לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-10-2010, 18:21
  דאגלאס דאגלאס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.10.09
מסתערבי ימ"ס ירושלים בתיעוד נדיר לאורך חצי שנה

פרויקט מצולם: הצלם נתי שוחט מציג את מסתערבי ימ"ס ירושלים בתיעוד נדיר – מלחמה בטרור לצד אזרחים תמימים וילדים חסרי ישע

יותר מחצי שנה ליווה נתי שוחט, צלם ובעלי סוכנות פלאש 90 הירושלמית את ימ"ס ירושלים. הוא עשה זאת שלוש, לפעמים ארבע פעמים בשבוע. היה לו איש קשר, העוקב של היחידה, מי שמלמד את הלוחמים את נושא העיקוב. ימ"ס ירושלים פועלת בשטח כשלוחמיה מסוערבים. היא מטפלת במחבלים וגם בעבריינים כבדים. כאלה שהמשטרה הרגילה לא יכולה להגיע אליהם, כיוון שהם נמצאים באזורים עוינים. כפרים שמקיפים את ירושלים, מחנות פליטים, חברון.

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/...&loc=3&tmp=6706

תמונה לטעימה:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
התמונה הזאת צולמה בלילה. כפר עוין בפאתי ירושלים. ילדה בת שנה וכמה חודשים, מקסימום שנתיים. לוחם ימ''ס (יחידת סיור מיוחדת) ירושלים, היחידה שמנקה את הבירה מאירועי הטרור, נמצא בחדר השינה של ההורים שלה. אמא ואבא שלה בסלון. הם מחכים. הלוחם מחפש מישהו. מחבל, אולי סוחר נשק. מידע מודיעיני שהגיע לאנשי הימ''ס אומר שהמחבל מתחבא בבית. הלוחם בחדר השינה חד ודרוך, מתוח. הוא יחפש בארונות, מאחורי הדלת ומתחת למיטה. הוא יסרוק כל פינה אפשרית בחדר. חיפוש מהיר, כמעט טכני. בסופו של דבר לא ימצא מאומה וייצא החוצה, חזרה לכח שלו. הילדה תמשיך לישון. ''כשאני בא לתוך חדר, אני לא רואה ילדה'', יגיד הלוחם כשיישאל על מה שהרגיש בשניות שהביט לילדה. ''אני רואה שם רק את הסכנה. אני מחפש, אולי מישהו יירה עליי. אחר כך, כשאני מגיע הביתה, אז הילדה רצה לי בראש''. צילום: נתי שוחט, פלאש 90
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:27

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר