לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-10-2010, 14:36
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
מזכיר לי
בתגובה להודעה מספר 124 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אתה יודע תפסתי פעם זבוב, הוא..."

יום אחרי שחסתי על הנמלה, מעל המיטה שלי במגורים יש עכביש שכבר כמה ימים נראה שלא אכל המסכן. דרכתי על נמלה בשרנית הגדולה פי 2 ממנו שעברה לי ליד המיטה (כן כפי שהבנתם יש לנו מכת נמלים בכל המתחם) , והקפצתי אותה לתיקרה לעבר הקורים.
זה היה מראה סוריאליסטי. העכביש הזה לא מש ממקומו ימים והיה נראה כמו מת... הוא פשוט חיכה וחיכה בסבלנות עד שמעופף כלשהו יקלע לקוריו. ושהנמלה הזו נתפסה בקן הוא קפץ ממקומו במהירות מדהימה על הרטט הכי קל שהרגיש בקורים ותפס אותה. הוא כנראה לא הבין שהיא כבר לא בין החיים ונראה היה שנטל בה ארס שלוש פעמים לפני שהתחיל לגלגל אותה. הוא היה כזה רעב שאפילו לא שמר אותה לאחר כך ואחרי גילגול קצר הצמיד אותו לפיו וינק את תוכנה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-10-2010, 21:06
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
המדרגות שיצרתם שניכם שם כבר עברו לי אל הצד השני של המסך!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "חסתי על נמלה היום :)"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'נדלר בינג
אני מאוכזב. נורא קיוויתי להיות עם בת 30+ שלובשת פיג'מות והוזה בני זוג דמיוניים לגולשות בפרש

אז אגיב למה שאמרת פה:

אני חייב לציין שבאופן נדיר אתמול שי פירסמה את הפרופיל שלה של הפייס כאן ולאחר מכן הסירה אותו.
אני מסקרנות נכנסתי לראות מי החברה המיסתורית והצבעונית שלנו כאן בפרש. והייתה שם תמונה שלה בשחור לבן.
אחרי שראיתי את התמונה אני חייב לתקן אותך ולציין ששי שי בחורה מאוד נאה ומושכת על פי התמונה. כך שאני לא מאמין שהיא מגיעה למצב שהיא צריכה "להזות בני זוג דמיוניים בפרש".
ושי שי, אני לא הייתי מתנגד לצאת איתך
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:15

הדף נוצר ב 0.22 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר