לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-10-2010, 12:51
  benyamin benyamin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.03.05
אובונטו 10.10 לנטבוקים - הצילו את עצמכם !

just a small heads up

תעשו לעצמכם טובה ואל תתקינו את הגרסה האחרונה של אובונטו.
שדרגתי את הנטבוק שלי מ 10.4 שעבדה מעולה ! והייתי מרוצה ממנה עד הגג ( למרות כל מה ששימי בטח יגיד על אובונטו באופן כללי ... ) , לגרסה האחרונה , והתוצאות הרסניות.
מעבר לזה שהממשק החדש פשוט לא שימושי בעליל , גם חלק מהתוכנות החליטו שלא בא להם לעבוד וכל מיני הפתעות נוספות.
אבל הממשק , הו הממשק..... סיוט מוחלט.

וכן אני יודע שזה לא גרסת stable וכן אני יודע שהם בטח ישפרו את זה בגרסה הבאה וזה יהיה שמיש פחות או יותר

אבל פשוט רציתי להוציא את התסכול שלי מזה שאני צריך עכשיו לחזור אחורה ( ומסתבר שקנוניקל לא חשבו שמישהו אי פעם ירצה לעשות roll back , אז אין אפשרות כזאת בכלל ... צריך פשוט להתקין מחדש. כאילו באמת .. אפילו מיקרוסופט נותנים אופציה כזאת )

בקיצור , סליחה על ההתפרצות , אבל זה פשוט הייתה חוויה קשה לעיכול ..

ובאופן כללי אובונטו מעולים לדעתי , רק בנתיים אל תתקינו את הגרסה האחרונה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-12-2010, 22:17
  משתמש זכר kanabis kanabis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי benyamin שמתחילה ב "אובונטו 10.10 לנטבוקים - הצילו את עצמכם !"

תקשיב, מה שאתה מדבר עליו פה, זאת בעיית תאימות חומרה עם המחשב שלך. קח אותי לדוגמא, עם אובונטו 10.10 עם מחשב נייד. הדבר היחידי שהייתי צריך להתקין זה כרטיס מסך של nvidia כלומר את הדרייבר הקנייני. על המקשים חכמים, משטח עכבר, כרטיס קול, רשת,קורא כרטיסים, דיסקים קשיחים, usb, מה שתרצה הכל הותקן אוטומתי. הכל פועל בצורה חלקה, אף מערכת הפעלה לא תיתן לך את הנוחות שלינוקס נותן לך אני לדוגמא מכור לאובנטו, אין שום מערכת הפעלה בעולם וניסתי את כולם שהייתי מרוצה ממנה כמו אובונטו. שאני עובד איתה כ6 שנים. והאבסורד זה שאני מפתח בסביבת דוט נט. ואני עובד על לינוקס. עכשיו תנסה להבין עד כמה המערכת הזאת הרשימה אותי. כנראה שמה שהיה לך אלו בעיות חומרה. אז בבקשה ממך, אל תצא בהצהרות מהסוג הזה.
ישן 13-04-2011, 14:42
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי gilsilas שמתחילה ב "באיזה הפצה אתה ממליץ להשתמש..."

לדעתי כל אחד צריך להשתמש במה שהכי נוח לו.

ההפצה שאני מעדיף לעבוד איתה (ומשתמש בה בכל התחנות שלי, ובכל השרתים שלי), קצת "קשה לעיכול", להרבה אנשים. שמה בישראל (טוב, גם בחו"ל) הוא Gentoo. לדעתי, היא בין ההפצות היחידות שעושות הכל לפי הפילוסופיה של הקוד הפתוח בדיוק [ומבין כולן - בראש הרשימה]), ואני חושב שצורת העבודה הזו טובה ונכונה, אפילו שזה עולה לי ביותר זמן להביא את המערכת למצב עובד כמו שאני רוצה בהתחלה. לטעמי, שווה לעבוד הרבה בהתחלה כדי שיהיה תמיד נוח בהמשך. זה לא שצריך הרי להתקין את המערכת מחדש כל הזמן (זה לא חלונות ולא אובונטו...). את הפילוסופיה של ג'נטו ניתן למצוא כאן: http://www.gentoo.org/main/en/philosophy.xml

אבהיר שוב: בזמן שאנשים מחפשים את ההפצה הטובה עבורם, אני כן ממליץ לדלג על אובונטו, כדי לא לקבל רושם ראשוני (כן, במיוחד לא כהפצה ראשונה) רע במיוחד על רמת היציבות המקובלת בעולם הלינוקס והקוד הפתוח... כעקרון אובונטו זה למי שמחפש "בדיוק כמו חלונות", בלינוקס. וכפי שאמרתי, אם אתה כל כך רוצה את חלונות, את איך שהיא סגורה, את איך שמיישמים שם דברים - אפשר פשוט להישאר בחלונות וזהו. למה לעבור למערכת אחרת שמגבילה אותך אפילו יותר (בכך שהיא כמו חלונות בגלל כל הסיבות השגויות, והדבר היחיד שהיא כן שונה בו, זו אי היכולת להריץ אפליקציות של חלונות)?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:07

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר