לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-10-2010, 14:57
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
סגרנו.. (למרות שקוזאקים הם נגזלים ולא גוזלים)
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אז יאללה בוא נגדל דור של..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
אז יאללה בוא נגדל דור של קוזאקים פה

תגיד לי, אתה בכלל קורא מה שאתה כותב? למה שלא תסית לרצח גם?

אתה בכלל מבין מה אתה קורא?

תמיכה בהוצאה להורג ללא משפט איננה הסתה לרצח!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-10-2010, 15:47
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=רועי AZ]אתה בכלל מבין..."

מר רוג, תבין שתגובה שלך מראה שיותר מזעזע אותך מה שרועי רשם מאשר הכרוז הזה , זחאלקה יגיד עוד פעם שייח מוניס שלנו והיא תחזור ומישהו יגיד שצריך ל"מגר" את התופעות הללו אתה קודם כל כל תצא נגדו או נגד זחאלקלה?, הם משתמשים בהתלהמות שלך כלפי בני עמך ותרבותך ובני הקבוצה האתנית שלך כדי להמשיך במסע ההסתה שלהם והציפייה לצבאות ערב ש"ישחררו את פלסטין" ואז הם יעברו מכרוזים למעשים.

אני מבין שאתה חושש מכך שאנשים שאתה כביכול יכול להעיר להם ולעצור אותם יקחו את את המצב משלב של הגנת המדינה מפני מחבלים מבחוץ ומבפנים לשלבים קיצוניים יותר אבל אתה חייב להבין שלא כל מי שרוצה את אותם סוכני אויב לא בחיים או לא במדינת ישראל רוצה לכונן דיקטטורה שתהרוג את כולנו.
המטרה היא להגן על מדינת ישראל בשביל שנוכל לקיים דמוקרטיה יהודית (גם עכשיו אנחנו בדמוקרטיה יהודית ואין רע בזה) בריאה בגבולות אידואלוגים לא הרסניים.

נערך לאחרונה ע"י TIMON the mongoose בתאריך 30-10-2010 בשעה 15:52.
ישן 30-10-2010, 16:12
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "מר רוג, תבין שתגובה שלך מראה..."

ראשית כל, אתה צודק, אני לא מזועזע מהכרוז הזה. מדוע? כשחזיר מתפלש בצואה, זה לא מזעזע - זה מה שחזיר עושה. אותו הדבר. כשקומוניסטים מטורפים ושונאי ישראל מטנפים את האוויר במילות בלע - הרי הם כחזיר המתפלש בצואתו.

וזו גם החשיבות שאני מייחס למילותיהם. אני לא מתרגש מההתגרויות שלהם.

לעומת זאת, כשאדם שהוא אזרח של מדינה דמוקרטית מנצל את הדמוקרטיה כדי לחתור תחתיה וגרוע מכך, קורא להתרת דם וביטול ההליך המשפטי, זה מזעזע אותי מהסיבה הפשוטה שבל"ד ושאר אויבינו לא יוכלו להרוג את הדמוקרטיה הישראלית... אבל האנרכיסטים והדיקטטוריסטים מבפנים כן יכולים.

אתה לא יכול לקדש או אפילו רק להתיר רצח. זה מה שהם עושים. אתה רוצה להיות כמוהם?

ישן 30-10-2010, 16:34
צלמית המשתמש של רועי AZ

פארולה פארולה פארולה..
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "ראשית כל, אתה צודק, אני לא..."

איזה כיף... לכתוב מילים גבוהות על דמוקרטיה ועל חתירה תחתיה.. ולהצטייר כנאור (יש לי דה ז'ה וויו מאשכול קודם)

תבין, הגישה השלומיסטית שלך המיטה עלינו אסון והזרוע עוד נטויה.. יש לנו אויב מבפנים שלא בוחל באמצעים ולא יבחל באמצעים בבוא היום.

אם אני מוכן להקריב את חיי למען המולדת (ואני בטוח שגם אתה) אז מה זה ויתור על זכויותיי לחופש ודמוקרטיה.. (למרות שמספר פוגרומים משמעותי לא באמת ישנה את העובדה שאנחנו מנהלים כאן אורח חיים זנותי ומתירני, שהזנה את מושג הדמוקרטיה וערכיה)..

אנחנו עדיין מדינה הנלחמת על חייה ובמלחמה כמו במלחמה אני צריך לעשות ה-כ-ל בשביל לרסק את האויב.. (אויב כזה מרסקים.)

גם אם זה אומר פגיעה במה שאני מאמין בו - משום שזכותי הבסיסית לחיים במדינה שלי, מבלי שאהיה נרדף ונרמס ושנוא ומוכה וחבול - היא מעל לזכותי לחיות איך שבא לי ולהגיד מה שאני חושב...

ישן 30-10-2010, 17:26
צלמית המשתמש של רועי AZ

מגעיל דמגוגיה בשקל שלושים... מבית מדרש השלומיזם.
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "הכל כשר? למה שלא תפתח מחנות..."

ציטוט:
הכל כשר?

למה שלא תפתח מחנות השמדה אם ככה? אתה בעצמך אמרת, הכל כשר! למה שלא תתנקש בחברי הכנסת של בל"ד ורע"ם-תע"ל? ואחרי זה מר"צ? העבודה? כל שאר ה"בוגדים"....

איזו יוהרה יש לך, אדוני הדיקטטוריסט

ישן 30-10-2010, 17:42
צלמית המשתמש של רועי AZ

הוצאת לי את המילים מהמקלדת.. התעצלתי לכתוב אותם משהבנתי
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אתה משתמש בהאשמות שווא..."

ציטוט:
אתה משתמש בהאשמות שווא וססמאות ריקות מתוכן כעלה תאנה שיסתיר את העובדה שאין לך שום דרך לסתור את מה שאני אומר.

שזה חסר טעם...

ישן 30-10-2010, 17:53
צלמית המשתמש של רועי AZ

מצויין!! אני קונה את זה ככה!
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי ספייקר שמתחילה ב "דמוקרטיה בשקל תשעים מבית המדרש של הטמטומיזם"

מוכן שתהיה פה אנרכיה (כבר יש מזמן) ומוכן שאנשים כמוך יסבלו מהתוצאות של זה..

אם מחיר המלחמה בהם, יהיה מה שאתה והנוכל טוענים (וכנראה בצדק) אני מוכן!!

אפוקליפסה עכשיו!!

ישן 30-10-2010, 17:58

בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "ראשית כל, אתה צודק, אני לא..."

ציטוט:
ראשית כל, אתה צודק, אני לא מזועזע מהכרוז הזה. מדוע? כשחזיר מתפלש בצואה, זה לא מזעזע - זה מה שחזיר עושה. אותו הדבר. כשקומוניסטים מטורפים ושונאי ישראל מטנפים את האוויר במילות בלע - הרי הם כחזיר המתפלש בצואתו.

ומתי תתפנה לטפל בחזיר הזה? תחכה עד שהוא יתרבה ?

לעומת זאת, כשאדם שהוא אזרח של מדינה דמוקרטית מנצל את הדמוקרטיה כדי לחתור תחתיה וגרוע מכך, קורא להתרת דם וביטול ההליך המשפטי, זה מזעזע אותי מהסיבה הפשוטה שבל"ד ושאר אויבינו לא יוכלו להרוג את הדמוקרטיה הישראלית... אבל האנרכיסטים והדיקטטוריסטים מבפנים כן יכולים.
מאיפה אתה כל כך בטוח שבל"ד לא תצליח -אמנם זה לאט אבל עם הזמן הכל יכול יכול לקרות

אתה לא יכול לקדש או אפילו רק להתיר רצח. זה מה שהם עושים. אתה רוצה להיות כמוהם?

אני לא רוצה להיות כמוהם אבל אני גם למגר את הקריאות שלהם לרצח ואיומי האינתיפאדה כל שני וחמישי שנוגדת כל הליך משפטי .

ישן 30-10-2010, 18:42
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "חיסול מתכנן פיגועים , משגרי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי TIMON the mongoose
חיסול מתכנן פיגועים , משגרי קאסמים , מתכנני חטיפות- התרת רצח הגיונית למדי. זכותנו להגן על עצמנו..

כאן לא מדובר מקרים כאלה. ראשית, כל הדוגמאות שהבאת הם של אויבים שמוגדרים כך בהתאם לחוק (בניגוד חד לבל"ד). שנית, ישנן פעולות חיסול מלחמתיות (כמו הסיכולים ועבודות של המוסד וכדומה) שאפשר לעשות נגד אויבים שכאלה.

ציטוט:
האם מותר לפתוח במלחמה במסגרת החוק?

אנחנו כבר במלחמה עם המרצחים. איך תכריז מלחמה על בל"ד? זו מפלגה ישראלית!

ציטוט:
מה הפיתרון שלך להפסיק את התנהגות וההיתנהלות שלהם?

לו הייתה לי הצעה יעילה, כבר הייתי רץ לכנסת. זה שאין לי הצעה יעילה לא אומר שאני לא יכול לציין כשמישהו מציע הצעה מפגרת, שהמלך עירום.

מיטוט שלטון החוק בישראל ומעבר לאנרכיה לא יפתור את הבעיות שלנו. גם מעבר לדיקטטורה לא.

ישן 30-10-2010, 20:32
צלמית המשתמש של רועי AZ

ברור.. הטיעון האלמותי של שוללי הדיקטטורה..
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "יש עוד דברים שאפשר לעשות..."

ציטוט:
יש עוד דברים שאפשר לעשות במסגרת החוק, כדי לשים לבל"ד מקלות בגלגלים.... אבל דברים חייבים להיעשות במסגרת החוק

במסגרת דיקטטורית, ריאקציונרים כמוך וכמו הרועי הזה הם הראשונים שקולם נאלם... בדרך כלל, הם נעלמים... כך סתם במיסתוריות.

אלה שמדברים בעדה הם הראשונים להפגע/להיעלם..

תקשיב נוכלייביץ' - אני מקדש את כל האמצעים במלחמה בניאו נאצים מצפון (ומדרום).. אם אני מוכן למות למען מדינת ישראל (כנראה שאתה לא, אתה מוכיח לי את זה מתגובה לתגובה)

למות = לקבל כדור בכל מ"מ בגוף/לעלות על מוקש או מטען/למות מירי דו"צ..אז קל וחומר שאוותר על חירותי .. ביום שבו נכונן כאן מדינה שלא תלחם על חייה ולא יהיו איומים עליה - אפשר יהיה לדבר על דמוקרטיה לכולם.

הדמוקרטיה בעיניי לא קיימת כשיש מי שמנצל אותה נגדך ונגד הזכות שלך והזהות שלך..

אני כבר מרגיש כמו תקליט שחוק.. אבל אתה כנראה לא מבין את מהות העניין..

ישן 30-10-2010, 21:56
צלמית המשתמש של רועי AZ

אני מוכן למות למען מדינת ישראל - שתשקוט הארץ
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אני מוכן למות כדי להגן [b]על..."

ושלא יהיו איומים קיומיים על זהותי ושלא ינסו לשבש את זהותי היהודית ואת איך שבעצם אני תופס את עצמי כאן.

העיקרונות הקודמים לכל - בעיניי - הם קודם כל מדינה יהודית, בית לעם היהודי מתוקף זכותינו הטבעית וההיסטורית.

"הכרזה זו של האומות המאוחדות בזכות העם היהודי להקים את מדינתו אינה ניתנת להפקעה. זוהי זכותו הטבעית של העם היהודי להיות ככל עם ועם עומד ברשות עצמו במדינתו הריבונית"

ואם מישהו שולל את זה, אז יש לשלול אותו!!

ישן 30-10-2010, 22:19
צלמית המשתמש של רועי AZ

לא מתוק..
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "תודה על שהוכחת את הנקודה שלי,..."

ציטוט:
תודה על שהוכחת את הנקודה שלי, ילד הזוי

העקרונות שלך אומרים דמוקרטיה מעל הכל .. גם אם זה אומר ויתור לאוייבים וניסיונות "להילחם" בהם לפי החוק שעה שהם עצמם גם מצפצפים עליו וגם מנסים להשתמש בו נגדך.

ישן 30-10-2010, 23:13
צלמית המשתמש של רועי AZ

מה לעשות... הדמוקרטיה במתכונתה הנוכחית רעה לישראל..
בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=רועי AZ]העקרונות שלך..."

אבל אתה יודע מה.. הייתי באמת רוצה לראות באיזה מצב נהיהעוד חמש עשרה - עשרים שנה מהיום במצב הנוכחי.

אני חוזה שחורות.. (מקווה שאתה לא מתנגד)

ותפסיק לתקוף אישית.. זה לא מוסיף לך כבוד...

ישן 30-10-2010, 23:58
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי FRESHMAKER שמתחילה ב "איך הם נגזלו?...ואני לא מדבר..."

אני מבין על מה אתה מדבר אבל... אתה לא מי שיחזיק במושכות כשחוקים מסוכנים כאלה בידיים שלו.

אוקיי, אני אשתדל להסביר זה עם מטאפורה (הגברת אומרת שאני טוב עם אלו).

בוא נניח שהמצב כעת הוא מצב חירום ויש מחבלים מחוץ לבית. במזל יש בידך רובה. אם תיתן אותו לחייל נאמן (ומיומן, יש להניח) הוא יכול להרוג את המחבלים ולהציל אותך, נכון?
אבל מה יקרה אם את אותו הרובה תיתן בידיים של פושע שכל שאכפת לו זה מטובתו האישית? פתאום אתה מוצא את עצמך מול קנה רובה והוא אומר לך "איפה אתה מחביא ת'דולרים?"

באותה המידה, אם היית נותן חוק שכזה בידי אנשים שנאמנותם למדינה, גדולתם ויושרם האישי אינו מוטל בספק, הרי שהחוק היה משמש לטובה.. אבל האם יש לנו בכנסת אנשים שנאמנותם למדינה, גדולתם ויושרם האישי אינו מוטל בספק? אני יכול לחשוב רק על אחד...

ישן 01-11-2010, 20:42
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
אני לא מחפש לפגוע בחופש הביטוי של אף גולש אלא אם כן הוא מגזים באופן קיצוני
בתגובה להודעה מספר 81 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אני לא קורא את כל האשכולות..."

אני פשוט כנראה לא מבין את חוקי הפורום. מה פירוש "לא לרדת לפסים אישיים"? הרי התיייחסתי לדברים שהגולש כתב על עצמו בעבר. זה משהו שנעשה כאן כל הזמן. לא רוצה להזכיר שוב גולש מסוים שנהגו באופן קבוע (כולל מנהלים בפורום) "להכניס" לו כל הזמן משום שפעם כתב כי קיים עסקים ברשות הפלסטינית והוא מכיר אישים בכירים שם. הפכו אותו למשתף פעולה ממש והזכירו את זה בכל אשכול שני שהוא כתב בו, בין אם זה היה רלבנטי ובין אם לאו. אתה יודע, נראה לי, למי אני מתכוון. וזו רק דוגמא. לאור זה, באמת שלא הבנתי מהיכן הגיעה הערתך. מה עוד שאני התנצלתי על דברי (למרות שהם כן היו רלבנטיים עקרונית) משום שאני מסכים שהגזמתי ושלא צריך להיות פוגעני סתם. מה עוד שכל מי ששירת בצבא שירות משמעותי (יענו לא הבריז ולא היה חייל בעייתי ומילא תפקיד נחוץ) ראוי לכבוד. לא כל אחד יכול להיות לוחם-בין אם מסיבות בריאותיות ובין אם אחרות.
ישן 31-10-2010, 17:40
צלמית המשתמש של רועי AZ

לא יודע אם ראית - העליתי בשרשור קודם (בהקשר אחר) קטע מנאום
בתגובה להודעה מספר 78 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "חבל שאת האיפוק הזה, שראוי להערכה, אתה לא מפגין גם בנושא האשכול"

מוקלט של ישעיהו לייבוביץ' התומך ב - "כנגד כנופיות הבנדיטים השורצות ברחובותינו, מדוע אין לנו את הכוח להעמיד פלוגות של אנשים שישברו להם את העצמות? פשוט מאוד"

(הדיון שרציתי - לא התפתח כלל)

אותי מעניין בבוא היום (עשרים שלושים שנה מהיום - ואולי פחות) כשאתה, "רוג", ואני יודעים כבר עכשיו מה עתיד להיות המאזן הדמוגרפי - איזה מצב ישרור אז בארץ והאם נוכל לשקוט אז כשם שאנו שוקטים עכשיו...

ישן 31-10-2010, 22:06
צלמית המשתמש של רועי AZ

אני מקווה שהבנתי את המשפט בכותרת (למרות שעשוי להשתמע מכך שבעינייך הוא לא אמת מידה לאף
בתגובה להודעה מספר 87 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "ממתי ליבוביץ הוא אמת מידה לדמוקרטיות ומתינות פוליטית/ציבורית/חברתית?"

עניין) המשפט האחרון בסרטון אמנם נבלע קצת.. אך גם הוא בעל חשיבות באמירתו זו

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 31-10-2010 בשעה 22:08.
ישן 31-10-2010, 01:18

בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אני מוכן למות כדי להגן [b]על..."

אבל אתה לא מבין שהוא לא מחפש לכונן משטר סטאליניסטי אלא רק למגר את האויב מבפנים וזהו. אחרי זה אפשר לחזור לשבת על הדשא באוניברסיטה ולדבר על החיים. הם משתמשים בדמוקרטיה כדי לפורר אותך מבפנים.

תראה, אני מבין כמה חשוב לך ערכי הדמוקרטיה והשימוש הלא נכון שיעשו בחוקים לא דמוקרטים אבל אתה חייב להבין שהדאגות האלה יותר מתאימות לאנשים שחיים בשוויץ ובארצות הברית . אני תמיד כותב את זה ויחזור על זה שוב- מדינת ישראל לא הוקמה כדי סתם להיות דמוקרטיה במזרח בין מליון ערבים, לשמאלנים קשה לשמוע את זה היום( לא אמרתי שאתה כזה) אבל כן, מדינת ישראל הוקמה קודם כל כדי להיות מדינה יהודית שיהייה בה צורת שלטון דמוקרטית בין יהודים . בתוך המדינה יש לך מיעוט שלא הספיק לברוח או להיות מגורש בזמן מילחמת העצמאות או שנלחם ואינו רוצה לקבל את העובדה שזו מדינתו של העם היהודי וגם אינם רוצים להיות עם אחיהם במדינה שהם מייחלים להקים בשטחי יהודה ושומרון ותמיד יגדירו את עצמם כפלסטינים תחת כיבוש ולא ירצו להיות חלק מהחברה הישראלית בתנאים הקיימים (לא לחתור תחת המדינה ולקבל אופייה היהודי) . אף אחד לא מכריח אותם להתגייר או ללכת עם טלאי ולא ללכת לצבא ולא אוכף את חוקי הבנייה שלהם וגובה ביטוח לאומי . במיוחד בשנים האחרונות אתה רואה שהאוכלוסייה הזו כמעט מייחלת לסופה של מדינת ישראל וכאילו ממתינה ליום שבו נושמד ואומרת בריש גלי שאחנו גוזלי אדמות וגם עושים מה שרוצים בכביש, במסיבות, בטיילת חוף ומסיעים מחבלים לפיגועים ואני מאמין שעם ההנהגה הנכונה שפועלת מערכים אדיאלוגים של אהבת העם היהודי ומדינת ישראל הייתי סומך עליהם שיעשו את המעשים שצריך כדי לנטרל את הבעיה הזו (כמובן כמה שיותר בלי הרג ובלי אסונות) בשביל שאנחנו נוכל לקיים כאן דמוקרטיה חופשית שאדם יוכל לנסוע לכל מקום בלי לפחד ולהרגיש בטוח בכל אזור במדינה. אתה מפחד על הדמוקרטיה אבל מה שווה הדמוקרטיה הזו שווה אם בסוף אותך יחסלו בנשק שלך ואתה רק תאשים את המשפחה במקום את הפורץ שפרץ לך הבייתה ?

נערך לאחרונה ע"י TIMON the mongoose בתאריך 31-10-2010 בשעה 01:36.
ישן 31-10-2010, 01:43
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 94 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "אבל אתה לא מבין שהוא לא מחפש..."

ציטוט:
אבל אתה לא מבין שהוא לא מחפש לכונן משטר סטאליניסטי אלא רק למגר את האויב מבפנים וזהו. .

כמובן. וככל שהזמן יעבור כך הגדרת האויב שמבפנים אשר צריך למגר רק תתרחב....זה יתחיל עם ערבים, יתרחב לשמאלנים, משם לכל מי שמעביר ביקורת על הממשל...

ציטוט:
אחרי זה אפשר לחזור לשבת על הדשא באוניברסיטה ולדבר על החיים.

זו תמימות מצידך להאמין שאחרי שנתת להם כוח אבסולוטי עליך הם יחזירו אותו.שאל את האינטלקטואלים של סין מה קרה כשהם חשבו שמאו נותן להם חופש להתבטא ולהביע רעיונות... אם תצליח להעלות אותם בסיאנס...

ציטוט:
הם משתמשים בדמוקרטיה עדי לפורר אותך מבפנים

והסטאליניסטים לא עושים את אותו הדבר?

ישן 31-10-2010, 04:22
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 96 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "אני חותך לישון ואתה די מתעלם..."

ציטוט:
אני חותך לישון ואתה די מתעלם מדברים החשובים שאני רושם לך

אתה ערכת לאחר הפרסום, בזמן שאני הייתי עסוק בלשמור על חומה של גברת רוג ותוך כדי כתיבת תגובה... כך שלא הבחנתי בתוספת אלא עד עכשיו...

ציטוט:
ועדיין מסרב לגנות הערבים

לא ידעתי שזה מה שמצופה ממני... והייתי לי התחושה שהשוואת התנהגות בל"ד לחזירים הבהירה את תחושתי בעניין. אם לא אז אהיה יותר ברור:

הכרוז הזה הוא עוד נדבך נוסף בשורה ארוכה של שרצים שהשריצה בל"ד, מפלגה שמושתת על עקרונות של שנאה, גזענות ומדיניות שאיננה אוחזת במציאות. מבחינתי אין שום הבדל של ממש בין בל"ד לבין כ"ך ואני מקווה שהראשונה תלך בדרכה של האחרונה כלומר תוצא מחוץ לחוק.

ציטוט:
ורק להאשים אותנו בני עמך ותרבותך.

חס וחסיסה! במה אנחנו אשמים שבל"ד מפרסמת שטנה?
אני פשוט אומר, ישר ולעניין, שהתדרדרות לדיקטטורה איננה תשובה לכך והיא מקבילה, אני חוזר שנית, לפתרון של הרפס בפה על ידי יריית כדור בראש.

ציטוט:
בכל מקרה זה כייף לחדד את העמדות בדיון פורה וחריף

הנני מסכים

ציטוט:
, לילה טוב !

שינה מתוקה
חלומות פז

ישן 30-10-2010, 18:47
צלמית המשתמש של רועי AZ

אבל הם לא רואים בעצמם ישראלים!!!!!!!!!!! הם רואים בעצמם אויבים שלנו ומזדהים עם מעשיהם
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=TIMON the..."

ציטוט:

אנחנו כבר במלחמה עם המרצחים. איך תכריז מלחמה על בל"ד? זו מפלגה ישראלית!

מיטוט שלטון החוק בישראל ומעבר לאנרכיה לא יפתור את הבעיות שלנו. גם מעבר לדיקטטורה לא.

המעבר לדיקטטורה יסתום לך את הפה וזה מה שמפחיד אותך ומפריע לך, לא אלה הקוראים ופועלים להשמדתינו וזה שורש הבעיה!

ישן 30-10-2010, 18:30
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
כן, נסה לייסד בארה"ב מפלגה שתביע תמיכה בפיגועים נגד ארה"ב...
בתגובה להודעה מספר 114 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "[QUOTE=FRESHMAKER][b] במדינה..."

ותגלה שזה ממש לא נוח.
נסה להקים מפלגה כזו בגרמניה או בצרפת - ותראה שזה לא הכי
נעים.

בבריטניה הם אכן מאוד ליברליים - ומצבם גרוע בגלל זה, כמעט
כמו מצבנו.

מדינה נורמלית לא מאפשרת למפלגה שחרתה על דגלה את
החברתה, לרוץ בבחירות. לכהנא לא נתנו לרוץ, בגלל סיבות
הרבה פחות מפחידות מאלה שמיוחסות לבל"ד. הסיבה לכך היא
פשוטה: הוצאת בל"ד מההתמודדות, עלולה לגרום לחרם קלפיות
ערבי - וחרם קלפיות ערבי משמעו מחנה שמאל של שליש כנסת,
ותו לא. בבג"ץ יושבים אנשים רציניים - ואין מצב שיתנו לכזה
תרחיש-אימים להתממש.

אם הסוגייה הייתה רק חוק הבחירות ככתבו - הרי שאין שאלה
שבל"ד אכן מערערת על זכות הקיום של ישראל כמדינה יהודית
ודמוקרטית, לפחות כפי שכהנא עשה, בעת שנפסל ב1988.
ההבדל הוא שחסימת כהנא לא משנה את גודל הגושים (מצביעיו
יעברו למפלגה אחרת), בעוד שחסימת מפלגה ערבית עלולה
להביא לחרם קלפיות, מהסוג שגרם לתבוסת אהוד ברק ב2001,
להפוך לקטסטרופה...
ישן 31-10-2010, 20:56
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

כתבת "הפריעו לפעילותה" ולא "הפריעו לקיומה" - ולכך יש אינספור דוגמאות...
בתגובה להודעה מספר 129 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אין שום מפלגה בארה"ב שהפריעו לפעילותה בעשורים האחרונים"

לך קרא על אינספור הפילוגים במפלגות הקומוניסטיות הפצפוניות
למיניהן, שאחת-אחת נחדרו בידי הממשל ופוררו עד שהממשל הבין
שבאמת אין טעם לבזבז עליהן זמן (די דומה למצפן אצלנו - רק
ששם היה מדובר במפלגות ממש, ולא בגוף שאשכרה הוציא מתוכו
מחבלים...).

גופי מיליציה מיניהם שנראו כחוצים גבול טעם טוב בפעילותן וסגנונן, עברו ים הרפתקאות לא נעימות, שהגיעו לשיאן ברובי
רידג', למשל...

שלא תהיינה טעויות - אני ממש לא מגנה אתץ הממשלה הפדראלי
על כך שהוא פעל במקרים שתיארתי - הלוואי ואצלנו היו נוהגים
כך. תופעות מסוכנות רבות היו נמנעות, ובוודאי שלא היינו
מוצאים חברי פרלמנט על ספינות שעליהן מתעמתים פיזית עם
לוחמי צה"ל (נסה לדמיין חבר קונגרס, למשל המסלמי קית'
אליסון, על ספינה בנוסח המרמרה - אתה חושב שהאיש היה
ממשיך לכהן שנייה נוספת?).
ישן 01-11-2010, 18:02
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

גם היום, גם בשנות השבעים
בתגובה להודעה מספר 131 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אנחנו מדברים היום או על שנות השיבעים וקודם להן?"

פעילות הקומוניסטים בימי המלחמה הקרה לא דמתה בכלל לפעילות
בל"ד, ואתה יודע זאת.
הקומוניסטים בארה"ב (שכאמור, היו ה-ר-ב-ה פחות מזיקים
מבל"ד, הן הצהרתית והן בפועל) הוטרדו בלי סוף, ומפלגתם רוסקה
בעצם ע"י פעילות אנטי-חתרנית מוצלחת במיוחד.
אני לא שמתי לב לנסיונות שלטוניים לפורר את בל"ד (לו היו כאלה,
היינו שומעים על כך מזמן מ-NIF ושופרותיה...) באמצעים שכאלה.

אין מה לעשות - ארה"ב ידעה לטפל בגורמים עויינים (ושוב,
הקומוניסטים אינם עויינים לארה"ב באופן שבו בל"ד עויין
לישראל), בעוד שישראל נמנעת מכך, מחמת חולשת המערכת
הנבחרת בהשוואה למערכת הלא-נבחרת.

אגב, לא רק ארה"ב יודעת להתגונן יותר מאיתנו - גם צרפת
יודעת, דנמרק יודעת, הולנד יודעת (וכולן ליברליות יותר מישראל
באופן כללי) - ורשימת חוקי המינרטים/בורקה/אנטי הגירה,
מלמדים על כך.

הן לא מצליחות באופן מלא - אבל בוודאי שהן מצליחות יותר
מאיתנו. נסה להעביר חוק בורקה שכזה בישראל, או חוק איסור
מינרטים...

אצלנו אפילו הוראת השעה בחוק האזרחות, הצליחה לשרוד רק בנס את מבחן בג"ץ הקודם (6 נגד 5), והפעם כנראה שלא תשרוד אותו - שכן בייניש דאגה לסיבוב נוסף...
ישן 01-11-2010, 20:54
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

בתגובה להודעה מספר 133 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "לא צריך לבלבל כאן בין נושאים-אין קשר בין לבישת בורקה ובין קיומה של מפלגה חתרנית"

אין שום בלבול - שני הנושאים נוגעים לאותה סוגייה - יכולתה של מערכת שלטונית להתמודד מול מיעוט אירידנטי. בישראל אין למערכת כל יכולת שכזו בגלל שהגורמים השלטונית הלא-נבחרים - יטרפדו כל פעילות שכזו, גם אם המחוקק והבוחרים יתמכו בה בגדול.

תלונות בל"ד על השב"כ ידועות ומשעממות (חנין גם טענה שמסתערבים זרקו אבנים בהתפרעות הערבים בזמן העצרת של מרזל באום אל פאחם - אז היא טענה...). אין שום דמיון בין פעילות
לזיהוי מרגלים למען האוייב שמתבצעת בקרב אנשי בל"ד (שוכבר הביאה לחשיפה של כמה מהם (ובהם הדוצ'ה המקורי), לבין פעולה שמטרתה טרפוד פעילות של מפלגה שאיש מאנשיה לא חשוד בריגול, אלא סתם בחוסר אהדה...

מדינות אירופה אכן רק מתחילות לפעול בכיוון הנכון - אנחנו אפילו קרובים לפעולה בכיוון הזה.

לא יעזור, פרט לבריטניה (שמצבה הרבה פחות גרוע, מהטעם הפשוט שיש לה הרבה פחות אוכלוסייה עויינת באופן יחסי), אנחנו במקום האחרון בעולם המערבי בכל מה שנוגע לפעילות מול האוייב.

אתה חושב שאני מייחס את זה לסובלנות, אבל האמת היא שלדעתי זה נובע משלוש סיבות אחרות (כל סיבה וחלק האוכלוסיה שעומד מאחוריה - אך יש חפיפה חלקית בין הקבוצות) :
1. ציניות - הערבים מהווים חלק עצום ממחנה פוליטי מסויים,
ואותם אנשים מאמינים שניתן להשתמש בערבים מבלי שהדבר
יהיה מסוכן באמת. הרחקת הערבים מהקלפיות באמצעות אכיפה של חוקי הבחירות נגדם תביא לסכנה של אובדן שליש מקולות
המחנה.
2. מילייה חברתי חו"לי - חלק מהגורמים המכריעים לגבי אכיפת החוק מסתובבים במילייה חברתי-אקדמי שבכלל לא נמצא כאן בארץ, אלא יושב בעיקר באוניברסיטאות בחוף המזרחי של ארה"ב, ושם יש "נאור" ו"לא נאור" ("ליברל" ו"שמרן").
3. חולשה - מה שמאפיין פוליטיקאים בכל מה שנוגע להתמודדות עם האתגר של ביה"מ העליון. חוסר יכולת להגדיר מהם גבולות השפיטה לרשות שאינה נבחרת והפכה לחזקה בהרבה מאלו שכן נבחרות.

אף לא אחת מהסיבות לאי-הטיפול בבעייה של בל"ד קשורה בסובלנות לדיעותיה.
ישן 01-11-2010, 22:29
מנהל

בארה"ב חברי המפלגה הקומוניסטית נחשדו ביותר מאהדה לאויב
בתגובה להודעה מספר 134 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אין שום בלבול - שני הנושאים..."

היו ביניהם שאשכרה עסקו בריגול-ע"ע הרוזנברגים למשל. הייתה בארה"ב חרדה אמיתית, ודי מוצדקת, מריגול סוביטי באמצעות אזרחים אמריקאים קומוניסטים.
לגבי התאוריות לאי הטיפול בבל"ד-אף אחד לא מפריע לימין כשהוא בשלטון "לטפל" בבל"ד ולהעמיד במקום את בית המשפט העליון אם הוא יעמוד בדרך. יש לימין בעניין זה שיקולים שונים ורלבנטיים. אני מניח שבין השאר גם הידיעה שדיכוי האפשרות לביטוי פוליטי בדרכים המקובלות יכול לגרום יותר צרות מאותו ביטוי פוליטי, אלא אם כן הדברים מגיעים לקיצוניות.
בארה"ב המיעוט היחיד שאפשר לקורא לו אירדנטי הוא דווקא המקסיקני, ויש בהחלט פעילות מאורגנת של לאומנים מקסיקנים בארה"ב שמקדמים בגלוי השתלטות על השטחים שארה"ב כבשה ממקסיקו. אף אחד לא עוצר אותם והם פעילים למדי בעיקר בקמפוסים בדרום קליפורניה ומקומות אחרים.
ישן 01-11-2010, 22:39
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

ביקשת שאני לא אחזור לשנות השבעים - ואתה חזרת לשנות הארבעים...
בתגובה להודעה מספר 135 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "בארה"ב חברי המפלגה הקומוניסטית נחשדו ביותר מאהדה לאויב"

מכיוון שאת הדיון הארוך לגבי חוסר היכולת של המערכת הנבחרת
להתמודד עם הלא-נבחרים, ליבנו בהמוני אשכולות - זכותך לחזור על הטענה (חסרת השחר, לדעתי) ש"איש לא מפריע לימין לטפל
בעליון כאשר הוא בשלטון", ואני אמשיך לדבוק בכך ש"בישראל,
לנצח בבחירות אינו מספיק בכדי לזכות בשלטון - אם אתה
מהימין"...

המקסיקנים הם מיעוט אירידנטי-דה-לה-שמאטע. על כל מקסיקני
שקורא לנתק את טקסס, ניו מקסיקו, קליפורניה ואריזונה - יש
5878975689 מקסיקנים שמנסים להתגנב למדינות אלה מדי
לילה - ושאיפתם להיות אמריקנים לגמרי.
ביום שאנחנו נתמודד עם אירידנטה שכזו (שני ערבים בל"דים,
ומליוני ערבים ציוניים נלהבים), גם אני אהיה שלו כמוך...

נכון לעכשיו, ה-FBI מנטר ומעיק על פעילותם גורמי מיליציות
חוקיים למהדרין (עפ"י התיקון השני וההזוי לחוקה האמריקנית),
מכיוון שחלקן אכן מדברות על התנגדותן לממשל הפדראלי
ולמיעוטים כאלה ואחרים. חופש הפעולה שלהם, בהשוואה לזה
של בל"ד - הוא אפסי.
ישן 01-11-2010, 22:53
מנהל

לא ביקשתי כלום, שאלתי אותך למה אתה מתכוון
בתגובה להודעה מספר 136 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "ביקשת שאני לא אחזור לשנות השבעים - ואתה חזרת לשנות הארבעים..."

בגלל פרשיות ריגול בשנות הארבעים והחמישים, האצבע הייתה על הדופק גם אחר כך, וכך הגיוני וראוי וגם השב"כ בוודאות מנהל מעקב אחרי אנשי בל"ד (מעקב שגם מניב פירות). אין שום מניעה לממשלת ימין "לטפל בבג"ץ". לבג"ץ אין גייסות והמדינה גם יודעת להתעלם מפסיקותיו לעיתים.
מקסיקנים חודרים לארה"ב, וזה מסתדר מצוין עבור הלאומנים המקסיקנים בארה"ב ממש כשם שזכות השיבה קוסמת לאנשי בל"ד בישראל...ואם אתה חושב שאין הרבה מאוד אמריקאים בקליפורניה שחוששים מ"איום דמוגרפי" בדומה לזה שחשים בישראל-אזי אתה טועה. יש לא מעט אמריקאים שלוקחים מאוד ברצינות (יותר מדי ברצינות לטעמי) את האיום באירדנטיות של המקסיקנים. והנקודה היא שאף אחד לא עומד בדרכם כל עוד הם לא מפרים את החוק.
ואה כן-חופש הפעולה של הקבוצות השונות והקיצוניות בארה"ב (ויש הרבה מאוד כאלה) הוא עצום כל עוד הן נמנעות מפעילות לא חוקית. מעקב של האף בי איי יש כמובן, כמו שיש לקבוצות קיצוניות בישראל, אבל אף אחד לא מונע מהם פעולה חוקית. וזה כולל אפילו עצרות בוטות של ניאו נאצים.
ישן 01-11-2010, 17:57
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

המצע של בל"ד על שלל פלפוליו - לא עומד בשום צורה בדרישות החוק
בתגובה להודעה מספר 143 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "גם בל"ד מסתתרת מאחורי פילפולים משפטיים-העלתי את זה כאן פעם"

רשימת הסוציאליסטים שנפסלה ב1965, ועתרה לבג"ץ המפורסם
ב-1965 (ימי הבג"ץ הלא-פוליטי...) הייתה קילומטרים פחות עויינת
לזהותה של המדינה בהשוואה לבל"ד.

כל פלפול שניתן לטעון שקיים אצל בל"ד, ניתן למצוא גם אצל כהנא -
וכהנא נפסל.

אין דרך לעקוף זה: בל"ד לא נפסלת ממניעים פוליטיים, שכן בג"ץ
הוא גוף מוטה פוליטית. אנחנו מנהלים את הדיון הזה 50000פעם, והוא תמיד ייראה אותו הדבר: אתה מגן על בג"ץ,
ואני תוקף אותו. אתה יכול לטעון שזה בגלל שאתה איש שלטון החוק ואני פאשיסט ימני מצוי (אבל אני נותן לך קרדיט שאתה
הרבה יותר רציני מכדי לטעון זאת...), או לקבל את זה שבכ"ז
אתה מודע לכך שבג"ץ נוטה לפסוק בצורה שמתאימה לך בדר"כ...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:17

הדף נוצר ב 0.24 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר