לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-11-2010, 15:32
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "אני לא חושב שאתה שמאלן אלא..."

מגונן על "הסדר"?
אני מגונן על דבר אחד בלבד - השפיות.

תגיד, כשחירט וילדרס יפתח מחנות ריכוז למוסלמים (בשם מניעת ההשתלטות שלהם על אירופה, כמובן), גם אז זה יהיה מעשה מוצדק?
מה לגבי מחנות עבודה? כוח האדם האירופאי הולך ומזדקן. אם כבר נמרכז את המוסלמים במחנות, למה לא נפעיל אותם בצורה יעילה? אחרי הכל הם צעירים יותר (דמוגרפית)....

אני משוכנע שב1929 היו כאלה שחשבו על היטלר בדיוק מה שאתה חושב על חירט וילדרס... גם אז המצב היה קיצוני (המשבר הכלכלי הגדול)..... והיטלר הציע לעשות מעשים קיצוניים.... ואכן, לזמן מה הוא החייה את כלכלת גרמניה (בין 1933 ל1939 גרמניה הייתה בפריחה כלכלית)....

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-11-2010, 16:14
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "בשם השפיות איפה המאבק נגד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי TIMON the mongoose
בשם השפיות איפה המאבק נגד אלאה שרוצים להחיל את חוקי השריעה על כל העולם בכוח

השפיות איננה קשורה לכאן או לכאן. אירופה, במובן מסויים, מביאה את זה על עצמה, עם הגישה השלומיסטית שפותחת את הדלת לכל מי שרק רוצא לבוא. בלא חוקי הגירה רציניים, בלי שימת גבולות, השמת שוויון זכויות וחובות על כל אזרחיה בלי הבדל דת, אירופה לא תוכל למנע את מה שמגיע. כשאתה לא נועל את הדלת, הגנב עדיין הוא האשם העיקרי, אבל אתה בכל זאת מטומטם שלא נעלת את הדלת.

אין שפיות בעניין הזה. וזה עדיין לא מצדיק ללכת לכיוונים יותר בלתי שפויים.

ציטוט:
. הם משתמשים בסיבות כמו שלך להמשיך בגלוי ובשקט את ההשתלטות שלהם

מה? איך הסיבות שלי קשורות למשהו. אני אומר "אל תפנו לאלימות". אירופה מנהלת מדיניות הגירה של בית בושת - כל מי שרוצה נכנס. פלא שאירופה חטפה איידס?

ציטוט:
אני פחות חושד בחירט ויורת שפ עיני אל האימאמים שקוראים לשחוט כל מי שתומך במלחמה בעיראק וובאפגניסטן.

ובכך אתה טועה בחרגול גמל שלמה ירוק בז' עם נקודות סגולות להיות צרצר פשוט

ישן 08-11-2010, 22:06
צלמית המשתמש של סוכן שקט
  משתמש זכר סוכן שקט סוכן שקט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.02
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "מגונן על "הסדר"? אני מגונן על..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
מגונן על "הסדר"?
אני מגונן על דבר אחד בלבד - השפיות.

תגיד, כשחירט וילדרס יפתח מחנות ריכוז למוסלמים (בשם מניעת ההשתלטות שלהם על אירופה, כמובן), גם אז זה יהיה מעשה מוצדק?
מה לגבי מחנות עבודה? כוח האדם האירופאי הולך ומזדקן. אם כבר נמרכז את המוסלמים במחנות, למה לא נפעיל אותם בצורה יעילה? אחרי הכל הם צעירים יותר (דמוגרפית)....

אני משוכנע שב1929 היו כאלה שחשבו על היטלר בדיוק מה שאתה חושב על חירט וילדרס... גם אז המצב היה קיצוני (המשבר הכלכלי הגדול)..... והיטלר הציע לעשות מעשים קיצוניים.... ואכן, לזמן מה הוא החייה את כלכלת גרמניה (בין 1933 ל1939 גרמניה הייתה בפריחה כלכלית)....

הבדל קטן אחד, אף יהודי לא ניסה להחיל את חוקי התורה על אף אחד, ואף יהודי לא פיצץ, התפוצץ, או גרם למוות או פציעה של חפים מפשע, מטעמי דת.

ואל תבקש "נתונים רשמיים"
לבן כיוון שתקבל רק חרגול גמל שלמה דוד עם ריבועים סגולים בהר המוריה
במקור נכתב על ידי יחזקאל
וקראתי עליו לכל הרי חרב נאם אדני אלןהים חרב איש באחיו תהיה

Oui nous irons nous faire casser la gueule en cœur, Mais nous reviendrons vainqueur

ישן 10-11-2010, 01:47
צלמית המשתמש של סוכן שקט

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אה, באמת? אתה לא יודע שהתלמוד מתיר ליהודים לרמות את הגויים?"

שמת לב מה אני כתבתי ומה אתה הגבת? לא!
אז עכשיו שם לב ותחשוב אם מה שהגבת קשור למה שכתבתי.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי סוכן שקט
הבדל קטן אחד, אף יהודי לא ניסה להחיל את חוקי התורה על אף אחד, ואף יהודי לא פיצץ, התפוצץ, או גרם למוות או פציעה של חפים מפשע, מטעמי דת.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
אה, באמת? אתה לא יודע שהתלמוד מתיר ליהודים לרמות את הגויים?
ולכן היהודים עושקים את הרוב התמים בכל מקום שבו הם נמצאים ומתעשרים תוך מציצת דמם של הלא-יהודים?
אם אתה רוצה, אני אתן לך ציטוטים מהתלמוד.
הבהרה חשובה: זה לא מה שאני חושב. זה מה שאנטישמים וניאו נאצים אומרים. חיפוש קצר ביוטויוב ותמצא חומר למכביר מסוג זה. רק נא להצטייד מראש בשקית הקאה.

אני חושב שתגובתך היא רק כדי להסיט את המיקוד ממה שכתבתי.
(פופקורן)
במקור נכתב על ידי יחזקאל

Oui nous irons nous faire casser la gueule en cœur, Mais nous reviendrons vainqueur

נערך לאחרונה ע"י סוכן שקט בתאריך 10-11-2010 בשעה 01:56.
ישן 08-11-2010, 16:07
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "לא להשמיד, להחזיר את אלה..."

ציטוט:
לא להשמיד, להחזיר את אלה שרוצים את העולם הישן בעולם החדש -לארצות המוצא.

זוכר למה אייכמן ביקר ב"פלשתינה" המנדטורית ב1937? (רמז: טרנספר)

ציטוט:
וכשאני מתכוון למגר אני מתכוון לטיפול בתאי הטרור ווהונדליזם המוסלמי באירופה

אהה.. וברגע שיכריז שכל מי שהוא מוסלמי, מכיוון שהוא מאמין בקוראן, הוא טרוריסט, מה אז?

ציטוט:
. כשהם יבחרו כרוב במדינה במנהיג מתוך שנאה לכופרים הוא כן יוביל לחוקים גזעניים , לא סובלניים ואני לא אופתע אם אזרחי אירופה ההנוצרים והיהודים ואתאיסטים יהיו במעמד ד'ימי באירופה, איפה תהייה הזעקה שלך אז ?

אתה אופטימי, מה?
מלחמה, על בסיס דתי, הולכת ומתבשלת לה באירופה. אתה חושב שהאירופאים הם כבשים תמימות ושוכח שאירופה היא היבשת שהפכה את הגזענות והקסנופוביה למדע... ואז שדרגה אותן לדרגת "אמנות". אדמת אירופה תבער במלחמת דת....
איפה תהיה הזעקה שלי אז? בשום מקום. שני הצדדים פועלים כדי להביא למצב כזה, האחד בניסיון כיבוש, השני באי יכולת למתן את השלומיזם כדי לייצר חוקי הגירה יותר יעילים ויותר נכונים (המודל האמריקני, על כל חסרונותיו, הוא מצויין כדי להתחיל איתו).
וכל שאני אוכל לעשות יהיה להניד ראש בעצב, להרגיש חמלה על הנפגעים החפים מפשע ולומר "אמרתי לכם"

ישן 08-11-2010, 20:04
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
בדיוק - אירופאי ליברל בעדנו ולא מבסוט מהג'האד - מובן שיש להציגו כהיטלר...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "שורף הקוראנים... עם ידידים..."

חירט וילדרס ליברל גדול בהרבה מאלה שרוצים לסתום לו את הפה
(גם באמצעות הצגתו כהיטלר).
אני ראיתי את פיתנה ואני יכול לציין שהיא מדוייקת להפליא. ההשוואה בין הקראן לתנ"ך היא כמובן מצוצה מהאצבע - ברגע
שתמצא לי יהודים שחיים בדיוק בהתאם להוראות התנ"ך, יהיה בה
תוחלת. האסלאם הפונדמנטליסטי לגרסאותיו השונות (שיעים,
סונים-חנבלים, סונים-שאפעים וסונים-חנפים) מייצג בדיוק את
התפיסה של קיום הוראות מלחמת הקודש בקראאן, לפרטי-פרטים
(תוך שימת דגשים לפרשנויות השונות המופיעות בחדית'
ובפיקה).

וילדרס אומר אמת משעממת. הוא לא רודף מיעוטים באשר הם.
מהגרים מזרח אירופאים ממש לא מודגאים ממנו, וכנ"ל לא
מיעוטים לא-מסלמיים. המסלמים אכן לא אוהבים אותו, כי הוא
מצייר את הבעייה המאוד מוזרה של מסלמים שבאים למדינה
מערבית, ואגב חיים על חשבונה, מאיימים על חירויות הבסיס של
תושביה.

האיש הוא ליברל מובהק - מתוקף זה שהוא בעד שיוויון לנשים
(שיימחק ברגע שהאסלאם ינצח), חופש לפרט (שיימחק ברגע
שהאסלאם ינצח), זכויות חד-מיניים (שיימחק באלימות נוראה אם
האסלאם ינצח), וכן הלאה וכן הלאה.
מתנגדיו שמנסים לסתום את פיו באמצעות הליכים משפטיים
והשוואות שקריות שלו לנאצים (כן, היהודים ממש היוו איום,
במידה שאסלאם מהווה איום - והפתרונות שלו הם ממש
נאציים...), הם האנטי-ליברלים כאן.

השלומיזם, שלמרבה הצער נפלת קרבן לתעמולה שלו במקרה זה,
תמיד ידע להציג את אומרי האמת כגירסא חדשה של היטלר. הכל
בשם הזכות לשמש כאדיוט המועיל של האסלאם...
ישן 09-11-2010, 06:29
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

ודאי שאני "שומע" - האמת היא שאי אפשר להיות ליברל ואנטי ישראלי. אפשר רק להתחזות לכזה..
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אתה בכלל שומע מה אתה אומר?..."

העובדה שבארה"ב נוצר מצב מגוחך שבמסגרתו הפכה המילה
"ליברל" ל"שמאלני", לא אומר שאני חייב לאמץ את המשמעות הזו,
ולזנוח את משמעותה המקורית של המילה.
ליברל, במשמעות המקורית, הוא מי שמאמין בזכויות הפרט,
שנוטה לתמוך בשיוויון בין בני אדם.

מי שתומך בחמא"סטן, מכל סיבה שלא תהיה - אינו ליברל ולא יכול \
להיות כזה.
ליברל, במהות האורגינלית, חייב להיות פרו-ישראלי בכל מה
שנוגע למזה"תת, כי רק כאן רצח נשים על רקע כבוד המשפחה,
הוא בלתי חוקי, כי רק כאן הומוסקסואל יכול לבנות את חייו בגלוי
עם בן זוגו, כי רק כאן ממשלות נופלות בעזרת פתק.
כל מי שאינו פרו-ישראלי בנוגע למזה"ת - אינו ליברל, אלא
שלומיסט. השלומיסטים הם אנטי-ליברלים - שכן הם מקבלים את
התיאוקרטיות האלימות בעולם, כלגיטימיות.

אתה, אגב, לא אשם בכל הקלישאות שכתבת על וילדרס, מבלי לדעת מאומה על האג'נדה שלו. אתה חשוף לתעמולה שלומיסטית
השכם והערב - ויותר מכפי שניתן להתפלא על עמדותיך כלפיו,
הרי שראוי יותר להתפעל מכך שלגבי אובמה אתה מצליח לראות
את המציאות.
וילדרס הוא ליברל, וכל הדמגוגיה שתישפך על היותו "היטלר
חדש", לא תשנה את העובדה הזו. באירופה "הליברלית" של
ימינו, האיש הוא לפיד בוהק של תקווה.
ישן 09-11-2010, 15:35
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
העיקר בליברליזם איננו שוויון אלא חירות
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "ודאי שאני "שומע" - האמת היא שאי אפשר להיות ליברל ואנטי ישראלי. אפשר רק להתחזות לכזה.."

וזה המתח שבין ליברליזם וסוציאליזם שתומך בשוויון על חשבון צימצום חירויות הפרט. לכן גם, באופן קלאסי, הליברלים השתיכו יותר לימין מאשר לשמאל. כך בישראל שבה האופוזיציה למפא"י מימין הייתה תקופה ארוכה מורכבת בעיקר ממפלגות ליברליות מבחינה כלכלית-חברתית ולא ניציות במיוחד מבחינה מדינית. בארה"ב, משום מה, נוצרה זהות בין ליברליזם לסוציאליזם, בעיקר בגלל שנוצר חיבור מסויים ורצוף ניגודים בין שיח זכויות הפרט ושיח השוויון. לכן ימנים לא שמרנים בארה"ב מכנים עצמם "ליבריטנים"-שזה בעצם מבוסס על הגישה הליברלית של חירות הפרט אבל בלי הקונטציות ה"שמאליות" כביכול.
לענייננו, אני לא מכיר לעומק את וילדרס ומשנתו. אם הוא דוגל בהצרת צעדיהם של אזרחים מוסלמים במדינתו (כלומר, של פעילויות חוקיות שלהם), הרי שבהכרח הוא איננו ליברל.
ישן 09-11-2010, 16:24
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
הוא לא ליברל.. הוא אדם שמודע לסכנות האורבות לציוויליזציה האירופית
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "העיקר בליברליזם איננו שוויון אלא חירות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
לענייננו, אני לא מכיר לעומק את וילדרס ומשנתו. אם הוא דוגל בהצרת צעדיהם של אזרחים מוסלמים במדינתו (כלומר, של פעילויות חוקיות שלהם), הרי שבהכרח הוא איננו ליברל.

מצד הציוויליזציה שהכריחה את האירופאיים לקבלה, אך במקום להשתלב ולהתערות, דוחה את עצמה מתבדלת, פושעת וגוזלת ועוד מנסה לכפות תרבות אחרת... וכל אלו אינם "פעילות חוקית"

אז אני חד משמעית בעדו.. כל ניסיון להשוות את מעשיו למה שהיה לפני ששים שנה הוא נואל, משום במעשיו אלו הוא איננו משקר ומעוות ומסלף משנאה טהורה, אלא פשוט מציג את האמת לאשורה.

כל התפלפלות בדבר היותו כך או אחרת פשוט מיותרת

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 09-11-2010 בשעה 16:26.
ישן 09-11-2010, 16:49
צלמית המשתמש של רועי AZ

אאווהוו שלום גם לך...
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אם [b]אתה[/b] מליץ היושר שלו,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
אם אתה מליץ היושר שלו, אני באמת מתחיל לדאוג.

כפי שאמרתי, נחכה ונראה מה יצא ממנו... אך יש להבהיר דבר אחד פשוט: הוא איננו משואה של תקווה, אפילו לא אבוקת אש....

חירט ווילדרס הוא דוגמא לאלו שפונים לפתרונות יאוש ואלימות כיוון שאין להם את המעוף, הסבלנות או היכולת לראות פתרונות אלימים פחות וחוקיים יותר כמו שינוי חוקי ההגירה, גירוש שב"חים והטמעה גדולה יותר של המהגרים החוקיים.

לכבוד הוא לי להיות מליץ היושר של אדם שרואה את האמת..

תשמע, "ייצא ממנו" מה שהציוויליזציה המאיימת תגרום לו "להוציא מעצמו".. אם הוא יצטרך ביום מן הימים להגן על עצמו בכל דרך מפני איומים, הרי שאתה ואני קטונו מלשפוט.

עד כה, למיטב ידיעתי הוא לא פנה לדרכים אלימות.. אבל המילים האחרונות שלך מזכירות לי מאוד נימה מסוימת שקשורה, מלעשות, בדת השלומיזם...

ישן 09-11-2010, 16:40
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

הרי שבהכרח הוא ליברל - הוא דוגל בהצרת צעדי מי שמנסים להצר צעדי כל השאר...
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "העיקר בליברליזם איננו שוויון אלא חירות"

גדולי הנאורים כאן מסבירים לנו מדי יום על חשיבותה של הדמוקרטיה המתגוננת ועל כך שדמוקרטיה אינה
חוזה התאבדות. אם להם מותר מבלי לאבד את התואר "ליברל" - אזי ודאי שהדבר מותר גם לוילדרס.

וילדרס לא קם בבוקר ואמר "מוסלמים זה איכס, אני נגדם". וילדרס קם בבוקר וגילה שיש ציבור שחי
במדינתו, מסרב לקבל את עקרונותיה הליברלים ומנסה לכפות עליה את עקרונותיו הקלריקליים, בדרכים
לא ממש נעימות, כפי שגילו אימאן הירשי עלי ותיאו ואן גוך.

האיש הוא ליברל מובהק, שהסיבה היחידה לכך שקופצים עליו, היא שזה PC (בדיוק כמו כל מקרה משעמם
שמישהו מעז לצייץ משהו שאינו בגדר "יחסיות תרבות" בנוגע לאסלאם...).
ישן 09-11-2010, 17:27
  ספייקר ספייקר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.10
בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "צודק. מכיוון שהניאו נאצים מצטטים את הארץ באנגלית"

אחת מהסיבות לנפילתה של האימפריה הרומית, הייתה בחוסר יכולתה לקלוט את מהגרי הכיבושים שלה בצורה שתהפוך אותם לחלק הומוגני מאוכלוסית האימפריה, אותו דבר קרה לאחרונה בגרמניה, ומרקל יצאה והודיע שריבוי התרבויות נכשל כתפיסה, אותו תהליך מתרחש במקומות אחרים בארופה,כמה זמן לדעתך יעבור עד ששוטר אנגלי ממוצא מוסלמי יאמר שאין לו את החובה המוסרית להגן על יהודים כיוון שזה מנוגד לציווי ההילכתי שלו ?
אותו תהליך - אם כי שונה במקצת מתרחש גם בארה"ב (והרבה בזכותו נבחר ברק אובאמה לנשיאות).
וילדרס רואה את המציאות כמו שהיא, ולא מנסה ליפות אותה, זה עדיין לא הופך אותו להיטלר.
ישן 09-11-2010, 21:04
מנהל

בוודאי שזה נכון...
בתגובה להודעה מספר 68 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "ו...? אז מה שיש כאלו שאומרים..."

אין רמאים יהודים? אין בנקאים יהודים שעושקים את הלקוחות שלהם? בוודאי שיש
אין בתלמוד ציטטות שניתן למצוא שמעודדות התנהלות כזו? בוודאי שכן
האם כל זה אומר שיהודים ככלל מהווים סיכון או בעיה מעצם היותם יהודים? כמובן שלא!
זו בעצם כל טענתי. וילדרס, כמו אנטישמיים קלאסים, לוקח פיסקאות מהקוראן ומעשים של מיעוט קיצוני ומחבר אותם לכדי הכללה שמסקנתה, לדבריו שלו, שיש לגרש עשרות מליוני מוסלמים מאירופה. אני חושב שזה בעייתי. אין ספק שאירופה צריכה להתחיל ולהתעורר ולעשות משהו מול ההגירה המוסלמית שהולכת ומשנה את צביונה התרבותי של אירופה. לגיטמי לרצות להגן על הצביון התרבותי שלך. אבל לא צריך להגרר למחוזות של דמגוגיה גיזענית ומסוכנת.
ישן 09-11-2010, 23:01
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

אם כך הפער ברור - אתה סבור שזה "מיעוט קיצוני". זו לא המציאות.
בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "בוודאי שזה נכון..."

אתה מסרב להכיר בעובדה שבאסלאם יש "רוב קיצוני" , שזה מה שוילדרס אומר. זכותו לומר זאת בלי שתנסו להפוך אותו להיטלר החדש. קודם כל - זו האמת לאמיתה, אסלאם מתון זה דבר זניח ושנית זה בהחלט בתוך גבולות חופש הביטוי.
אתה רוצה שאביא לך דוגמאות על התמיכה של מוסלמים בבין לאדן/בחמאס/ באיראן? את באמת לא מבין שהרוב המוסלמי שונא את ערכי המערב ורוצה לחסל אותו באופן פעיל או לפחות לתמוך במחסלים?

שוב - וילדרס מוכן לקבל מוסלמים שמוכנים לקבל את ערכי המערב, הוא פשוט לא מוכן לתת להם להקים אוטונומיות בתוך ערי הולנד ולחיות שם כמו במדינה אסלאמית ברברית טיפוסית. מי ששונא מיעוטים באמת ולא על רקע התנהגותם לא היה אומר זאת.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 10-11-2010, 02:13
צלמית המשתמש של סוכן שקט

בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "לא יהודים לא מפוצצים רכבות, הם רק שולטים בכלכלה ויוזמים מלחמות כדי להתעשר"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
לא יהודים לא מפוצצים רכבות, הם רק שולטים בכלכלה ויוזמים מלחמות כדי להתעשר
ומזה מתים הרבה יותר מאשר מכמה פיגועים. אתה לא מאמין? תברר מי הבנקאים שמימנו את X, Y ו-Z. תראה איך יהודים רמאים כמו פלאטו שרון ומיידוף עשקו גויים תמימים והשאירו אותם בחוסר כל. ברור שאני לא מאמין בזה, אבל אלו הם טיעונים שהיו מקובלים בעבר ביחס ליהודים בעולם, ועדיין מקובלים ברמה זו או אחרת אצל לא מעט אנשים.

וכל אלו הם יהודים חרדים שמבקשים להחיל את חוקי היהדות על כל מי שאינו יהודי.
ככתוב בתנ"ך וגזלת וגנבת ועשקת את הכופר ...
וגם בתלמוד בבלי כתוב מצווה על כל יהודי שאינו שומר תורה ומצוות לקיים לפחות מצווה אחת של וגזלת ועשקת וגנבת(לא משנה הסדר) את הגוי אשר אתה בקרבו.
ולכן הרב פלאטו שרון ואדמו"ר מיידוף קיימו את המצווה הזו במסירות נפש .

תביא מקורות לדבריך, כי גברת רוז לא יכולה לתמוך, או לקבל דעה, של מי שלא מביא מקורות לדבריו.
||ציני||
במקור נכתב על ידי יחזקאל

נערך לאחרונה ע"י סוכן שקט בתאריך 10-11-2010 בשעה 02:15.
ישן 09-11-2010, 20:14
צלמית המשתמש של רועי AZ

הכל נכון.. אבל מה שהכי נכון, היא העובדה שהאיסלאמופאשיסטים היום מהווים סכנה
בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "חירות הדת היא מרכיב חשוב בליברליזם"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
ומרכיב חשוב בזה הוא כיבוד דת האחר. למפלגה של וילדרס יש אומנם מספר עקרונות ליברליים קלאסיים (צמצום מיסוי, למשל) אבל ההסתה שלו נגד הדת המוסלמית סותרת את הרעיון הליברלי. ואין לטעות-היציאה שלו נגד האיסלם חורגת מהטענות, שלא רק הוא משמיע, על הגירת יתר לאירופה שמשנה את ערכיה ומהווה סיכון. מה שוילדרס אומר על המוסלמים, לא שונה בהרבה ממה שאמרו על הקהילות היהודיות באירופה בזמנו.

והרצון שלהם להשתלט וליצור מלחמת תרבות ואיום קיומי על המערב הוא מוצהר ומוחשי הרבה יותר, לכן מה שזה עלול להביא עליהם הוא מוצדק!

ישן 09-11-2010, 21:21
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אכן, שום דבר לא נכון. מה"הסתה" (טענה לא מונמקת בפני עצמה) ועד להשוואה לאנטישמים
בתגובה להודעה מספר 89 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב ""שום דבר לא נכון"? אתה בטוח? אולי חלק כן נכון? אולי תנמק פעם?"

צר לי, אבל וילדרס מפגין כלפי האסלאם ליברליזם גדול בהרבה מזה שאתה מפגין כלפיו - הוא לפחות טרח ללמוד אודות הדת ועיקרי אמונתה ("מיעוט קיצוני" זו טענה לא רצינית בעליל. עם כל הכבוד,
העולם כולו, כולל ארצות מסלמיות רבות, סובל כבר עשורים מאותו
"מיעוט קיצוני").
הטענות כלפי האסלאם הן לא הנפצה משום-מקום, בניגוד לטענות
כלפי יהודים.
להשוות בין ברני מיידוף, שלהגדירו כפועל בשם היהדות זה אפילו
לבדיחה, לגורמים אסלאמיים שפועלים רק בשם הדת שלהם, זה
בעצם כל האין-טיעון.

אגב, שוב, יש לך אותה בעייה שיש לרוג בהקשר הזה: אתה טוען
משהו שאתה יודע שאינו נכון עובדתית - רק בגלחל שזה גורם לך
להרגיש נאור וליברלי יותר - ומי יכול להאשים אתכם, שהותשתם
ע"י התעמולה השלומיסטית - אתם גרים במדינה שבחרה שוב
בברברה בוקסר, למען ה'...
ישן 09-11-2010, 22:46
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 91 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אתה רוצה נימוק לכך שלומר שלהיות מוסלמי מאמין זה להיות פאשיסט מסוכן זו הסתה?"

אי אפשר לומר על תרבות שבה 1% בועל קטינות בנות 8%, ועוד 20-40% תומכים במעשים האלה שהיא תרבות פדופילית?
אם 40% מהיהודים היו תומכים במעשיו של ברני מיידוף כי זה מה שצריך לעשות ללא יהודים, בהחלט היה ניתן לייחס ליהודים עושק. אתה מדבר על מיעוט קיצוני שעוסק בטרור וכפיית אמונתו - אני מדבר על 40% מהמוסלמים הבריטים שהודו בגלוי שהם תומכים בכך.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 10-11-2010, 04:18
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 93 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "ביטיס, מאיפה הנתונים?"

מסקר שבוצע בקרב צעירים (באמת צעירים) בקהילה המוסלמית בבריטניה.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 09-11-2010, 20:31
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

הוא לא מסית נגד שום דת מסלמית - הוא מציין עובדות בסיסיות לגביה
בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "חירות הדת היא מרכיב חשוב בליברליזם"

השלומיסטים המקצועיים, ושאר חובבי ה-PC שיודעים על וילדרס עוד פחות מכפי שהם יודעים על האסלאם, באמת יגדירו כל ציון
עובדה לא מחמיאה על האסלאם כ"הסתה", אבל ליברלים (אתה יודע, כאלה שתומכים בחופש הביטוי), יבינו שאמירת אמת אינה
הסתה.
הליברליזם שלו מתבטא בהרבה יותר מאשר ליברליזם כלכלי -
ומגוחך שזה הדבר הליברלי היחיד שמצאת אצלו. האיש תומך
בשיוויון לנשים, שהאסלאם היה מבטל בהולנד, לו שלט בה; הוא
תומך בחירויות לחד מיניים, שהאסלאם היה מבטל בהולנד, לו
שלט בה; הוא תומך בשיוויון לכל בן מיעוטים שרואה בהולנד את
ביתו ומוכן לחיות עפם"י הערכים הנהוגים בה - כולל מסלמים.

הוא ליברל עפ"י כל הגדרה נכונה של המושג. עפ"י ההגדרה
השגוייה (ליברל=שלומיסט) הוא אכן לא ליברל. יש לברכו על כך...

מה שוילדרס אומר על האסלאם זה אמת. מה שאמרו על יהודים
זה שקר. אני כמובן לא מחדש לך כלום. אתה רואה חדשות מדי ערב, אודות ביצועי המאמינים מקצה העולם ועד קצהו...
ישן 09-11-2010, 21:25
מנהל

"עובדות" מהסוג המביך שניתן למצוא בתלמוד
בתגובה להודעה מספר 97 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "הוא לא מסית נגד שום דת מסלמית - הוא מציין עובדות בסיסיות לגביה"

ראיתי עצרות של ניאו נאצים שבהן הם מביאים מבואות ו"עובדות" מהתלמוד. העובדה שמדובר במובאות שאין להן בדרך כלל שום משמעות מעשית, לא חשובה כמובן מבחינתם.
עובדתית, מאות מליוני מוסלמים בעולם חיים בשקט ובשלווה, בלי לעסוק בג'יהאד ושאר ירקות. כשוילדרס מדבר על התנהלות האישית של מוחמד וכל מטרתו הכפשה והתגרות. הוא הרי אמור לדעת שמה שהיה מותר למוחמד לא בהכרח מותר לשאר המאמינים.
ליברליזם לא נמדד בהשוואה למה שהמוסלמים היו או לא היו עושים באירופה. וילדרס מוכן שמוסלמים יחיו באירופה בתיאוריה. בפועל, כשנשאל על כך ציין שצריך לגרש כל מוסלמי ש"עושה בעיות". לשאלה כמה מוסלמים כאלה יש, הוא ציין שעשרות מליונים באירפה...כלומר, הליברלי הגדול תומך בטרנספר של עשרות מליונים ש"עושים בעיות". עבור וילדרס, וה ברור מדבריו, כל מי שהוא מוסלמי מאמין, אסור שיחיה בהולנד. סלח לי, שלמרות דאגתו להומוסקסואלים ולזכויות בעלי החיים אני חושב שהעובדה הזו קצת פוגעת בזיהוי של כ"ליברלי".
כתבת קודם שליברל הוא מי שמאמין בשוויון. זה מאוד לא מדויק וגורם לי לחשוב שצריך להתחיל מלהבהיר מהו ליברל.
ישן 09-11-2010, 21:34
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

עשה לי טובה, עכשיו מצא לי ארגוני טרור שמבצעים פיגועים בשם התלמוד...
בתגובה להודעה מספר 98 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב ""עובדות" מהסוג המביך שניתן למצוא בתלמוד"

עובדתית, אין דת אחת בעולם שבתקופה המודרנית מקדשת מלחמת דת על העולם כל כולו (כולל אלה מתוכה ש"לא מקיימים את
המצוות כהלכה" - מלבד האסלאם.
העובדה שרוב המסלמים לא משתתפים באופן פעיל במלחמה, זה נתון חסר ערך - באף מלחמה לא משתתפים רוב תושבי המדינה
הנלחמת - ולטעון שהם לא צד, יהיה די אבסורדי, לא כן?...

הליברל הנאור תומך בכך שיש לגרש כל מי שמרסב לקבל את העקרונות הליברלים שעל פיהן התקיימו מדינות אירופה, ועל
פיהן יכולות נשים להסתובב ברחוב בלי להיות מוטרדות, בידי
גברים שחושבים שחצאית היא הזמנה לליטוף, רק בגלל שאצלם
בבית האישה חייבת להתעטף ב300 שכבות...

אני חושב שאתה לא באמת יכול להגדיר מהו ליברל - בטח לא אחרי שהסברת שוילדרס הוא מקבילה לאנטישמיים שמוצאים
ציטטות בעייתיות בתלמוד...
ישן 09-11-2010, 21:45
מנהל

מילא שלא קראת מה וילדרס אומר, לא קראת אפילו מה שכתבתי בשרשור הזה
בתגובה להודעה מספר 99 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "עשה לי טובה, עכשיו מצא לי ארגוני טרור שמבצעים פיגועים בשם התלמוד..."

אם היית קורא היית יודע שכתבתי בפירוש שיהודים לא הואשמו בפיגועים. הם הואשמו שבהשראת התלמוד והשפעות אחרות הם רימו, ניצלו ועשקו גויים, ואף יזמו מלחמות בין הגויים לטובת עסקיהם. האנטישמיים טוענים שמיידוף ודומיו פועלים ופעלו מתוך מה שהתלמוד מתיר ואף מעודד אותם לעשות. יש הבדל קטן מאוד אם בכלל בין זה ובין לעשות את הפשעים "בשם הדת" וזה בכלל לא משנה את העיקרון של ההשוואה, שנותר נכון לחלוטין.
עם כל הכבוד, רוב המוסלמים באירופה לא עוסקים בפיגועים. רוב המוסלמים באירופה, כמו רוב האנשים בעולם בכלל, חיים את חייהם. איכשהו, הם חיים את חייהם בלי להפריע לאף אחד אפילו שהם מאמינים בקוראן.
אני יודע דבר אחד-אני לא אוהב את הדמגוגיה של וילדרס וגם אתה לא היית אוהב אותה אלמלא היה מדובר במוסלמים.
ישן 09-11-2010, 21:54
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

בתגובה להודעה מספר 100 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "מילא שלא קראת מה וילדרס אומר, לא קראת אפילו מה שכתבתי בשרשור הזה"

למרבה צערי קראתי את כל השטויות שכתבת באשכול הזה, שבו מתחת קו ישר בין מיידוף, שפעל בשם היהדות בערך כמו שאתה
פועל בשמה, לבין האשמות הכוללות ציטוות מטומטמות בתלמוד על יהודים הזוממים להשתלט על העולם ולהרוג את הגויים - והשווית את זה לעובדות היבשות של מסלמים שללא בדל של ספק פועלים
בשם דתם, ומנהלים מלחמת-קודש נגד כל מי שאינו הם.

אתה מבין, אין מקבילה למה שמתבצע בשם האסלאם באף דת
אחרת, כבר יותר מ300 שנה. הם לבד בכל הסיפור ההזוי הזה של
להשמיד את כל הכופרים ולחלק את העולם למאמינים ולכאלה
שימירו דתם או ימותו בחרב. זה רק האסלאם. לא אף אחד אחר.
אין מהגרים בעולם שההטמעות שלהם כ"כ גרועה בארצות
המערב, כמו המסלמים - וגם כאן זה העניין הדתי.

אין דבר יותר נלעג מאשר להתחיל ולדבר על כך ש"הרוב חפים
מפשע", שכן לאיש אין שום עניין ברוב - במידה והרוב אכן
פאסיבי. "לא להשתתף בפיגועים" זה ממש לא זהה ללהיות פאסיבי. להיות פאסיבי זה להתנגד לכל יוזמה שעלולה להשפיע
על אורח החיים של האנשים שלארצם היגרת. פאסיביות משמעה שנשים הולנדיות לא צריכות לחשוש להסתובב בסביבה מסלמית - והן חוששות. לא, הן לא חוששות שדווקא פעיל אל-קאעדה יתנכל להן, אלא כל עובר אורח שמאמין בדת אמת עלול לעשות כן.

מה לעשות, דת האמת היא אלימה. אתה גדלת בישראל, אתה
יודע זאת יותר טוב מוילדרס, גם אם מתכחש לזה בשם העלק-נאורות...

אני לא אוהב את הדמגוגיה של מתנגדי וילדרס - ולא הייתי אוהב אותה גם לו דובר בדמגוגיה לגבי כל אחד אחר, שלמבקריו אין בדל של
מושג כלפיו, מעבר לכך שהוא לא PC...
וילדרס אומר אמת - ואכן לא הייתי מתלהב מדבריו לולא אמר
אותם על מסלמים - משום שאז הם היו לא-אמת...
ישן 09-11-2010, 22:14
מנהל

לצערך או לשימחתך כנראה לא קראת הכל או לא הבנת
בתגובה להודעה מספר 101 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "למרבה צערי קראתי את כל..."

אחרת לא היית שואל אותי כמה פיגועים ביצעו יהודים בשם היהדות, זאת אחרי שהסברתי במפורש שאין ולא הייתה טענה שהיהודים מבצעים פיגועים אלא היו טענות אחרות נגדם. וכן, אני מותח קו ישר בין שימוש במובאות סלקטיביות מהקוראן להאשמת כלל המוסלמים בביצוע פשעים בשם הדת או בהיתר הדת, ובין שימוש במובאות סלקטיביות מהתלמוד להאשמת כלל היהודים בביצוע פשעים בעידוד הדת או בהיתר הדת.
המוסלמים כנראה לא מנסים להשמיד את הכופרים כבר 300 שנה משום שכופרים חיים במדינות מוסלמיות עד היום. חיים תחת דיכוי פעמים רבות, סובלים פה ושם מרדיפות ואף רציחות, אבל בהחלט לא נתונים ברובם (יש דוגמאות יוצאות דופן) מהשמדה.
רוב המוסלמים לא עוסקים בטרור, לא שודדים ולא מטרידים נשים (באירופה לפחות). מי שכן צריך להענש בהתאם. אבל אתה מוסיף ומכליל או טוען שלרוב אין משמעות שזו טענה מסוכנת שיכולה להצדיק כל גישה גיזענית.
וילדרס לא דובר אמת. הוא דובר גם אמת אבל גם מוסיף הכללות שיקריות ומשתמש בהנמקות הכוללות שימוש דמגוגי מהסוג שציינתי. אם זה נחשב אצלך "דובר אמת"-כה לחי.
ישן 09-11-2010, 22:22
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

בתגובה להודעה מספר 102 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "לצערך או לשימחתך כנראה לא קראת הכל או לא הבנת"

תראה, הדברים שלך הערב אמנם ביזאריים, אבל לא באמת קשים
להבנה (הם קשים לעיכול - בכ"ז אני מעריך אותך, ותמיד נדהם לראות חוסר הגיון ושימוש אינטנסיבי בקלישאות שנועדו לכסות על
העדרו המוחלט הערב...).

אתה מתחת קו בין מיידוף ליהדות ואל קאעדה לאסלאם - בעיניהם של אנטישמיים ואנטי-מסלמיים. זה נלעג בכל רמה
אפשרית, שכן אתה ומיידוף מייצגים את היהדות באותה מידה גם
בעיני עצמכם (כלומר לא מייצגים), בעוד שאל קאעדה הוא נציג
אותנטי של האסלאם לפחות בעיני עצמו (וכן, גם בעיני
המוווווווווווון מסלמים, הרבה יותר ממה שאתה חושב).

וילדרס דובר אמת. אתה מתלונן על הכללות גזעניות, אבל האמת היא שאם יעלה אדם שנראה ערבי ובידו תיק ענקי למטוס/אוטובוס
שבו אתה נמצא, כשאיתך נמצאים בני משפחתך - גם ליברל נאור ומתקדם שכמותך, ייבהל הרבה יותר מאשר ייכנס רב חרדי או נזירה קתולית שבידיהם תיק (הדבר היחידה שיגרום לך להבהל באותה צורה מרב/נזירה, זה אם תחשוד שהם בעצם מסלמי מחופש...). אתה כמובן יכול להתלונן ששוב אני יודע מה אתה חושב, אבל מה לעשות - א-י-ן מישהו שחי בעולםהזה שלא ירגיש
כך - כולל מסלמים, אגב (שאל את שתי הסטודנטיות שירדו בריצה
מהאוטובוס אחרי שהמחבל במירון הזהירן...).
אפשר להיות שקרן ולהגיד שאינך חש כך (ואז להרגיש בחברה
טובה של בכירי הרדיו הציבורי בארה"ב...), ומותר להיות ישר
ולהודות שהסוג היחידי של אדם דתי שיכול לגרום לך לחרדה קלה כשהוא עולה לאוטובוס, הוא מסלמי.
ישן 10-11-2010, 00:04
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
בתגובה להודעה מספר 102 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "לצערך או לשימחתך כנראה לא קראת הכל או לא הבנת"

וילדרס לא מחפש להשמיד את את כל מאמיני האיסלאם ולמחוק את כל מדינות האסלאם המובהקות, אם המולסמים באירופה היו נטמעים בחברה האירופאית החופשית או שומרים על המסורת שלהם והקהילתיות שלהם בלי לאיים על אף אחד ולנסות לכפות אותה בריש גלי על העולם אני הייתי מתנגד גם לוילדרס אך המציאות היא שונה, כשאתה רואה הפגנות בלב לונדון, בריסל ופריז להחלת חוקי השריעה על אירופה בלי סחור סחור אתה רואה הצהרת כוונות. נכון שלא כולם כאלה אך איפה המוסלמים המתונים שיגנו את הקיצוניים שבהם , במקום למגר את הקיצוניות הם עוזרים בטיפוחה ומה שיוצא בזה שמוסלמים שברחו מהעולם הישן והחונק כדי לחיות במקום שבו שיש חופש, לא רודפים אותך בגלל מה שאתה מאמין בו ולא מקטלגים אותך על זה מביאים את התאוקרטיה המוסלמית למדינות הליברליות ובשם החופש הורסים אותה. י

יהודים באירופה גם כשהיו בקהילות סגורות לא חיפשו לייהד את אירופה ולשלוט בה, ההפך, בעקבות האמנסיפציה יהודים רבים ראו את עצמם כחלק מאותן אומות (גרמני בן דת משה) וניסו כמה שיותר להיות דומים לשאר תושבי המדינה או אם נשארו בחלק מהקהילה היהודית החרדית דתית לא זרעו הרס וזעם ברחובות.

כל מה שניסו להאשים בו את היהודים נבע משנאת זרים ואנטישמיות דתית מושרשת שהפכה לשנאה חברתית. אם זה היה כך כלפי המוסלמים הייתי מסכים איתך אך הדבר לא כך.

ישן 09-11-2010, 21:53
מנהל

אתה בטוח שה"איסלם" ככל מקדש מלחמה נגד הדתות האחרות?
בתגובה להודעה מספר 99 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "עשה לי טובה, עכשיו מצא לי ארגוני טרור שמבצעים פיגועים בשם התלמוד..."

מוזר, כי רבע מאוכלוסית העולם מוסלמית ואני לא רואה יותר מדי מלחמות שלהם ענגד בני דתות אחרות. אני כן רואה פיגועי טרור שמבצעיהם הם פרומיל מכלל האוכלוסיה המוסלמית. אתה טוען שלא צריך להתשתתף במלחמה בפועל בשביל להיות "צד"? ובכן מה משמעות אם כך היות "צד" במלחמה? לתת גב חומרי ועידוד ללוחמים? ובכן, רוב המוסלמים לא עושים גם את זה. זה שוילדרס מקביל לאנטישמיים שמשתמשים במובאות מהתלמוד זו עובדה, אם כי עובדה שלא קשורה להגדרה של ליברל. זה שאתה לא מבחין בין ליברליזם ובין סוציאליזם (בין דגש על שוויון ובין דגש על חירות) זה דווקא כן קשור להגדרה שלי לברל, או ליתר דיוק להעדר היכולת לתת הגדרה כזו. ומעניין שאכן במקום לתת הגדרה לעניין נתת איזו התחכמות זולה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:35

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר