אתה אומר?!
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "נקווה שיקבל מאסר עולם על..."

יש לך מושג כמה פעמים יצא לי לשמוע בצבא ובבית הספר השוואות של מורים ומפקדים לנאצים?? כמו :"המורה הזאת נאצית כמה ש.ב הביאה לנו" או בטירונות שהיינו שומעים מהחברה של מגלן שהיה להם סמל שעשה להם ת'מוות: " המפקד הסמל שלנו פשוט נאצי, כמה הוא טירטר אותנו היום" זה מונח שגור אצל הרבה ישראלים ואני מסכים שזה פסול אבל אף אחד כולל המאבטח לא באמת חלילה משווה את המורה שלו, המפקד שלו או השוטר לנאצי במשמעות האמיתית של המילה. פשוט זה סוג של מינוח פסול שאף אחד לא לוקח יותר מדי ברצינות. אז אם אתה רוצה להכניס מאות אלפי אם לא מיליוני ישראלים שבשלב זה או אחר קראו בהלצה לעבר מישהו נאצי לכלא ועוד למאסר עולם, אז החשיבה שלך פסולה וראיית העולם שלך מעוותת. כאן זה לא איראן! רוצה דיקטטורה? יש לך אחת כזאת כמה קילומטרים משדרות כך שאתה מוזמן לצאת לשבוע התלמדות שם. אז אולי תעריך את המשטר הדמוקרטי שעליו אתה יורק.

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 19-10-2010 בשעה 17:34.
ישן 19-10-2010, 19:03

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "גם בסוריה יש דמוקרטיה עם..."

סוריה, אירן ומצרים אצלן אין קול למפלגות האחרות ואין עיתונות חופשית ורק מפלגת השילטון קובעת, בניגוד לישראל שיש לך ניגוד לממשלה בדרך כלל, לפחות היה בעבר כאשר העבודה והליכוד היו במחנות פוליטים שונים האחד בימין והשני בשמאל ותקשורת שכל עיתון, אתר או ערוץ בוחר את צד פוליטי שלו.
אני לא רוצה להגיע למצב שלהן, אבל אני גם לא רוצה להגיע למצב הפוך בו הדמוקרטיה שלנו תחסל את עצמה בעזרת ריבוי טיבעי של הגיס החמישי, עובדים זרים לא חוקיים ומהגרים לא חוקיים מאפריקה דבר שקורה עכשיו והיום בישראל ואי כבוד למדינה או לדגל שלה, כפי שקורה היום ואפשר לתת דוגמאות מענת קם, אחמד טיבי, חסידי קרטא או אנשי ימין קיצוני, שלא מכירים בסמכות של המדינה בכלל אלא של הרבנים שלהם בלבד.

כל אלה גורמים, שהדמוקרטיה שלנו, לא יכולה לחנך אותם או לעצור אותם עם החוקים, שיש לנו היום ולכן תעביר כמה חוקים להגנת הדמוקרטיה, שהם פחות דמוקרטים ופחות יאהבו אותם גם מהימין וגם מהשמאל, אבל תוכל לשרוד כמדינה בלי עלייה בפשע, בתאונות הדרכים, ובפיגועים.
הדור הצעיר חושב שזה כולל: יהודים, ערבים, עובדים זרים לא חוקיים ומהגרים מאפריקה שמותר לו כמעט הכל, בגלל שממשלות ישראל, הכנסת ובתי המשפט נכשלו כולם בטיפול בבעיה, כאשר הייתה קטנה ולכן צריך לחנך את הדור הזה בצורה הולמת אפילו עם כוח במקרים ספציפים, אם יש בזה צורך, ואז לא יהיה צורך בחוקים עליהם אני מדבר, כאשר כל העובדים הזרים והילדים שלהם יגורשו ואיתם כל המהגרים מאפריקה והחרדים והערבים יבינו, שהמסיבה נגמרה ואין יותר הפגנות אלימות עם סיכון חיי שוטרים או חיילים ואנשים כמו ענת קם יחשבו פעמיים לפני שהם מוכרים את המדינה שלהם וח"כ ערבים לא יהיו בכנסת, אם הם ימשיכו בקו הפוליטי שלהם כיום, אם כולם ידעו שיש מחיר כבד לעבירות על החוק או פגיעה במדינה או השוואה לגרמניה הנאצית, שהיא לא נכונה.

יש לך דרך אחרת לשנות כאן את המצב? בבקשה תכתוב מה הפיתרון שלך, אם אתה חושב שהוא יתקן את הבעיה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 19-10-2010, 19:23

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "אחח, מסכן השוטר. נעלב. מכאן..."

א, האוהד הזה לא מסכן, כי הוא עשה משהו שהמצלמה לא קלטה או החברים שלו לידו ואם זה היה באירופה השוטרים היו עושים להם באמת נזק בלי שמח"ש היה מתערב בכלל, כמו שאוהדי הפועל תל אביב ניסו לעשות באירופה והשוטרים החטיפו להם כהוגן ומאז הם נהיו ילדים טובים באירופה ולאוהדי בית"ר יש היסטוריה אלימה מאוד, ככה שאין לי רחמים על אותו אוהד סורי.

תן לי לגלות לך משהו, הייתי בפיינל-פור וכאשר היציע בו הייתי נהיה עמוס מדי בגלל אוהדים, שנכנסו בלי כרטיס, ראיתי שהשוטרים כולל כחולים, מג"ב רגילים ויס"מ רואים שיש קומץ שאינו צריך להיות שם בגלל אלימות ולכן יצאתי מהיציע לבד, כי ראיתי, שחלק מהקהל עובר את הגבול הטוב ותנחש מה? חמש דקות אחרי שיצאתי החוצה, השוטרים נכנסו בכמה מהם כהוגן והיה מגיע לאותם אוהדים היחס הזה ואני מנסה להסביר לך, שאותו אוהד של בית"ר ידע, שתהיה מהומה ולא יצא החוצה וכנראה גם לקח בה חלק, אם השוטרים תקפו אותו. אני מגיע למשחקים להיות עם הקבוצה שלי ולראות את המשחק בכייף בלי אלימות וכל אדם אלים, מקומו לא במגרשים סורי.
דוגמא נוספת כאשר הקהל של מכבי חיפה דרס אוהדים באותה אליפות, אם זכור לך, אנשים ידעו מה יקרה מהצהריים באותו יום ועדיין לא עזבו את היציע לעומת זאת היו אנשים חכמים כמו חבר טוב שלי, שהבין, שהעניין עבר את הגבול ומסוכן ויצא החוצה לפני שזה התחיל בכלל בדקה ה 55.
אם יש מהומה אנשים ביציע ידעו על זה או ראו את הסימנים הקודמים לזה ואת זה אני אומר לך כאוהד ספורט שהולך למשחקים, ככה שאסור להאמין לאותו אוהד.

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 19-10-2010 בשעה 19:29.
ישן 19-10-2010, 20:08

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "לא יודע. אבל שוטרים כמו..."

מה אתה רוצה שיבקשו מהם יפה להירגע? זה לא עובד עם הסוג הזה של האוהדים ידידי הטוב, כי הסוג הזה מבין רק כוח וכאב ואתה מדבר ככה, כי אתה לא היית במשחק אף פעם. זה סוג אחר של אוהדים שלא באים לצפות במשחק אלא לשחרר לחץ יום יומי עם שימוש באלימות או פגיעה באחרים בלבד, כאשר הקבוצה הפסידה ובאירופה או דרום אמריקה השוטרים היו נותנים לו באמת מכות ובכוח והיו נותנים לו עוד חותמת שחורה בדרכון לידע כללי זיו ולא היו עושים כלום לשוטרים.

אך ורק בארץ התקשורת מבקרת ככה את המשטרה בכל הנוגע לעצירת האלימות בספורט וזאת הבעיה, שאותם אוהדים "מלאכים" מבינים את זה יפה מאוד ומשחקים יפה מאוד את האומללים והקורבנות.

ישן 19-10-2010, 22:07
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
בגדי המלך החדשים!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "קרא לשוטר נאצי ונעצר."

גם דעתי לא נוחה מהצבע השחור של המדים הללו
באותה מידה שדעתי לא נוחה מהשמעת יצירות של וואגנר בארץ ישראל.

עד היום סברתי כי תפקידו של השוטר הוא ליצור תחושה של אמפטיות של השוטר לקהילה בה חי ולתת את תחושת הביטחון בדרכי נועם, לפחות על פי משנתם של מפכ"לים שסברו כי תפקידו של השוטר אינו לצאת בהכרזה "אם לא תאכל, יבוא שוטר וייקח אותך" (ישנו גוף במשטרה שמתפקידו ליצור את החיבור הזה "משטרה וקהילה").
מדים שחורים, שעל פי מי שתכנן אותן ייצרו נראות (ואלי אף מאיימת). אבל גם מדים שחורים יוצרת תחושה של חוסר נעימות למי שיודע בדיוק מי עוד התהלכו בבגדים שחורים.
אגב, בכל המשטרים הרודנים ללא יוצא מן הכלל מדים בצבע שחור מסמלים כוחניות, אתם מוזמנים לבדוק.

כל האמור לעיל אינו עילה להשתלח באיש ציבור. ומי שפנה לשוטר ואמר את מה שאמר, ראוי להיענש.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:54

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר