לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-11-2010, 22:08
  חסר חיים חסר חיים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.10
דאגות לגבי העתיד

אני כל הזמן חושב על מה יהיה איתי בעוד כמה שנים. במה אעסוק, היכן אגור, ואם אהיה מאושר.
במבט לאחור, עד כה לא ממש עשיתי משהו מעניין בחיים, ובמצבי הנוכחי, אני חש מדי יום מתחים וחרדות, גם אם אין באמת סיבה לחשוש. חרדה בלתי מוסברת.
נכון להיום, אני לא מאושר. אני חי עם המשפחה שלי, ופשוט נשבר לי מהם. הם אנשים כך כך מעצבנים שזה פשוט מוציא אותי מדעתי. אבא ואמא שלי הם שני אנשים פרימיטיביים שאין לי שום נושא לשיחה איתם, בגלל שהם כל כך מיושנים ובלתי מפותחים. הם אפילו לא יודעים להדליק את המחשב, אז מה הפלא?
יש לי גם אח גדול, אחד האנשים הכי טיפשים שיש, אבל אין טעם לדבר עליו.

החלום שלי לא גדול. בסך הכל רוצה עצמאות.
עשיתי רשימה של דברים שאני רוצה שיהיו לי, ומסתבר שאין לי הרבה דרישות.
כסף כבר לא מעניין אותי כמו פעם, וממש לא אכפת לי להעביר את חיי בדירת 60 מ''ר, רק חשוב לי שתהיה ממקומת בעיר גדולה כמו ת''א או ראשל''צ. כיום אני חי בפריפריה בדרום וזה פשוט מבאס אותי.
אוטו? כן, אבל לא משהו מפואר ומנקר עיניים, משהו צנוע ופשוט. אני ממש לא מתלהב ממרצדס או ב.מ.וו. אני אסתפק ביונדאי או ניסאן. (מדהים כמה שהן זולות היום).

אישה וילדים? No Way! לא מאמין בנישואים וממש לא רוצה חיי משפחה. אני נהנה מהלבד שלי. לא רוצה את כל האחריות הזו, ומאז שהגעתי להחלטה הזו, אני מרגיש שהורדתי מעצמי מעמסה כבדה, והחיים נראים יותר קלילים אחרי החלטה כזו. הרי זה ברור לי שאם אתחתן, אני אתגרש אחרי מספר שנים, אז מה הטעם? ולגבי ילדים, אני פשוט לא רוצה. אני חושב שאהיה אדם מאושר יותר אם לא אצטרך לגדל ילדים.

אני לא יודע במה ארצה לעסוק למחייתי, אבל ברור לי שחייבים ללמוד, וכרגע אני סטודנט לתואר ראשון בכלכלה וניהול.
בגלל שאין לי הרבה שאיפות ואני לא צריך הרבה כסף כדי לקיים את אורח החיים שאני צופה לעצמי, אני לא צריך יותר ממשכורת של 8,000 בחודש. כבבר עכשיו עשיתי חישובים של ההוצאות החודשיות עם משכורת כזו, וזה בהחלט מאפשר לי לחיות כמו שאני רוצה, בדירה קטנה, לבדי, בלי בלבולי מוח מאף אחד.
אני לא טיפוס של חיי חברה, וכרגע אין לי בכלל חברים, אבל זה מתוך בחירה, אני לא רוצה קשר עם אנשים כרגע. האמת שאף פעם לא ממש היו לי חברים, זה לא מעניין אותי. אני מרגיש נוח יותר להתכתב באינטרנט עם אנשים שאני לא מכיר.

אני מסתכל על החברה של היום, ואני פשוט לא מתחבר לזה. כל היום דיוברים על פייסבוק, אייפון וכל מיני דברים שטותיים.
מי בכלל צריך אייפון? יש לי פלאפון ישן של סמסונג, שכל מה שאני עושה איתו זה להתקשר וגם זה בקושי. רשימת אנשי הקשר שלי מכילה רק את אמא ואבא שלי שאיתם אני בכלל לא רוצה ליזום שיחה בטלפון. וטוב לי, טוב לי שהפלאפון שלי סובל מחוסר פעילות בזמן שאחרים מחזיקים אותו צמוד לאוזן חצי יום.

כתבתי בכותרת שיש לי דאגות מהעתיד, ועד עכשיו לא ממש התמקדתי בזה, נתתי לכתיבה להוביל אותי.
אני לא ממש יודע ממה אני דואג. אולי מכך שאסיים תואר ולא אמצא עבודה, או שאמצא אבל בשכר מאוד נמוך.
תכלס, רק מזה אנחנו דואגים. ממצבנו הכלכלי בשנים הבאות.
גם אתם נוטים להרהר בכך מדי פעם?
מה הייתם רוצים לעשות עם החיים שלכם?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-11-2010, 22:50
צלמית המשתמש של n0thing
  משתמש זכר n0thing n0thing אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.07.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חסר חיים שמתחילה ב "דאגות לגבי העתיד"

אני בתור משוחרר יותר דואג לשילוב פסיכומטרי עם עבודה של 180-220 שעות בחודש. נראה, נצטרך לקמבן, לבקש, לצמצם בזמן פנוי.

בקשר לעתיד, יש לי כמה נתיבים שאני רוצה ליישם אותם. אבל אני שומר אותם לעצמי.

אמת, שכאשר אני מסתכל על כמה דברים שניסיתי ובסוף יצא משו אחר(אפילו לטובה), זה קצת קשה להבין למה. אבל פעם אחד ישבתי וזכרתי את כל מה שעשיתי בכמה שנים אחורה. ופתאום ראיתי, שכל הדברים האלה שלא הסתדרו כמו שאני רציתי בסוף הביאו אותי לתוצאות יותר טובות, להבנה יותר גלובלית של החיים, לשינויים בתפיסה שלי של החיים(פה הרוב צבא השפיע).

יהיה טוב, פשוט אסור לעצור לרגע עד שאתה משיג מה שאתה רוצה. וכאשר אתה משיג את זה, אתה רק מגביר קצב.
ישן 03-11-2010, 23:09
צלמית המשתמש של שמוליק
  שמוליק שמוליק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.11.01
Facebook profile

אני לא ממש מבין למה אתה מודאג לגבי העתיד.

מהפירוט שכתבת אתה לא ממש מעוניין בחיים: לא אישה לא ילדים, לא חברים ולא משפחה.

במקומך הייתי חושב על קריירה של פרה: לקום בבוקר, מישהו כבר יחלוב אותך, אחר כך לאכול ולחרבן כל היום, עוד חליבה, ואז הולכים לישון. ככה כל יום, פעם בשנה מגיע מזריע, דוחף את היד שלו, ואחרי כמה חודשים יוצא עגל. וככה חיים עד המוות.

ההורים שלך לא יודעים להדליק מחשב? ביג דיל. גם סבתא שלי לא, ואני מדבר איתה לא מעט ונהנה מכל רגע.

החלום שלך זה יונדאי עבודה משעממת ודירת 2.5 חדרים? נראה לי אפילו הדגים שלי חיים חיים יותר מעניינים מזה.

ישן 04-11-2010, 22:29
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
אני לא מאמין לך. לדעתי אתה משקר וקודם כל לעצמך.

הנמכת ציפיות? ניתוק חברתי מכוון ? הייתי שם ועשיתי את זה. סיפרתי לעצמי שאם אני רק אנמיך את הציפיות יהיה יותר קל להדחיק את המציאות, אבל זה לא עזר, זה לא פותר את הכאב. אין לך שאיפות? מעולם לא חשבת על משהו שאתה אוהב לעשות? לדעתי התשובה היא לא. יש משהו שהיית רוצה להיות אבל לדעתך אתה לא חושב שתוכל להשיג אותו. גם אם התשובה היא כן, הרי שהחיים שלך רק התחילו. צא מהבועה, חקור את העולם, נסה דברים - אולי יש משהו שממש תאהב ועדיין לא התנסית בו? לא שווה לחפש אותו במקום לאכול, לשתות ותסלח לי, לחרבן את עצמך עד המוות?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 04-11-2010, 23:18
  Helpinguser Helpinguser אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06

בהרבה מובנים אני מרגיש כמוך. שאני לא מעוניין בכלום, ולא רוצה בכלום. ואם אני כן רוצה משהו מסוים, אז מדובר בזיוף... למזלי, אני לא מדוכא אבל במובן מסוים זה מתסכל.
הדבר שאני הכי הייתי רוצה לעשות הוא לגרום לשינוי מאוד חזק. בעיקר תפיסתי ומחשבתי.הייתי רוצה לרצות דברים במלוא מובן המילה.. כמו רצון טוב שיש להרבה אנשים. שהם רוצים ללמוד, שהם רוצים לצאת שהם רוצים לעבוד, רוצים אישה. אשכרה ממש לרצות משהו ולהיות מאוד כמהים לכך.
שאין רצון, לא מתקדמים לשום מקום... ובינתיים, זה מה שקורה אצלי.
ומאז שהייתי קטן זה ככה. תמיד הרגשתי, שאנשים כל הזמן רוצים דברים ושיש להם שאיפות. ואני לא שואף לכלום ולא רוצה כלום.

מהצד השני - אני יודע גם מהנסיון המועט שיש לי וגם מכל מיני דברים שעברתי בחיי הקצרים. שדברים ניתנים לשינוי ולתיקון. גם הדברים שהם נראים לנו אבודים מראש - הרבה פעמים, אין לנו שום מושג ואנחנו אפילו לא יודעים עד כמה הם הפיכים.
בינתיים, אני מנסה ליצור אפילו בכח עם צריך תעסוקות חדשות, ולהשתלב בכל מיני מסגרות עד שאיזה סוויץ' נכון יפעל אצלי במוח ואוליי יגרום לכך שאני כן ארצה לעשות דברים. ואני כן ארצה להשתנות.

בינתיים אני קורא את האלכימאי שאוליי גם יוכל לתת לי איזה כיוון. ונראה מה יהיה.
עד אז אלוהים גדול.

נערך לאחרונה ע"י Helpinguser בתאריך 04-11-2010 בשעה 23:27.
ישן 05-11-2010, 00:03
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06

אני לא רוצה להתחתן ולא רוצה ילדים למרות שכשאני מתאהב במישהי אני מסוגל לדמיין את עצמי חי איתה ולעיתים קורה לי שאני נתקל בילד או ילדה שגורמים לי להרגיש שהייתי רוצה יצור קטן כזה משלי אבל אני יודע שבעידן של היום, כמעט לא משנה מה אני אעשה, הוא ישנא אותי כשהוא יגדל וגם לא מתחשק לי לממן במשך 18+ שנים איזה פרזיט שיחיה על חשבוני (כמו שאני חייתי על חשבון ההורים). אני מעדיף להוציא את הכסף שלי על עצמי ולא על אישה או ילד.

אני לא שואף להגיע גבוה מבחינת עבודה. אני אוהב להיות ראש קטן. אני עושה את מה שמוטל עלי די ביעילות אבל לא מעבר. לא רוצה עלי אחריות ולא רוצה להיות ממש מחוייב לאף אחד.

אני נהנה מהדברים הקטנים של החיים: שוקולד, לעצום עיניים ברחוב ולהרגיש את הבריזה הקרירה מלטפת אותי, החום הנעים מתחת לשמיכה במיטה שלי, סרט טוב בטלוויזיה.

הדאגה העיקרית שלי לגבי העתיד היא שיהיה לי קשה לפרנס את עצמי. אני תמיד עובד בעבודות עם אלמנט פיזי ואני לא אוכל לעשות את זה בגיל מבוגר. אני מנחם את עצמי בזה שחוקים והתנהגות מכובדת הם כקליפת השום מבחינתי ככה שבשביל לשרוד אני אעשה כל דבר שארגיש שאני יכול לעשות מבלי להיתפס ע"י המערכת.

אני לא מסתכל אחורה בצער. זכיתי לאהוב ולהיות נאהב. חוויתי אקטים אירוטיים שיש אנשים שלא חווים כל החיים שלהם. היו לי כמה חברים טובים מאוד. הגנתי לפחות על 2 אנשים שהיו במצוקה ושללא התערבות מצידי היו יכולים להיגרם להם נזקים משמעותיים.

החיים מפחידים. הרעיון הוא, כנראה, להרגיש את הפחד ולעשות את זה בכל זאת.

ישן 05-11-2010, 00:19
  משתמש זכר eXtruct eXtruct אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.05

קשה לי להאמין.
אני מוכן "לקנות" את האי רצון להקים משפחה, אני גם לא ממש מתלהב מהרעיון הזה, אבל היי אני עוד צעיר ואני בטוח שבקרוב דעותי ישנתו. ד"א למען הסר ספק אני כן מעוניין בנשים, אפילו מוכן לחיות עם מישהיא (אחרי שנכיר וכו') אבל לא חתונה, לא משפחה ולא ילדים, לא היום לפחות.

אבל אני לא קונה את זה שלדבר עם אנשים לא מעניין אותך. אני נמצא במצב הפוך, קשה לי להתיידד עם אנשים אבל אני נואש לשיחות, כי פשוט אין לי עם מי לדבר ויש לי הרבה מה לומר, אז אני מנסה לדבר עם אמא שלי, עם אבא שלי, עם אחותי. חברים שאני כן מכיר (שזה לא הרבה) עסוקים בעצמם ואין להם כוח לבילבולי שכל שלי, ואני סך הכל רוצה לדבר. לדעתי לשבת בחדר של מטר על מטר (או דירה 2.5 חדרים לצורך העניין) לבד, למשך 20-30 שנה, ולדבר עם אנשים מאחורי המסך, אתה פשוט תשתגע, ולא בקטע של "משוגע" סלנגי, אלה במובן הרפואי של המילה.

דבר הבא זה לדעתי אתה קצת מתנסה. ההורים שלך לא יודעים להדליק מחשב? אז אולי תלמד אותם, אתה במילא לא עושה כלום. אני בכל מה שנוגע להורים מאוד מכבד אותם, בסופו של דבר אני חייב להם המון, אפילו אם הם לא צודקים, מעצבנים וכדומה. חוץ מזה אפשר לדבר על עוד מיליון ואחד דברים עם הורים/קרובים שלא יודעים להדליק מחשב. אתה פשוט לא ניסית, או לא ניסית טוב מספיק.

עכשיו לגבי כסף, כסף עושה אותך עיוור, כיום אתה חושב "אני לא צריך כסף, אני צריך רק מינימום ללחם חלב ושכר דירה". גם אני חשבתי ככה, יותר מזה אני גר עם ההורים אז תיורטית אני לא צריך כסף בכלל. אבל פתאום אתה מתחיל להרוויח ופתאום אתה רוצה יותר, דבר שאולי רצית אבל אמרת לעצמך "לאאא מה אני צריך את זה, זה לא חשוב/חיוני", וכיום יש לך אפשרות לקנות את זה, זה פתוי שקשה לעמוד בפניו.

אף אחד לא דורש ממך "לזרום". כמו שכתבו פה, אתה יכול לחיות ביער ולצוד חיות, זה עבד יופי אלפי שנים. פשוט כל אדם בחיים מנסה להשיג משהוא, מנסה למצוא דרך לבטא את עצמו, להיות יוצא דופן (בצורה הטובה של המילה), אתה לעומת זאת מזלזל בעצמך (כך אני רואה את זה), במקום לנסות להשיג משהוא, אתה מעדיף לא לעשות כלום.

בסוף לגבי השאלה שלך, מהרשימה שהכנת ומאיך אתה מתאר את זה עצמך, נראה שאין לך ממה לדאוג, תסיים ללמוד, בטוח תמצא איזה עבודה ב 6-8אלף לחודש, אף אחד לא יכריח אותך למצוא אישה ולהקים משפחה, וכל שאר ה"רצונות" שלך מסתכמים בכסף (אוטו פשוט, דירה פשוטה) ויבואו עם הזמן, ככה שלפי הרשימה שלך אתה מסודר יופי.
רק שלדעתי זה לא אורח חיים "ראוי" (בכוונה שמתי מרכאות, כל אחד קובע לעצמו מה זה אורך חיים ראוי), וזה פשוט זילזול אישי, ולא מסתדר לי בראש איך אין לך את הרצון לבטא את עצמך, או להשיג משהוא בחיים.

נערך לאחרונה ע"י eXtruct בתאריך 05-11-2010 בשעה 00:31.
ישן 05-11-2010, 00:45
  משתמש זכר eXtruct eXtruct אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.05
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי Helpinguser שמתחילה ב "[QUOTE=eXtruct]ראוי), וזה..."

אני אומנם כן מתעניין קצת בפסיכולוגיה והתנהגות אנושית, אבל אני גם עצלן ולכן אני לא אקרא את מה שהבאת (אל תעלב כמובן )
מה שכן הפירמידה בויקיפדיה תפסה את עיני, ואני כן אסכים איתה.
פשוט האינסטינקט האנושי שלי אוטומטית אומר שאני צריך להגיעה למעלה, לקודקוד, הרי כולם מתחילים מלמאטה, וזה לא חוכמה/לא קשה להישאר שם כי אין לאן לרדת, לעומת זאת יש לאן לעלות.

אני חס וחלילה לא שופט את אורך החיים של פותח התרד, בחיית שיעשה מה שטוב לו, אני רק מבטא את דעתי (שים לב, אם לא הייתי רוצה לבטא את עצמי לא הייתי משקיע זמן בכתיבה פה).
בכל מקרה כמו שאמרתי לפי הרשימה שלו ולפי איך שהוא מתאר את עצמו אין לו מה לדואג בכלל (פרט אולי ללימודים שצריך להשקיעה).
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:45

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר