לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-11-2010, 19:08
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "החייל נס זמיר : "צה"ל לקח לי את החלום""

ועכשיו אני מחפש תשובה רצינית- למה יש לנו ליגה בכדורגל? הרי הישגים- אין. ערך מוסף לילדים- אין. למה לא לסגור את הכדורגל בארץ?
אתם יודעים מה אפשר לעשות עם הכסף? אפשר להשקיע בענפי ספורט שאנחנו באמת טובים בהם- חתירה, גלישה, סיף, שיט, ג'ודו ועוד. שלא לדבר על זה שענפי ספורט יחידניים ולא קבוצתיים מחשלים את הבנאדם יותר מספורט קבוצתי. במיוחד אומנויות לחימה. אני הייתי סוגר את הספורט המיותר הזה ומפנה את הכסף ללימודי אומנויות לחימה מגיל קטן בבתי הספר. הילדים ירכשו גם ידע הכרחי להגנה עצמית, וגם משמעת שלא יקבלו בשום מקום, אולי פרט לצבא. החינוך ישתפר פלאים, הכושר הגופני, כבר לא נוקף בבטטות בגיל 5.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-11-2010, 21:37
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
פייי יההה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "החייל נס זמיר : "צה"ל לקח לי את החלום""

כמה טוקבקים נזעמים יש על הילדון.. כ489 במספר
טוב מאוד.

כמה מהפנינות:

אתם חבורה של אנשים דוחים
לך תעשה צבא כמו כולם אתה לא יוצא מהכלל אפחד לא חייב לך כלום אתה גר במדינה הזאת אז תשרת אותה ולא בלשחק כדורגל אם כל הכבוד אנשים נתנו תגוף שלהם בשביל שיהיה לך איפה לישון ואני אחד מהם לא יקרה לך כלום אם תשעה צבא כמו כולם בלא יוצא מן הכלל..

.לך לספרד, ערס קטן
מילואימניק קרבי

וקח איתך את כל המשפחה שלך. כמה פרזיטים פחות במדינה הזאת, שלא משרתים ורק מקמבנים כל היום את עצמם לא יחסרו לנו. יותר מחצי האוכלוסיה כבר מתנהגת ככה, אז כמה פחות לא יזיקו. ולכל הספורטאים לעתיד, שחושבים שקריירה זה חשוב יותר משירות צבאי במדינה - אתם יכולים מצידי לעזוב כבר עכשיו. ההורים שלכם כבר נכשלו בחינוך, אז מה ייצא מכם?

מספיק לבכות כבר. לכולנו זה עוצר את החיים
אבי

כולם היו רוצים להתחיל את החיים שלוש שנים מוקדם יותר ולעשות כסף ולהתקדם אבל זאת המדינה שלנו מה לעשות. צריך ללכת לעשות צבא.
זה שיש מלא פדלאות מוצצי דם שחיים על חשבון אחרים זה ריקבון בפני עצמו שחייב כבר טיפול.
גם בניון היה בצבא והוא עדיין מצליח, יותר מכל הילדים הפלצנים והמנופחים כמו בן סהר וכאלה.
תפסיק ליילל תעשה צבא כמו כל האזרחים האמיתיים של המדינה ואחרי זה לך תשחק בחול קצת ותחזור לארץ כמו בן סהר האפס.
למרות כל זה, עדיין היה עדיף שמישהו בממשלה הרקובה יגייס קודם את הפרזיטים שלא עושים כלום במדינה חוץ מלחיות על חשבוננו. ללמוד תורה זה טוב, אבל לא על חשבון אחרים

.בגלל שהוא כדורגלן אז הזמן שלו שווה יותר משלכם?
כולם צריכים לשרת בצבא. נקודה. הזמן שלו לא יותר חשוב משלנו. ולא מעניין אותי שהוא צריך לשמור על מסי או שמסי. שישמור על ההורים שלו ועל המדינה על ידי שירות צבאי מלא.

בכיין
נמאס כבר מכל הספורטאים הבכיינים הללו שמנסים להתחמק מהשירות הצבאי!
מי אמר שספורט יותר חשוב מכל מקצוע אחר???
למה כל האזרחים במדינה צריכים לתרום 3 שנים מחיהם וכל ספורטאי סוג ז יכול לקבל פטור כדי שיוכל להרוויח אח"כ מאות אלפי שקלים???

גם אני יכולתי להיות אחלה של מהנדס חשמל עכשיו

אבל מה לעשות?
התגייסתי - ונתתי את מיטב שנותיי לצבא
מה שונה שחקן כדורגל מפיסיקאי מבריק ?
גם פיסקאי\מתמטקאי יכול ללכת לייצג את ישראל בתחרויות , האם זה נחשב?

אבל תכלס,
אני מעדיף לשרת בצה"ל מכל דבר אחר.

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 12-11-2010 בשעה 21:47.
ישן 14-11-2010, 22:09
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אנחנו מלינים על האחד, זה לא..."

כדורגל אינו ספורט, וכדורגלן אינו "ספורטאי מצטיין".
כדורגל הוא תעשייה גורפת מיליארדים בכל העולם וכך צריכה להיות ההתייחסות אל כל מי שחושב שהוא "מייצג" את מדינת ישראל.
הדבר אמור גם לגבי מכבי ת"א שלבד מהשם מכב"י (למי שאינו יודע מה אומרת המילה מכבי, מכבי היא ראשי התיבות של מי כמוך באלים ה'. הקריאה של מתיתיהו החשמונאי שמרד ביוונים).
לא בטוח שעשרה אפרו-אמריקאים יודעים בדיוק למה קוראים למכב"י בשם זה ובטח לא המנהל העסקי שלהם.
אותו ברנש רואה את טובתו ועתידו ברגליו ועל כן כתבתי רגליו - אומנותו.
הוא לא מייצג, לא ייצג ולא ייצג (בעתיד) את מדינתו. באותה מידה של אותו כדורגלן שאינני רוצה להזכיר את שמו שרצה לשחק גם באירופה וגם בספרד...
ציינת גם את שחר פאר, היא לא עושה דבר למען ארצה אלא למען חשבון הבנק שלה.
באותה נשימה אני מכניס גם את הקולבית בר רפאלי (שגרירתו של בוז'י הרצוג) ועוד חבורה של משתמטים בתואנה שהצבא יפגע בעתידם.

אגב, אני כבר מזמן הפסקתי להתייחס לכל ענפי התחרויות השונים כאל ספורט. זאת מכונה אדירה המגלגלת מיליארדים ובין השאר חבורה שלמה של מדענים עסוקה בפיתוח תרופות וממריצים שהתקווה היא שלא יגלו אותם בבדיקות המחמירות בתחרויות.
לא פלא שמתעמלות ושאר ענפי ספורט הפכו את הספורטאים למוטציות אנושיות.
כך שאפשר למחוק מעל סדר היום את טרוניותיו של הבחור שמנהלו העסקי חפץ ביקרו (וכספו)
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:15

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר