לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-11-2010, 18:19
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי מיכאל חי שמתחילה ב "[QUOTE=Bimler]גישה נבערת של..."

כנראה הוא לא רוצה את ישראל כמדינת עולם שלישי ובזה הוא צודק. הביטוח הלאומי כבר קורס תחת הערבים והחרדים והאופן בו הם חיים, ככה שאני לוקח את הצד של Bimler הפעם לשם שינוי, למרות שהאדם עליו הוא מגן כל כך הרבה פעמיים מאפשר לחרדים להמשיך באופן החיים שלהם על חשבון הכיס שלנו, על ידי כך שיזם חוק עוקף בג"ץ בשביל לשמור על הכיסא שלו ושלח את שאר העם עם בעיות של תעסוקה לתוכנית ויסקונסין וכן מדובר בנתניהו.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 10-11-2010 בשעה 18:22.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-11-2010, 18:50
  מיכאל חי מיכאל חי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.10
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "מפריעות לו העובדות. מפריעה לו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
מפריעות לו העובדות.
מפריעה לו אכילת החינם
מפריעה לו ההשלכה הכלכלית של תוכנית מרגי

לו היית משלם מיסים וצריך לעבוד למחייתך, אולי היית מבין מה מפריע לו.
על איזה עובדות אתה מדבר?הכיפה,הזקן,או האיום הדמוגרפי? בקשר לאכילת חינם יש לי הרגשה שרוב מצביעי ש"ס תרמו למדינה לא פחות ואולי יותר ממך כנ"ל בקשר לשירות בצה"ל, לא יודע מה בדיוק ההשלכה הכלכלית של התוכנית של מרגי למעשה לא ראיתי עדיין תוכנית כזאת,אבל אם לא הציבור האמוני שמוכן לחיות בצימצום ולוותר על הנוחיות האגואיסטית שלו ולהביא ולגדל ילדים במקום חתולים,הבעיה הכלכלית של עם ישראל הייתה האחרונה שמוזכרת כאן,ועצם קיומנו בתור רוב יהודי בארץ היה הדבר המרכזי שהיינו מתעסקים בו,בקשר להערה האחרונה שלך שמח שאתה מכיר אותי ויודע אם אני עובד או לא ושאני לא משלם מיסים,רק אל תספר לכולם שאני גם מזוקן נבער.
ישן 10-11-2010, 19:11
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי מיכאל חי שמתחילה ב "[QUOTE=MS_Rogue]מפריעות לו..."

באופן לא מפתיע, תגובתך איננה לעניין.

ראשית, העובדות, שאתה אוהב להכחיש אבל הן עדיין העובדות:

1) יש רוב ניכר בציבור החרדי שאיננו עובד וחי על הביטוח הלאומי וקצבאות הילדים. רובם המכריע עושים זאת אף על פי שהם כשירים בגופם ובנפשם לעבוד. זו היא אכילת חינם.

2) עובדתית, בכל מקום שתבדוק, תגלה שלאורך ההיסטוריה האנושית, תנאי מחייה טובים וריבוי מוגדל אינם דרים בכפיפה אחת. הכלל נורא פשוט: ככל שההכנסה לנפש גבוהה יותר, כך קטן הריבוי הטבעי. אתה יכול לזעום, לזעוק לקלל ולהאשים כמה שאתה רוצה. אלו עובדות בשטח. לא סתם האוכלוסיות עם הריבוי הטבעי הגבוה ביותר בארץ הן אלו שבהן ההכנסה לנפש היא הנמוכה ביותר.
הווה אומר: אפשר שיהיו הרבה ילדים ואפשר להיות עשיר. אי אפשר גם וגם. המקרים הספורים (ואפשר לספור אותם על יד אחת) של משפחה שהיא גם עשירה וגם מרובת ילדים הם יוצאים מן הכלל המדגישים את הכלל.
אתה מוזמן לזעום, לזרוק ססמאות ולטעון (בפעם החמישית) שאני בכלל לא גר בארץ (ושוב פעם לצאת קטן בגלל שאתה מתקשה בהבנת הנקרא).

3) אמנם נורא נעים להתרפק על הביטחו הלאומי והקצבאות של היום ולחשוב שהמצב לא ישתנה לעולם אך עובדתית, הנטייה הדמוגרפית היא להגדלה של הציבורים הנתמכים על ידי ביטוח לאומי בד בבד עם הקטנה של הציבור שמממן את הקצבאות וביטוח לאומי ממיסיו. מה יעשו הנתמכים כשהכסף יגמר? איך תיראה כלכלת המדינה אז?
אבל בל אקלקל את העתיד עם נבואות זעם. הרי תמיד יהיו מספיק חילונים פראיירים שיאכילו את ציבור הטפילים, לא כך?

4) אני לא מכיר אותך. אני לא צריך. אדם המשלם מיסים לא היה עובר בשתיקה אם מיסיו היו משמשים להאכלת ציבור שאיננו עובד אף כי הוא כשיר לכך.

ישן 11-11-2010, 19:52
  משתמש זכר בנג'ו בנג'ו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי מיכאל חי שמתחילה ב "[QUOTE=MS_Rogue]מפריעות לו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מיכאל חי
בקשר לאכילת חינם יש לי הרגשה שרוב מצביעי ש"ס תרמו למדינה לא פחות ואולי יותר ממך כנ"ל בקשר לשירות בצה"ל.

איך בידיוק רוב מצביעי ש"ס תרמו למדינה יותר ממנו? נראה לי שמספיק שהוא עובד ומכלכל את עצמו בזיעת אפו כדי שהוא יתרום למדינה יותר מרוב/חלק ניכר ממצביעי ש"ס.

ציטוט:

לא יודע מה בדיוק ההשלכה הכלכלית של התוכנית של מרגי למעשה לא ראיתי עדיין תוכנית כזאת,אבל אם לא הציבור האמוני שמוכן לחיות בצימצום ולוותר על הנוחיות האגואיסטית שלו ולהביא ולגדל ילדים במקום חתולים,הבעיה הכלכלית של עם ישראל הייתה האחרונה שמוזכרת כאן,ועצם קיומנו בתור רוב יהודי בארץ היה הדבר המרכזי שהיינו מתעסקים בו,

ה"נוחיות האגואיסטית" מביאה ל"ציבור שמוכן לחיות בצמצום" את הקצבאות בשביל שהוא ימשיך לחיות על חשבון ה"אגואיסטים".
אני לא רוצה לחשוב על רוב יהודי חרדי במדינת ישראל, מכאן ועד מדינת עולם שלישי הדרך תהיה קצרה באופן משמעותי, כמובן שאתה תמשיך להגן על האוכלוסיה הזאת שמגנה עלינו ע"י לימוד תורה ותפילות לאל דימיוני.
ישן 10-11-2010, 20:18
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "שר הדתות יעקב מרגי לציבור החילוני : "במקום לקטר תביאו ילדים""

רוב מצביעי ש"ס עובדים והולכים לצבא ובעיקר שרתו בצבא בעברם.
חלק לא קטן מהבוחרים בכלל לא מגדיר את עצמו דתי אלא מסורתי. אבל הילד הולך לגן של אל-המעיין. ובהמשך לבית ספר ולתלמוד תורה של אל המעיין. בית הכנסת של השכונה מתוקצב דרך ש"ס ואברכים מישיבות המזוהות עם ש"ס יכולים להחזיק שם כולל בשעות אחר הצהריים.
כל אלו היו יכולים להיות פעולות מבורכות אם מערכת החינוך הייתה בנוסף לכל איכותית.

אם רוב בוחרי ש"ס היו אברכים מעדות המזרח המפלגה הייתה מאבדת חצי מכוחה.
הבעיה בש"ס היא רשת החינוך אל-המעיין, שמצד אחד מקבלת, בצדק, תקציבים גדולים יותר ממערכות אחרות. ומצד שני לא מוציאה אנשים עם כלים להתמודד בעולם המודרני אלא כאלו שנדונו להישאר בשלושת העשירונים התחתונים.
בוחרי ש"ס החרדים, הם אלו שבד"כ ממלאים את הסעיף של חרדים עובדים שכולם שמחים לנפנף בו.

ישן 10-11-2010, 21:20
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "הם בוחרים בש"ס באופן חופשי..."

תתפלא אבל ש"ס לא הוגנת כלפיהם יותר ממלפגות אחרות,כי היא עושה להם שטיפת מוח ואין לאותם ילדים ולילדים שלהם ברירה אלא לקבל אותה בגלל שהליכוד, קדימה והעבודה שכחו את אותן משפחות, אבל ש"ס עשתה כאן פשע עוד יותר חמור ואשמה בשטיפת מוח דתית לאותם אנשים, כאשר היא מנצלת אותם בקלפי ובחיי היום יום שלהם.
אם היא הייתה נותנת לאותם אנשים את כל זה בלי אותה שטיפת מוח דתית, הייתי אומר לש"ס כל הכבוד.

הידע שלי בנושא מגיע מיוצאי המערכת החינוכית של ש"ס, שאינם חרדים אלא שומרי מסורת ויוצאי מערכת החינוך של ש"ס, שיצאו ממערכת החינוך שלה והוא לא מגיע מהתקשורת.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:48

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר