לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-11-2010, 11:36
  giaviv giaviv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.10
רעיון לחיבור

אהלן,

שמי אביב ואני מגיש מועמדות להתקבל לאוניברסיטאות בארצות הברית.
בהגשת המועמדות, האניברסיטאות דורשות מהמועמד לכתוב חיבור שמספר על עצמו. המטרה של החיבור הינה לתת לאוניברסיטה הזדמנות להכיר את הסטודנטים מעבר ל"מספרים" (כלומר הציונים ושאר נתונים יבשים כאלה).
קצת על עצמי - אני חייל משוחרר. שירתתי ביחידה הטכנולוגית של חיל המודיעין ואני בוגר הקורס הטכנולוגי המוביל של החייל.
לפני הצבא עבדתי כשנתיים בחברת הייטק בתור מתכנת ומוביל פרוייקטים, במסגרת העבודה ניתנה לי אחראיות רבה שכללה עבודה מול לקוחות ונסיעות לחו"ל.
כטיול לפני הצבא טסתי לארה"ב לתקופה של 4 חודשים בה הוצאתי רישיון טייס פרטי.
במהלך החצי שנה האחרונה בצבא עבדתי בצמוד עם איש עסקים ישראלי לפיתוח פרוייקט סטארט-אפ ייחודי מאוד ממנו למדתי המון.
כיום אני עובד בחברת סטארט-אפ בתחום המובייל.
מעבר לזה, יש לי תחומי עניין מאוד רחבים - אני גיטריסט כבר 5 שנים, בעל רישיון טייס, שחקן טניס (עד גיל 17 הייתי מדורג ב100 הראשונים בארץ), עברתי קורס ברמנים (ועבדתי כברמן במשך חצי שנה לפני הגיוס) ועוד..
יש לי אוריינטציה טכנולוגית ולימודית מאוד גבוהה, אני מאוד יצירתי ואדפטבילי, ואני מאוד חברותי וידידותי.
האם יש לכם רעיון איך להפוך את הקורות חיים האלה לחיבור מעניין?

תודה רבה!
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:04

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר