לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-11-2010, 17:00
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
לא נכנעתי - אני לא טיפוס שנכנע בטח לא לכמוך..
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אני לא ממחזר, רק חוזר על..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue

כבר נכנעת?

הבעיה היא שאתה מותח את הגבול יותר מדי, אנחנו מטיחים הכפשות אישיות וכינויים כבר יומיים לא בא לי להחסם בגללך...

תהיה ענייני, בטח שאל תעליל שטויות.. אני מעולם לא קראתי לרצח של אף אחד, בטח לא של יהודים (אלא אם הם עבריינים - והם צריכים להיות מוצאים להורג) וגם לא של ערבים חפים מפשע (ויש כאלה)...

אני חושב שבאויבים צריך להלחם בכל דרך והאטימות אם כבר היא אצלך ולא אצלי. זו דעתי ואל תנסה לשנות אותה!

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 01-11-2010 בשעה 17:04.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-10-2010, 19:54
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
כן.. זה מהווה איום רציני לשלומך ולשלום בני משפחתך
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי s27

בכל פעם אני מוטרדת מחדש מכמות השנאה ששוררת כאן. בכזו קלות אתה מאחל לאנשים למות/להיפצע/
להפוך לנכים לצמיתות? לאזרחים תורכים תמימים, בני אדם בדיוק כמוך וכמוני, שלא עשו שום דבר רע לאף אחד?
לנשים תורכיות?
לילדים תורכים?
ריבונו של עולם, מה זה הפאשיזם הזה? מה הם עשו לך?

הם לא עשו לי כלום.. הם פשוט הכריזו עלי כאויב ומציירים אותי כסכנה המרכזית לטורקיה..
הם בחרו להיות נגדי ובעד האויב שלי, שלחו פעילי טרור לפרוץ מצור חוקי על האויב שאני בעימות איתו ותקפו חיילים שלי..

והם מקיימים הפגנות ענק נוטפי ארס ושנאה נגדי...והם באופן כללי נחותים מאוד ובגלל זה הם לא מתקבלים לאיחוד האירופי (והסרט אקספרס של חצות המבוסס על סיפור אמיתי ושהבמאי שלו הנתצל על אופן הצגתם, תוך ליקוק תחת ב 2004, עשרים ושש שנה אחרי צאתו לאקרנים - הוא המציאות לאשורה בטורקיה- אני בטוח שגם ארבעים שנה אחרי)

אז במקום לשנוא אותך, כי למעשה את קורבן הנאורות והשלומיסטיות - אני שונא את האוייבים שלי.....

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 31-10-2010 בשעה 19:58.
ישן 31-10-2010, 20:02
  s27 s27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.10
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "כן.. זה מהווה איום רציני לשלומך ולשלום בני משפחתך"

א.
ציטוט:
כי למעשה את קורבן הנאורות והשלומיסטיות

לאמרת הכנף הדמגוגית הזאת אני אפילו לא מתכוונת להתייחס.

ב. טוב לדעת שאזרחים פשוטים מהעם התורכי (נשים, זקנים, ילדים) הם האויב שלי (ושלך)...וואלה? :O

יש הבדל גדול מאוד בין לראות בממשלת תורכיה ובשאר הגורמים שם ששיתפו פעולה עם המשט הזה אויב, לבין לרצות שאזרחים תורכים תמימים שאין להם שום קשר לאירוע ושבאמת לא מעורבים בשום דבר ימותו בפיגועים, ייפצעו או יהפכו לנכים. קאפיש?
אני חוזרת על השאלה שכבר הפניתי כאן לאחר: איך הרגשת כשראית את ההמון הפלשתיני בעזה ורמאללה צוהל לאחר פיגועי ה-11 בספטמבר? נורא התרגזת (כמו כולנו), נכון? אז למה אתה צריך להיות כמוהם ולשמוח לאיד כשאנשים תמימים מעם אחר (תשנא את הממשלה שלהם, כמה שתשנא, כן?) נפגעים ולקוות שהם ימשיכו להפגע?

נערך לאחרונה ע"י s27 בתאריך 31-10-2010 בשעה 20:07.
ישן 31-10-2010, 19:58
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי Leopad שמתחילה ב "למה בבל"ת"

לפי ההגדרה שאתה הבאת, טורקיה לא מתאימה להגדרה כמדינת עולם שלישי:

בלינק שאתה הבאת הנה ההגדרה:
  • ברובן מתקיים משטר אוטוריטרי, דיקטטורי או מלוכני. - לא היה בטורקיה עד לפני כשלוש שנים
  • שחיתות שלטונית ברמות גבוהות. - בטורקיה השחיתות השלטונית איננה גדולה מזו שבארץ
  • שירותי בריאות מינימליים הגורמים תחלואה גבוהה בקרב האוכלוסייה: תוחלת החיים נמוכה ותמותת תינוקות גבוהה. - שירותי הבריאות בטורקיה הם בסדר גמור, טובים בהרבה מכמה מדינות מזרח אירופאיות
  • שיעורי ילודה גבוהים, אשר יחד עם תוחלת החיים הנמוכה, יוצרים פלח רחב של אוכלוסייה צעירה. - לא יותר מאשר במרבית מזרח אירופה
  • רמת הכנסה לנפש נמוכה. - נמוכה בהשוואה למי? לברוולי הילס או פודאנק אלבמה?
  • אחוזי האבטלה גבוהים מאוד; לחלופין, שיעור עובדים במשכורות נמוכות גבוה במיוחד.- כמו בישראל וארה"ב?
  • שיעורי אלימות גבוהים. - מה?
אז זהו. טענת. טעית. רד מהעץ.

ישן 01-11-2010, 07:37
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "האם העובדות הללו נשאבו מתוך..."

הוא הביא את וויקי כמקור לטענתו שטורקיה היא מדינת עולם שלישי. אני לקחתי את הלינק שהוא הביא והבהרתי למה הלינק מוכיח דווקא שהוא טועה.

בטורקיה, כמו בכל מדינה יש שחיתות שלטונית. למשפחות הכסף הטורקיות (מי שהיה בטורקיה בוודאי הבחין בSA הרבה - SA הוא סמלה של משפחת Savanje [איות פונטי, לא בטוח איך מאייתים כמו שצריך]). דברים בסדר הגודל של אולמרט יש שם אבל מבדיקה מהירה של אתרי החדשות באנגלית לא הצלחתי למצוא שום ידיעות על פרשיות שחיתות גדולות.
כאשר מדובר בשחיתות, ברווז, חובת ההוכחה היא על מי שטוען שיש.

לגבי שירותי הבריאות, על פי אתר הWHO (ארגון הבריאות העולמי) צפי החיים הממוצע הוא 71.8 שנים

בקובץ PDF לגבי סטאטוס הבריאות של טורקיה נאמר שהיא אומנם פחות מהממוצע האירופאי אך המצב טוב. באותו קובץ PDF תוכל גם למצוא נקודה למחשבה לגבי הסטאטוס של טורקיה כמדינת עולם שלישי 96 אחוז מהטורקים מעל גיל 15 יודעים קרוא וכתוב.

המקור: World Health Organization
http://www.who.int/countries/tur/en/

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:57

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר