לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-10-2010, 23:12
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dorM שמתחילה ב "כמה זמן סטטיסטית Windows יכול לרוץ ברצף מבלי להיתקע?"

אני יכול לומר לך, שאם תריץ חלונות ולא תעשה כלום אחרי שלושה שבועות תראה את הזיכרון נאכל לאט לאט בלי סיבה ואם תנסה לעבוד עם תוכנות הסיכוי, שתקלה תופיעה, יגדל מין הסתם ולרוב הייתי אומר חודש מניסיון אישי, לפני שתהיה חייב לעשות ריסט או לכבות את המחשב.

אחת היתרונות של הלינוקס על החלונות הוא שניתן להשאיר את המערכת עובדת בלי תקלות ותוכל להפעיל עומס עבודה על המערכת ולא תהיה תקלה בהפצות הטובות כמובן כל עוד יש חשמל והחומרה הכללית תקינה בניגוד לחלונות של ms.

זה לא סוד גדול, ש ms ו apple הן החברות הכי לא אהובות עליי למען דיון הוגן.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 28-10-2010 בשעה 23:15.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-10-2010, 17:33

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "אתה יודע איך מנהלים זכרון? או..."

כיצד אני יודע? בו נראה...
אני גם מריץ מכונה וירטואלית אחת של חלונות וארבעה שרתים על המחשב שלי,אבל לא של ms והמחשב הזה בשימוש יום יומי לגלישה ברשת, מוזיקה, מערכת קולנוע ביתית, משחקים (בלינוקס), מנהל שני שרתים בחו"ל דרכו ושרת אחד שלישי, שיתופי שאני אחד מבין חמישה האנשים, ששולטים בו, מוריד בצורה קבועה לכוננים בקשיחים מידע 24/7 ואין לי זליגת זיכרו, כפי שיש לך או לכל בעל מערכת אחרת של ms והמערכת גם משתמשת בהרבה הרבה פחות זיכרון מאשר בשרת שלך וזה גם שרת ,מחשב לעבודה בניה ופיתוח אתרים והנאה בו זמנית ואין צורך לעשות לו ריסט או כיבוי רק לניקוי אבק ממערכת הקירור שלו או הוספת חומרה חדשה, כי זה דורש התקנה של מערכת קירור נוספת פרט ל 8 מאוררים שפועלים בתוך המארז כבר עכשיו.

כאשר תעבור ללינוקס כמערכת ראשית, תבין כמה המערכת הזאת הרבה יותר יעילה בניהול הזיכרון והאמינות שלה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 29-10-2010, 18:16

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "1. אני חושב שאתה לא יודע מה..."

א, זליגת זיכרון היא דבר בלי נסבל בחלונות והיה לי חלונות בעבר כמערכת עיקרית, ככה שאני יודע מה זה היטב מניסיון ולמדתי מערכות הפעלה בזמן התואר שלי וגם זה נלמד שם בין שאר החסרונות של חלונות מול לינוקס ויוניקס.
ב, זה לא שטויות, עד שלא תנסה מערכת נורמלית כעיקרית, לא תבין כמה אתה טועה וכאן הדיון נגמר בנושא.
ג, למה 8? כל כונן קשיח צריך מאורר משלו, שאני מתקין אותו מעל הכונן לצורך קירור אותו כונן בלבד, בפרונט של המארז יש 2 מאוררים, שמכניסים אויר למארז, בצד שלו יש אחד, שמוציא אויר החוצה ובאחורה שלו עוד אחד, שמוציא אויר והמאורר של המעבד כמובן. (בלי לספור את המאוררים של הפסק כוח ושל הכרטיס מסך.)
שמירה על חום הכונן תורמת לחיי הכונן הקשיח.

ישן 28-10-2010, 23:52
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "לא ענית על השאלה שלי עדיין..."

עזוב אתה לא תצא מזה...

זה לא עניין של זיכרון, קשה להסביר את זה. חלונות פשוט מתחרפנת בשלב כלשהוא. בגירסאות השרתים זה משום מה קורה קצת פחות (למה, אני לא יודע, זה הרי מבוסס על קטעי קוד דומים למדי, כנראה...)

אני יכול להגיד לך מה הסטטיסטיקה אצלי בעבודה...

שירותים למיניהם רצים בצורה סבירה בין שבועיים לשלושה; אלא אם מיקרוסופט שחררו עדכוני אבטחה קריטיים (נדמה לי שזה קורה בערך פעם בחודש), ההתקנה שלהם מחרפנת את מה שרץ על השרת, עד שמאתחלים. לכן בממוצע שרתי חלונות עוברים אתחול לפחות פעם בחודש, וזה עם אפליקציות מדף. ישנם שרתים ישנים מאוד, שכבר אין להם עדכונים - שמצליחים להחזיק יותר, בייחוד אם האפליקציה שעליהם אינה עושה טיפול מאסיבי במידע. יש אצלי אפילו שרת 2000 אחד שהצליח להחזיק כמעט שנה... אבל הוא לא באמת עושה משהו, הוא מקבל ומחזיר מחרוזת בודדת כמה פעמים ביום וזהו בערך.

לכל שאר השרתים בארגון[*] - שאלה לינוקסים מסוגים שונים והפיילר שלנו, NetApp, יש uptime זהה: 562 יום נכון לעכשיו. הסיבה שהוא זהה היא שכולם נפלו ביחד בהפסקת חשמל ארוכה למדי, שגמרה את האלפסק...

[*] יש לציין שכל אחד ואחד מהם מבצע עומס עיבוד נתונים של מספר שרתי חלונות... לא נדיר למצוא אותם עם load average של 2 וצפונה...

ישן 29-10-2010, 00:23

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "תראה, בתור מתכנת, כשאני יודע..."

תראה, בתור מנהל IT, כשאני יודע איזה מוצרים אמינים ואיזה לא, ולכן בוחר במוצרי קוד פתוח כל עוד לא מכריחים אותי אחרת, אני נתקל שוב ושוב בקוד שאף אחד לא צריך לתקן אותו, כי הוא עובד מעולה. אגב, למעט החלפת קרנל, אין שום סיבה לאתחל שרת, כך שגם אם בא לך בכל זאת לשדרג גירסה, בד"כ מדובר ב downtime של פחות משנייה אחת (כן, אין Stopping של 10 שניות ואחר כך Starting של אותו זמן), ויש אפילו שרתים חכמים שיודעים להחליף את הגירסה שרצה ללא downtime בכלל. כן, זה אפשרי, ברוך הבא ללינוקס.

ישן 29-10-2010, 09:59

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "תשמע, אני מסכים שליוניקס..."

אתה לא מתבלבל בהפצה. דביאן חושבים שהם חכמים ויודעים יותר טוב מיצרני המוצרים, שהם מרשים לעצמם לעשות שינויים בקוד מצויין שעבד לפניהם (אובונטו אותו סיפור, לא סתם היא דומה לחלונות ב]אי ה[יציבות).

לכן - אני לא משתמש בדביאן. לי לא היה הבאג...

אשר לסטטיסטיקה שהבאת, היא ממש מטופשת. למדוד לינוקס על פי רכש מחברות מסחריות, זה אפילו לא מצחיק. רובן המוחלט של מכונות הלינוקס בעולם הורדו כקובצי ISO מאתרי מראה, משהו שאף אחד לא מדד אף פעם; שלא לדבר על זה שבניגוד לחלונות, מדיסק אחד ניתן להתקין גם 1000 שרתים, ולא צריך רשיון נפרד לכל שרת. בקיצור, המספרים חסרי משמעות ...

ישן 29-10-2010, 21:44
צלמית המשתמש של ilane
  ilane ilane אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dorM שמתחילה ב "כמה זמן סטטיסטית Windows יכול לרוץ ברצף מבלי להיתקע?"

כשמדובר בשרתים, ברגע שהשרת מותקן וכל הסרוויסים שהוא אמור לספק מוגדרים לרוב לא נדרש לאתחל מלבד עינייני חומרה(הוספת/הוצאת חומרה הפסקות חשמל וכו')
תאכלס, אם אין משתמש שעובד ממש על הקונסול של השרת לרוב לא יהיו בו בעיות (כבר נתקלתי במשתמשים שנכנסים ברימוט דסקטופ וכשהם יוצאים הם לא עושים לוגאואט משאירים תוכנה רצה, למשל wireshark בלי להזכיר שמות, שדי מהר תופסת את כל הזיכרון...)

את התחנת העבודה שלי(winXP64) אני מאתחל לעיתים נדירות ולרוב חלק גדול מהתוכנות גם רצות במשך שבועות שלמים(מדי פעם צריך לרסט את פיירפוקס שיכוול לתפוס המון זיכרון)
כנ"ל בבית עם win7

It's Never Lupus

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:57

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר