לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים אל פורום המילואימניקים חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מילואים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-01-2007, 14:53
  toni2ton toni2ton אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.11.05
זה לא טנקים... זה חרמ"ש
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי offerd שמתחילה ב "ואיפה הטנק ? זה גדוד טנקים ? לא שאני לא שמח על הנגמש"

בתקופתי, באמצע שונת ה-90, היו מספר פלוגות חרמ"ש ברצועת עזה (עד שאיחדו אותם לגדוד "שמשון" בזמנו) - סיפור מעניין לשעצמו, מכר שלי עיצב את סמל הגדוד, ואני שקעתי לאלמוניות של הצבא.
את הסמל הנ"ל הכנתי עבור מ"פ של אחת מאותן פלוגות (לפני שהתאחדו לגדוד), שהעביר בתורו אותי למפקד שני של אחת מפלוגת המילואים שהיו ביהודה, שעבורו עשיתי משהו בסגנון.

להכין סמל, זה עבודה של מספר שעות (טוב לצייר את הקפלה הסיסילנית, לקח משהו בסגנון של 4 שנים)...

יהיה נחמד לדעת עוד מספר פרטים -
סוג הטנקים? איזה סמל לשלב? משהו חייתי או ?

ומספר דוגמאות לסמלי יחידות שריון:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה https://2007-uploaded.fresh.co.il/2...28/16268388.jpg https://2007-uploaded.fresh.co.il/2...28/30355840.jpg https://2007-uploaded.fresh.co.il/2...28/71849719.jpg תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-01-2007, 18:37
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
ניזכרתי!
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "מרכבות הפלדה"

ותודה לויקיפדיה!
מורג או כוכב השחר. זה גם שם מוצלח לגדוד.
שם אחר יכול להיות אגרוף המפץ או אגרוף המחץ (פראפרזה על שם החטיבה והאוגדה).
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
כשבסמל יכול להופיע המורג אחוז ביד עטויה כפפת ברזל (קצת יותר מידי פרטים) או פשוט מורג מתנופף.
כמובן שמורג מתקשר גם לטנקים ובעיקר לפריצה משוריינת.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

את התשלום על הקופירייטינג תעבירו לקרן ליב"י.

נערך לאחרונה ע"י יוסיפון בתאריך 28-01-2007 בשעה 18:40. סיבה: הוספת קישורים שנשמטו
ישן 30-01-2007, 11:06
צלמית המשתמש של יוסיפון

כלים חקלאיים בשימוש ככלי נשק
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי b.a שמתחילה ב "למיטב ידיעתי, מורג הוא כלי חקלאי בלבד"

במשך שנים רבות (בעיקר בימי הביניים) נאסר על איכרים להחזיק ברשותם כלי נשק, זאת מתוך חשש שכלי הנשק ישמשו אותם להתקוממות כנגד האדון הפאודלי או כנגד שליט המדינה.
זו הסיבה שכלי עבודה חקלאיים הפכו לכלי נשק (כך לגבי הקילשון, גרזן ההאבארד, פטיש הלחימה - באירופה. אלת הקאטנה, הנונצ'קו וכלי דיש אחרים - במזרח הרחוק, אפשר גם לציין את שוט שלושת הפרקים הסיני שגם הוא שימש לדיש).
באשר למורג - מטרתו של המורג היא דישה - כלומר, הפרדת התבואה משיבולים למוץ, תבן וגרגרים (פעולה שמתבצעת הגורן אחרי הקצריה ולפני הזריה - ההנפה בקילשון). ישנם כלי דיש רבים ושונים. רובם מכונים מורג. ישנו מורג ידני וישנו מורג הרתום ונגרר מאחורי בהמה (שור או חמור) ומכאן האיסור "לא תחסום שור בדישו" - אסור למנוע מהשור שהולך על ערימה של שיבולים קצורות לאכול מהן - זה עינוי גדול מידי עבורו.
המורג הרתום התפתך מהמורג הידני וכמובן שהלך והשתכלל (מורג עם בליטות עץ, שיניים מאבן, סכיני ברזל, סכיני ברזל דו-כיווניים = פיפיות, ומסרקי שיני מסור ממתכת). גם המורג הידני התחיל כמוט עץ, השתכלל למוט עם בליטה בקצהו, מוט עם בליטה ממוסמרת (כוכב השחר) ומוט עם כדור מחובר בחבל ובשרשרת (הפרדת הבליטה לכדור תלוי משככת את עוצמת המכה המועברת מהמוט ליד האוחזת בו).
מומלץ לבקר בתערוכת הקבע המוצגת במוזיאון הארץ ברמת אביב.

ישן 29-01-2007, 08:10
צלמית המשתמש של יוסיפון

הציור שלך יפה אבל
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי toni2ton שמתחילה ב "ניסיון 1"

לפחות עשרה צבעים (פי שניים מהמותר).
הרבה יותר מידי צהוב-אדום = צבעי חיל החימוש. מדובר על גדוד שריון וגם אם חי"ח חשוב לטנקיסטים הוא לא אמור להיות כ"כ בולט.
מה הקשר בין הדרקון לגדוד הזה?
המרכבה שלך היא סימן 2, זו חטיבה של סימני 3.

ישן 30-01-2007, 17:28
צלמית המשתמש של יוסיפון

בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי shlomz שמתחילה ב "סקיצה מושקעת מס' 1"

שלומי!

מתפלא עליך (וגם על עצמי שכתבתי מעולה!) צבעי דגל חש"ן הם הפוכים! ירוק למעלה ומימין שחור למטה משמאל. אתה צירת להפך.
אם אין ברירה (כדי למקד את קווי הקונטור של הכפפה) אז גם זה הולך, אבל שווה לנסות את השינוי הזה. אנחנו טנקיסטים. הראש לנו מרובע.

ישן 30-01-2007, 17:26
צלמית המשתמש של יוסיפון

בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי צ'פס שמתחילה ב "סחתיין על ההשקעה!"

אין בעיה עם שתי יחידות באותו השם. בטח לא כשהן בחילות שונים.

אתה יודע כמה יחידות יש בשמות: אלון, הוריקן, ולקן, געש, חנית, חרב, מחץ ועוד ועוד יש? הרבה יותר מאחת.
חוץ מזה שמורג המחץ, או מורג הברזל יהיו ייחודיים יותר ויקרצו לשם החטיבה/אוגדה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:52

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר