לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה  ✡ ברוכים הבאים לפורום יהדות ✡  חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > יהדות והלכה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-11-2010, 16:30
  Yinds Yinds אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.06.09
[מידע] הוכחות לאמיתות התורה

רצח רבין.גילויים חדשים.10 דקות מרתקות.חוקרים גילו את הרצח בתנ''ך לפני שהוא קרה ,לחצו כאן לראות צפייה נעימה

גילינו את תיבת נח !!! אומרים חוקרים מרחבי העולם ,לחצו כאן לראות צפייה נעימה

התנ''ך בבדיקת מעבדה, יציאת מצרים - סנסציה עולמית ! תגלית היסטורית yezias mizrayim ,לחצו כאן לראות צפייה נעימה

בראשית - סודות הבריאה והיקום ,לחצו כאן לראות צפייה נעימה

האבנים המתגלגלות - חומת יריחו נוסח יפו 2010 ,לחצו כאן לראות צפייה נעימה

מה גילו הסינים בתפילין ? ,לחצו כאן לראות צפייה נעימה

השפעת המצוה על ההילה ,לחצו כאן לראות צפייה נעימה

כוח הדיבור וכוח העין,לחצו כאן לראות צפייה נעימה

סרטון הממחיש בצורה ויזואלית את התקופה שמבריאת העולם ועד למתן התורה בהר סיני. בצירוף פסוקים מהתורה ומוסיקה,לחצו כאן לראות צפייה נעימה

נבואות שהתגשמו,לתכנן את ההסטוריה אלפי שנה קודם...היתכן?
הידעת שבתנך יש תחזיות מדהימות ומדויקות לגבי עם ישראל והעולם כולו?הידעת שבתנך יש תחזיות מדהימות ומדויקות לגבי עם ישראל והעולם כולו? ,לחצו כאן לראות צפייה נעימה

סוד הילת האדם,לחצו כאן לראות צפייה נעימה

פנים אל פנים לדבר עם אלוקים - חותם אמת !!! ,לחצו כאן לראות צפייה נעימה

המת החי מיחידת המסתערבים ,לחצו כאן לראות צפייה נעימה

הקרב האחרון - על האמונה לשנה החדשה ,לחצו כאן לראות צפייה נעימה

מוות קליני בתאונה קטלנית בצבא,לחצו כאן לראות צפייה נעימה

נשמות מספרות האם חיים רק פעם אחת ? מדענים בחשיפה מדהימה,לחצו כאן לראות צפייה נעימה

מוות קליני.כדור שהפך לי את החיים.נס רפואי,לחצו כאן לראות צפייה נעימה

רוחות בשרות הריגול,לחצו כאן לראות צפייה נעימה

יציאה מהגוף ומסע מדהים בעולמות עליונים במהלך מוות קליני,לחצו כאן לראות צפייה נעימה

מוות קליני ותיאור המשפט בשמיים ,לחצו כאן לראות צפייה נעימה

סטירה לד``ר מנגלה בתאי הגאזים,לחצו כאן לראות צפייה נעימה

אלוהים תן לי צ`אנס,לחצו כאן לראות צפייה נעימה

לחיות עם רוחות רפאים,לחצו כאן לראות צפייה נעימה

סוד המים ,לחצו כאן לראות צפייה נעימה
חזרה לפורום
ישן 04-11-2010, 13:11
צלמית המשתמש של זיו
  זיו זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Yinds שמתחילה ב "[QUOTE=זיו]זה קצת מוזר, כי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Yinds
א.אני עושה את זה בשביל לזכות את הרבים ב.אם לדברי תורה אתה אומר זבל שאף אחד לא קורא אתה באמת במצב קשה ג.אין לך מה לעשות בחיים רק לרדת על אנשים ? קיצור אני אישית לא מוחל לך על כל ההשפלות והבזיונות שעשית לי פה ה' ישלם לך .

א. כשם שמצווה לומר דבר הנשמע, כך מצווה שלא לומר דבר שאינו נשמע. דבריך כאן בפורום הם בגדר "דבר שאינו נשמע".
ב. מה שהבאת זה לא תורה. בתורה אין רוחות רפאים, אין אנשים מתים מוות קליני ואין את שאר הדברים שהבאת. אילו היית מתרכז באשכול ההלכות (שהוא באמת בגדר תורה) היה טוב לכל הצדדים. ברגע שאתה סוטה לאשכולות מהתחום ההזוי, אתה משפיע לרעה על רצינות דבריך גם בתחום הרצוי.
ג. זה לא אישי. זה רק הודעה מול הודעה. אם יש לך בעיה אישית עם הדברים, זו בעיה אישית שלך.
"השפלות ובזיונות"? אתה רומז שיש נימה של צדק במה שאמרתי? כי אני לא רואה כאן כאלה... ואגב, חוסר במחילה מראה על כך שכ-ל הסרטונים לא עזרו כלל, ונשאר בך מעט מן הרע. אדם צדיק היה מוחל מראש.

נערך לאחרונה ע"י זיו בתאריך 04-11-2010 בשעה 13:15.
חזרה לפורום
ישן 04-11-2010, 21:28
צלמית המשתמש של תבור - tar 21
  משתמש זכר תבור - tar 21 תבור - tar 21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.10.09
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי ck5760 שמתחילה ב "יש גם"

אני רואה את התורה ואת המדע כשני מסילות רכבת נפרדות: לפעמים יש מפגש ולפעמים אין, אבל זה לא משנה כי נקודת היעד שונה.
תפקידו של המדע לומר לנו מה אפשר לראות בעיניי הבשר שלנו, תפקידה של התורה לומר לנו את האמת המוחלטת.
המדען הדתי כמדען יאמר בדיוק את אותם דברים שיאמר רעהו החילוני, ההבדל יהיה שכשהוא יאמר "ספק אם יציאת מצרים התרחשה" הוא יתכוון "ספק אם יש נכון לעכשיו ראיות מדעיות להתרחשותה", אלא שבתור אדם מאמין יש לו מסקנות שנובעות ממקום אחר לגמרי מחרסים למיניהם.
ולא, אין לי שום כוונה להסביר למה התורה אומרת בדיוק את מה שאומר דרווין, אין לי שום כוונה לבוא במבוכה כשבעוד 200 שנה ימצאו איזו תאורייה אחרת שתשלח את האבולוציה לבלות בבית הקברות ביחד עם תאוריית "העולם קדמון" ז"ל, ייתכן שהתאוריה הבאה בתור תציב בפני היהדות קושיות חדשות, נקווה שהמאמינים דאז יהיו פחות לחוצים מחלק מהמאמינים היום.
לסיכום: המדע במקומו מונח. היהדות - במקומה (העוד יותר חשוב) מונחת, הערבוב בין השניים פשוט מזיק לדעתי.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:11

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר