לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-04-2005, 09:45
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
הכתבה לעצלנים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי winner שמתחילה ב "מתנת פרידה מנסראללה"

ציטוט:
מתנת פרידה: נשק חיילים ישראלים
זו דרכו של נסראללה להיפרד בכבוד מראשי הצבא והמודיעין הסורים, שעוזבים את לבנון: רובים של חיילי צה"ל, באריזה מהודרת. בוש: החיזבאללה הוא ארגון טרור מסוכן

20/04/05 07:42
מאת: עומר כרמון

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://news.msn.co.il/NR/rdonlyres/70C99099-21A6-492C-A43B-DB119D2DA558/0/nfclogo3.gif]

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
לא רק בישראל מעניקים מתנות לפסח: מנהיג החיזבאללה, השייח' חסן נסראללה, העניק אמש לראשי המודיעין והצבא הסורי העוזבים את לבנון מתנת פרידה - שני רובים צה"ליים שנלקחו שלל מחיילים ישראלים. הרובים הוענקו בתוך תיבה מהודרת, מרופדת בבד אדום.

מפקד הכוחות הסורים בלבנון, מוחמד אל-פאיז אל-חפאר, וראש המודיעין הסורי, רוסתום ע'זאלה, נפגשו גם עם נשיא לבנון, אמיל לחוד, ועם ראש הממשלה החדש, נג'יב מיקאתי. לחוד ומיקאתי נפרדו במילים נרגשות ממפקדי הצבא הסורי. "העם הלבנוני לא ישכח את הקרבתו של הצבא הסורי שנועדה לסיים את מלחמת האזרחים ולבסס במדינה אחדות וביטחון. קשרי לבנון וסוריה מבוססים על אחדות גיאוגרפית ומשפחתית. שתי המדינות יוסיפו לשתף פעולה".

אל-חפאר אמר ללחוד: "הנסיגה הסורית אינה אומרת שנטשנו את תמיכתנו בלבנון". ע'זאלה הסכים עמו: "נמשיך לתמוך בלבנון. לא נזנח את חובתנו הלאומית". לאחר דילול הכוחות הסורים בלבנון, נותרו במדינה רק כאלף חיילים סורים. אלה אמורים לעזוב את המדינה במהלך השבוע הקרוב.

"ארגון טרור מסוכן"

אמש דרש נשיא ארה"ב, ג'ורג' בוש, את פירוק ארגון החיזבאללה מנשקו. "מדובר בארגון טרור מסוכן", אמר בוש. השייח' חסן נסראללה דחה בבוז את דבריו של בוש והצהיר: "נמשיך לשאת נשק כל עוד ישראל מאיימת על לבנון".

במהלך טקס זיכרון להרוגים מפגיעת פגז ישראלי בכפר קנא בדרום לבנון אתמול, אמר הנשיא הסורי, לחוד, כי "יש לנו כיום הזדמנות להשלים את שיחרורם של שאר השטחים הכבושים בחוות שבעא ולשמור על יכולתה של לבנון לעמוד מול כל התוכניות המכוונות נגדנו".

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-04-2005, 10:13
צלמית המשתמש של יוסיפון

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Pshahar שמתחילה ב "נוכל גם אנו להגיש מתנה צנועה לנסראללה ..."

אני לא בטוח שהרובה נלקח עם הגופה.

הבחור היה שמן וכבד גם כך.
בהיתקלות נהרגו שלושה מחבלים, בהתחלה סחבו שניים למוצב ואחד נזרק בדרך. מהדי נסרראלה נבחר להגיע עד למוצב כי היה הכי פחות כבד משלושתם.

מה שאולי יהיה אפשר להחזיר זה את הטבעות שהיו על ידיו ושימשו כדיסקיות זהוי. אני לא בטוח שלא הוחזרו יחד עם גופתו (במסגרת עיסקת טננבאום והחטופים).

ישן 20-04-2005, 10:40
צלמית המשתמש של יוסיפון

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Pshahar שמתחילה ב "גם הרובה וכל הציוד נלקחו .."

ייתכן שאני טועה לגבי הנשק, אבל בטוח שהוא לא פונה במסוק לארץ ושלא היה מידע מוקדם על השתתפותו (לפחות לנו, ככוח החילוץ של המארב). למעשה גופתו נבחרה, כאמור, רק במקרה.
ככל הזכורלי מספר הברזל שלו בשיירה היה 16 או 14

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:04

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר