לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-10-2010, 21:34
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
מה סיפור השתיה הכי טוב שלכם?

בטיול של אחרי הצבא, הגעתי לאי יוטילה שבהונדורס. עבדתי שם ועשיתי קורס דייבמאסטר.
במשך חודש צללתי בימים, עבדתי בערבים ושתיתי בלילות.
המבחן המסכם של הקורס, הוא שנורקל טסט. כל צוות המועדון אוסף כסף אתה מתיישב באמצע הבר עם מסיכת צלילה על הפנים ושנורקל בפה, ובבת אחת מכניסים לך ה-מ-ו-ן אלכוהול זול לגוף. אני וא' עברנו את מבחן השתיה ביחד. עוד לפני שקמתי מהכיסא כבר הייתי שיכור. בהמשך הערב שתיתי ועישנתי (לא סיגריות) ובאופן מפתיע רקדתי המון עם רייצ'ל. רייצ'ל עלמה בריטית נאה, שהדריכה במועדון והיו לה יחסים לא ברורים עם בחור בשם כריס. במהלך הערב גיליתי שישראלים שיכורים עושים לה את זה. ולמרות מצבי הקשה התמדתי במתן תשומת לב ראויה לעלמה.
בסוף הלילה, רייצ'ל חיבקה אותי וגררה אותי לכיוון החדר שלה. בא' טיפל כריס... אבל שניהם לא ממש עניינו אותי.
רייצ'ל הכניסה אותי לחדרה, מצעים נקיים, ריח נעים של אישה עזרה לי להתפשט והניחה אותי במיטה.
אולי הייתי שיכור, אבל לא פראייר, שלחתי אליה יד ורגל. ופתאום הרגשתי שהיא לא לגמרי בעניין. וויתרתי ושקעתי לי בשנת שיכורים, כשמפעם לפעם אני מקפיד לשלוח יד לבדוק מה קורה בגזרת רייצ'ל.
בבוקר אני פוקח את העיניים, מרגיש את הראש כואב ושומע את א' אומר לי יא חתיכת הומו אני בחיים לא ישן איתך באותה מיטה כשאתה שיכור.

מסתבר שרייצ'ל גררה אותי לחדרה, כריס גרר את א' לאותו החדר ושניהם הלכו לישון יחד.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-10-2010, 22:46
  metooshelah metooshelah אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "מה סיפור השתיה הכי טוב שלכם?"

הסיפור שלי לא מרשים או משעשע כמו שלך, אבל בגלל שאתה מבקש כל כך יפה:

אני וחברים משוטטים בעיר לאחר לגימה הגונה של שיכר ואני בתור נהג אחראי, החלטתי לטייל כדי להפיג את השפעת האלכוהול.
בכל אופן, ישבנו באיזה ספסל וצוטטנו (*צוטטתי*) לשיחה של ישראלי ואמריקאי עם שתי פיניות טובות מראה (לא יודע אם גם נאות מידות ). בכל אופן, בסופו של דיאלוג עילג למדי, הפיניות ברחו והאמריקאי שהיה בשלב כזה או אחר של חזרה בתשובה פונה אלי ושואל אם אני מדבר אנגלית. מאחר ולא היה אכפת לי לבדר את עצמי בצורה נוספת, מעבר לשיחה המשעשעת שלו ושל חברו עם הפיניות, הסכמתי. מדברים ומדברים ומפה לשם אני אומר לו שיש לו כיפה ומדוע הוא מדבר איתן אם ברור שהוא מנסה להשיג בילוי כזה או אחר להמשך הלילה... אז הוא אומר שהוא כבר "בילה" היום, אז שאלתי אותו אם זה לא מתנגש עם עובדת היותו דתי (כן, אני אוהב לדחוף ת'אף לעניינים שלא שלי), אז הוא אמר שכל אדם נשלח לעולם למטרה שונה. יש כאלו שנשלחים ללמוד תורה ויש כאלו (כמוהו) שנשלחים לזיין 5 בחורות כל יום. אז אמרתי לו שזה קצת צבוע מצידו והוא בתגובה אמר לי שאני לא צריך לשפוט אנשים. בתגובה אמרתי לו (המאורע היה שבוע (?) לפני יום כיפור:
judgment day is upon us. make sure you have a good lawyer
ישן 21-10-2010, 19:12
צלמית המשתמש של Eli173
  משתמש זכר Eli173 Eli173 אינו מחובר  
בעל תואר שני ביהדות, בהתמחות בהיסטוריה של עם ישראל והגות יהודית.

חבר מתאריך: 15.02.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "מה סיפור השתיה הכי טוב שלכם?"

הקדמה קלה: בסקטור שלי לא משתכרים סתם כך בלי סיבה. אין את כל הקטע של פאבים, בירות ואלכוהול וכל זה. היסטוריית ההשתכרויות ושתיית האלכוהול אצלי מסתכם במצוות "עד דלא ידע" של פורים.
כל פורים אני משתכר כהלכה.
שנה אחת אחרי סעודת הפורים נרדמתי על הדשא ליד הבית וכל מי שבא לבקר אותנו ולתת לנו משלוח מנות ראה אותי כך. לפחות זה מה סיפרו לי שקרה לי.
מכיוון שבאותה שנה, פורים יצא ביום שישי, הכרחתי את עצמי להתקלח לכבוד שבת למרות שהייתי מסטול לגמרי, והלכתי לבית כנסת באותה שבת עם חולצת שבת לבנה ומכנסי פיג'מה. לפחות זה מה שסיפרו לי שעשיתי.
אני כמובן לא זוכר מזה כלום.

נערך לאחרונה ע"י Eli173 בתאריך 21-10-2010 בשעה 19:22.
ישן 21-10-2010, 19:52
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור

לפני 5.5 שנים עשיתי ניסיון להשתכר מהיין של הקידוש באולפנה (תיכון לבנות, למי שלא יודע), כי זה היה נראה לי משעשע. זה לא.
שתיתי בקבוק שלם של יין פטישים דוחה ברמות שלא יתוארו (מאוחר יותר גם הקאתי אותו, למזלי לתוך הכיור), ונהייתי רק מבושמת. לא אמרתי שטויות (אפילו לא בתשובה לשאלה של כמה בנות מפגרות מהשכבה שלי: "מה את חושבת עלי?" - איזה אוכלות נבלות הן).
אבל הלכתי בזיגזג על השביל, ואני מתכוונת לזיגזג גם במישור הגובה (רגע אחד הייתי זקופה וברגע הבא הראש שלי היה ממש קרוב לרצפה). אני זוכרת שחברות שלי אמרו שאני הולכת ככה בכוונה, אבל זה לא היה נכון.

מאז לא נגעתי מרצוני באלכוהול. אפילו הריח עושה לי בחילה.
ישן 01-11-2010, 03:14
  משתמש זכר yamasnik yamasnik אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.06
שלח הודעה דרך ICQ אל yamasnik שלח הודעה דרך MSN אל yamasnik שלח הודעה דרך Yahoo אל yamasnik Facebook profile Follow me...
זה היה שנה שעברה...

חזרנו הביתה מחתונה...
לצערי אני זוכר בחלקים של מספר שניות..

נכנסתי לרכב ושכחתי שיש לי ראש.

באמצע הנסיעה הנהג אמר לי: "גיא, תגיד לי אם אתה צריך להקיא", אמרתי לו, "אני צריך להקיא".
הוא עצר ויצאתי להקיא, החזירו אותי לרכב. אני זוכר רק עוד פעם אחת שהקאתי, אבל אמרו שהקאתי 5 פעמים. אחר כך אני זוכר שהנהג העלה אותי הביתה והושיב אותי על הספה, בשארית פיקחותי הצעתי לו "לשתות משהו", הוא סירב. אבל יום אחרי זה הוא אמר שהוא נורא העריך את זה.

היה כיף

אני אוהב לסיים את הערב מפורק מדי פעם.

יש גם סיפור בונוס. בטיול מהעבודה, ישנתי במיטתי שבמלון אחרי לילה רווי וודקה, התעוררתי במאמצע הלילה בשביל להקיא, הלכתי במהירות לכיוון המרפסת ונכנסתי בדלת, פתחתי אותה, הקאתי על הריצפה והלכתי לישון.
בקושי זכרתי את זה בבוקר, לפחות היה קצת צחוקים...

ועוד סיפור בונוס - ראינו אחד מהחברים עם שריטות בפנים, הוא אמר שהוא לא יודע מה קרה, אחרי שעה של בירורים הבנו שהוא הרביץ למכוניות והתעלף.

היה כיף
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:12

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר