לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-11-2010, 21:58
  משתמש זכר ChurchiL2 ChurchiL2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.10
שלח הודעה דרך MSN אל ChurchiL2
קולנוענים סטרייטים התאחדו!

בזמן שאני כותב את ההודעה הזו הכוח שיש לי להשקיע בה דל מאוד. ככה שאני אחסוך מהקוראים את הסברת הדגש שיש לשים על השפעת הקולנוע והטלוויזיה על אופיו של עם, תרבות ומדינה. אני אסתפק בהנחה שהקוראים את ההודעה הזו מבינים מספיק כדי לדעת שההשפעה היא עצומה! וללא ספק הכלי הכי יעיל לעיצוב אופי או השפעה על אנשים, הוא באמצעות המדיה.

בהנחה שכל זה ידוע לקוראיי, אני אכתוב את מה שמטריד אותי כבר הרבה מאוד זמן - ואף אחד, כך נראה, לא עושה משהו בקשר לזה. התופעה שמטרידה אותי היא התופעה שהקולנוע הישראלי שלנו מורכב ממונופול אבסולוטי של הומואים (כן! שמעתם אותי!) ושמאלנים חסרי עמוד שידרה. האם אני לבד כאן? האם אני היחיד ששם לב שכל הסרטים שיוצאים ממדינת ישראל הם סרטי גייז וסרטים אנטי ישראליים?! שגם בסוג האנטי הישראלי אגב זורקים איזו קונוטציה הומואירוטית פה ושם... בכל אופן הנקודה שלי היא זו - מה נסגר?!
אנחנו בין המדינות הכי הומופוביות בעולם - אנחנו אולי המדינה שהכי חשוב לה מכל המדינות בעולם שיהיה לה כבוד עצמי וערך הישרדותי מדיני - זה מפליא אותנו שאף אחד לא רוצה לראות סרטים ישראלים? נו באמת... הסיבה לזה שאף אחד לא רואה אותם היא פשוטה מאוד ותפסיקו להתחמק מיזה - אף אחד לא רוצה לראות סרטים על גייז כל הזמן!!! כשהם לבושים במדי צה"ל וגם שלא!

לצערי הדבר לא רק מעכב משמעותית את התפתחות אמנות הקולנוע בישראל אלא גם יוצר יחסי ציבור עצמיים גרועים. זה לא סוד שכל פעם שיוצא מישראל סרט שהוא אנטי ישראלי (לא משנה כמה הוא גרוע ולא מדוייק) הוא יהיה מועמד לאוסקר ויזכה בכמה פרסים בדרך... אז באמת אני קורא לכולכם - אוהבי קולנוע איכותי ולא סתם זבל של כמה במאית מתוסבכים - אני קורא לכם להתחיל לדבר על זה בלי להתחמק, להכיר בזה! להודות בזה! ועם הזמן אני מקווה שנוכל לעשות משהו בקשר לזה...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-11-2010, 22:11

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי boris2k4 שמתחילה ב "נראה שיותר אכפת לך להיות נגד..."

מה לא היה הומואי ושמאלני ב"לבנון"? שיעור ראשון בקולנוע אתה צריך לדעת על דבר קטן שנקרא סאב-טקסט. לבנון מלא בסצנות שמציגות ורומזות על תפקוד "אכזרי" של צה"ל, חיילים פחדנים ועוד... בכל הנוגע לצד ההומואי של "לבנון" שום דבר ממה שאני זוכר לא נאמר במפורש בסרט - אם כי אני מנסה שלא לזכור יותר מדי מהסרט הזה... אם כי הבמאי שאחראי על כל הסיפור המרגש הזה הוא למעשה הומו. שריונר, אבל עדיין - הומו. תסלח לי אם אני לא רואה את זה כצירוף מקרים שהוא מצטרף לשורה ארוכה של במאים בעלי אותה סטיה שמייצרים סרטים פרופגנדים אנטי ישראליים בקו דומה. ובכל הנוגע ל"עקיצה" הקטנה שלך בנוגע למה שאכפת לי יותר: שלא יהיו סרטים הומואים ושמאלנים או שיהיו סרטים טובים? ובכן לדעתי החתימה שלך אומרת הכל.

ישן 07-11-2010, 22:24

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי boris2k4 שמתחילה ב "נכון, היה פחד בחיילים בלבנון...."

הפחד שהוצג בסרט "לבנון" לא היה פחד רגיל והגיוני של חייל במלחמה - אלא של חייל לא מאומן היטב והושם בסיטואציה נגד רצונו וזה בדיוק איך שהציגו את זה - וזה לא היה בטעות. בנוגע לעקיצה שלך... הומוסקסואליות זו סטייה בין אם אני מכנה אותה ככה או לא. לא בגלל שאני אומר את זה אלא בגלל שככה זה מוגדר עובדתית. אבל ברור לי עכשיו שציינת את היחס שלי להומוסקאוליות כדבר רע פעמיים שאתה הומוסקסואל בעצמך... ואם זה נכון אז כל התגובות שלך פה משוחדות ואין בהן הרבה תוכן מלבד רגשות פגועות... עכשיו בנוגע לשאלה האחרונה שלך. הסיבה שאין סרטים סטרייטים טובים בישראל היא אותה סיבה שאין סרטים טובים מאף סוג בישראל! חוסר תמיכה וחוסר מימון בענף התרבות הזה... בכל הכנות עם הסרטים שהוצאנו עד עכשיו דוגמת 'לבנון' אני מבין את זה לחלוטין. הדרך היחידה שהאמנות תתפתח זה על ידי יצירה של סרטים עם ערכים נורמלים שוב... כמו בתחילת הקולנוע הישראלי. אני בטוח שאני לא צריך לפרט בפני קהל זה דוגמאות...

ישן 08-11-2010, 00:12

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי boris2k4 שמתחילה ב "ואם זה לא נכון והתגובות שלי..."

קודם כל, אם זה באמת היה המצב ואתה לא היית משוחד, לא היית משתמש במילה "ואם..." אלא היית אומר: "אני לא פאקין הומו!!!" שנית מכל - אני לא אומר שסרטים הומואים ושמאלנים חייבים להיות תמיד גרועים. אף פעם לא עשיתי הפרדה כזו. מה שאני אומר זה דבר פשוט - סרטים הומואים ושמאלנים הם מזיקים לתרבות הישראלית! במיוחד אם הם נעשים על ידי במאים כישרוניים.למזלנו זה עדיין לא קרה אבל ללא ספק עם מספיק זמן זה יקרה וזה יזיק. אני לא יודע מה איתך אבל אני אישית אוהב את ישראל ואני לא רוצה לפגוע בה או להרוס אותה, אלא לשפר ולחזק אותה.
ומצטער שאני לוקח דברים חשובים ברצינות אני פשוט סוג בן אדם כזה אני מניח...

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:04

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר