לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים אל פורום המילואימניקים חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מילואים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-10-2010, 19:34
  mikitzahor mikitzahor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.10
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי אנטיתזה שמתחילה ב "קפץ לי עוד רעיון פשוט לראש אז..."

וואו, באמת שיחקתם אותה שניכם! כל הדוגמאות מאוד יפות ונראות לי מתאימות לאללה. אני לגמרי רואה את עצמי הולך עם חולצה שכל אחד מהסמלים האלה מודפס על החזה..
לטעמי, הדוגמא האחרונה (זו שאני מגיב לה) היא הכי יפה אבל בכל מקרה אני אשלח את כולן ביחד עם הצעת השם ושיבחרו מה שיבחרו.
שתי בקשות קטנות לי:
1. יש מצב להוסיף את שם הגדוד לסמל עצמו? אפשר אגב רק בגירסא של חמשת הצבעים, שאר הגרסאות (השחור לבן והצבע רקע הלא אחיד) לא נראות לי רלוונטיות.
2. יש מצב למשהו בכיוון של השם אשל? פשוט באופן אישי זה השם המועדף עליי מבין השניים ולא הייתי רוצה להזניח אותו... כמובן שאין צורך בעלים המדוייקים של האשל (ולא שיש לי מושג איך הם נראים..) אבל גם כאן הייתי מבקש אם אפשרי להוסיף את השם לסמל עצמו. לגמרי אפשרי מבחינתי לחזור לכיוון של היצמדות למאפיינים של סמל החטיבה עם שינויי מיקום כלשהם והוספת השם, גם אם יבחר השם אלון.

תודה רבה רבה רבה לכם על ההשקעה והרצון לעזור, אני תמיד אשמח לראות עוד רעיונות אם יצוצו לכם
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-10-2010, 22:28
  mikitzahor mikitzahor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.10
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי shlomz שמתחילה ב "[QUOTE=mikitzahor] 2. יש מצב..."

חחחחחחחחחח, על הכיפאק!

אנטיתזה, אני מבטיח לשלוח לך את החולצה הראשונה שתודפס.

חברים יקרים, בלי קשר ליציאה של שלומז, אחרי שהתייעצתי עם כמה חברים נראה לי שאני יורד מהשם אשל. היה לי סיפור נחמד מאחורי השם שחשבתי שיכול להתאים אבל השם עצמו באמת נשמע קצת מעפאן...
אז אני נשאר עם אלון, אשלח לקודקודים את הסקיצות שלכם ונקווה שזה יתפוס כי אני מ-א-ו-ד מבסוט מהתוצאות.
אם למישהו יש איזה תוספת או רעיון אחר ככה של הרגע האחרון אני אשמח לראות, אני בכל מקרה אעביר את ההצעה עם הסקיצות בתחילת השבוע הבא ואשמח לחזור ולדווח לכם מה יצא מכל זה.

שוב תודה לכם על ההשקעה והרצון הטוב

נערך לאחרונה ע"י mikitzahor בתאריך 25-10-2010 בשעה 22:34.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:59

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר