לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-10-2010, 13:52
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
ידיעות אחרונות מציג: "רשימת המיליונים" של נתניהו

רשימת התורמים הפוטנציאליים לבנימין נתניהו, שהוכנה לקראת הפריימריז בשנת 2007 ועליה הערות שסימן בכתב ידו, מתפרסמת היום (ו') ב"ידיעות אחרונות".אחד המסמכים, שעליו נתניהו סימן בכתב ידו הערות, מעניק הצצה לתעשיית גיוס הכספים שלו בארצות-הברית. ראש האופוזיציה דאז מחק מהרשימה, שהוכנה ב-2007 בארצות-הברית, את מי שלהערכתו לא יעביר לו כספים לצורך הבחירות המקדימות בליכוד. הוא חילק לארבע קטגוריות את האחרים, בהתאם ל"כדאיות" הפנייה אליהם.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.ynet.co.il/PicServer2/24012010/2822700/reshima_wa.jpg]

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3973325,00.html
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-10-2010, 23:06
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
גם את ביבי הומלץ להעמיד לדין, כך שנקי מרבין הוא לא
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "רבין הפר את חוקי המט"ח של ישראל והומלץ להעמידו לדין פלילי. ביבי נקי ממנו"

על פרשת בראון-חברון הוא נחקר במשטרה, והמשטרה המליצה להעמידו לדין. אליקים רובינשטיין החליט להימנע מתביעה אבל לא חסך מימנו ביקורת חריפה.
גם בפרשת עמדי המליצה המשטרה להעמיד את נתניהו לדין אך הפרקליטות החליטה להימנע מכך.
ואגב, בשני המקרים היה מדובר בעבירות חמורות יותר מהחזקת חשבון מט"ח בחו"ל. גם על הנסיעה עם אישתו ללונדון נתניהו לא יצא נקי מועדת האתיקה של הכנסת. ואגב, חשבון הבנק היה של לאה רבין והיא גם זו שהועמדה לדין על כך. ורק היא.
אז לא, ביבי לא נקי מרבין. אבל זה בסדר, לעומת אולמרט ושרון הוא צח כשלג וזך כגדי בן יומו.
ישן 22-10-2010, 23:41
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
לא, רק ליועמ"ש יש סמכות הכרעה בנושא העמדה לדין - למשטרה אין כל סמכות פורמלית בנושא
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "גם את ביבי הומלץ להעמיד לדין, כך שנקי מרבין הוא לא"

ההבדל בין מקרה ביבי (יועמ"ש אומר לא להעמיד לדין) לבין מקרה רבין (יועמ"ש מבהיר שיילך לבג"ץ אם ינסו
לעקוף העמדה לדין באמצעות כופר מס), הוא בהחלטתו של ראש התביעה הכללית.

מעבר לכך, פרשת בראון-חברון היא פרשה מאוד-מאוד בעייתית בכל מה שנוגע לכוונה פלילית ברורה (למעשה
יש לנו רק מקבילה אחת לה, הלא הוא מינויו של מיכאל בן-יאיר, חברו הטוב של חתנו ומקורבו דאז של רבין, אבי
פילוסוף, שמינויו היה כ"כ שנוי במחלוקת, שיוסי שריד כינה את המינוי בשם "היועץ המשפחתי" - ושם כידוע לא
נפתחה אפילו חקירה...), בעוד שמקרה הדולרים הוא חד וחלק: היו חוקי מטבע חוץ, ולמרות שהזוג רבין ידע
עליהם, הם התעלמו מהם, והגברת רבין אף הלכה לבנק במהלך ביקור ממלכתי בארה"ב...

שוב, אני מבין את הרצון לצייר את רבין כסוג של זך ונקי ואת ביבי כתחמן ערמומי ומושחת, אבל האמת היא שרבין לא
היה זך (הוא הרבה פחות גרוע מיורשיו, אבל בינינו - מי לא?...), וביבי אינו התחמן הערמומי והמושחת
שהנוניתון ודומיו מנסים לצייר לנו, רק בגלל שסירב למנוע תחרות בשוק התקשורת...
ישן 23-10-2010, 00:11
מנהל

ההבדל היחיד הוא באופי של היועמ"ש
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לא, רק ליועמ"ש יש סמכות הכרעה בנושא העמדה לדין - למשטרה אין כל סמכות פורמלית בנושא"

במקרה אחד אהרון ברק הידוע באקטיביזם שלו (ידוע לשימצה בפורום הזה, יש להוסיף) ובין אליקים רובינשטיין שהיה צריך דחיפה של שופל בשביל לגרום לו להחליט להעמיד איש ציבור לדין. העבירות שביבי נחשד בהן היו חמורות הרבה יותר מאלו שרבין נחשדה בהן אבל בישראל על עבירות ממין אלה (שוחד, הפרת אמונים וכו') קשה מאוד להרשיע. הנקודה היא פשוטה-ביבי לא נקי מרבין. הוא הסתבך בלפחות 2 פרשיות שבהן ההתנהלות שלו הייתה חשודה מאוד כפלילית על ידי המשטרה, ונקבעה כלא ראויה על ידי יועץ המשפטי לממשלה שחשש להעמיד אותו לדין.
ישן 23-10-2010, 00:38
מנהל

בהחלט רבין נחשדה. העובדה היא שרק את לאה רבין העמידו לדין
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "רבין לא "נחשדה" - אלא רבין "נחשדו" - שניהם היו בעלי החשבון הנ"ל..."

ולגבי בן יאיר-כאן לא היה עניין של מינוי שמטרתו עיסקת טיעון נוחה לשר חשוד בפלילים בתמורה להצבעה בעד צעד הרה משמעות מבחינה פוליטית ומדינית. הבדל פעוט שכזה...אבל אני מניח שכשמדובר בביבי אתה הרבה יותר נדיב ומוכן לראות בו נקי למרות החקירות והמסקנות המשטרתיות, וכו'. ובמקרה שלו אתה גם מוכן להאמין שהיועץ המשפטי לממשלה פועל נאמנה ואילו במקרה של רבין שלא התקרב להיות נחקר בעניין הוא לא ממלא תפקידו. כנראה שבימין לא ילמדו אף פעם את הלקח של התוצאה של התעלמות משחיתות והפרת חוק של אנשיהם. חבל.
ישן 23-10-2010, 00:47
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

בהחלט רבין נחשדו - ההמלצה להעמדה לדין הייתה נגד שניהם
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "בהחלט רבין נחשדה. העובדה היא שרק את לאה רבין העמידו לדין"

היא עמדה לדין לבדה, כי היא לקחה על עצמה את התפקיד של המעורבת הראשית בניהול החשבון, אבל
בהמלצה להעמיד לידן - מופיעים שניהם.

לגבי בן יאיר - כן, אין כאן הסכם מדיני - סתם מינוי לראש התביעה הכללית אדם שמקורב לחתן שלך, שבמקרה
מחזיק במשרד עורכי דין גדול וחשוב. אכן, פרט זניח ולא רציני...
לו היה המצב הפוך, אני מניח שהיית מצליח בכ"ז לראות את החומרה שבסיפור, ואת הזניחות שבבראון
חברון...

כנראה שבשמאל הגיעו למסקנה שאם שולטים במערכת המשפט - אז לא באמת משנה גובה השחיתות,
העיקר שיש מי שינקה אחריהם. חבל - תמיד השלומיסטים היו אלה שדיברו על שלטון החוק (למרות שייאמר
במאמר מוסגר, שהדבר נשאר תמיד בגדר דיבורים, וכבר משחר ימיה, הייתה מפא"י כולה, גוש של רקבון
מושחת, גוש ששרגא נצר יצר, ויורשים פעלתנים הרחיבו והגדילו).

אגב, לו חשבתי שביבי מושחת - לא הייתי תומך בו. הלקח הגדול יותר מחשודי, האתרוג וסיעת אט"ד כולה,
הוא שחברי מפלגה ימנית שמעורבים בפלילים - הם כלי נוח מאוד לביצוע מדיניות שלומיסטית, מתוך תקווה
לשדל את אנ"ש להיות רכים כלפיהם. מכאן באה "ההתנתקות", "ההתכנסות", ואני מניח שלו היו מנצחים
בבחירות, היינו שומעים גם על "ההתעטשות", "ההתגלצ'ות", וכל שם אחר שהקופירייטרים החרוצים של
חבורת ארדלר היו מצליחים להמציא...
העובדה שלא הצליחו להעמיד את ביבי לדין - ואין בנאדם שמחפשים אותו יותר מאשר את ביבי - מלמדת
שהאיש כנראה נקי. ביבי הוא מטרה מס' של אנ"ש, לו היה חשוד בפרשה מקבילה למה שהרבינים הומלצו להעמדה לדין בעטייה (לא פרשה זהה - חוקי המט"ח השתנו מאז), אזי או שהיה עומד לדין - או שי-ם כבר
הייתה בשלבי חלוקה מתקדמים...
ישן 23-10-2010, 17:47
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
אני גם פתחתי את האשכול אביגדור אסקין
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "ירון, אין כאן משחק ילדים של "הכל עובר עליך" - אתה פתחת את האשכול הזה, ומאות דומים לו"

האם זה הופך אותי לתומך מושבע בפולסא דנורא?

תעשה טובה אורי, מספר הקונספירציות והתאוריות המוזרות שאתה מעלה בשנה האחרונה ובכלל, גורמת לי לתהות מדוע ירד פורום הקונספירציה של פרש, שהרי בעיית מציאת מנהל ראוי לא היתה הבעיה.

אני כותב פה המון, גם על נתניהו, גם על ציפי לבני, גם על יצחק רבין, גם על הרשות הפלסטינית, גם על תאונות דרכים וגם על התנחלויות כי אלו הנושאים שעולים על הפרק ותאכלס, אלו הדברים שבאמת מעניינים אותי וכך עושה הרושם - גם על ציבור הפורום. אני לא ממציא ידיעות - הכל מופיע ברשת.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 23-10-2010, 18:12
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

גם אשכול אסקין מייצג אצלך אובססיה (אם כי אחת לא מזיקה) - אובססיה לרבין ז"ל
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "אני גם פתחתי את האשכול אביגדור אסקין"

ירון, אני מודע לכך שאתה חושב שכל פעם שאתה מתקשה לענות למשהו, אתה חושב שצעקת "קונספירציה"
תפטור אותך מתשובה - אבל האמת היא שאיש לא מבקש ממך תשובה.

האובססיה שלך לביבי היא כ"כ בולטת וברורה, שמגוחך מצידך לנסות בכלל להתווכח איתה. לפתוח אשכול
השמצה לגבי ביבי בנושא שאתה-עצמך לא מצליח למצוא פגם בהתנהגותו, זו עדות ששוקלת טון, לגבי
האובססיה שלך כלפיו.

בכל מקרה, מכיוון שאיש לא אסר עליך להמשיך לפטם את האובססיה הזו, חבל על התסכול שלך להתכחש
לה. לשלוות הנפש שלך יועיל יותר לפתוח עוד אשכול השמצות אודותיו - מי יודע, אולי הוא שוב אכל נקניקיה...

ייאמר לזכותך שאינך ממציא ידיעות., אתה נהנה מההיסטריה של תקשורת ששונאת את ביבי כמעט כמוך
(רק שהם לפחות מתפרנסיםם מזה...) - וכל שאר הנושאים שכתבת שאתה עוסק בהם, זוכים מצידך לפסיק
מתשומת הלב שביבי זוכה לה מצידך. אתה עוסק בו ובשרה כאילו היו קרובי משפחה שסירבו לכלול אותך
בצוואה...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:11

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר