לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-10-2010, 22:01
  matan134 matan134 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.06.05
2 בעיות חומרה בשני מחשבים - ציפצוף ומסך שחור בזמן עליית המחשב וכ.TV מזמזם

שלום לכולם,

יש לי שתי בעיות חומרה בשני מחשבים שונים בבית :

1. במחשב אחד - כשאני מדליק אותו יש ציפצוף ארוך ואחרי עוד כמה שניות שוב פעם ציפצוף ארוך וחוזר חלילה, זה לא יפסיק אם לא אכבה אותו. במקביל לזה המסך לא נדלק כלל. שחור לגמרי. אמרו לי שככל הנראה זה בעיה בכרטיסי RAM או בכרטיס מסך. את ניסתי לשחק עם זה, השארתי כרטיס RAM אחד וניסתי, החלפתי כרטיס מסך וגם לא עזר. ניקיתי אותם לגמרי מאבק, גם את הסלוטים, עד שפתאום השארתי שוב כרטיס RAM אחד מחובר והמחשב עלה ישר לביוס, ושם קיבלתי את ההודעה הבאה :

During the last boot up your system hung for improper frequency combination. your system is now working in safe mode. to optimize the system performance and reliability, make sure the frequency. combination conforms to the specifications of your CPU DIMM and other connected devices.

לא רציתי לשנות בביוס דברים בגלל שאני לא יודע, אז יצאתי מהביוס ישר לwin xp, הכל עלה רגיל, עד שהפעלתי שיר והוא ניקתע ממש בשניות הראשונות שלו. הפעלתי שוב את המחשב ע"י ריסט ושוב המסך שחור והוא משמיע צפצוף אחד ארוך כל כמה שניות. מה הבעיה כאן ? מה עושים ? בעיית מתח ?

2. במחשב השני יש לי כרטיס טלויזיה מדגם LifeView FlyTV prime 30 שהוא מונו ולא סטריאו. עכשיו יש בעיה רק בעיה אחת איתו, אם אני מגביר את הווליום הוא משמיע יחד עם הוליום של ההקלטה גם זימזום כזה וככל שאני מגביר את הווליום גם הזימזום עולה ביחד עם סאונד ההקלטה. מה הבעיה כאן ? נובע מחיבורים ? הגדרות ? או פשוט בגלל שהכרטיס מונו ?

תודה רבה, ענקית לעוזרים !!!!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:31

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר