לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-11-2010, 18:58
  מיכאל חי מיכאל חי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.10
ספרד: בת 10 ילדה תינוק

בבית חולים בדרום ספרד הופתעו לקבל יולדת צעירה, שבקושי מלאו לה 10 שנים. למרות החששות מסיבוכים בתהליך, ילדה האם הטרייה תינוק בריא ומאושר. "זה דבר מאוד מקובל בקהילה שלנו", הסבירה הסבתא שתגדל את הנכדה. דה בת 10 מרומניה הביאה לעולם בשבוע שעבר תינוק בריא, וזאת למרות גילה הצעיר. הלידה נערכה בבית חולים בדרום ספרד וכעת הועבר התינוק החדש למשמורת אצל הוריה של הילדה - שהם גם כעת גם סבא וסבתא מאושרים.
מיד לאחר הלידה צצה השאלה בדבר זהותו של האב. גילו לא ידוע במדויק, אך הרופאים סיפרו כי גם הוא קטין. כמו כן, נמסר מבית החולים כי הילדה נכנסה להיריון ב"הסכמה", מאחר שבאזור שבו היא גדלה מקובל להרות בגיל מוקדם ואף אמה ילדה אותה כשהייתה קטינה.
לצוות הרפואי בבית החולים סיפרה הסבתא הגאה כי בתה, היולדת הצעירה, חיה כבר זמן מה עם אהוב לבה, אביו של התינוק, וזאת באישור ובברכת שתי המשפחות. מבית החולים נמסר כי הלידה הסתיימה בשלום, למרות שהיו צפויים סיבוכים קשים ומשמעותיים בשל גילה של היולדת. http://www.mako.co.il/news-world/in...htm&Partner=rss
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-11-2010, 20:08
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "נשמע מוזר מאוד, שבגיל כזה..."

זכור לי על מקרה של ילדה ישראלית שהחלה לקבל מחזור בגיל 8 לפני כמה שנים

שמע, אני לא אומר שזה נכון להכנס להריון בגיל 10 (להיפך). אני לא אומר שזה בריא. אני לא אומר שזה כדאי. אבל עובדתית היכולת הפיזית הייתה קיימת אצל הילדה הזו.

אלו שנטייתם לביולוגיה גדולה יותר בטח יוכלו לספר כמה זה נדיר ומה הסיכויים של ילדה בגיל הזה להגיע לבשלות מינית (גם אם לא פיזית או התנהגותית)

ככה או אחרת אני חושב שלהביא ילדים לעולם בגיל כזה הוא טירוף מוחלט. ילדים, אפילו נערים, אפילו בוגרים יחסית לגילם, לא אמורים לקחת כזו אחריות על כתפיהם, אין להם את הכלים, אין להם את הנסיון והרבה פעמים אין להם את הבגרות הנדרשת (וזה לא נאמר כדבר שלילי, ד"א)....

ישן 03-11-2010, 22:00
צלמית המשתמש של boris2k4
  boris2k4 boris2k4 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.04
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "זה לא מה שנראה לי נכון...."

ויש כאלה שימשיכו את המשפט שלך ויגידו שהתרבות היהודית היא רודפת בצע, זו פשוט עובדה. והם יהיו צודקים בדיוק כמוך. למה? כי זה נכון שיש את כל המקרים האלה בתרבויות שהזכרת, וגם יש רדיפת בצע בתרבות היהודית. הרמות כמובן משתנות, אבל זה לא באמת משנה לך. זה לא שקראת ש80% מהערבים מעורבים בתקרית אלימה בחייהם כשבשאר התרבויות זה נמוך בהרבה. הרי אתה יותר מסתמך על תחושת בטן ונסיון אישי מאשר נתונים אמתיים (אם אני טועה אשמח להיות מתוקן ולראות נתונים בקשר לזה). זה ברור שתוכל למצוא כתובת (והרבה) על מקרי אלימות בהם מעורבים ערבים, אבל אפשר גם למצוא את זה לגבי כל תרבות. ובגלל זה כתבתי שזה לא גזעני כל עוד נראה לך שזה נכון.

ישן 03-11-2010, 21:46
  regi regi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.04.09
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "לא, הנקודה היא לא שהוא נתן..."

קודם כל הנקודה היא שהוא כן נתן הערכה הגיונית ואתה כבר קבעת שזהו ניחוש ושאסור היה לו להעריך
מלכתחילה. דבר שני זה לא הפך את כל העסק לגזעני כלל מכיוון שבאמירה שלו הוא יוצא נגד התרבות
הפרימיטיבית והמזיקה של הצוענים ולא נגד גזעם. אני גם יוצא מדי פעם נגד מנהגים מסויימים שאינם
קשורים לגזענות אלא לתרבות ומסורת מסוימת אבל אם משתמע מכך משהו גזעני זה מפני שיוצא מה לעשות
מדי פעם שאותה מסורת משוייכת לאותו גזע מסוים מפני שרוב הגזע הזה שומר על אותה מסורת, או שרוב מי
ששומר על אותה מסורת משתייך לאותו גזע מסוים, אך שוב, אני לא יוצא נגד הגזע אלא נגד האוכלוסייה
ששומרת על אותה תרבות.
והעירו לך שההשוואה שלך למיידוף לא נכונה אבל אתה משום מה עדיין משתמש בה, שוב - הטענה כי
היהודים כולם רמאים מבוססת על שקר לעומת מנהג הצוענים בעניין המדובר הנ"ל שהוא לא שקר אלא דבר
מקובל בתרבותם ואף תקרא זאת בכתבה כשאמא של היולדת טענה כי לא מבינה כלל על מה פליאת
השומעים על דבר לידה זו.
ישן 04-11-2010, 00:57
  mark322 mark322 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.06
יפה
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "לא, הנקודה היא לא שהוא נתן..."

הבאת את הודעתי הראשונה- שכבר אז מתוך היכרות עם הנעשה באירופה לא היה לי ספק. אך בנוסף לזה התעלמת מההודעות שבהן כבר הוכחתי לך (על דרך השלילה) שמדובר בצועניה. ואילו אתה המשכת בכיוון השטותי וחסר הטעם הרגיל שלך.

לא רק שיצאתי נגד קהילה שבה ניצול ילדים בזוי שכזה הינו בגדר נורמה, אלא גם יצאתי נגד הכפשת שמה של מדינה שלמה! אין לי דבר וחצי דבר עם רומניה, אך מתוך הזדהות ונסיון אישי, אצא להגנתה של מדינה שהוקרבה כקורבן על מזבח הפוליטיקלי קורקט... מכירים עוד מדינה כזו שבה זה גם קורה?
איך היית מרגיש אם הייתה מתפרסמת כתבה שבה כתוב שחיילים יהודים מתעללים בפלסטינים תמימים כיוון שזו הנורמה בחברה הציונית? אופס.. כבר יש כתבות כאלה.
לא נורמה ברומניה ולא נעליים- צוענים ותו לא. והנה, גם במדינות מערב אירופאיות מובהקות כגון גרמניה, ספרד, צרפת הם ממשיכים לקיים את אורך חייהם ה"ייחודי".

אתה אולי מחשיב את עצמך כימני פטריוט, אך פה הוכחת שכשזה נוגע לאחרים- אינך טוב יותר מהדמגוג הצדקן המערבי הממוצע.
ישן 04-11-2010, 07:12
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
ככה זה בתק"ם - "לא שוכחים ולא סולחים"
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "שיט, איך תפס אותי על..."

[חוץ מלבת של יו"ר ועדת חברה בקיבוץ 'כפר באים' שלה תמיד סולחים כמובן אפילו שהייתה סוציומטית כבר בתור ילדה מפונדרקת ובכלל אף אחד חוץ מהמתנדבים השוודים לא ראה ממנה יום עבודה מגיל 15 כשהייתה עושה עיניים לכל מי שרצתה ממנו משהו ונעלמת עם המשהו שלא לדבר על המניפולציות שהייתה עושה באסיפות על ההפרטה כאילו שמישהו בכלל מכיר אותה. אוכלת בחדר אוכל כמו בהמה ונעלמת אלק לעבודה משרדית. אבל מה? כשהתחתנה עם המליאן מרחובות שעשה מסגרות מחורבנת ברפת ולקח מחיר מופקע עשו לה חתונה במשק כאילו לפחות הייתה א.ד גורדון עם כיבוד כאילו אין מיתון ואין חובות לבנקים. את 'הרב בריח' הביאו בשביל שיעשה להם חופה. אתה מבין? סבתא רבא שלה התחתנה עם שימלה משקי יוטה והשמנדריקית לא הייתה מוכנה לעלות לטקס בלי נעלי זמש מעור פיתון ושמלת מעצב ממשי קלל. זה לא המצאה שלי - תשאל את רונית מועדת טקסים וחגים ואת יונה ממחסן ביגוד חגיגי. אבל אני? לא אמרתי מלה רעה. ממני לא שמעת כלום! בעצם דווקא נחמד יו"ר ועדת חברה. אני מקווה שיאשר לי את ההחזר על כרטיסי אוטובוס לחוג יוגה ביבנה כהוצאות בריאות ופנאי]

נ.ב

אל תנסה לחמוק. זה לא רק הפאלדיום מ77 אלא גם זוג מכנסיים כחולים מידה 36. הכל רשום.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 04-11-2010 בשעה 07:24.
ישן 04-11-2010, 21:39
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
פתחתי ו'פר מה-זה-ת'אכזבתי..' לא שומעים כ-לו-ם!!
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "לא. מפורשות לא. אני מדבר..."

מן חלון מוזר ולא ידידותי שלוחצים עליו התחל והוא אומר לך טוען ולא עושה כלום ואז לוחצים שוב התחל ושוב הוא מודיע מוכן ושוב טוען ושוב נאדה...

ובטח בשתיים בלילה ההקלטה תתחיל לפעול X 20 לחיצותי והשכנים יזמינו את משטרת הקקפוניה ויעצרו אותי במתקן מיוחד של השב"כ כי יחשבו ששידרתי לאויב ורק זהבה גלאון תעמוד על המדרכה ותפגין עם לאה צמל למען שחרורי בתמורה לשחרור 1000 מחבלים, שתי מנות סושי ושוקוצ'ינו בלאדי לאטה שזה המילה האחרונה בקהווה-קהווה בסניף המרכזי ברמאללה...

אבל אני אעמוד בחקירותי ואשתוק ואומר לג'ורג' כי עד שלא אשמע את הצרצר והנמלה מדברים - גם אני לא אדבר מאומה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:33

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר