לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-11-2010, 18:39
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
מפקד חיל הים: לשייטת 13 היו בתקופה האחרונה מבצעים רבים

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-08-2011, 20:56
  REB REB אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.10.07
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Ride שמתחילה ב "היחידה! באמת היחידה הטובה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Ride
היחידה! באמת היחידה הטובה בצהל, אבל עדיין אני חושב שמי שעושה את עבודת הקודש ואת העבודה החשובה באמת זה לוחמי הח'יר השריון התותחנים ולוחמי האיסוף הפשוטים.!

לא יכולתי להבליג על התגובה שלך.. על סמך מה אתה קובע שזו "היחידה הטובה בצה"ל"? אתה מכיר את כל היחידות ויודע מה עושה כל אחת ומה תוצאות הפעילות? אפשר להשוות בין פלוגת הח"יר הטובה ביותר לבין טייסת המטוסים הטובה ביותר?
לעיתים לא ברור לי כיצד בוחרים את מלכת היופי - הרי רובן ככולן יפייפיות, ואיך אפשר לבחור את המנה הכי טעימה במיוחד אם הן מנות מסוגים שונים ושתיהן טעימות?
אני לא מבין גם מה היה ההקשר של ההודעה שלך? מישהו אמר שהדעה הרווחת היא שהשייטת עושה וכל השאר לא?
הבעיה שלי, והסיבה שאני תוקף את התגובה, היא שתגובות מסוג זה - שכביכול מגן על כבודן של יחידות אחרות, זה בדיוק מה שתומך ויוצר את ההפרדה הקיימת בראש שלך. אתה מגדיר אותה כיחידה הטובה ביותר ומתלונן על זה שהאחרות לא זוכות לתהילה... אבסורד!
ישן 27-08-2011, 14:51
  erangh1 erangh1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.06.05
מה ציפית שיגיד בטקס הסמכת לוחמים?......
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי strong1 שמתחילה ב "יח"צ זול של מח"י יוצא"

בתור מפקד החיל הוא לא יכול לעלות ולהגיד "חברים כל הכבוד אתם אחלה חברה". חייב להתייחס לפעילות גם אם אסור לדבר על פרטים, חשוב גם ללוחמים שעובדים יום יום שיבוא מפקד החיל ויגיד חברים אני יודע שאתם עובדים ואתם עושים עבודה חשובה.

חוצמזה, מה קשור ארוע מועדון החשפנות?

צ'ייני היה מפקד חיל מהטובים שהיו, היחידות (לא רק 13) היו מועסקות מעל ומעבר והשתתפו בפעילות הכוללת הצבאית ברמה שלא נראתה עד כה. תקרא קצת עיתונים.

קראת את התחקיר המסווג המלא על המרמרה? נראה לי שאתה מדבר מתוך כתבות בעיתון. תלמד קצת פרטים על למה קרה מה שקרה, מה היו המגבלות (הפוליטיות - מהדרג המדיני), ועוד קצת פרטים.

לא מבין את ההשתלחות בצ'ייני על המשפט הזה, כאילו מפקד סיירת מטכ"ל לא אומר אותו דבר, או כל יחידה מסווגת אחרת. וברור שמפקד חי"הא לא צריך להגיד את זה כי קשה להסתיר פעילות של מטוס קרב שזורק פצצות...אפשר מקסימום להכחיש.

מאחל לחיל הים שרם יהיה מח"י טוב לפחות כמו צ'ייני.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:30

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר