לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-11-2010, 21:04
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "אשכול הדברים הטובים, מוקדש לאור הגיבור שבעוד כמה שעות יישב איתי על כוס בירה"

שבועות של מבצעים במגה. עד אמצע השבוע הזה היתה הנחה של 10% על כל החנות (בלי טלויזיות וכו'), היום הסתבר לי שיש 50% הנחה על מוצרים נבחרים. אז במקום לקנות כמה דברים שהייתי צריך יצאתי עם עגלה של כמעט 500 ש"ח ושילמתי 240. קניתי כל כך הרבה דברים שהיו במבצע גם בלי שאני ממש צריך (כמו 6 דיאודורנטים), ומרוב התלהבות כשלקחתי טישיו הסתבר לי שלקחתי תחבושות היגייניות. בקופה. זה היה די מביך לעצור את הקופאית ולהגיד לה שלא התכוונתי לקחת את זה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-11-2010, 15:05
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "אשכול הדברים הטובים, מוקדש לאור הגיבור שבעוד כמה שעות יישב איתי על כוס בירה"

היה אמור להיות שבוע נוראי ובסוף היה בסדר, אז זה נכנס לדברים הטובים.

עבדתי בהגברה של כנס שדרות, סך הכל היה נחמד - אבל זה יצר לי עומס מטורף כי זה לא בא במקום שום דבר, המשכתי גם לעבוד, גם ללמוד וגם להיות במילגה.

בכנס היו גם דברים מעניינים, לרוב לא כל כך, אבל ממש אהבתי את הרעיון שח"כים משתתפים בפאנל כשהקהל באמת מורכב מ"העם" ולא מפעילים פוליטיים או אנשים ממעמד גבוה יותר, אבל בשורה התחתונה הגעתי למסקנה העגומה שאין לנו דור הבא של מנהיגים, היו כמה שהרשימו יותר מאחרים (חוטבלי, יועצת הרמטכ"ל לעינייני נשים שנראה לי שנפגוש אותה בפוליטיקה בקרוב) אבל רובם ממש לא, זורקי סיסמאות חסרות תוכן וחוסר הבנה בנושאים שעליהם הם מדברים.

היו המון קטעים מצחיקים (או לפחות הצחיקו אותי) הייתה לי פאדיחה קלה עם פואד בן אליעזר, הוא התחיל לדבר ומיד המיקרופון הפסיק לעבוד, רצתי מהר להחליף את המיקרופון החוטי שהיה לו למיקרופון אל-חוטי שיועד לקהל, הוא אמר "נראה לי שהמיקרופון הזה הוא מהליכוד" הבעיה שהסטנדים של המיקרופונים שונים והייתי צריך להחליף גם אותם, בזמן ההחלפה נראה לי שפגעתי לפואד עם המיקרופון בראש.

בזמן הנאום הוא הוכיח שיש לו תחרות עם אל גור כשהוא אמר "אני הזנתי את האינטרנט"*

אז היה לי שבוע עמוס מאוד, מה שמשמח זה שיהיה לי משכורת קצת יותר נחמדה החודש, עבדתי יומיים יותר (אני עובד סך הכל יומיים בשבוע) ובאחד הימים זה היה מ8 עד 18. חוץ מזה אחרי כזה שבוע מטורף סוף שבוע מרגיש מתנה אמיתית.

*הוא התכוון שהוא הזין את המידע שיש באתר של משרד התמ"ת

ישן 12-11-2010, 16:17
  Spawn Spawn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01

9 משמרות ב-6 ימי עבודה, בשילוב של חברים, חד"כ ויציאות כמעט כל יום, רקדתי סלסה עם ידידה טובה, ביום שבת הייתי במסיבה חזקה בנמל רק שחבל שהכיף נקטע בגלל חבר שהשתכר (איזה זין זה להיות הזה שיוצא עם הזה שמקיא), יום רביעי מסיבה בגזוז בת"א שהייתה מעולה (קרדיט לאיתי מאיר שארגן לחבר שלי תעודה ), אירוע פתיחת השנה של 106 FM (קרדיט לאיתי מאיר ששידל אותי לבוא ובסוף נהניתי) וזהו בינתיים.. החגיגות ממשיכות בסופ"ש. והדובדבן שבקצפת - הכרטיסים הוזמנו. בסילבסטר אני באמסטר - WAIT FOR IT - דאם !!!

תקופה הזויה, האזרחות + הרווקות הטרייה.. חוויתי בחודשיים יותר משחוויתי ב-4 שנים. טירוף. הבעיה היחידה היא שקשה לחסוך ככה כסף

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:57

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר