לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-10-2010, 18:25
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי סנאי שמתחילה ב "אני באמת מנסה לחשוב מה יכול..."

עיוורים הובילו לסגירת הספריה לעיוורים.
מכיוון שלא ידועים לי כל פרטי המקרה אגיד מה אני כן יודע.
לא כל העיוורים קוראים, יש כאלה שזה מעניין אותם יותר ויש כאלה שפחות.
קמו כמה עיוורים שלא מרבים לקרוא בספריה (למיטב ידיעתי) והחליטו שהם רוצים איזשהם שינויים בספריה.

אני לא יודע על אילו שינויים מדובר, אבל לא ברור לי מה זה משנה מה הם דורשים כשהם ממילא לא קוראים.

בכל אופן רשם העמותות צריך לאשר שהעמותה פועלת באופן תקין כדי שהמדינה תתן לספריה תקציב.
נוכח הבלאגן הזה אין לעמותה אישור, והיא לא תקבל תקציבים.
אז היא נסגרת.

שוב, אני לא כל כך יודע מה אי הסדרים שנמצאו או שלא נמצאו, אבל זה לא משנה.
ספריה לעיוורים זה לא דבר שסוגרים לו את הזרמת הכספים, זה כמו אויר לנשימה לעיוורים. פשוט מצער.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-10-2010, 14:02
צלמית המשתמש של fealls
  fealls fealls אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.03.07
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "זה לא קשור לפרזיטיות. גם אם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shai.shai
זה לא קשור לפרזיטיות. גם אם אני לא יעבוד זה לא כאילו אני אחייה על ההורים יותר מכשאני כן עובדת (יש כסף בצד בשביל דברים חשובים באמת...). זה פשוט נראה לי מפגר שמישהו שיש לו זמן (לא הרבה, אבל יש) ויש לו עבודה שיכולה להחזיר לו את ההוצאות המיותרות של הלימודים, לא יעבוד.

אני מסכים איתך, במיוחד בהתחשב בעובדה שאני וורקוהוליק, ואין מה לעשות - תמיד שואף להגדיל את החשבון בבנק.
אבל בכל מקרה חשבתי, שכשאתחיל ללמוד אקח לפחות את הסמסטר הראשון ו\או השני להיות יותר ממוקד בלימודים, ושאם יהיה לי זמן לנשום בין לבין אנצל את זה...
את לא חושבת שתצטרכי את הזמן להשקיע בלימודים?
(אני לא מבקר אותך, אני סתם מנסה להבין החלטות של אנשים בנושא כדי שאדע איך להתמודד...)
ישן 22-10-2010, 14:53
צלמית המשתמש של fealls
  fealls fealls אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.03.07
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי idanmos שמתחילה ב "אתן לך דוגמה, היה אצלנו מישהו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי idanmos
אתן לך דוגמה, היה אצלנו מישהו בעבודה (אבטחה) שסיים תואר בבן-גוריון בביולוגיה, אז הוא היה עובד אולי משמרת לילה אחת בימי חול, ובסופ"ש היה עושה 3 משמרות בערך.
וכל זה כשהוא משכיר דירה עם החברה שלו (גם בחור עשיר, אבל רק כדי להוכיח לכולם שהוא יכול להסתדר לבד).
אני אומר, למה לא לכסות את ההוצאות שלך בעצמך, עברנו את הגיל שנבקש עזרה מההורים בהוצאות אישיות, אפשר ומותר לבקש עזרה במימון שכר הלימוד, אבל בהחלט לא בהוצאות אישיות.

אם אתה גר אצל ההורים, אז נורא קל לכסות את כל ההוצאות מכמה חודשים של עבודה - שכר לימוד (באוניברסיטה), אוטו, דלק, בגדים, בילויים ואפילו חברה - לא מסתכם בכזה הרבה כסף.
לפעמים צריך לשים על הכף את התועלת של עוד כמה שקלים בחודש לעומת להשקיע יותר בלימודים...
אבל כל אחד והמצב שלו, וכל אחד והתואר שלו - כל תואר דורש יותר או פחות השקעה...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:43

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר