לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חדשות טיולים אפריל 2014 - הסתיימו עבודות הסדרת הדרך לדיר עזיז ע"י מועצה אזורית גולן. ניתן לשוב ולטייל באתר. הסגירה שהתקיימה באזור דרך בורמה מערב, הסתיימה וניתן לטייל באתרים כרגיל. עקב סיום עונת החורף שביל מספר 9363 (סימון שבילים כחול) שבשמורת נחל שורק נפתח חזרה למטיילים. נפתח מחדש מסלול נחל רקפת בכרמל שהיה סגור למטיילים. עקב פעילות צבא באזור אילת במהלך חודש אפריל אין להגיע לאתר "נ.ג. 292" מצפון לאילת. | חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מטיילים ותרמילאים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-10-2010, 22:11
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
סדר יום? מה זה?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי spiter שמתחילה ב "זקוק למידע"

אני מבין שאתה חייל משוחרר די טרי, אז בוא ואקל עליך: לא צריך להסתדר עם קבנוס, כל זמן שלא תאכל בדוכני צהבת בסמטה חשוכה. לא תצטרך להקים מחסה, בהנחה שתדע להעיף עין ולבדוק אם במיטות של הגסט האוס יש פשפשים. קצת ציוד זה כבר עניין אינדיבידואלי, אתה יכול לקחת לטוס לשם עם ארנק בכיס ולקנות הכל בזול (ולא איכותי) בשווקים המקומיים - או לשפוך ערימות של כסף על הציוד הכי טוב ומפנק שלעולם הציוד טיולים יש להציע.

לפני שהחבר'ה כאן יענו לך, אני ממליץ לך לחרוש קצת את הפורום ולהשתמש במערכת החיפוש. למרות שאנחנו עוד לא ברמת הפורום של למטייל, יש כאן לא מעט חבר'ה מנוסים שחלקו חוויות ודיעות על מסלולים, חוויות וציוד.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-10-2010, 03:47
  spiter spiter אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.01.08
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "סדר יום? מה זה?"

למה חוסר הסבלנות אני לא מבין. ובכל זאת אני אנסה להסביר את עצמי לפי הסדר.
סדר יום הכוונה היא לא באיזה שעה אתה מצחצח ומתי אתה עושה מקלחת מימייה. אלא אם אתה מצטייד באוכל לכמה ימים.. עד כמה ימים ניתן ללון בשטח כן הלאה.
וכן רשמתי "אבל אני בטוח שלא כך ניראים טיולי תרמילאים." לכן היה מיותר להסביר לי שאני לא צריך לחיות מקבנוסים.
וגם עניין הציוד ברור לי בגדול.
ואף לחרוש את הפורום, חרשתי לא מעט.
עד כאן תודה.
הכוונה הייתה, ואני מצר על כך שלא הייתי ברור מלכתכילה, היא להכווין אותי למשהו עם יותר "משקל סגולי",
כמו סיפורי "איך הלכתי לאיבוד" זו רמת פירוט שאני יכול להסיק ממנה מסקנות, וללמוד מנסיונם של אחרים.
נתונים יבשים וכללי אצבע על צהבת אני לא צריך. וכמה ליטר תרמיל גב לקנות ואיזה מערכת גב תיהיה לו,
ושאפשר לישון בגסט האוס (אז למה מוכרים שק"שים למינוס 40 מעלות?) אני יכול להסיק
מהטיולים הקצרים שעשיתי עד כה בחיי.
מקווה שהבהרתי את עצמי.
(למשל פורום למטייל שהזכרת כאן, זו דוגמא למשהו שחיפשתי, תודה)
ישן 01-11-2010, 08:52
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
חוסר סבלנות? ממש לא
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי spiter שמתחילה ב "למה חוסר הסבלנות אני לא מבין...."

ואם השתמע כך מתגובתי, אני מתנצל.

הכוונה היא שכדי ליהנות מטיולים וטרקים בחו"ל, מומלץ לשכוח חצי מהדברים שלימדו אותך בצבא. יש הרבה קווים חופפים בין תחומי צבא וטיולים, אבל כמה שהם הפוכים לגמרי. בצבא אתה עושה מסע כי אתה חייב, בטיולים אתה עושה מסע כי אתה רוצה. ביקשת לסגור רשימת ציוד, לכן נתתי לך נקודות לשיקול דעת.

בגדול רוב הטיולים במזרח אסיה - הן באיזורים מיושבים והן טרקים - מבוססים על שימוש במשאבים מקומיים. כשמדובר במדינות עולם שלישי כמו אלה שהזכרת, למדינה המארחת יש אינטרס שתוציא כמה שיותר כסף ותקבל כמה שיותר נוחות. באחוז הגדול של המקרים אתה יכול לבנות על לינה בגסט האוס, אכילה במסעדות/בתי אוכל לאורך הדרך, וכו'. טרקים עם סחיבת אוכל ולינה בשטח תמצא דוקא במדינות מבוססות כמו ארה"ב, ניו זילנד ואירופה.

לי יש שק"ש סינטטי למינוס 5, הוא הספיק בשביל כל טיול שעשיתי עד היום. חוץ ממנו אני אישית ממליץ בחום על מעיל גשם טוב מגורטקס, וזוג מקלות הליכה - אלה פריטי ציוד שלרוב לא זוכים לתשומת לב בארץ, בגלל הרבה סיבות שכולן לא נכונות.

ושק"ש למינוס 40 מוכרים בשביל היום שבו תצא לטרק חורף בסיביר

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:46

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר