לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-11-2010, 17:34
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אתה מרמז לכך שברק חושש מהתמודדות אשכנזי על ראשות מפלגת העבודה?
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "הסיבות, על פניו, ברורות..."

אשכנזי אמיץ ממני ובטח מהשפן הקטן שבשיר ששכח לסגור הדלת אבל כמדומני שממש כמוהו הוא צריך לעבור תקופת צינון.

על מנהיגותו של ברק מאיימת גם מחלקת התה בבית המפלגה וגם נער המעלית בבית אקירוב יכול להגיש מועמדות ולנצח. פרס הוא היחיד שיפסיד לברק אז למה לו לחשוש דווקא מאשכנזי?

וחוץ מזה אשכנזי היה בשנים האחרונות לובש מדים [וקצת עובד ציבור כמנכ"ל משרד] וזה ברור שאיש אינו יודע מהן נטיותיו הפוליטיות. הרי אם היה מתבטא פוליטית בחוגי עיתונאים ברי שהיו חושפים זאת וכמו מר מדעני אביטל היו מראים לו את הדלת החוצה. אולי הוא ואבי בניהו בכלל תומכים במפד"ל או במפלגת תרשי"ש של דואק? מדוע החליטו ממליכי המלכים שילך דווקא לעבודה? אולי הוא סדיסט ובכוונתו להצטרף לקדימה רק בכדי שיוכל להוריד עוד צ'פחת השפלה על קרחתו של מופז שידחק לתפקיד עוזר קב"ט משרד התחבורה?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-11-2010, 17:43
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "אתה מרמז לכך שברק חושש מהתמודדות אשכנזי על ראשות מפלגת העבודה?"

לא הבנת אותי נכון..

אני לא חושב שגבי אשכנזי יתמודד על ראשות (או תפקיד כלשהו אחר ב) מפלגת העבודה. זה יהיה זלזול מוחלט באינטליגנציה שלו להניח שאשכנזי ירצה קברניטות על סיפון הטיטאניק.

אני חושב שברק מפחד שאשכנזי ייקח ממנו את עמדת הכוח היחידה שעוד נותרה לו - "מר בטחון". ברק רואה את הקריירה הפוליטית שלו מתרסקת לחלוטין והדבר היחיד שנותר לו הוא היותו רמטכ"ל מעוטר ולכן, לכאורה, המועמד הכי טוב להיות שר הבטחון. מעמדו היה בטוח בהתחשב בכך ששלושת הבאים אחריו היו בעלי אותו חן פוליטי של מצורע ולא יכלו להצביע על שום קבלות משירותם הצבאי. לעומתם, אם אשכנזי ייכנס לפוליטיקה, הרי שיש לך גנרל מעוטר ועטור שבחים... וזה סופו של ברק, עשר שנים (ונזק בלתי ניתן לאומדן) מאוחר מדי...

ישן 06-11-2010, 17:51
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
כן, אשכנזי ממש נרדף - ברק, כידוע, הוא יקיר התקשורת (רק את ביבי הם אוהבים יותר...)
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "הסיבות, על פניו, ברורות..."

אין לי מושג מה עשה כל אחד בפרשיות המכוערות הללו - אבל פרשת מסמך אברמוביץ' (שמשום-מה כונה
בשם "מסמך גלנט" - דבר שמעיד יותר על ניסיון לפגוע בגלנט מאשר בכל אחד אחר...) דווקא נראית ככזו
שבה גלנט הוא הצד הפחות בעייתי...

אשכנזי הוא "גיבור לאומי" בעיקר בעיני התקשורת - שאוהבת לספר לנו שהיא משקפת את דעת הקהל
בישראל, אבל עובדתית המפלגות של התקשורת קטנות עד מאוד.

אין לי מושג אם אשכנזי כזה פופולרי - מה שבטוח הוא שהתקשורת רוצה שנראה אותו ככזה, ולי אישית יש
בעייה עם לובשי מדים שהתקשורת מתה עליהם - בעיקר כאלה שמעסיקים ספינאים כדוברים (דו"צ הנוכחי
קבע סטנדרט חדש בהפיכת הצבא לגוף מוביל בממלכת הספינים והיחצ"נות - ועשה זאת כדובר אישי של
הרמטכ"ל).

בעקרון, אם אתה רוצה לסמוך על לובש מדים - חפש אחד כזה שהתקשורת מלאה טענות כלפיו, למרות שלא ידוע על כשלון מבצעי שלו (זה בדר"כ
אומר שממנו אין הדלפות ושהוא לא מ"מביני העניין" בכל הנוגע לצורך לתדרך באופן שוטף את הבן כספיתים
למיניהם...).
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:13

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר